Pre tipérov · WHL · sezóna 2026/27
Tabuľky WHL pre tipérov
Riadny čas
| Tím | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 SPOSpokane |
12 | 8 | 3 | 1 | 67 % | 25 % | 8 % | 92 % | 2–1 |
2 VICVictoria |
13 | 8 | 1 | 4 | 62 % | 8 % | 31 % | 69 % | 1–0 |
3 RDRed Deer |
17 | 10 | 3 | 4 | 59 % | 18 % | 24 % | 76 % | 1–2 |
4 SCSwift Current |
17 | 9 | 2 | 6 | 53 % | 12 % | 35 % | 65 % | 2–0 |
5 VANVancouver |
16 | 8 | 4 | 4 | 50 % | 25 % | 25 % | 75 % | 1–3 |
6 REGRegina |
14 | 7 | 1 | 6 | 50 % | 7 % | 43 % | 57 % | 0–1 |
7 MHMedicine Hat |
14 | 7 | 2 | 5 | 50 % | 14 % | 36 % | 64 % | 1–1 |
8 LETLethbridge |
15 | 6 | 2 | 7 | 40 % | 13 % | 47 % | 53 % | 1–1 |
9 TCTri-City |
15 | 6 | 1 | 8 | 40 % | 7 % | 53 % | 47 % | 0–1 |
10 PAPrince Albert |
15 | 6 | 3 | 6 | 40 % | 20 % | 40 % | 60 % | 0–3 |
11 EDMEdmonton |
13 | 5 | 3 | 5 | 38 % | 23 % | 38 % | 62 % | 1–2 |
12 KAMKamloops |
16 | 6 | 5 | 5 | 38 % | 31 % | 31 % | 69 % | 3–2 |
13 PENPenticton |
16 | 6 | 2 | 8 | 38 % | 13 % | 50 % | 50 % | 1–1 |
14 SASSaskatoon |
14 | 5 | 4 | 5 | 36 % | 29 % | 36 % | 64 % | 1–3 |
15 BDNBrandon |
17 | 6 | 5 | 6 | 35 % | 29 % | 35 % | 65 % | 5–0 |
16 CGYCalgary |
15 | 5 | 4 | 6 | 33 % | 27 % | 40 % | 60 % | 3–1 |
17 EVTEverett |
16 | 5 | 4 | 7 | 31 % | 25 % | 44 % | 56 % | 0–4 |
18 PORPortland |
13 | 4 | 4 | 5 | 31 % | 31 % | 38 % | 62 % | 2–2 |
19 WENWenatchee |
14 | 4 | 3 | 7 | 29 % | 21 % | 50 % | 50 % | 2–1 |
20 PGPrince George |
13 | 3 | 3 | 7 | 23 % | 23 % | 54 % | 46 % | 1–2 |
21 KELKelowna |
13 | 3 | 7 | 3 | 23 % | 54 % | 23 % | 77 % | 2–5 |
22 MJMoose Jaw |
14 | 2 | 4 | 8 | 14 % | 29 % | 57 % | 43 % | 4–0 |
23 SEASeattle |
14 | 2 | 4 | 8 | 14 % | 29 % | 57 % | 43 % | 3–1 |
Góly
| Tím | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 CGYCalgary |
15 | 3,80 | 3,80 | 7,60 | 87 % | 80 % | 73 % | 100 % | 0 % | 0 % |
2 SASSaskatoon |
14 | 3,86 | 3,64 | 7,50 | 93 % | 71 % | 64 % | 100 % | 0 % | 0 % |
3 VICVictoria |
13 | 4,00 | 3,38 | 7,38 | 100 % | 85 % | 77 % | 100 % | 0 % | 0 % |
4 MJMoose Jaw |
14 | 3,07 | 4,21 | 7,29 | 86 % | 79 % | 50 % | 100 % | 0 % | 0 % |
5 REGRegina |
14 | 3,93 | 3,07 | 7,00 | 86 % | 79 % | 57 % | 86 % | 14 % | 0 % |
6 RDRed Deer |
17 | 3,94 | 3,00 | 6,94 | 71 % | 65 % | 47 % | 94 % | 6 % | 0 % |
7 MHMedicine Hat |
14 | 3,57 | 3,29 | 6,86 | 93 % | 93 % | 57 % | 100 % | 0 % | 0 % |
8 LETLethbridge |
15 | 3,07 | 3,67 | 6,73 | 80 % | 67 % | 47 % | 100 % | 0 % | 0 % |
9 PAPrince Albert |
15 | 3,27 | 3,27 | 6,53 | 93 % | 73 % | 40 % | 100 % | 0 % | 0 % |
10 SCSwift Current |
17 | 3,29 | 3,18 | 6,47 | 76 % | 59 % | 41 % | 94 % | 6 % | 0 % |
11 PGPrince George |
13 | 2,54 | 3,77 | 6,31 | 85 % | 69 % | 38 % | 92 % | 0 % | 8 % |
12 BDNBrandon |
17 | 2,94 | 3,24 | 6,18 | 53 % | 53 % | 47 % | 100 % | 0 % | 0 % |
13 EDMEdmonton |
13 | 2,85 | 3,15 | 6,00 | 77 % | 54 % | 31 % | 92 % | 0 % | 8 % |
14 VANVancouver |
16 | 3,44 | 2,44 | 5,88 | 75 % | 63 % | 31 % | 100 % | 0 % | 0 % |
15 KELKelowna |
13 | 3,08 | 2,77 | 5,85 | 62 % | 54 % | 23 % | 100 % | 0 % | 0 % |
16 SEASeattle |
14 | 2,43 | 3,36 | 5,79 | 64 % | 57 % | 43 % | 71 % | 14 % | 21 % |
17 KAMKamloops |
16 | 3,06 | 2,69 | 5,75 | 69 % | 50 % | 31 % | 94 % | 6 % | 0 % |
18 PENPenticton |
16 | 2,50 | 2,75 | 5,25 | 63 % | 50 % | 19 % | 81 % | 6 % | 13 % |
19 SPOSpokane |
12 | 3,33 | 1,92 | 5,25 | 58 % | 42 % | 25 % | 100 % | 0 % | 0 % |
20 WENWenatchee |
14 | 2,36 | 2,71 | 5,07 | 64 % | 29 % | 29 % | 86 % | 14 % | 7 % |
21 TCTri-City |
15 | 2,33 | 2,60 | 4,93 | 60 % | 33 % | 13 % | 80 % | 7 % | 13 % |
22 PORPortland |
13 | 2,31 | 2,46 | 4,77 | 38 % | 31 % | 23 % | 92 % | 8 % | 0 % |
23 EVTEverett |
16 | 2,00 | 2,63 | 4,63 | 44 % | 13 % | 13 % | 88 % | 0 % | 13 % |
Tretiny
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 SPOSpokane |
12 | 0,92 : 0,42 | 1,42 : 0,75 | 1,00 : 0,75 | 67 % | 25 % | 8 % | 2. |
2 SCSwift Current |
17 | 1,59 : 1,06 | 0,82 : 0,88 | 0,88 : 1,24 | 59 % | 18 % | 24 % | 1. |
3 PAPrince Albert |
15 | 1,20 : 1,00 | 0,80 : 1,07 | 1,27 : 1,20 | 53 % | 13 % | 33 % | 3. |
4 KAMKamloops |
16 | 1,19 : 0,69 | 1,06 : 1,13 | 0,81 : 0,88 | 50 % | 31 % | 19 % | 2. |
5 CGYCalgary |
15 | 1,27 : 0,87 | 1,33 : 1,27 | 1,20 : 1,67 | 47 % | 40 % | 13 % | 3. |
6 VICVictoria |
13 | 1,23 : 1,54 | 1,31 : 1,15 | 1,46 : 0,69 | 46 % | 23 % | 31 % | 1. |
7 PENPenticton |
16 | 0,75 : 0,75 | 1,13 : 1,19 | 0,63 : 0,81 | 44 % | 19 % | 38 % | 2. |
8 KELKelowna |
13 | 1,15 : 0,92 | 1,23 : 1,00 | 0,69 : 0,85 | 38 % | 23 % | 38 % | 2. |
9 VANVancouver |
16 | 1,31 : 1,00 | 0,75 : 0,44 | 1,38 : 1,00 | 38 % | 25 % | 38 % | 3. |
10 MHMedicine Hat |
14 | 1,21 : 1,29 | 1,14 : 0,93 | 1,21 : 1,07 | 36 % | 29 % | 36 % | 1. |
11 RDRed Deer |
17 | 1,35 : 1,00 | 1,06 : 1,06 | 1,53 : 0,94 | 35 % | 29 % | 35 % | 3. |
12 BDNBrandon |
17 | 1,06 : 1,06 | 0,94 : 0,88 | 0,94 : 1,29 | 35 % | 29 % | 35 % | 3. |
13 PGPrince George |
13 | 0,62 : 1,08 | 0,92 : 1,23 | 1,00 : 1,46 | 31 % | 15 % | 54 % | 3. |
14 EDMEdmonton |
13 | 0,92 : 1,15 | 1,15 : 0,85 | 0,77 : 1,15 | 31 % | 23 % | 46 % | 1. |
15 REGRegina |
14 | 1,07 : 1,21 | 1,71 : 1,36 | 1,14 : 0,50 | 29 % | 21 % | 50 % | 2. |
16 SASSaskatoon |
14 | 0,93 : 1,07 | 1,29 : 1,36 | 1,64 : 1,21 | 29 % | 43 % | 29 % | 3. |
17 SEASeattle |
14 | 0,86 : 0,86 | 0,79 : 1,21 | 0,79 : 1,29 | 29 % | 36 % | 36 % | 3. |
18 TCTri-City |
15 | 0,60 : 1,13 | 1,07 : 0,73 | 0,67 : 0,73 | 27 % | 13 % | 60 % | 2. |
19 EVTEverett |
16 | 0,31 : 0,69 | 0,69 : 1,00 | 1,00 : 0,94 | 25 % | 25 % | 50 % | 3. |
20 PORPortland |
13 | 0,77 : 0,69 | 0,85 : 1,00 | 0,69 : 0,77 | 23 % | 54 % | 23 % | 2. |
21 WENWenatchee |
14 | 0,57 : 0,71 | 0,86 : 1,21 | 0,93 : 0,79 | 14 % | 43 % | 43 % | 2. |
22 MJMoose Jaw |
14 | 0,79 : 1,50 | 1,43 : 1,64 | 0,86 : 1,07 | 14 % | 36 % | 50 % | 2. |
23 LETLethbridge |
15 | 1,00 : 1,20 | 0,93 : 1,20 | 1,13 : 1,27 | 13 % | 60 % | 27 % | 3. |
Prvý gól
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 SPOSpokane |
12 | 92 % | 8 % | 91 % | 0 % |
2 VICVictoria |
13 | 69 % | 31 % | 78 % | 50 % |
3 SCSwift Current |
17 | 65 % | 35 % | 82 % | 33 % |
4 SASSaskatoon |
14 | 64 % | 36 % | 44 % | 40 % |
5 VANVancouver |
16 | 63 % | 38 % | 70 % | 33 % |
6 LETLethbridge |
15 | 60 % | 40 % | 67 % | 17 % |
7 SEASeattle |
14 | 57 % | 43 % | 50 % | 17 % |
8 KAMKamloops |
16 | 56 % | 44 % | 78 % | 29 % |
9 PORPortland |
13 | 54 % | 46 % | 71 % | 17 % |
10 CGYCalgary |
15 | 53 % | 47 % | 75 % | 29 % |
11 BDNBrandon |
17 | 53 % | 47 % | 78 % | 50 % |
12 REGRegina |
14 | 50 % | 50 % | 86 % | 14 % |
13 MHMedicine Hat |
14 | 50 % | 50 % | 100 % | 14 % |
14 KELKelowna |
13 | 46 % | 54 % | 50 % | 29 % |
15 PENPenticton |
16 | 44 % | 56 % | 86 % | 11 % |
16 RDRed Deer |
17 | 41 % | 59 % | 86 % | 50 % |
17 PAPrince Albert |
15 | 40 % | 60 % | 50 % | 33 % |
18 PGPrince George |
13 | 38 % | 62 % | 40 % | 25 % |
19 WENWenatchee |
14 | 36 % | 64 % | 80 % | 22 % |
20 TCTri-City |
15 | 33 % | 67 % | 80 % | 20 % |
21 EVTEverett |
16 | 31 % | 69 % | 40 % | 27 % |
22 EDMEdmonton |
13 | 31 % | 69 % | 75 % | 33 % |
23 MJMoose Jaw |
14 | 29 % | 71 % | 50 % | 40 % |
Rozdiel skóre
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 VICVictoria |
13 | 54 % | 8 % | 8 % | 8 % | 23 % | 77 % | 4–1 |
2 RDRed Deer |
17 | 53 % | 6 % | 18 % | 0 % | 24 % | 76 % | 5–4 |
3 SCSwift Current |
17 | 53 % | 0 % | 12 % | 6 % | 29 % | 71 % | 4–1 |
4 VANVancouver |
16 | 50 % | 0 % | 25 % | 6 % | 19 % | 81 % | 1–2 |
5 REGRegina |
14 | 50 % | 0 % | 7 % | 0 % | 43 % | 57 % | 1–2 |
6 MHMedicine Hat |
14 | 43 % | 7 % | 14 % | 0 % | 36 % | 64 % | 2–1 |
7 PENPenticton |
16 | 38 % | 0 % | 13 % | 6 % | 44 % | 56 % | 2–5 |
8 LETLethbridge |
15 | 33 % | 7 % | 13 % | 7 % | 40 % | 60 % | 2–5 |
9 SPOSpokane |
12 | 33 % | 33 % | 25 % | 0 % | 8 % | 92 % | 0–0 |
10 PORPortland |
13 | 31 % | 0 % | 31 % | 15 % | 23 % | 77 % | 1–1 |
11 CGYCalgary |
15 | 27 % | 7 % | 27 % | 13 % | 27 % | 73 % | 3–2 |
12 TCTri-City |
15 | 27 % | 13 % | 7 % | 13 % | 40 % | 60 % | 2–2 |
13 PAPrince Albert |
15 | 27 % | 13 % | 20 % | 7 % | 33 % | 67 % | 2–3 |
14 KAMKamloops |
16 | 25 % | 13 % | 31 % | 6 % | 25 % | 75 % | 1–3 |
15 BDNBrandon |
17 | 24 % | 12 % | 29 % | 0 % | 35 % | 65 % | 2–1 |
16 EDMEdmonton |
13 | 23 % | 15 % | 23 % | 0 % | 38 % | 62 % | 1–1 |
17 KELKelowna |
13 | 23 % | 0 % | 54 % | 0 % | 23 % | 77 % | 2–0 |
18 WENWenatchee |
14 | 21 % | 7 % | 21 % | 21 % | 29 % | 71 % | 2–1 |
19 SASSaskatoon |
14 | 21 % | 14 % | 29 % | 14 % | 21 % | 79 % | 2–2 |
20 EVTEverett |
16 | 19 % | 13 % | 25 % | 19 % | 25 % | 75 % | 1–0 |
21 PGPrince George |
13 | 15 % | 8 % | 23 % | 8 % | 46 % | 54 % | 1–1 |
22 MJMoose Jaw |
14 | 14 % | 0 % | 29 % | 7 % | 50 % | 50 % | 1–2 |
23 SEASeattle |
14 | 14 % | 0 % | 29 % | 14 % | 43 % | 57 % | 1–3 |
Presilovky a tresty
| Tím | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 REGRegina |
14 | 29,7 % | 86,2 % | 4,57 | 4,14 | 1,36 | 22,6 |
2 KAMKamloops |
16 | 28,6 % | 78,6 % | 3,50 | 3,50 | 1,00 | 11,3 |
3 CGYCalgary |
15 | 28,6 % | 81,5 % | 4,20 | 4,33 | 1,20 | 14,4 |
4 LETLethbridge |
15 | 26,7 % | 76,5 % | 4,00 | 3,40 | 1,07 | 13,8 |
5 PAPrince Albert |
15 | 26,6 % | 76,8 % | 4,27 | 3,73 | 1,13 | 18,5 |
6 SASSaskatoon |
14 | 23,5 % | 76,6 % | 4,86 | 3,36 | 1,14 | 14,8 |
7 VANVancouver |
16 | 21,2 % | 86,2 % | 4,13 | 4,06 | 0,88 | 21,7 |
8 VICVictoria |
13 | 20,3 % | 80,4 % | 4,92 | 4,31 | 1,00 | 14,9 |
9 WENWenatchee |
14 | 20,0 % | 87,0 % | 3,57 | 3,29 | 0,71 | 14,6 |
10 EDMEdmonton |
13 | 20,0 % | 81,4 % | 4,23 | 4,54 | 0,85 | 19,5 |
11 KELKelowna |
13 | 19,6 % | 78,3 % | 4,31 | 4,62 | 0,85 | 20,9 |
12 BDNBrandon |
17 | 19,4 % | 77,1 % | 3,65 | 4,12 | 0,71 | 17,4 |
13 MHMedicine Hat |
14 | 18,2 % | 81,2 % | 3,14 | 4,93 | 0,57 | 19,0 |
14 EVTEverett |
16 | 17,6 % | 81,7 % | 3,19 | 3,75 | 0,56 | 12,0 |
15 SPOSpokane |
12 | 17,3 % | 83,7 % | 4,33 | 4,08 | 0,75 | 17,1 |
16 PGPrince George |
13 | 17,0 % | 78,7 % | 3,62 | 3,62 | 0,62 | 20,2 |
17 MJMoose Jaw |
14 | 16,7 % | 74,5 % | 3,86 | 3,64 | 0,64 | 16,1 |
18 RDRed Deer |
17 | 16,5 % | 80,0 % | 4,65 | 4,41 | 0,76 | 14,2 |
19 TCTri-City |
15 | 15,4 % | 86,4 % | 4,33 | 2,93 | 0,67 | 11,6 |
20 PORPortland |
13 | 14,6 % | 84,2 % | 3,69 | 4,38 | 0,54 | 18,9 |
21 SEASeattle |
14 | 13,1 % | 82,8 % | 4,36 | 4,57 | 0,57 | 19,6 |
22 PENPenticton |
16 | 12,5 % | 79,0 % | 4,00 | 3,88 | 0,50 | 13,6 |
23 SCSwift Current |
17 | 6,1 % | 70,7 % | 2,88 | 4,41 | 0,18 | 23,9 |
Strely
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 SASSaskatoon |
14 | 39,3 | 28,9 | +10 | 86 % |
2 EVTEverett |
16 | 35,9 | 29,3 | +7 | 81 % |
3 SEASeattle |
14 | 35,1 | 31,6 | +4 | 79 % |
4 RDRed Deer |
17 | 35,1 | 29,8 | +5 | 82 % |
5 KELKelowna |
13 | 34,8 | 26,9 | +8 | 69 % |
6 KAMKamloops |
16 | 34,6 | 32,9 | +2 | 69 % |
7 MHMedicine Hat |
14 | 33,4 | 28,4 | +5 | 71 % |
8 PAPrince Albert |
15 | 33,2 | 29,2 | +4 | 53 % |
9 SPOSpokane |
12 | 32,4 | 26,2 | +6 | 50 % |
10 REGRegina |
14 | 32,1 | 26,7 | +5 | 64 % |
11 PORPortland |
13 | 30,9 | 33,1 | −2 | 69 % |
12 BDNBrandon |
17 | 30,4 | 33,8 | −3 | 47 % |
13 VICVictoria |
13 | 30,3 | 28,2 | +2 | 38 % |
14 PENPenticton |
16 | 30,3 | 24,9 | +5 | 56 % |
15 WENWenatchee |
14 | 30,1 | 42,0 | −12 | 50 % |
16 VANVancouver |
16 | 29,7 | 30,4 | −1 | 63 % |
17 MJMoose Jaw |
14 | 28,4 | 39,9 | −12 | 43 % |
18 LETLethbridge |
15 | 28,3 | 32,3 | −4 | 53 % |
19 CGYCalgary |
15 | 28,3 | 33,2 | −5 | 40 % |
20 PGPrince George |
13 | 28,2 | 31,0 | −3 | 31 % |
21 SCSwift Current |
17 | 26,9 | 36,4 | −10 | 29 % |
22 EDMEdmonton |
13 | 26,1 | 32,6 | −7 | 15 % |
23 TCTri-City |
15 | 24,7 | 29,4 | −5 | 20 % |
Výsledky a góly rátame za 60 minút (riadny hrací čas), tak ako stávky na hokej vyhodnocuje väčšina stávkových kancelárií: zápas rozhodnutý v predĺžení alebo nájazdoch je po 60 minútach remíza a víťazovi sa rozhodujúci gól nezapočíta. Strely, presilovky a tresty sú za celý zápas.
Celkom, doma a vonku = základná časť sezóny. Posledných 10 = posledných 10 zápasov tímu do konca sezóny vrátane play-off, na začiatku sezóny aj z predchádzajúcej. Stĺpce sa dajú zoradiť kliknutím na ich názov.
Štatistiky sú len podkladom, nie odporúčaním na stávku. Stávkovanie je určené osobám starším ako 18 rokov – hrajte zodpovedne.






















