Pre tipérov · USHL · sezóna 2026/27
Tabuľky USHL pre tipérov
Riadny čas
| Tím | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 FGOFargo |
15 | 11 | 0 | 4 | 73 % | 0 % | 27 % | 73 % | 0–0 |
2 CRCedar Rapids |
14 | 10 | 0 | 4 | 71 % | 0 % | 29 % | 71 % | 0–0 |
3 TCTri-City |
13 | 9 | 1 | 3 | 69 % | 8 % | 23 % | 77 % | 1–0 |
4 SFSioux Falls |
16 | 9 | 0 | 7 | 56 % | 0 % | 44 % | 56 % | 0–0 |
5 WATWaterloo |
13 | 7 | 4 | 2 | 54 % | 31 % | 15 % | 85 % | 2–2 |
6 DSMDes Moines |
14 | 7 | 1 | 6 | 50 % | 7 % | 43 % | 57 % | 0–1 |
7 DBQDubuque |
14 | 6 | 2 | 6 | 43 % | 14 % | 43 % | 57 % | 1–1 |
8 OMAOmaha |
12 | 5 | 1 | 6 | 42 % | 8 % | 50 % | 50 % | 0–1 |
9 MKGMuskegon |
13 | 5 | 3 | 5 | 38 % | 23 % | 38 % | 62 % | 1–2 |
10 CHIChicago |
11 | 4 | 3 | 4 | 36 % | 27 % | 36 % | 64 % | 1–2 |
11 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 4 | 0 | 7 | 36 % | 0 % | 64 % | 36 % | 0–0 |
12 MADMadison |
10 | 3 | 3 | 4 | 30 % | 30 % | 40 % | 60 % | 2–1 |
13 LINLincoln |
13 | 3 | 2 | 8 | 23 % | 15 % | 62 % | 38 % | 1–1 |
14 YNGYoungstown |
13 | 3 | 3 | 7 | 23 % | 23 % | 54 % | 46 % | 2–1 |
15 SCSioux City |
14 | 3 | 2 | 9 | 21 % | 14 % | 64 % | 36 % | 1–1 |
16 GBGreen Bay |
12 | 2 | 1 | 9 | 17 % | 8 % | 75 % | 25 % | 1–0 |
Góly
| Tím | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 3,73 | 5,27 | 9,00 | 100 % | 91 % | 82 % | 100 % | 0 % | 0 % |
2 DBQDubuque |
14 | 4,00 | 3,93 | 7,93 | 86 % | 86 % | 86 % | 93 % | 0 % | 7 % |
3 TCTri-City |
13 | 4,46 | 2,85 | 7,31 | 77 % | 69 % | 62 % | 85 % | 15 % | 0 % |
4 CRCedar Rapids |
14 | 4,21 | 3,07 | 7,29 | 86 % | 71 % | 64 % | 86 % | 14 % | 0 % |
5 SCSioux City |
14 | 3,29 | 3,86 | 7,14 | 93 % | 93 % | 71 % | 93 % | 0 % | 7 % |
6 MADMadison |
10 | 3,60 | 3,40 | 7,00 | 80 % | 70 % | 60 % | 100 % | 0 % | 0 % |
7 YNGYoungstown |
13 | 2,92 | 3,92 | 6,85 | 62 % | 62 % | 62 % | 85 % | 8 % | 8 % |
8 SFSioux Falls |
16 | 3,38 | 3,31 | 6,69 | 100 % | 63 % | 50 % | 88 % | 0 % | 13 % |
9 FGOFargo |
15 | 4,27 | 2,40 | 6,67 | 80 % | 47 % | 40 % | 80 % | 13 % | 7 % |
10 CHIChicago |
11 | 3,09 | 3,45 | 6,55 | 82 % | 55 % | 45 % | 82 % | 9 % | 9 % |
11 GBGreen Bay |
12 | 2,00 | 4,33 | 6,33 | 83 % | 58 % | 42 % | 100 % | 0 % | 0 % |
12 MKGMuskegon |
13 | 3,15 | 2,77 | 5,92 | 69 % | 54 % | 38 % | 77 % | 8 % | 15 % |
13 OMAOmaha |
12 | 2,83 | 3,08 | 5,92 | 75 % | 50 % | 33 % | 83 % | 8 % | 8 % |
14 WATWaterloo |
13 | 3,23 | 2,38 | 5,62 | 62 % | 38 % | 31 % | 92 % | 8 % | 0 % |
15 DSMDes Moines |
14 | 2,93 | 2,64 | 5,57 | 79 % | 36 % | 21 % | 86 % | 0 % | 14 % |
16 LINLincoln |
13 | 2,08 | 3,31 | 5,38 | 62 % | 46 % | 31 % | 62 % | 23 % | 15 % |
Tretiny
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
13 | 1,00 : 0,46 | 1,08 : 1,00 | 1,15 : 0,92 | 69 % | 8 % | 23 % | 2., 3. |
2 TCTri-City |
13 | 1,31 : 0,85 | 1,15 : 0,85 | 2,00 : 1,15 | 54 % | 23 % | 23 % | 3. |
3 FGOFargo |
15 | 1,07 : 0,47 | 1,27 : 1,13 | 1,93 : 0,80 | 47 % | 40 % | 13 % | 3. |
4 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 1,45 : 1,27 | 1,00 : 1,82 | 1,27 : 2,18 | 45 % | 18 % | 36 % | 3. |
5 SFSioux Falls |
16 | 1,19 : 1,00 | 1,00 : 1,13 | 1,19 : 1,19 | 44 % | 13 % | 44 % | 3. |
6 CRCedar Rapids |
14 | 1,29 : 1,00 | 1,50 : 0,93 | 1,43 : 1,14 | 43 % | 36 % | 21 % | 3. |
7 DBQDubuque |
14 | 1,00 : 1,29 | 1,50 : 1,14 | 1,50 : 1,50 | 36 % | 14 % | 50 % | 3. |
8 SCSioux City |
14 | 0,93 : 1,00 | 1,07 : 1,07 | 1,29 : 1,79 | 36 % | 14 % | 50 % | 3. |
9 DSMDes Moines |
14 | 0,86 : 0,86 | 1,07 : 0,86 | 1,00 : 0,93 | 36 % | 36 % | 29 % | 2., 3. |
10 LINLincoln |
13 | 0,77 : 1,38 | 0,54 : 0,85 | 0,77 : 1,08 | 31 % | 15 % | 54 % | 1. |
11 YNGYoungstown |
13 | 1,00 : 1,00 | 1,23 : 1,62 | 0,69 : 1,31 | 31 % | 46 % | 23 % | 2. |
12 MKGMuskegon |
13 | 0,77 : 0,77 | 1,15 : 1,08 | 1,23 : 0,92 | 31 % | 31 % | 38 % | 2. |
13 MADMadison |
10 | 0,80 : 1,20 | 2,10 : 1,30 | 0,70 : 0,90 | 30 % | 20 % | 50 % | 2. |
14 OMAOmaha |
12 | 0,83 : 0,75 | 0,83 : 1,17 | 1,17 : 1,17 | 25 % | 25 % | 50 % | 3. |
15 CHIChicago |
11 | 0,55 : 1,00 | 1,45 : 1,27 | 1,09 : 1,18 | 18 % | 36 % | 45 % | 2. |
16 GBGreen Bay |
12 | 0,33 : 1,17 | 0,58 : 1,42 | 1,08 : 1,75 | 17 % | 25 % | 58 % | 3. |
Prvý gól
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
13 | 77 % | 23 % | 70 % | 67 % |
2 TCTri-City |
13 | 69 % | 31 % | 89 % | 50 % |
3 FGOFargo |
15 | 60 % | 40 % | 78 % | 67 % |
4 SCSioux City |
14 | 57 % | 43 % | 50 % | 0 % |
5 DSMDes Moines |
14 | 57 % | 43 % | 63 % | 33 % |
6 CRCedar Rapids |
14 | 57 % | 43 % | 88 % | 50 % |
7 SFSioux Falls |
16 | 56 % | 44 % | 89 % | 14 % |
8 YNGYoungstown |
13 | 54 % | 46 % | 57 % | 17 % |
9 MKGMuskegon |
13 | 54 % | 46 % | 57 % | 33 % |
10 MADMadison |
10 | 50 % | 50 % | 60 % | 40 % |
11 LINLincoln |
13 | 38 % | 62 % | 60 % | 13 % |
12 DBQDubuque |
14 | 36 % | 64 % | 60 % | 44 % |
13 OMAOmaha |
12 | 33 % | 67 % | 75 % | 25 % |
14 GBGreen Bay |
12 | 33 % | 67 % | 50 % | 13 % |
15 CHIChicago |
11 | 27 % | 73 % | 67 % | 38 % |
16 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 27 % | 73 % | 67 % | 25 % |
Rozdiel skóre
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 TCTri-City |
13 | 69 % | 0 % | 8 % | 8 % | 15 % | 85 % | 11–2 |
2 CRCedar Rapids |
14 | 57 % | 14 % | 0 % | 7 % | 21 % | 79 % | 4–0 |
3 FGOFargo |
15 | 53 % | 20 % | 0 % | 20 % | 7 % | 93 % | 2–1 |
4 SFSioux Falls |
16 | 44 % | 13 % | 0 % | 6 % | 38 % | 63 % | 2–3 |
5 DSMDes Moines |
14 | 43 % | 7 % | 7 % | 14 % | 29 % | 71 % | 2–2 |
6 MKGMuskegon |
13 | 38 % | 0 % | 23 % | 8 % | 31 % | 69 % | 3–2 |
7 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 36 % | 0 % | 0 % | 0 % | 64 % | 36 % | 3–3 |
8 DBQDubuque |
14 | 36 % | 7 % | 14 % | 7 % | 36 % | 64 % | 3–3 |
9 WATWaterloo |
13 | 31 % | 23 % | 31 % | 0 % | 15 % | 85 % | 2–2 |
10 MADMadison |
10 | 30 % | 0 % | 30 % | 10 % | 30 % | 70 % | 1–0 |
11 OMAOmaha |
12 | 25 % | 17 % | 8 % | 8 % | 42 % | 58 % | 0–4 |
12 YNGYoungstown |
13 | 23 % | 0 % | 23 % | 0 % | 54 % | 46 % | 1–3 |
13 SCSioux City |
14 | 21 % | 0 % | 14 % | 14 % | 50 % | 50 % | 0–4 |
14 CHIChicago |
11 | 18 % | 18 % | 27 % | 0 % | 36 % | 64 % | 1–2 |
15 LINLincoln |
13 | 15 % | 8 % | 15 % | 15 % | 46 % | 54 % | 1–5 |
16 GBGreen Bay |
12 | 8 % | 8 % | 8 % | 17 % | 58 % | 42 % | 1–1 |
Presilovky a tresty
| Tím | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 WATWaterloo |
13 | 34,0 % | 76,7 % | 3,62 | 3,31 | 1,23 | 13,9 |
2 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 26,5 % | 61,9 % | 3,09 | 3,82 | 0,82 | 14,0 |
3 DBQDubuque |
14 | 26,0 % | 72,0 % | 3,57 | 3,57 | 0,93 | 15,0 |
4 CRCedar Rapids |
14 | 25,4 % | 81,6 % | 4,21 | 3,50 | 1,07 | 16,0 |
5 FGOFargo |
15 | 24,1 % | 81,1 % | 3,60 | 3,53 | 0,87 | 15,9 |
6 SCSioux City |
14 | 22,0 % | 78,8 % | 2,93 | 3,71 | 0,64 | 24,2 |
7 CHIChicago |
11 | 21,6 % | 79,6 % | 3,36 | 4,45 | 0,73 | 16,9 |
8 TCTri-City |
13 | 21,3 % | 82,8 % | 3,62 | 4,46 | 0,77 | 17,5 |
9 MKGMuskegon |
13 | 20,0 % | 86,8 % | 3,08 | 2,92 | 0,62 | 11,2 |
10 YNGYoungstown |
13 | 18,3 % | 77,3 % | 4,62 | 5,08 | 0,85 | 18,4 |
11 LINLincoln |
13 | 15,9 % | 79,6 % | 4,85 | 4,15 | 0,77 | 22,4 |
12 SFSioux Falls |
16 | 15,9 % | 86,2 % | 5,13 | 3,63 | 0,81 | 22,3 |
13 MADMadison |
10 | 15,0 % | 76,5 % | 4,00 | 3,40 | 0,60 | 14,5 |
14 OMAOmaha |
12 | 14,9 % | 90,5 % | 3,92 | 3,50 | 0,58 | 13,2 |
15 DSMDes Moines |
14 | 12,9 % | 88,2 % | 4,43 | 4,86 | 0,57 | 15,5 |
16 GBGreen Bay |
12 | 11,1 % | 76,9 % | 3,75 | 4,33 | 0,42 | 23,9 |
Strely
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 SFSioux Falls |
16 | 38,8 | 28,1 | +11 | 94 % |
2 MADMadison |
10 | 32,6 | 30,4 | +2 | 60 % |
3 MKGMuskegon |
13 | 31,8 | 29,2 | +3 | 62 % |
4 OMAOmaha |
12 | 30,8 | 30,7 | 0 | 67 % |
5 DBQDubuque |
14 | 30,1 | 25,1 | +5 | 64 % |
6 FGOFargo |
15 | 30,1 | 31,8 | −2 | 47 % |
7 WATWaterloo |
13 | 29,6 | 28,3 | +1 | 54 % |
8 CRCedar Rapids |
14 | 29,6 | 28,6 | +1 | 64 % |
9 TCTri-City |
13 | 29,0 | 31,3 | −2 | 62 % |
10 DSMDes Moines |
14 | 28,9 | 27,7 | +1 | 50 % |
11 YNGYoungstown |
13 | 28,8 | 28,5 | 0 | 46 % |
12 LINLincoln |
13 | 27,8 | 27,5 | 0 | 38 % |
13 CHIChicago |
11 | 26,8 | 28,5 | −2 | 36 % |
14 GBGreen Bay |
12 | 26,0 | 33,3 | −7 | 33 % |
15 NTDPUSA Hockey NTDP |
11 | 24,5 | 36,8 | −12 | 0 % |
16 SCSioux City |
14 | 23,6 | 27,6 | −4 | 14 % |
Výsledky a góly rátame za 60 minút (riadny hrací čas), tak ako stávky na hokej vyhodnocuje väčšina stávkových kancelárií: zápas rozhodnutý v predĺžení alebo nájazdoch je po 60 minútach remíza a víťazovi sa rozhodujúci gól nezapočíta. Strely, presilovky a tresty sú za celý zápas.
Celkom, doma a vonku = základná časť sezóny. Posledných 10 = posledných 10 zápasov tímu do konca sezóny vrátane play-off, na začiatku sezóny aj z predchádzajúcej. Stĺpce sa dajú zoradiť kliknutím na ich názov.
Štatistiky sú len podkladom, nie odporúčaním na stávku. Stávkovanie je určené osobám starším ako 18 rokov – hrajte zodpovedne.















