Pre tipérov · AHL · sezóna 2026/27
Tabuľky AHL pre tipérov
Riadny čas
| Tím | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 GRGrand Rapids |
11 | 8 | 2 | 1 | 73 % | 18 % | 9 % | 91 % | 0–2 |
2 TUCTucson |
11 | 7 | 2 | 2 | 64 % | 18 % | 18 % | 82 % | 0–2 |
3 LAVLaval |
11 | 7 | 1 | 3 | 64 % | 9 % | 27 % | 73 % | 1–0 |
4 UTCUtica |
8 | 5 | 1 | 2 | 63 % | 13 % | 25 % | 75 % | 1–0 |
5 HERHershey |
10 | 6 | 0 | 4 | 60 % | 0 % | 40 % | 60 % | 0–0 |
6 ABBAbbotsford |
10 | 6 | 2 | 2 | 60 % | 20 % | 20 % | 80 % | 1–1 |
7 MBManitoba |
12 | 7 | 1 | 4 | 58 % | 8 % | 33 % | 67 % | 1–0 |
8 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 5 | 1 | 4 | 50 % | 10 % | 40 % | 60 % | 0–1 |
9 CLTCharlotte |
12 | 6 | 2 | 4 | 50 % | 17 % | 33 % | 67 % | 2–0 |
10 MILMilwaukee |
10 | 5 | 2 | 3 | 50 % | 20 % | 30 % | 70 % | 2–0 |
11 CGYCalgary |
12 | 6 | 0 | 6 | 50 % | 0 % | 50 % | 50 % | 0–0 |
12 SYRSyracuse |
10 | 5 | 1 | 4 | 50 % | 10 % | 40 % | 60 % | 0–1 |
13 HFDHartford |
13 | 6 | 1 | 6 | 46 % | 8 % | 46 % | 54 % | 0–1 |
14 COLColorado |
11 | 5 | 3 | 3 | 45 % | 27 % | 27 % | 73 % | 1–2 |
15 HSKHenderson |
10 | 4 | 2 | 4 | 40 % | 20 % | 40 % | 60 % | 2–0 |
16 ROCRochester |
10 | 4 | 2 | 4 | 40 % | 20 % | 40 % | 60 % | 1–1 |
17 CHIChicago |
11 | 4 | 2 | 5 | 36 % | 18 % | 45 % | 55 % | 1–1 |
18 PROProvidence |
11 | 4 | 1 | 6 | 36 % | 9 % | 55 % | 45 % | 1–0 |
19 TORToronto |
11 | 4 | 3 | 4 | 36 % | 27 % | 36 % | 64 % | 2–1 |
20 CVCoachella Valley |
11 | 4 | 3 | 4 | 36 % | 27 % | 36 % | 64 % | 0–3 |
21 BAKBakersfield |
9 | 3 | 1 | 5 | 33 % | 11 % | 56 % | 44 % | 0–1 |
22 BELBelleville |
12 | 4 | 3 | 5 | 33 % | 25 % | 42 % | 58 % | 1–2 |
23 RFDRockford |
10 | 3 | 1 | 6 | 30 % | 10 % | 60 % | 40 % | 1–0 |
24 LVLehigh Valley |
10 | 3 | 2 | 5 | 30 % | 20 % | 50 % | 50 % | 1–1 |
25 CLECleveland |
10 | 3 | 3 | 4 | 30 % | 30 % | 40 % | 60 % | 3–0 |
26 SDSan Diego |
11 | 3 | 4 | 4 | 27 % | 36 % | 36 % | 64 % | 2–2 |
27 ONTOntario |
11 | 3 | 2 | 6 | 27 % | 18 % | 55 % | 45 % | 2–0 |
28 SJSan Jose |
10 | 2 | 2 | 6 | 20 % | 20 % | 60 % | 40 % | 2–0 |
29 SPRSpringfield |
10 | 2 | 4 | 4 | 20 % | 40 % | 40 % | 60 % | 1–3 |
30 IAIowa |
12 | 2 | 4 | 6 | 17 % | 33 % | 50 % | 50 % | 1–3 |
31 HAMHamilton |
12 | 2 | 3 | 7 | 17 % | 25 % | 58 % | 42 % | 1–2 |
32 TEXTexas |
10 | 1 | 3 | 6 | 10 % | 30 % | 60 % | 40 % | 1–2 |
Góly
| Tím | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 SJSan Jose |
10 | 2,90 | 4,30 | 7,20 | 90 % | 70 % | 60 % | 100 % | 0 % | 0 % |
2 TEXTexas |
10 | 2,90 | 4,10 | 7,00 | 90 % | 90 % | 60 % | 100 % | 0 % | 0 % |
3 CVCoachella Valley |
11 | 3,36 | 3,64 | 7,00 | 82 % | 73 % | 55 % | 91 % | 0 % | 9 % |
4 LVLehigh Valley |
10 | 2,70 | 4,10 | 6,80 | 80 % | 70 % | 70 % | 80 % | 10 % | 10 % |
5 CLECleveland |
10 | 3,20 | 3,60 | 6,80 | 90 % | 80 % | 70 % | 100 % | 0 % | 0 % |
6 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 3,90 | 2,80 | 6,70 | 90 % | 60 % | 50 % | 90 % | 10 % | 0 % |
7 ONTOntario |
11 | 2,82 | 3,82 | 6,64 | 91 % | 55 % | 55 % | 100 % | 0 % | 0 % |
8 ABBAbbotsford |
10 | 3,90 | 2,70 | 6,60 | 90 % | 90 % | 40 % | 100 % | 0 % | 0 % |
9 MBManitoba |
12 | 3,83 | 2,67 | 6,50 | 67 % | 67 % | 58 % | 75 % | 17 % | 8 % |
10 HAMHamilton |
12 | 2,42 | 3,83 | 6,25 | 83 % | 67 % | 58 % | 92 % | 0 % | 8 % |
11 HERHershey |
10 | 3,00 | 3,20 | 6,20 | 90 % | 60 % | 60 % | 90 % | 0 % | 10 % |
12 CGYCalgary |
12 | 3,17 | 3,00 | 6,17 | 75 % | 67 % | 33 % | 100 % | 0 % | 0 % |
13 SYRSyracuse |
10 | 3,10 | 3,00 | 6,10 | 80 % | 70 % | 50 % | 80 % | 20 % | 0 % |
14 PROProvidence |
11 | 3,36 | 2,73 | 6,09 | 64 % | 64 % | 64 % | 64 % | 9 % | 27 % |
15 BELBelleville |
12 | 2,92 | 3,17 | 6,08 | 83 % | 58 % | 42 % | 92 % | 0 % | 8 % |
16 CHIChicago |
11 | 2,45 | 3,55 | 6,00 | 73 % | 64 % | 36 % | 91 % | 0 % | 9 % |
17 TORToronto |
11 | 3,00 | 3,00 | 6,00 | 73 % | 55 % | 45 % | 91 % | 0 % | 9 % |
18 GRGrand Rapids |
11 | 3,82 | 2,09 | 5,91 | 82 % | 73 % | 36 % | 100 % | 0 % | 0 % |
19 CLTCharlotte |
12 | 3,00 | 2,67 | 5,67 | 67 % | 50 % | 42 % | 92 % | 0 % | 8 % |
20 ROCRochester |
10 | 3,20 | 2,40 | 5,60 | 60 % | 40 % | 30 % | 100 % | 0 % | 0 % |
21 BAKBakersfield |
9 | 2,56 | 3,00 | 5,56 | 67 % | 44 % | 33 % | 100 % | 0 % | 0 % |
22 TUCTucson |
11 | 3,36 | 2,09 | 5,45 | 64 % | 36 % | 27 % | 82 % | 9 % | 9 % |
23 SPRSpringfield |
10 | 2,40 | 3,00 | 5,40 | 50 % | 40 % | 30 % | 90 % | 10 % | 0 % |
24 LAVLaval |
11 | 3,45 | 1,91 | 5,36 | 64 % | 64 % | 36 % | 82 % | 9 % | 9 % |
25 HFDHartford |
13 | 2,54 | 2,77 | 5,31 | 77 % | 46 % | 31 % | 85 % | 15 % | 0 % |
26 UTCUtica |
8 | 2,63 | 2,63 | 5,25 | 50 % | 50 % | 38 % | 88 % | 0 % | 13 % |
27 IAIowa |
12 | 2,33 | 2,83 | 5,17 | 67 % | 50 % | 33 % | 83 % | 8 % | 8 % |
28 RFDRockford |
10 | 2,10 | 3,00 | 5,10 | 50 % | 50 % | 30 % | 80 % | 10 % | 10 % |
29 COLColorado |
11 | 2,82 | 2,27 | 5,09 | 64 % | 36 % | 27 % | 82 % | 18 % | 0 % |
30 SDSan Diego |
11 | 2,55 | 2,45 | 5,00 | 55 % | 27 % | 18 % | 82 % | 9 % | 9 % |
31 HSKHenderson |
10 | 2,30 | 2,30 | 4,60 | 50 % | 30 % | 20 % | 80 % | 10 % | 10 % |
32 MILMilwaukee |
10 | 2,40 | 2,00 | 4,40 | 60 % | 20 % | 10 % | 90 % | 10 % | 0 % |
Tretiny
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 SYRSyracuse |
10 | 1,20 : 0,80 | 1,10 : 1,00 | 0,80 : 1,20 | 70 % | 0 % | 30 % | 2. |
2 ABBAbbotsford |
10 | 1,20 : 0,40 | 1,50 : 1,30 | 1,20 : 1,00 | 60 % | 30 % | 10 % | 2. |
3 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 1,10 : 0,90 | 1,70 : 0,70 | 1,10 : 1,20 | 50 % | 20 % | 30 % | 2. |
4 TEXTexas |
10 | 1,00 : 0,80 | 0,60 : 1,30 | 1,30 : 2,00 | 50 % | 30 % | 20 % | 3. |
5 ROCRochester |
10 | 1,20 : 0,40 | 1,20 : 1,20 | 0,70 : 0,80 | 50 % | 30 % | 20 % | 2. |
6 GRGrand Rapids |
11 | 0,91 : 0,55 | 1,09 : 0,82 | 1,82 : 0,73 | 45 % | 36 % | 18 % | 3. |
7 TUCTucson |
11 | 0,91 : 0,73 | 1,18 : 0,82 | 1,27 : 0,55 | 45 % | 27 % | 27 % | 2. |
8 BELBelleville |
12 | 1,08 : 0,67 | 0,83 : 0,92 | 1,00 : 1,58 | 42 % | 25 % | 33 % | 3. |
9 HERHershey |
10 | 0,90 : 0,70 | 0,90 : 1,20 | 1,20 : 1,30 | 40 % | 20 % | 40 % | 3. |
10 SPRSpringfield |
10 | 0,80 : 0,70 | 0,90 : 1,30 | 0,70 : 1,00 | 40 % | 40 % | 20 % | 2. |
11 HSKHenderson |
10 | 0,70 : 0,50 | 0,80 : 0,80 | 0,80 : 1,00 | 40 % | 30 % | 30 % | 3. |
12 MILMilwaukee |
10 | 0,60 : 1,00 | 1,10 : 0,40 | 0,70 : 0,60 | 40 % | 20 % | 40 % | 1. |
13 SDSan Diego |
11 | 0,73 : 0,64 | 0,91 : 0,82 | 0,91 : 1,00 | 36 % | 45 % | 18 % | 3. |
14 COLColorado |
11 | 0,91 : 0,45 | 1,00 : 0,91 | 0,91 : 0,91 | 36 % | 45 % | 18 % | 2. |
15 TORToronto |
11 | 1,27 : 0,82 | 0,45 : 1,36 | 1,27 : 0,82 | 36 % | 36 % | 27 % | 1., 3. |
16 BAKBakersfield |
9 | 0,56 : 1,00 | 0,78 : 1,33 | 1,22 : 0,67 | 33 % | 22 % | 44 % | 2. |
17 IAIowa |
12 | 0,83 : 0,92 | 0,83 : 0,83 | 0,67 : 1,08 | 33 % | 33 % | 33 % | 1., 3. |
18 MBManitoba |
12 | 1,25 : 1,25 | 0,83 : 0,58 | 1,75 : 0,83 | 33 % | 25 % | 42 % | 3. |
19 HFDHartford |
13 | 0,85 : 0,77 | 0,62 : 0,92 | 1,08 : 1,08 | 31 % | 46 % | 23 % | 3. |
20 CHIChicago |
11 | 1,00 : 1,27 | 0,91 : 1,00 | 0,55 : 1,27 | 27 % | 18 % | 55 % | 1. |
21 PROProvidence |
11 | 0,73 : 1,00 | 1,27 : 0,91 | 1,36 : 0,82 | 27 % | 27 % | 45 % | 2., 3. |
22 LAVLaval |
11 | 0,45 : 0,73 | 1,27 : 0,82 | 1,73 : 0,36 | 27 % | 18 % | 55 % | 2., 3. |
23 CVCoachella Valley |
11 | 0,91 : 1,27 | 1,45 : 1,91 | 1,00 : 0,45 | 27 % | 9 % | 64 % | 2. |
24 UTCUtica |
8 | 0,50 : 0,63 | 1,63 : 1,00 | 0,50 : 0,88 | 25 % | 38 % | 38 % | 2. |
25 HAMHamilton |
12 | 0,67 : 1,75 | 1,08 : 1,00 | 0,67 : 1,08 | 25 % | 17 % | 58 % | 1. |
26 CGYCalgary |
12 | 0,67 : 0,58 | 1,58 : 1,00 | 0,92 : 1,42 | 25 % | 50 % | 25 % | 2. |
27 SJSan Jose |
10 | 1,20 : 1,40 | 1,10 : 1,60 | 0,60 : 1,30 | 20 % | 40 % | 40 % | 2. |
28 RFDRockford |
10 | 0,60 : 0,70 | 0,50 : 1,00 | 1,00 : 1,30 | 20 % | 50 % | 30 % | 3. |
29 LVLehigh Valley |
10 | 0,80 : 1,10 | 1,00 : 1,50 | 0,90 : 1,50 | 20 % | 40 % | 40 % | 2. |
30 CLECleveland |
10 | 0,90 : 1,10 | 1,10 : 1,40 | 1,20 : 1,10 | 20 % | 40 % | 40 % | 2. |
31 ONTOntario |
11 | 0,45 : 1,00 | 1,55 : 1,09 | 0,82 : 1,73 | 18 % | 27 % | 55 % | 2. |
32 CLTCharlotte |
12 | 0,67 : 0,92 | 0,92 : 1,00 | 1,42 : 0,75 | 17 % | 50 % | 33 % | 3. |
Prvý gól
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 CGYCalgary |
12 | 83 % | 17 % | 40 % | 100 % |
2 SDSan Diego |
11 | 82 % | 18 % | 56 % | 0 % |
3 COLColorado |
11 | 73 % | 27 % | 63 % | 33 % |
4 GRGrand Rapids |
11 | 73 % | 27 % | 100 % | 0 % |
5 TEXTexas |
10 | 70 % | 30 % | 29 % | 0 % |
6 LVLehigh Valley |
10 | 70 % | 30 % | 43 % | 33 % |
7 UTCUtica |
8 | 63 % | 38 % | 80 % | 67 % |
8 HFDHartford |
13 | 62 % | 38 % | 50 % | 40 % |
9 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 60 % | 40 % | 50 % | 50 % |
10 SPRSpringfield |
10 | 60 % | 40 % | 50 % | 0 % |
11 HSKHenderson |
10 | 60 % | 40 % | 100 % | 0 % |
12 ABBAbbotsford |
10 | 60 % | 40 % | 67 % | 75 % |
13 ROCRochester |
10 | 60 % | 40 % | 83 % | 0 % |
14 SYRSyracuse |
10 | 60 % | 40 % | 50 % | 50 % |
15 BELBelleville |
12 | 58 % | 42 % | 57 % | 20 % |
16 HERHershey |
10 | 50 % | 50 % | 80 % | 40 % |
17 RFDRockford |
10 | 50 % | 50 % | 80 % | 0 % |
18 MILMilwaukee |
10 | 50 % | 50 % | 100 % | 40 % |
19 MBManitoba |
12 | 50 % | 50 % | 100 % | 33 % |
20 CHIChicago |
11 | 45 % | 55 % | 100 % | 0 % |
21 TORToronto |
11 | 36 % | 64 % | 100 % | 29 % |
22 TUCTucson |
11 | 36 % | 64 % | 100 % | 43 % |
23 BAKBakersfield |
9 | 33 % | 67 % | 67 % | 17 % |
24 CLTCharlotte |
12 | 33 % | 67 % | 75 % | 63 % |
25 HAMHamilton |
12 | 33 % | 67 % | 50 % | 13 % |
26 SJSan Jose |
10 | 30 % | 70 % | 33 % | 43 % |
27 CLECleveland |
10 | 30 % | 70 % | 100 % | 43 % |
28 PROProvidence |
11 | 27 % | 73 % | 100 % | 25 % |
29 ONTOntario |
11 | 27 % | 73 % | 33 % | 50 % |
30 LAVLaval |
11 | 27 % | 73 % | 100 % | 63 % |
31 CVCoachella Valley |
11 | 27 % | 73 % | 67 % | 25 % |
32 IAIowa |
12 | 25 % | 75 % | 33 % | 22 % |
Rozdiel skóre
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 GRGrand Rapids |
11 | 55 % | 18 % | 18 % | 0 % | 9 % | 91 % | 4–1 |
2 LAVLaval |
11 | 55 % | 9 % | 9 % | 9 % | 18 % | 82 % | 4–0 |
3 ABBAbbotsford |
10 | 50 % | 10 % | 20 % | 0 % | 20 % | 80 % | 2–2 |
4 MBManitoba |
12 | 50 % | 8 % | 8 % | 17 % | 17 % | 83 % | 3–1 |
5 COLColorado |
11 | 45 % | 0 % | 27 % | 9 % | 18 % | 82 % | 2–2 |
6 TUCTucson |
11 | 45 % | 18 % | 18 % | 0 % | 18 % | 82 % | 2–1 |
7 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 40 % | 10 % | 10 % | 20 % | 20 % | 80 % | 0–1 |
8 MILMilwaukee |
10 | 40 % | 10 % | 20 % | 0 % | 30 % | 70 % | 3–0 |
9 ROCRochester |
10 | 40 % | 0 % | 20 % | 20 % | 20 % | 80 % | 1–1 |
10 SYRSyracuse |
10 | 40 % | 10 % | 10 % | 10 % | 30 % | 70 % | 0–2 |
11 HFDHartford |
13 | 38 % | 8 % | 8 % | 15 % | 31 % | 69 % | 6–2 |
12 PROProvidence |
11 | 36 % | 0 % | 9 % | 9 % | 45 % | 55 % | 3–3 |
13 TORToronto |
11 | 36 % | 0 % | 27 % | 0 % | 36 % | 64 % | 4–2 |
14 CLTCharlotte |
12 | 33 % | 17 % | 17 % | 17 % | 17 % | 83 % | 4–2 |
15 CGYCalgary |
12 | 33 % | 17 % | 0 % | 33 % | 17 % | 83 % | 3–1 |
16 HERHershey |
10 | 30 % | 30 % | 0 % | 0 % | 40 % | 60 % | 2–2 |
17 LVLehigh Valley |
10 | 30 % | 0 % | 20 % | 0 % | 50 % | 50 % | 3–2 |
18 HSKHenderson |
10 | 30 % | 10 % | 20 % | 0 % | 40 % | 60 % | 3–1 |
19 CLECleveland |
10 | 30 % | 0 % | 30 % | 0 % | 40 % | 60 % | 1–3 |
20 SDSan Diego |
11 | 27 % | 0 % | 36 % | 18 % | 18 % | 82 % | 2–2 |
21 CHIChicago |
11 | 27 % | 9 % | 18 % | 0 % | 45 % | 55 % | 2–2 |
22 CVCoachella Valley |
11 | 27 % | 9 % | 27 % | 0 % | 36 % | 64 % | 3–1 |
23 UTCUtica |
8 | 25 % | 38 % | 13 % | 0 % | 25 % | 75 % | 1–2 |
24 BELBelleville |
12 | 25 % | 8 % | 25 % | 0 % | 42 % | 58 % | 3–5 |
25 BAKBakersfield |
9 | 22 % | 11 % | 11 % | 33 % | 22 % | 78 % | 1–1 |
26 SJSan Jose |
10 | 10 % | 10 % | 20 % | 0 % | 60 % | 40 % | 1–5 |
27 RFDRockford |
10 | 10 % | 20 % | 10 % | 10 % | 50 % | 50 % | 0–3 |
28 TEXTexas |
10 | 10 % | 0 % | 30 % | 20 % | 40 % | 60 % | 1–2 |
29 SPRSpringfield |
10 | 10 % | 10 % | 40 % | 10 % | 30 % | 70 % | 1–3 |
30 ONTOntario |
11 | 9 % | 18 % | 18 % | 18 % | 36 % | 64 % | 0–6 |
31 IAIowa |
12 | 8 % | 8 % | 33 % | 33 % | 17 % | 83 % | 0–1 |
32 HAMHamilton |
12 | 8 % | 8 % | 25 % | 8 % | 50 % | 50 % | 1–4 |
Presilovky a tresty
| Tím | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 LAVLaval |
11 | 30,4 % | 88,0 % | 4,18 | 4,55 | 1,27 | 19,0 |
2 TORToronto |
11 | 28,6 % | 74,0 % | 3,82 | 4,55 | 1,09 | 17,9 |
3 BELBelleville |
12 | 27,3 % | 74,0 % | 3,67 | 4,17 | 1,00 | 13,3 |
4 HFDHartford |
13 | 25,9 % | 78,8 % | 4,46 | 4,00 | 1,15 | 13,2 |
5 GRGrand Rapids |
11 | 25,5 % | 93,5 % | 5,00 | 4,18 | 1,27 | 13,5 |
6 CVCoachella Valley |
11 | 24,4 % | 80,0 % | 3,73 | 4,09 | 0,91 | 18,4 |
7 MBManitoba |
12 | 23,1 % | 82,1 % | 4,33 | 4,67 | 1,00 | 11,8 |
8 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 22,6 % | 77,8 % | 3,10 | 4,50 | 0,70 | 15,4 |
9 CLECleveland |
10 | 21,6 % | 79,2 % | 5,10 | 4,80 | 1,10 | 22,9 |
10 TUCTucson |
11 | 21,4 % | 84,9 % | 3,82 | 4,82 | 0,82 | 16,2 |
11 CGYCalgary |
12 | 21,1 % | 85,0 % | 3,17 | 3,33 | 0,67 | 12,4 |
12 SYRSyracuse |
10 | 20,5 % | 76,7 % | 4,40 | 4,30 | 0,90 | 26,8 |
13 ONTOntario |
11 | 20,0 % | 79,1 % | 4,09 | 3,91 | 0,82 | 11,8 |
14 ABBAbbotsford |
10 | 19,4 % | 81,8 % | 3,60 | 3,30 | 0,70 | 15,2 |
15 ROCRochester |
10 | 19,2 % | 85,7 % | 5,20 | 4,20 | 1,00 | 14,9 |
16 CHIChicago |
11 | 18,9 % | 83,3 % | 3,36 | 4,36 | 0,64 | 12,2 |
17 CLTCharlotte |
12 | 18,2 % | 88,9 % | 3,67 | 3,75 | 0,67 | 13,3 |
18 SJSan Jose |
10 | 17,1 % | 75,9 % | 3,50 | 2,90 | 0,60 | 12,0 |
19 RFDRockford |
10 | 16,7 % | 83,3 % | 4,80 | 4,80 | 0,80 | 18,5 |
20 SPRSpringfield |
10 | 16,7 % | 81,6 % | 4,20 | 4,90 | 0,70 | 16,6 |
21 HAMHamilton |
12 | 16,1 % | 73,5 % | 5,17 | 4,08 | 0,83 | 16,6 |
22 HSKHenderson |
10 | 15,9 % | 83,3 % | 4,40 | 4,20 | 0,70 | 14,7 |
23 BAKBakersfield |
9 | 15,8 % | 71,1 % | 4,22 | 4,22 | 0,67 | 13,0 |
24 HERHershey |
10 | 15,2 % | 81,8 % | 3,30 | 3,30 | 0,50 | 15,5 |
25 LVLehigh Valley |
10 | 14,7 % | 77,1 % | 3,40 | 4,80 | 0,50 | 24,2 |
26 SDSan Diego |
11 | 14,6 % | 82,4 % | 3,73 | 3,09 | 0,55 | 8,4 |
27 COLColorado |
11 | 13,0 % | 87,8 % | 4,91 | 4,45 | 0,64 | 17,5 |
28 TEXTexas |
10 | 12,5 % | 74,3 % | 3,20 | 3,50 | 0,40 | 10,4 |
29 PROProvidence |
11 | 11,4 % | 82,1 % | 4,00 | 3,55 | 0,45 | 13,4 |
30 UTCUtica |
8 | 10,8 % | 90,0 % | 4,63 | 3,75 | 0,50 | 10,0 |
31 IAIowa |
12 | 10,5 % | 75,5 % | 4,75 | 4,42 | 0,50 | 14,0 |
32 MILMilwaukee |
10 | 7,5 % | 88,2 % | 4,00 | 3,40 | 0,30 | 19,3 |
Strely
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 SJSan Jose |
10 | 32,5 | 29,7 | +3 | 80 % |
2 PROProvidence |
11 | 31,8 | 26,5 | +5 | 64 % |
3 LAVLaval |
11 | 31,8 | 22,7 | +9 | 64 % |
4 WBSWilkes-Barre/Scranton |
10 | 31,5 | 29,1 | +2 | 70 % |
5 MBManitoba |
12 | 31,3 | 32,3 | −1 | 58 % |
6 CLTCharlotte |
12 | 31,0 | 25,1 | +6 | 58 % |
7 TUCTucson |
11 | 30,5 | 27,2 | +3 | 73 % |
8 HERHershey |
10 | 30,2 | 25,4 | +5 | 50 % |
9 SDSan Diego |
11 | 29,8 | 30,3 | 0 | 64 % |
10 ABBAbbotsford |
10 | 29,3 | 27,4 | +2 | 50 % |
11 GRGrand Rapids |
11 | 29,3 | 28,5 | +1 | 55 % |
12 COLColorado |
11 | 29,0 | 29,7 | −1 | 45 % |
13 CLECleveland |
10 | 28,4 | 28,3 | 0 | 50 % |
14 BAKBakersfield |
9 | 27,8 | 28,1 | 0 | 33 % |
15 TEXTexas |
10 | 27,7 | 27,8 | 0 | 40 % |
16 HSKHenderson |
10 | 27,4 | 27,8 | 0 | 30 % |
17 TORToronto |
11 | 27,3 | 24,7 | +3 | 55 % |
18 CVCoachella Valley |
11 | 27,2 | 30,1 | −3 | 45 % |
19 ONTOntario |
11 | 27,1 | 27,7 | −1 | 27 % |
20 HFDHartford |
13 | 26,9 | 31,4 | −4 | 23 % |
21 LVLehigh Valley |
10 | 26,9 | 29,1 | −2 | 30 % |
22 HAMHamilton |
12 | 26,5 | 30,9 | −4 | 33 % |
23 IAIowa |
12 | 26,3 | 25,0 | +1 | 50 % |
24 CGYCalgary |
12 | 26,0 | 28,9 | −3 | 33 % |
25 MILMilwaukee |
10 | 25,9 | 23,2 | +3 | 40 % |
26 SYRSyracuse |
10 | 25,8 | 27,0 | −1 | 30 % |
27 CHIChicago |
11 | 25,6 | 30,3 | −5 | 18 % |
28 ROCRochester |
10 | 25,0 | 23,4 | +2 | 40 % |
29 UTCUtica |
8 | 24,5 | 18,8 | +6 | 25 % |
30 SPRSpringfield |
10 | 24,2 | 32,7 | −9 | 30 % |
31 RFDRockford |
10 | 23,4 | 27,2 | −4 | 10 % |
32 BELBelleville |
12 | 23,2 | 31,6 | −8 | 0 % |
Výsledky a góly rátame za 60 minút (riadny hrací čas), tak ako stávky na hokej vyhodnocuje väčšina stávkových kancelárií: zápas rozhodnutý v predĺžení alebo nájazdoch je po 60 minútach remíza a víťazovi sa rozhodujúci gól nezapočíta. Strely, presilovky a tresty sú za celý zápas.
Celkom, doma a vonku = základná časť sezóny. Posledných 10 = posledných 10 zápasov tímu do konca sezóny vrátane play-off, na začiatku sezóny aj z predchádzajúcej. Stĺpce sa dajú zoradiť kliknutím na ich názov.
Štatistiky sú len podkladom, nie odporúčaním na stávku. Stávkovanie je určené osobám starším ako 18 rokov – hrajte zodpovedne.































