Pre tipérov · OHL · sezóna 2026/27
Tabuľky OHL pre tipérov
Riadny čas
| Tím | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 RNRouyn-Noranda |
1 | 1 | 0 | 0 | 100 % | 0 % | 0 % | 100 % | 0–0 |
2 VDOVal-d'Or |
1 | 1 | 0 | 0 | 100 % | 0 % | 0 % | 100 % | 0–0 |
3 GUEGuelph |
16 | 11 | 2 | 3 | 69 % | 13 % | 19 % | 81 % | 2–0 |
4 FLNTFlint |
15 | 9 | 3 | 3 | 60 % | 20 % | 20 % | 80 % | 2–1 |
5 KGNKingston |
17 | 10 | 2 | 5 | 59 % | 12 % | 29 % | 71 % | 2–0 |
6 BFDBrantford |
17 | 10 | 2 | 5 | 59 % | 12 % | 29 % | 71 % | 1–1 |
7 SBYSudbury |
16 | 9 | 3 | 4 | 56 % | 19 % | 25 % | 75 % | 2–1 |
8 WSRWindsor |
17 | 9 | 3 | 5 | 53 % | 18 % | 29 % | 71 % | 0–3 |
9 ERErie |
17 | 8 | 3 | 6 | 47 % | 18 % | 35 % | 65 % | 1–2 |
10 LDNLondon |
15 | 6 | 6 | 3 | 40 % | 40 % | 20 % | 80 % | 4–2 |
11 SARSarnia |
18 | 7 | 1 | 10 | 39 % | 6 % | 56 % | 44 % | 0–1 |
12 OTTOttawa |
16 | 6 | 5 | 5 | 38 % | 31 % | 31 % | 69 % | 3–2 |
13 KITKitchener |
17 | 6 | 5 | 6 | 35 % | 29 % | 35 % | 65 % | 2–3 |
14 OSHOshawa |
17 | 6 | 5 | 6 | 35 % | 29 % | 35 % | 65 % | 0–5 |
15 NBNorth Bay |
17 | 6 | 2 | 9 | 35 % | 12 % | 53 % | 47 % | 1–1 |
16 OSOwen Sound |
17 | 5 | 2 | 10 | 29 % | 12 % | 59 % | 41 % | 1–1 |
17 PBOPeterborough |
18 | 5 | 3 | 10 | 28 % | 17 % | 56 % | 44 % | 3–0 |
18 SOOSault Ste. Marie |
18 | 5 | 7 | 6 | 28 % | 39 % | 33 % | 67 % | 5–2 |
19 NIAGNiagara |
16 | 4 | 5 | 7 | 25 % | 31 % | 44 % | 56 % | 3–2 |
20 SAGSaginaw |
16 | 4 | 5 | 7 | 25 % | 31 % | 44 % | 56 % | 2–3 |
21 BRAMBrampton |
17 | 3 | 2 | 12 | 18 % | 12 % | 71 % | 29 % | 0–2 |
22 BARBarrie |
17 | 2 | 4 | 11 | 12 % | 24 % | 65 % | 35 % | 1–3 |
Góly
| Tím | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 SARSarnia |
18 | 3,89 | 4,33 | 8,22 | 89 % | 89 % | 78 % | 89 % | 11 % | 0 % |
2 KGNKingston |
17 | 4,24 | 3,47 | 7,71 | 88 % | 76 % | 59 % | 94 % | 6 % | 0 % |
3 LDNLondon |
15 | 4,00 | 3,33 | 7,33 | 93 % | 80 % | 53 % | 100 % | 0 % | 0 % |
4 NBNorth Bay |
17 | 3,47 | 3,71 | 7,18 | 88 % | 76 % | 59 % | 100 % | 0 % | 0 % |
5 GUEGuelph |
16 | 4,19 | 2,88 | 7,06 | 94 % | 81 % | 44 % | 81 % | 13 % | 6 % |
6 RNRouyn-Noranda |
1 | 4,00 | 3,00 | 7,00 | 100 % | 100 % | 100 % | 100 % | 0 % | 0 % |
7 OSOwen Sound |
17 | 2,65 | 4,24 | 6,88 | 82 % | 59 % | 41 % | 82 % | 12 % | 6 % |
8 SAGSaginaw |
16 | 3,38 | 3,50 | 6,88 | 75 % | 75 % | 56 % | 94 % | 0 % | 6 % |
9 BRAMBrampton |
17 | 2,53 | 4,18 | 6,71 | 88 % | 76 % | 59 % | 94 % | 0 % | 6 % |
10 WSRWindsor |
17 | 3,71 | 2,82 | 6,53 | 76 % | 65 % | 47 % | 82 % | 18 % | 0 % |
11 BFDBrantford |
17 | 3,88 | 2,65 | 6,53 | 76 % | 71 % | 47 % | 76 % | 12 % | 12 % |
12 PBOPeterborough |
18 | 2,94 | 3,56 | 6,50 | 78 % | 67 % | 50 % | 83 % | 11 % | 6 % |
13 NIAGNiagara |
16 | 2,81 | 3,69 | 6,50 | 81 % | 75 % | 56 % | 100 % | 0 % | 0 % |
14 SBYSudbury |
16 | 3,81 | 2,56 | 6,38 | 81 % | 75 % | 50 % | 94 % | 6 % | 0 % |
15 SOOSault Ste. Marie |
18 | 3,06 | 3,28 | 6,33 | 78 % | 72 % | 67 % | 89 % | 0 % | 11 % |
16 OTTOttawa |
16 | 3,25 | 3,06 | 6,31 | 63 % | 56 % | 44 % | 94 % | 6 % | 0 % |
17 ERErie |
17 | 3,12 | 3,18 | 6,29 | 76 % | 71 % | 47 % | 76 % | 6 % | 18 % |
18 FLNTFlint |
15 | 3,60 | 2,53 | 6,13 | 80 % | 67 % | 40 % | 87 % | 7 % | 7 % |
19 OSHOshawa |
17 | 3,06 | 3,00 | 6,06 | 71 % | 53 % | 35 % | 76 % | 6 % | 18 % |
20 VDOVal-d'Or |
1 | 4,00 | 2,00 | 6,00 | 100 % | 100 % | 0 % | 100 % | 0 % | 0 % |
21 KITKitchener |
17 | 3,00 | 2,88 | 5,88 | 76 % | 65 % | 35 % | 82 % | 6 % | 12 % |
22 BARBarrie |
17 | 2,12 | 3,65 | 5,76 | 71 % | 65 % | 29 % | 76 % | 6 % | 18 % |
Tretiny
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 VDOVal-d'Or |
1 | 2,00 : 0,00 | 0,00 : 1,00 | 2,00 : 1,00 | 100 % | 0 % | 0 % | 3. |
2 FLNTFlint |
15 | 1,33 : 1,00 | 1,20 : 0,67 | 1,07 : 0,87 | 53 % | 13 % | 33 % | 1. |
3 BFDBrantford |
17 | 1,47 : 0,59 | 1,12 : 0,88 | 1,29 : 1,18 | 53 % | 24 % | 24 % | 3. |
4 PBOPeterborough |
18 | 0,94 : 0,94 | 0,94 : 1,33 | 1,06 : 1,28 | 50 % | 11 % | 39 % | 3. |
5 NIAGNiagara |
16 | 0,94 : 0,63 | 0,88 : 1,19 | 1,00 : 1,88 | 50 % | 38 % | 13 % | 3. |
6 SBYSudbury |
16 | 1,06 : 0,69 | 1,19 : 0,81 | 1,56 : 1,06 | 44 % | 25 % | 31 % | 3. |
7 GUEGuelph |
16 | 0,94 : 1,00 | 1,75 : 1,06 | 1,50 : 0,81 | 44 % | 19 % | 38 % | 2. |
8 WSRWindsor |
17 | 0,82 : 0,53 | 1,35 : 1,24 | 1,53 : 1,06 | 41 % | 29 % | 29 % | 2., 3. |
9 LDNLondon |
15 | 0,80 : 0,60 | 1,87 : 1,13 | 1,33 : 1,60 | 40 % | 40 % | 20 % | 2. |
10 SAGSaginaw |
16 | 1,06 : 1,38 | 1,25 : 1,13 | 1,06 : 1,00 | 38 % | 13 % | 50 % | 1. |
11 ERErie |
17 | 0,94 : 0,59 | 1,24 : 1,47 | 0,94 : 1,12 | 35 % | 29 % | 35 % | 2. |
12 KGNKingston |
17 | 1,00 : 1,35 | 1,82 : 1,00 | 1,41 : 1,12 | 35 % | 24 % | 41 % | 2. |
13 KITKitchener |
17 | 0,71 : 0,82 | 1,00 : 1,18 | 1,29 : 0,88 | 35 % | 29 % | 35 % | 2., 3. |
14 OSHOshawa |
17 | 0,82 : 0,82 | 1,06 : 1,12 | 1,18 : 1,06 | 35 % | 24 % | 41 % | 3. |
15 NBNorth Bay |
17 | 0,94 : 1,12 | 1,00 : 1,41 | 1,53 : 1,18 | 35 % | 24 % | 41 % | 3. |
16 SOOSault Ste. Marie |
18 | 1,22 : 1,44 | 0,89 : 0,50 | 0,94 : 1,33 | 33 % | 22 % | 44 % | 1. |
17 SARSarnia |
18 | 1,33 : 1,28 | 0,94 : 1,78 | 1,61 : 1,28 | 33 % | 28 % | 39 % | 3. |
18 BARBarrie |
17 | 0,65 : 0,82 | 1,00 : 1,35 | 0,47 : 1,47 | 29 % | 29 % | 41 % | 2. |
19 OTTOttawa |
16 | 0,81 : 1,00 | 1,19 : 1,00 | 1,25 : 1,06 | 19 % | 38 % | 44 % | 3. |
20 BRAMBrampton |
17 | 0,76 : 1,35 | 0,65 : 1,35 | 1,12 : 1,47 | 18 % | 35 % | 47 % | 3. |
21 OSOwen Sound |
17 | 0,35 : 1,00 | 1,24 : 1,65 | 1,06 : 1,59 | 18 % | 29 % | 53 % | 2. |
22 RNRouyn-Noranda |
1 | 2,00 : 2,00 | 1,00 : 1,00 | 1,00 : 0,00 | 0 % | 100 % | 0 % | 1. |
Prvý gól
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 VDOVal-d'Or |
1 | 100 % | 0 % | 100 % | – |
2 BFDBrantford |
17 | 71 % | 29 % | 83 % | 20 % |
3 SBYSudbury |
16 | 69 % | 31 % | 82 % | 40 % |
4 LDNLondon |
15 | 60 % | 40 % | 89 % | 33 % |
5 FLNTFlint |
15 | 60 % | 40 % | 78 % | 67 % |
6 NIAGNiagara |
16 | 56 % | 44 % | 44 % | 43 % |
7 GUEGuelph |
16 | 56 % | 44 % | 89 % | 71 % |
8 WSRWindsor |
17 | 53 % | 47 % | 89 % | 13 % |
9 BRAMBrampton |
17 | 53 % | 47 % | 22 % | 13 % |
10 ERErie |
17 | 53 % | 47 % | 67 % | 38 % |
11 KITKitchener |
17 | 53 % | 47 % | 56 % | 38 % |
12 PBOPeterborough |
18 | 50 % | 50 % | 56 % | 33 % |
13 SOOSault Ste. Marie |
18 | 50 % | 50 % | 67 % | 44 % |
14 OSOwen Sound |
17 | 47 % | 53 % | 63 % | 11 % |
15 NBNorth Bay |
17 | 47 % | 53 % | 63 % | 22 % |
16 SARSarnia |
18 | 44 % | 56 % | 75 % | 10 % |
17 OTTOttawa |
16 | 38 % | 63 % | 83 % | 40 % |
18 SAGSaginaw |
16 | 38 % | 63 % | 67 % | 20 % |
19 BARBarrie |
17 | 35 % | 65 % | 33 % | 9 % |
20 KGNKingston |
17 | 35 % | 65 % | 83 % | 64 % |
21 OSHOshawa |
17 | 35 % | 65 % | 50 % | 27 % |
22 RNRouyn-Noranda |
1 | 0 % | 100 % | – | 100 % |
Rozdiel skóre
| Tím | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 VDOVal-d'Or |
1 | 100 % | 0 % | 0 % | 0 % | 0 % | 100 % | 1–0 |
2 KGNKingston |
17 | 59 % | 0 % | 12 % | 0 % | 29 % | 71 % | 2–2 |
3 BFDBrantford |
17 | 53 % | 6 % | 12 % | 6 % | 24 % | 76 % | 2–1 |
4 GUEGuelph |
16 | 50 % | 19 % | 13 % | 0 % | 19 % | 81 % | 3–1 |
5 SBYSudbury |
16 | 44 % | 13 % | 19 % | 6 % | 19 % | 81 % | 3–1 |
6 LDNLondon |
15 | 40 % | 0 % | 40 % | 0 % | 20 % | 80 % | 4–1 |
7 FLNTFlint |
15 | 40 % | 20 % | 20 % | 7 % | 13 % | 87 % | 3–2 |
8 OTTOttawa |
16 | 38 % | 0 % | 31 % | 0 % | 31 % | 69 % | 4–2 |
9 WSRWindsor |
17 | 35 % | 18 % | 18 % | 0 % | 29 % | 71 % | 2–5 |
10 ERErie |
17 | 29 % | 18 % | 18 % | 0 % | 35 % | 65 % | 0–2 |
11 KITKitchener |
17 | 29 % | 6 % | 29 % | 18 % | 18 % | 82 % | 6–2 |
12 OSHOshawa |
17 | 29 % | 6 % | 29 % | 6 % | 29 % | 71 % | 3–2 |
13 NBNorth Bay |
17 | 29 % | 6 % | 12 % | 24 % | 29 % | 71 % | 3–3 |
14 SARSarnia |
18 | 28 % | 11 % | 6 % | 11 % | 44 % | 56 % | 2–5 |
15 SAGSaginaw |
16 | 25 % | 0 % | 31 % | 13 % | 31 % | 69 % | 3–3 |
16 PBOPeterborough |
18 | 22 % | 6 % | 17 % | 11 % | 44 % | 56 % | 1–2 |
17 NIAGNiagara |
16 | 19 % | 6 % | 31 % | 0 % | 44 % | 56 % | 1–3 |
18 BRAMBrampton |
17 | 18 % | 0 % | 12 % | 6 % | 65 % | 35 % | 1–2 |
19 SOOSault Ste. Marie |
18 | 17 % | 11 % | 39 % | 22 % | 11 % | 89 % | 2–1 |
20 OSOwen Sound |
17 | 12 % | 18 % | 12 % | 18 % | 41 % | 59 % | 3–4 |
21 BARBarrie |
17 | 12 % | 0 % | 24 % | 18 % | 47 % | 53 % | 0–5 |
22 RNRouyn-Noranda |
1 | 0 % | 100 % | 0 % | 0 % | 0 % | 100 % | 0–0 |
Presilovky a tresty
| Tím | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 RNRouyn-Noranda |
1 | 50,0 % | 66,7 % | 6,00 | 3,00 | 3,00 | 10,0 |
2 VDOVal-d'Or |
1 | 50,0 % | 100,0 % | 4,00 | 4,00 | 2,00 | 14,0 |
3 SARSarnia |
18 | 34,2 % | 73,5 % | 4,39 | 3,78 | 1,50 | 12,7 |
4 SBYSudbury |
16 | 28,2 % | 80,0 % | 4,44 | 4,38 | 1,25 | 14,0 |
5 BFDBrantford |
17 | 26,8 % | 84,1 % | 4,18 | 3,71 | 1,12 | 12,5 |
6 PBOPeterborough |
18 | 26,7 % | 73,7 % | 4,17 | 4,22 | 1,11 | 13,1 |
7 KGNKingston |
17 | 26,7 % | 81,3 % | 3,53 | 2,82 | 0,94 | 9,0 |
8 OTTOttawa |
16 | 25,9 % | 72,9 % | 3,38 | 3,00 | 0,88 | 12,4 |
9 GUEGuelph |
16 | 25,0 % | 80,0 % | 4,25 | 3,75 | 1,06 | 15,6 |
10 SAGSaginaw |
16 | 25,0 % | 64,6 % | 4,00 | 4,06 | 1,00 | 11,8 |
11 ERErie |
17 | 23,9 % | 78,5 % | 2,71 | 3,82 | 0,65 | 12,9 |
12 LDNLondon |
15 | 23,7 % | 65,7 % | 3,93 | 4,47 | 0,93 | 14,4 |
13 OSOwen Sound |
17 | 23,4 % | 76,8 % | 4,53 | 4,82 | 1,06 | 15,9 |
14 WSRWindsor |
17 | 22,7 % | 85,2 % | 3,88 | 3,18 | 0,88 | 11,5 |
15 BRAMBrampton |
17 | 21,7 % | 75,0 % | 2,71 | 3,76 | 0,59 | 11,4 |
16 KITKitchener |
17 | 21,7 % | 80,0 % | 3,53 | 3,82 | 0,76 | 14,2 |
17 BARBarrie |
17 | 21,4 % | 79,2 % | 3,29 | 4,24 | 0,71 | 12,5 |
18 FLNTFlint |
15 | 20,9 % | 78,7 % | 4,47 | 4,07 | 0,93 | 11,3 |
19 SOOSault Ste. Marie |
18 | 19,7 % | 73,0 % | 3,67 | 4,11 | 0,72 | 12,7 |
20 NIAGNiagara |
16 | 16,1 % | 75,0 % | 3,88 | 3,25 | 0,63 | 12,5 |
21 NBNorth Bay |
17 | 15,2 % | 76,1 % | 3,88 | 3,94 | 0,59 | 14,1 |
22 OSHOshawa |
17 | 14,1 % | 78,0 % | 3,76 | 3,47 | 0,53 | 12,1 |
Strely
| Tím | |||||
|---|---|---|---|---|---|
1 OTTOttawa |
16 | 34,8 | 28,7 | +6 | 69 % |
2 NBNorth Bay |
17 | 34,2 | 26,4 | +8 | 82 % |
3 GUEGuelph |
16 | 33,8 | 27,3 | +7 | 88 % |
4 PBOPeterborough |
18 | 33,1 | 30,2 | +3 | 67 % |
5 ERErie |
17 | 32,1 | 31,1 | +1 | 47 % |
6 SARSarnia |
18 | 32,0 | 32,8 | −1 | 56 % |
7 RNRouyn-Noranda |
1 | 32,0 | 28,0 | +4 | 100 % |
8 BFDBrantford |
17 | 30,9 | 33,8 | −3 | 59 % |
9 FLNTFlint |
15 | 30,9 | 26,3 | +5 | 47 % |
10 OSHOshawa |
17 | 30,6 | 29,8 | +1 | 53 % |
11 SAGSaginaw |
16 | 30,3 | 27,1 | +3 | 50 % |
12 BRAMBrampton |
17 | 30,3 | 30,8 | 0 | 53 % |
13 SOOSault Ste. Marie |
18 | 30,1 | 29,2 | +1 | 56 % |
14 VDOVal-d'Or |
1 | 30,0 | 30,0 | 0 | 100 % |
15 KGNKingston |
17 | 29,8 | 33,1 | −3 | 41 % |
16 WSRWindsor |
17 | 28,5 | 23,8 | +5 | 47 % |
17 LDNLondon |
15 | 28,5 | 30,1 | −2 | 53 % |
18 SBYSudbury |
16 | 28,4 | 31,9 | −4 | 38 % |
19 BARBarrie |
17 | 28,2 | 37,4 | −9 | 53 % |
20 OSOwen Sound |
17 | 28,2 | 35,1 | −7 | 47 % |
21 KITKitchener |
17 | 27,2 | 27,2 | 0 | 35 % |
22 NIAGNiagara |
16 | 26,2 | 35,9 | −10 | 19 % |
Výsledky a góly rátame za 60 minút (riadny hrací čas), tak ako stávky na hokej vyhodnocuje väčšina stávkových kancelárií: zápas rozhodnutý v predĺžení alebo nájazdoch je po 60 minútach remíza a víťazovi sa rozhodujúci gól nezapočíta. Strely, presilovky a tresty sú za celý zápas.
Celkom, doma a vonku = základná časť sezóny. Posledných 10 = posledných 10 zápasov tímu do konca sezóny vrátane play-off, na začiatku sezóny aj z predchádzajúcej. Stĺpce sa dajú zoradiť kliknutím na ich názov.
Štatistiky sú len podkladom, nie odporúčaním na stávku. Stávkovanie je určené osobám starším ako 18 rokov – hrajte zodpovedne.





















