Sioux City0:1Koniec
FargoSioux City Musketeers – Fargo Force 0:1, 24. 2. 2024
USHL · Základná časť
Ne 25. 2. 2024 · 01:05 · Tyson Events Center
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SC | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FGO | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
3:32
Jake Fisher · 2 min, hákovanie
-
8:07
Kevin Fitzgerald · 2 min, podrazenie
-
16:53
Colin Kessler · 2 min, podrazenie
2. tretina – 0:1
-
1:57
Harper Bentz
Peter Cisár, Finn McLaughlin
0:1
-
6:04
Eddie Revenig · 10 min, osobný trest do konca zápasu
3. tretina – 0:0
-
8:37
Merril Steenari · 2 min, hrubosť
-
8:37
Sam Court · 2 min, hrubosť
-
18:45
Michael Neumeier · 2 min, podrazenie
Štatistiky tímov
vs
20
Strely na bránku
27
0/2
Presilovky
0/2
6
Trestné minúty
16
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:42 | 27 | 26 | 1 | ,963 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 20 | 20 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
74
Body v tabuľke
102
3,69
Góly na zápas
4,39
3,34
Inkasované na zápas
2,31
28,1 %
Presilovky
31,2 %
80,4 %
Oslabenia
86,2 %
26,1
Strely na zápas
36,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sioux City +5
Fargo +10
+10
0
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaxM. Anderson |
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 100,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Minsky |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
14 | 3 | 3 | 6 | +2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 17 | 17,6 % | 0 | – |
|
|
7 | 1 | 4 | 5 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 15 | 36 | 51 | +11 | 6 | 6 | 0 | 3 | 101 | 14,9 % | 0 | – |
|
|
21 | 3 | 6 | 9 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 2 | 5 | 7 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
58 | 20 | 29 | 49 | −1 | 18 | 2 | 0 | 3 | 101 | 19,8 % | 0 | – |
|
|
40 | 7 | 4 | 11 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 35 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 15 | 20 | 35 | +9 | 24 | 1 | 0 | 3 | 98 | 15,3 % | 0 | – |
|
|
25 | 5 | 3 | 8 | −6 | 10 | 0 | 0 | 1 | 30 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
25 | 9 | 13 | 22 | 0 | 16 | 4 | 0 | 2 | 48 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 39 | 18 | 57 | +3 | 10 | 15 | 2 | 5 | 159 | 24,5 % | 0 | – |
|
|
26 | 4 | 5 | 9 | +1 | 20 | 1 | 0 | 0 | 18 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
61 | 8 | 17 | 25 | −6 | 10 | 1 | 0 | 1 | 67 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
31 | 2 | 3 | 5 | −5 | 32 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
23 | 5 | 14 | 19 | −3 | 19 | 3 | 0 | 2 | 53 | 9,4 % | 0 | – |
|
|
33 | 2 | 7 | 9 | −4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
28 | 3 | 8 | 11 | +2 | 18 | 0 | 0 | 1 | 16 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 16 | 29 | +7 | 34 | 3 | 0 | 2 | 73 | 17,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 18 | 39 | 57 | −6 | 20 | 10 | 1 | 2 | 114 | 15,8 % | 0 | – |
ColbyC. Saganiuk |
43 | 10 | 12 | 22 | −14 | 18 | 2 | 0 | 1 | 52 | 19,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 10 | 37 | 47 | +12 | 32 | 1 | 2 | 0 | 109 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 3 | 7 | 10 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | – |
4 WillW. Distad |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
59 | 0 | 14 | 14 | +2 | 73 | 0 | 0 | 0 | 36 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 3 | 6 | 9 | −14 | 56 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 7 | 28 | 35 | +20 | 28 | 1 | 0 | 1 | 76 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
13 | 2 | 2 | 4 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | – |
|
|
42 | 1 | 5 | 6 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 24 | 35 | +1 | 38 | 2 | 0 | 2 | 110 | 10,0 % | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3,51 | ,875 | 0 | 56 | 49 | 7 | 59:52 |
JakubJ. Krbeček |
8 | 7 | 4 | 0 | 2 | 3,97 | ,848 | 0 | 177 | 150 | 27 | 51:00 |
|
|
20 | 17 | 11 | 5 | 1 | 3,09 | ,889 | 0 | 511 | 454 | 57 | 55:20 |
BjornB. Bronas |
3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1,55 | ,902 | 0 | 41 | 37 | 4 | 51:33 |
SamuelS. Urban |
34 | 34 | 16 | 16 | 2 | 3,17 | ,893 | 2 | 952 | 850 | 102 | 56:42 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2:24 |
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EastonE. Armstrong |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
57 | 26 | 45 | 71 | +31 | 4 | 11 | 0 | 1 | 218 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
48 | 18 | 25 | 43 | +24 | 48 | 8 | 0 | 1 | 111 | 16,2 % | 0 | – |
|
|
34 | 10 | 14 | 24 | +10 | 27 | 0 | 1 | 1 | 50 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 7 | 3 | 10 | +2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 61 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 30 | 28 | 58 | +27 | 16 | 8 | 0 | 4 | 142 | 21,1 % | 0 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | +11 | 37 | 0 | 0 | 0 | 41 | 2,4 % | 0 | – |
PeterP. Cisár |
53 | 7 | 14 | 21 | −2 | 25 | 1 | 0 | 0 | 85 | 8,2 % | 0 | – |
|
|
62 | 15 | 15 | 30 | +20 | 6 | 0 | 2 | 2 | 77 | 19,5 % | 0 | – |
|
|
51 | 23 | 24 | 47 | +15 | 6 | 7 | 0 | 5 | 175 | 13,1 % | 0 | – |
|
|
58 | 20 | 19 | 39 | +29 | 14 | 0 | 0 | 7 | 135 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
60 | 16 | 22 | 38 | +8 | 58 | 4 | 0 | 2 | 108 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
60 | 10 | 13 | 23 | +15 | 54 | 1 | 0 | 2 | 107 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
13 | 1 | 3 | 4 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
15 | 5 | 4 | 9 | +7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 27 | 18,5 % | 0 | – |
GavinG. Kor |
25 | 2 | 3 | 5 | +4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
43 | 7 | 6 | 13 | −1 | 12 | 0 | 0 | 4 | 66 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
55 | 26 | 51 | 77 | +39 | 6 | 4 | 1 | 7 | 132 | 19,7 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
WyattW. Sypniewski |
5 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
ThomasT. Zocco |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MalachiM. McKinnon |
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
21 | 2 | 2 | 4 | +13 | 0 | 0 | 0 | 1 | 28 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
62 | 5 | 23 | 28 | +28 | 35 | 0 | 0 | 2 | 98 | 5,1 % | 0 | – |
|
|
49 | 0 | 3 | 3 | −3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 22 | 35 | 57 | +39 | 51 | 7 | 0 | 2 | 185 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
62 | 6 | 31 | 37 | +11 | 30 | 3 | 0 | 1 | 115 | 5,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 1 | 4 | 5 | +7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
60 | 2 | 22 | 24 | +33 | 48 | 1 | 0 | 1 | 74 | 2,7 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 3 | 3 | +5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 7 | 30 | 37 | +36 | 54 | 0 | 0 | 3 | 98 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HamptonH. Slukynsky |
33 | 32 | 28 | 3 | 0 | 1,86 | ,923 | 5 | 775 | 715 | 60 | 58:43 |
|
|
31 | 30 | 22 | 7 | 2 | 2,63 | ,886 | 4 | 693 | 614 | 79 | 58:03 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
5
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
6
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
7
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
3
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
5
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
7
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
9
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
10
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
14
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |













