Waterloo0:2Koniec
DubuqueWaterloo Black Hawks – Dubuque Fighting Saints 0:2, 2. 4. 2024
USHL · Základná časť
St 3. 4. 2024 · 02:05 · Young Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| WAT | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DBQ | 0 | 2 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
6:09
Reid Morich · 2 min, podrazenie
2. tretina – 0:2
-
0:13
Jaedon Kerr · 2 min, zákrok na hlavu
-
11:16
Erik Pahlsson
Beckett Hendrickson, Seamus Powell
0:1
-
13:30
Eero Butella · 2 min, podrazenie
-
14:04
Beckett Hendrickson
Erik Pahlsson, Gavin Cornforth
0:2
-
15:10
Jake Sondreal · 2 min, hrubosť
-
19:07
Beckett Hendrickson · 2 min, hákovanie
3. tretina – 0:0
-
3:51
Nick Romeo · 2 min, podrazenie
-
16:37
Teddy Merrill · 2 min, zákrok na hlavu
Štatistiky tímov
vs
29
Strely na bránku
29
0/4
Presilovky
1/3
6
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:18 | 29 | 27 | 2 | ,931 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 2 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 29 | 29 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
72
Body v tabuľke
90
3,61
Góly na zápas
4,37
3,31
Inkasované na zápas
3,15
25,0 %
Presilovky
31,5 %
77,1 %
Oslabenia
84,0 %
30,9
Strely na zápas
31,7
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Waterloo +2
Dubuque +6
+6
0
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BrodyB. Cook |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
TravisT. Lefere |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
AdamA. Žlnka |
21 | 5 | 4 | 9 | +2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 34 | 14,7 % | 0 | – |
|
|
60 | 22 | 43 | 65 | +21 | 87 | 4 | 0 | 4 | 133 | 16,5 % | 0 | – |
|
|
58 | 22 | 20 | 42 | +1 | 66 | 6 | 0 | 4 | 126 | 17,5 % | 0 | – |
|
|
16 | 2 | 0 | 2 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
54 | 8 | 11 | 19 | −2 | 100 | 0 | 0 | 1 | 62 | 12,9 % | 0 | – |
|
|
45 | 1 | 20 | 21 | −2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 61 | 1,6 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
MatthewM. Frost |
25 | 3 | 2 | 5 | −5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | – |
EeroE. Butella |
58 | 4 | 6 | 10 | −6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 73 | 5,5 % | 0 | – |
|
|
58 | 19 | 29 | 48 | −2 | 79 | 10 | 1 | 3 | 111 | 17,1 % | 0 | – |
|
|
60 | 29 | 27 | 56 | +15 | 71 | 7 | 0 | 7 | 205 | 14,1 % | 0 | – |
|
|
52 | 26 | 11 | 37 | −2 | 4 | 9 | 1 | 2 | 148 | 17,6 % | 0 | – |
|
|
9 | 1 | 1 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
NicholasN. Kosiba |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 15 | 20 | 35 | −18 | 99 | 4 | 1 | 2 | 97 | 15,5 % | 0 | – |
|
|
19 | 1 | 2 | 3 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
JesseJ. Orlowsky |
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 18 | 31 | −2 | 10 | 2 | 0 | 2 | 73 | 17,8 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JakubJ. Altrichter |
54 | 11 | 35 | 46 | +25 | 32 | 0 | 3 | 2 | 105 | 10,5 % | 0 | – |
|
|
10 | 1 | 3 | 4 | −4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
29 | 5 | 5 | 10 | −8 | 18 | 2 | 0 | 0 | 34 | 14,7 % | 0 | – |
|
|
24 | 1 | 9 | 10 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 2 | 2 | −7 | 37 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
52 | 1 | 12 | 13 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 0 | – |
|
|
56 | 4 | 14 | 18 | +21 | 44 | 0 | 0 | 0 | 91 | 4,4 % | 0 | – |
|
|
48 | 5 | 13 | 18 | +1 | 64 | 0 | 1 | 0 | 56 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
54 | 2 | 7 | 9 | +9 | 22 | 0 | 0 | 1 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 9 | 12 | +11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 61 | 4,9 % | 0 | – |
|
|
31 | 5 | 11 | 16 | +2 | 16 | 2 | 0 | 0 | 41 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
62 | 9 | 21 | 30 | +3 | 39 | 6 | 0 | 0 | 118 | 7,6 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
29 | 24 | 13 | 12 | 2 | 3,30 | ,880 | 1 | 736 | 648 | 88 | 55:13 |
|
|
38 | 37 | 22 | 12 | 0 | 2,81 | ,902 | 2 | 1001 | 903 | 98 | 55:06 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12,70 | ,615 | 0 | 13 | 8 | 5 | 23:37 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
RyanR. Aaronson |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
54 | 7 | 14 | 21 | +5 | 20 | 1 | 0 | 0 | 58 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 10 | 13 | +5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
62 | 15 | 17 | 32 | −5 | 28 | 8 | 0 | 2 | 102 | 14,7 % | 0 | – |
GavinG. Lock |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
LiamL. Gilmartin |
6 | 0 | 3 | 3 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 9 | 12 | 21 | +8 | 12 | 2 | 0 | 2 | 40 | 22,5 % | 0 | – |
|
|
55 | 8 | 10 | 18 | +5 | 126 | 0 | 0 | 1 | 65 | 12,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 15 | 20 | 35 | +3 | 4 | 0 | 1 | 1 | 98 | 15,3 % | 0 | – |
NoahN. Powell |
61 | 43 | 31 | 74 | +18 | 57 | 16 | 0 | 5 | 144 | 29,9 % | 0 | – |
|
|
60 | 27 | 42 | 69 | +15 | 34 | 10 | 2 | 2 | 189 | 14,3 % | 0 | – |
JurajJ. Pekarčík |
43 | 9 | 50 | 59 | +7 | 22 | 0 | 0 | 1 | 76 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
55 | 5 | 13 | 18 | +12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 66 | 7,6 % | 0 | – |
|
|
35 | 11 | 20 | 31 | −3 | 16 | 2 | 0 | 4 | 84 | 13,1 % | 0 | – |
|
|
59 | 9 | 6 | 15 | −2 | 27 | 0 | 0 | 1 | 52 | 17,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 28 | 44 | 72 | +23 | 16 | 10 | 1 | 3 | 168 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
53 | 20 | 40 | 60 | +11 | 30 | 4 | 2 | 2 | 133 | 15,0 % | 0 | – |
|
|
45 | 10 | 11 | 21 | −1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 51 | 19,6 % | 0 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CullenC. McCrate |
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ColinC. Ralph |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
46 | 3 | 11 | 14 | +4 | 66 | 0 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
53 | 7 | 10 | 17 | +7 | 44 | 0 | 0 | 1 | 57 | 12,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 4 | 28 | 32 | +2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
59 | 2 | 10 | 12 | +5 | 22 | 0 | 0 | 0 | 68 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
53 | 9 | 31 | 40 | +31 | 30 | 0 | 0 | 3 | 73 | 12,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 8 | 25 | 33 | +28 | 30 | 0 | 0 | 3 | 76 | 10,5 % | 0 | – |
|
|
43 | 15 | 14 | 29 | −12 | 24 | 14 | 0 | 4 | 78 | 19,2 % | 0 | – |
|
|
53 | 4 | 5 | 9 | +8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 41 | 9,8 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10 | 10 | 5 | 4 | 0 | 4,11 | ,859 | 0 | 270 | 232 | 38 | 55:31 |
|
|
11 | 10 | 6 | 4 | 1 | 2,75 | ,901 | 1 | 294 | 265 | 29 | 57:25 |
|
|
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1,71 | ,938 | 0 | 112 | 105 | 7 | 61:25 |
KevinK. Reidler |
39 | 38 | 27 | 5 | 6 | 2,86 | ,902 | 3 | 1123 | 1013 | 110 | 59:07 |
| 36ShaunS. Story | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
5
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
6
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
7
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
2
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
3
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
4
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
5
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
6
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
7
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
8
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
3
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
5
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
7
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
9
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
10
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
14
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |












