Cedar Rapids2:5Koniec
Sioux FallsCedar Rapids RoughRiders – Sioux Falls Stampede 2:5, 20. 9. 2023
USHL · Základná časť
Št 21. 9. 2023 · 02:00 · UPMC: Covestro Innovation Rink 2
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| CR | 0 | 0 | 2 | 2 |
| SF | 1 | 3 | 1 | 5 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
2:54
Jack Phelan · 2 min, hra kolenom
-
7:46
Caden Lee · 2 min, podrazenie
-
14:57
Colin Grable · 2 min, napadnutie zozadu
-
16:58
Zach Nehring
Jaksen Panzer, Micah Berger
0:1
-
19:49
Gennadi Chaly · 2 min, sekanie
2. tretina – 0:3
-
1:48
Beckett Hendrickson
Chris Pelosi
0:2
-
5:39
Egor Barabanov
Jordan Geike
0:3
-
6:28
Isaac Johnson · 2 min, hákovanie
-
11:51
John McNelis · 2 min, držanie
-
18:18
J.J. Wiebusch
Egor Barabanov, Jaksen Panzer
0:4
3. tretina – 2:1
-
1:59
Dominic Elliott
Kason Muscutt, Connor Smith
1:4
-
10:08
Isaac Johnson
Elliott Groenewold, Joel Kjellberg
2:4
-
10:50
Zach Nehring · 2 min, hákovanie
-
13:18
Guerin Slezak · 2 min, vysoká hokejka
-
13:31
Egor Barabanov · 2 min, sekanie
-
13:31
Chris Pelosi · 2 min, hrubosť
-
13:31
Nicholas Mikan · 4 min, hrubosť (2× menší trest)
-
19:02
Tyler Borgula
Beckett Hendrickson, Kazimier Sobieski
2:5
Štatistiky tímov
vs
20
Strely na bránku
25
0/4
Presilovky
0/5
12
Trestné minúty
12
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:34 | 24 | 20 | 4 | ,833 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 20 | 18 | 2 | ,900 |
Porovnanie v sezóne
vs
57
Body v tabuľke
62
2,89
Góly na zápas
3,53
3,71
Inkasované na zápas
4,03
18,4 %
Presilovky
16,0 %
73,2 %
Oslabenia
72,0 %
26,7
Strely na zápas
33,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Cedar Rapids −1
Sioux Falls −2
+2
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 26
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TobyT. Carlson |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
54 | 12 | 8 | 20 | −11 | 31 | 0 | 2 | 2 | 98 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
36 | 2 | 1 | 3 | −4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
HaedenH. Ellis |
1 | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33,3 % | 0 | – |
|
|
13 | 2 | 4 | 6 | +6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 14 | 16 | 30 | −11 | 78 | 6 | 0 | 1 | 139 | 10,1 % | 0 | – |
|
|
14 | 8 | 3 | 11 | +1 | 10 | 1 | 1 | 2 | 32 | 25,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 8 | 6 | 14 | +1 | 10 | 2 | 0 | 1 | 46 | 17,4 % | 0 | – |
NikoN. Tournas |
41 | 2 | 3 | 5 | −2 | 20 | 1 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
53 | 7 | 15 | 22 | −7 | 18 | 2 | 0 | 0 | 92 | 7,6 % | 0 | – |
|
|
50 | 11 | 20 | 31 | −10 | 14 | 1 | 1 | 3 | 92 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 8 | 16 | 24 | −12 | 14 | 3 | 0 | 1 | 49 | 16,3 % | 0 | – |
|
|
55 | 6 | 8 | 14 | −5 | 89 | 0 | 1 | 1 | 33 | 18,2 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 9 | 7 | 16 | −3 | 18 | 3 | 0 | 2 | 55 | 16,4 % | 0 | – |
|
|
32 | 5 | 8 | 13 | −13 | 19 | 1 | 0 | 0 | 42 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 2 | 2 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
35 | 9 | 11 | 20 | −1 | 14 | 4 | 0 | 0 | 52 | 17,3 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
59 | 11 | 34 | 45 | −1 | 46 | 2 | 0 | 2 | 105 | 10,5 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
IsaacI. Johnson |
58 | 11 | 10 | 21 | −12 | 18 | 1 | 1 | 3 | 80 | 13,8 % | 0 | – |
|
|
49 | 8 | 8 | 16 | +5 | 115 | 1 | 0 | 1 | 70 | 11,4 % | 0 | – |
|
|
20 | 2 | 1 | 3 | −6 | 8 | 1 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 23 | 28 | −1 | 153 | 0 | 1 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
30 | 2 | 5 | 7 | +5 | 14 | 0 | 1 | 0 | 18 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
59 | 11 | 26 | 37 | −7 | 28 | 4 | 0 | 2 | 85 | 12,9 % | 0 | – |
|
|
41 | 1 | 4 | 5 | −8 | 35 | 0 | 0 | 1 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
57 | 5 | 11 | 16 | −1 | 77 | 0 | 0 | 1 | 80 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
50 | 0 | 2 | 2 | −20 | 42 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 8 | 17 | 25 | −12 | 41 | 2 | 0 | 0 | 87 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
43 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
ErikE. Kald |
48 | 6 | 10 | 16 | −11 | 20 | 4 | 0 | 0 | 61 | 9,8 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 0ErikE. Chaffe | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
18 | 16 | 5 | 10 | 1 | 3,26 | ,880 | 0 | 441 | 388 | 53 | 54:11 |
|
|
16 | 16 | 7 | 7 | 2 | 3,63 | ,860 | 0 | 415 | 357 | 58 | 59:52 |
|
|
32 | 30 | 13 | 13 | 4 | 3,62 | ,870 | 0 | 836 | 727 | 109 | 56:25 |
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
44 | 9 | 5 | 14 | −9 | 36 | 1 | 0 | 3 | 62 | 14,5 % | 0 | – |
|
|
20 | 5 | 9 | 14 | +2 | 16 | 0 | 0 | 1 | 39 | 12,8 % | 0 | – |
|
|
41 | 7 | 9 | 16 | −2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 61 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 4 | 13 | 17 | −17 | 22 | 0 | 0 | 1 | 59 | 6,8 % | 0 | – |
|
|
60 | 6 | 10 | 16 | −18 | 45 | 0 | 0 | 0 | 94 | 6,4 % | 0 | – |
|
|
35 | 3 | 9 | 12 | −9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 56 | 5,4 % | 0 | – |
|
|
56 | 21 | 34 | 55 | +24 | 32 | 4 | 0 | 3 | 182 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
JacksonJ. Rudh |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 29 | 34 | 63 | +17 | 36 | 5 | 0 | 4 | 155 | 18,7 % | 0 | – |
|
|
61 | 18 | 21 | 39 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 166 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
43 | 18 | 25 | 43 | +17 | 24 | 3 | 1 | 2 | 112 | 16,1 % | 0 | – |
|
|
44 | 8 | 15 | 23 | −14 | 101 | 1 | 0 | 1 | 103 | 7,8 % | 0 | – |
JordanJ. Geike |
31 | 1 | 4 | 5 | −2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 30 | 3,3 % | 0 | – |
|
|
14 | 10 | 5 | 15 | +9 | 4 | 1 | 0 | 1 | 40 | 25,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 4 | 3 | 7 | −6 | 34 | 0 | 1 | 0 | 45 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
20 | 1 | 2 | 3 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 22 | 29 | 51 | +13 | 18 | 4 | 0 | 1 | 177 | 12,4 % | 0 | – |
|
|
62 | 18 | 20 | 38 | −16 | 8 | 2 | 0 | 3 | 125 | 14,4 % | 0 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 0 | 2 | 2 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
39 | 4 | 6 | 10 | +9 | 14 | 0 | 0 | 1 | 33 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
58 | 13 | 15 | 28 | −16 | 12 | 3 | 0 | 1 | 117 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
48 | 4 | 20 | 24 | −8 | 54 | 0 | 0 | 0 | 67 | 6,0 % | 0 | – |
|
|
49 | 0 | 9 | 9 | −6 | 34 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
41 | 1 | 6 | 7 | −3 | 51 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
56 | 1 | 10 | 11 | +10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ArturA. Cholach |
54 | 4 | 11 | 15 | +14 | 71 | 0 | 0 | 0 | 63 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
62 | 4 | 6 | 10 | −11 | 45 | 0 | 0 | 0 | 64 | 6,3 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 36 | 17 | 12 | 5 | 3,65 | ,874 | 0 | 987 | 863 | 124 | 55:09 |
|
|
19 | 16 | 6 | 10 | 1 | 4,14 | ,856 | 0 | 485 | 415 | 70 | 53:20 |
JanJ. Kasal |
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,22 | ,870 | 0 | 46 | 40 | 6 | 42:40 |
|
|
10 | 9 | 5 | 5 | 0 | 3,82 | ,894 | 0 | 349 | 312 | 37 | 58:02 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
2
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
3
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
4
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
5
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
6
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
7
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
8
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
3
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
5
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
6
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
7
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 50 | 10 | 2 | 102 | ,823 | 272:143 | +129 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 13 | 8 | 90 | ,726 | 271:195 | +76 | ||
3
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 22 | 2 | 78 | ,629 | 254:224 | +30 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 233:214 | +19 | ||
5
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 33 | 19 | 10 | 76 | ,613 | 230:206 | +24 | ||
6
SCSioux City Musketeers
|
62 | 34 | 22 | 6 | 74 | ,597 | 229:207 | +22 | ||
7
MADMadison Capitols
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 218:192 | +26 | ||
8
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 35 | 25 | 2 | 72 | ,581 | 224:205 | +19 | ||
9
TCTri-City Storm
|
62 | 28 | 23 | 11 | 67 | ,540 | 232:218 | +14 | ||
10
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 219:250 | −31 | ||
11
CHIChicago Steel
|
62 | 27 | 28 | 7 | 61 | ,492 | 209:256 | −47 | ||
12
LINLincoln Stars
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 169:216 | −47 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 185:209 | −24 | ||
14
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 25 | 30 | 7 | 57 | ,460 | 179:230 | −51 | ||
15
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 22 | 35 | 5 | 49 | ,395 | 229:278 | −49 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 16 | 43 | 3 | 35 | ,282 | 160:270 | −110 |








