Saint John1:3Koniec
NewfoundlandSaint John, Sea Dogs – Newfoundland, Regiment 1:3, 7. 3. 2019
QMJHL · Základná časť
Pi 8. 3. 2019 · 00:00 · Harbour Station
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SNB | 0 | 0 | 1 | 1 |
| NFL | 1 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
1:53
William Champagne · 2 min, podrazenie
-
4:07
Mathieu Samson · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
11:44
Liam Léonard
Evan MacKinnon, Mathieu Desgagnés
0:1
-
20:00
Maxim Čajkovič · nešportové správanie
2. tretina – 0:1
-
11:47
Liam Léonard · 5 min, bitka
-
11:47
James White · 5 min, bitka
-
14:31
Nick Deakin-Poot · 2 min, bránenie v hre
-
19:23
Cole Rafuse
Jesse Sutton, Anderson MacDonald
0:2
3. tretina – 1:1
-
6:49
James White · 2 min, podrazenie
-
7:46
Maxim Čajkovič · 2 min, zdržiavanie hry
-
13:50
Cole Larkin · 2 min, hákovanie
-
18:37
Liam Léonard
Félix-Antoine Drolet, Evan MacKinnon
0:3
-
19:16
Jérémie Jacob
Carson Gallant, William Villeneuve
1:3
Štatistiky tímov
vs
30
Strely na bránku
44
0/3
Presilovky
0/3
48 %
Vhadzovania
52 %
18
Hity
15
11
Trestné minúty
11
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 5 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | 6 | 15/29 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 7 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/10 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:10 | 43 | 41 | 2 | ,953 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 5 | 5 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 1 | 1 | 7/11 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 2 | 3/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 2 | 11/21 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 0 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 29 | 1 | ,967 |
Porovnanie v sezóne
vs
32
Body v tabuľke
22
2,49
Góly na zápas
2,07
5,35
Inkasované na zápas
4,94
14,7 %
Presilovky
16,5 %
73,9 %
Oslabenia
75,5 %
27,6
Strely na zápas
22,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Saint John −9
Newfoundland −9
0
−9
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Poirier |
62 | 16 | 15 | 31 | −60 | 57 | 5 | 0 | 1 | 115 | 13,9 % | 69 | 48 % |
BradyB. Burns |
65 | 11 | 18 | 29 | −54 | 18 | 5 | 0 | 0 | 99 | 11,1 % | 3 | 43 % |
AlexA. Drover |
12 | 1 | 2 | 3 | −7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 3 | 52 % |
NickN. Deakin-Poot |
58 | 17 | 13 | 30 | −27 | 58 | 0 | 0 | 3 | 117 | 14,5 % | 77 | 50 % |
JoshJ. Lawrence |
54 | 12 | 16 | 28 | −33 | 12 | 2 | 0 | 2 | 111 | 10,8 % | 4 | 53 % |
LukeL. Wilson |
52 | 1 | 4 | 5 | −37 | 12 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 23 | 50 % |
ChristianC. Clark |
24 | 0 | 1 | 1 | −14 | 21 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 22 | – |
AnthonyA. Boucher |
33 | 6 | 5 | 11 | −29 | 27 | 1 | 0 | 1 | 79 | 7,6 % | 39 | 51 % |
JamesJ. White |
59 | 7 | 7 | 14 | −31 | 39 | 0 | 0 | 0 | 91 | 7,7 % | 81 | 53 % |
FilipF. Přikryl |
67 | 14 | 17 | 31 | −49 | 18 | 3 | 0 | 2 | 111 | 12,6 % | 10 | 47 % |
RobbieR. Burt |
50 | 15 | 19 | 34 | −30 | 54 | 5 | 0 | 2 | 133 | 11,3 % | 43 | 58 % |
YohanY. Plamondon |
39 | 8 | 13 | 21 | −18 | 10 | 3 | 0 | 0 | 85 | 9,4 % | 40 | 32 % |
AidenA. MacIntosh |
48 | 6 | 6 | 12 | −23 | 18 | 0 | 0 | 0 | 33 | 18,2 % | 14 | 44 % |
JérémieJ. Jacob |
60 | 7 | 8 | 15 | −27 | 4 | 0 | 0 | 0 | 56 | 12,5 % | 15 | 41 % |
KevinK. Mason |
13 | 0 | 1 | 1 | −9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 8 | – |
OstapO. Safin |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MaximM. Čajkovič |
60 | 22 | 24 | 46 | −33 | 40 | 4 | 0 | 0 | 216 | 10,2 % | 32 | 45 % |
CaseyC. Carreau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BenjaminB. Gagné |
30 | 4 | 12 | 16 | −32 | 24 | 1 | 1 | 1 | 59 | 6,8 % | 50 | – |
MichaelM. Campoli |
68 | 2 | 18 | 20 | −47 | 75 | 0 | 0 | 0 | 94 | 2,1 % | 66 | – |
WilliamW. Villeneuve |
55 | 1 | 18 | 19 | −52 | 26 | 1 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 13 | – |
CarsonC. Gallant |
32 | 0 | 1 | 1 | −23 | 29 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 13 | – |
NathanN. Larose |
26 | 2 | 6 | 8 | −37 | 13 | 1 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 7 | – |
BrendanB. Sibley |
43 | 0 | 8 | 8 | −28 | 30 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 34 | – |
JérémieJ. Poirier |
61 | 6 | 15 | 21 | −41 | 45 | 1 | 0 | 0 | 123 | 4,9 % | 17 | – |
PatrickP. Musico |
29 | 0 | 2 | 2 | −9 | 25 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 12 | – |
TylerT. Higgins |
18 | 0 | 2 | 2 | −18 | 36 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 41 | – |
CharlieC. DesRoches |
59 | 10 | 17 | 27 | −44 | 22 | 5 | 0 | 0 | 70 | 14,3 % | 13 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MikhailM. Denisov |
24 | 21 | 5 | 15 | 1 | 4,73 | ,882 | 1 | 828 | 730 | 98 | 51:44 |
ZacharyZ. Bouthillier |
18 | 15 | 3 | 10 | 2 | 5,13 | ,882 | 1 | 626 | 552 | 74 | 48:02 |
AlexA. D’Orio |
26 | 25 | 5 | 17 | 3 | 4,48 | ,883 | 0 | 973 | 859 | 114 | 58:41 |
TommyT. DaSilva |
11 | 6 | 0 | 6 | 0 | 8,34 | ,803 | 0 | 233 | 187 | 46 | 30:05 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Léonard |
65 | 12 | 15 | 27 | −29 | 78 | 4 | 0 | 1 | 98 | 12,2 % | 125 | 33 % |
EvanE. MacKinnon |
67 | 11 | 24 | 35 | −63 | 27 | 3 | 0 | 0 | 91 | 12,1 % | 58 | 41 % |
NicolasN. Kingsbury-Fournier |
30 | 3 | 1 | 4 | −15 | 8 | 0 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 26 | – |
DomenicD. Malatesta |
18 | 2 | 4 | 6 | −13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 18 | – |
BrandonB. Cianflone |
35 | 2 | 1 | 3 | −15 | 8 | 1 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 3 | 27 % |
JesseJ. Sutton |
32 | 7 | 16 | 23 | −31 | 6 | 3 | 0 | 0 | 60 | 11,7 % | 22 | 57 % |
ColeC. Rafuse |
66 | 16 | 15 | 31 | −64 | 48 | 8 | 0 | 2 | 112 | 14,3 % | 110 | 51 % |
WilliamW. Champagne |
68 | 7 | 7 | 14 | −33 | 40 | 0 | 0 | 0 | 78 | 9,0 % | 46 | 39 % |
AndersonA. MacDonald |
27 | 7 | 5 | 12 | −33 | 30 | 2 | 0 | 0 | 51 | 13,7 % | 45 | 41 % |
DaniilD. Vertiy |
32 | 4 | 3 | 7 | −23 | 18 | 0 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 19 | 24 % |
EthanE. Crossman |
18 | 3 | 4 | 7 | −12 | 34 | 2 | 1 | 1 | 43 | 7,0 % | 31 | – |
MathieuM. Desgagnés |
35 | 12 | 8 | 20 | −23 | 4 | 1 | 0 | 0 | 65 | 18,5 % | 24 | 41 % |
SamuelS. Asselin |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 45 % |
MathieuM. Samson |
29 | 1 | 11 | 12 | −15 | 8 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 18 | – |
Charles-AndréC. Cypihot |
7 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 1 | – |
|
|
27 | 1 | 3 | 4 | −14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 10 | 59 % |
LoganL. Chisholm |
17 | 2 | 10 | 12 | −10 | 15 | 0 | 0 | 2 | 28 | 7,1 % | 14 | 37 % |
Marc-AndréM. LeCouffe |
66 | 12 | 16 | 28 | −43 | 28 | 3 | 1 | 0 | 102 | 11,8 % | 66 | 49 % |
Yan-CédricY. Gaudreault |
42 | 6 | 8 | 14 | −40 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 7,8 % | 16 | 45 % |
LiamL. Murphy |
29 | 9 | 3 | 12 | −23 | 30 | 1 | 1 | 0 | 73 | 12,3 % | 23 | 58 % |
AlexandreA. David |
49 | 2 | 3 | 5 | −28 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 13 | 38 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Larkin |
35 | 0 | 1 | 1 | −36 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | – |
AlexisA. Sansfaçon |
38 | 1 | 7 | 8 | −24 | 34 | 1 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 44 | – |
IanI. Smallwood |
28 | 1 | 6 | 7 | −36 | 6 | 1 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 38 | – |
KeenanK. MacIsaac |
33 | 2 | 8 | 10 | −32 | 16 | 1 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 18 | – |
Louis JrL. Tardif |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
JackJ. Tucker |
30 | 0 | 8 | 8 | −28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 48 | – |
AntoineA. Leblanc |
25 | 0 | 2 | 2 | −11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 7 | – |
MichalM. Ivan |
29 | 3 | 9 | 12 | −27 | 15 | 1 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 21 | – |
OliverO. Turan |
26 | 2 | 5 | 7 | −26 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 47 | – |
NoahN. Dobson |
28 | 9 | 7 | 16 | −30 | 36 | 4 | 0 | 0 | 95 | 9,5 % | 57 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
66 | 2 | 13 | 15 | −38 | 13 | 0 | 0 | 1 | 70 | 2,9 % | 53 | – |
BenjaminB. Roode |
66 | 0 | 2 | 2 | −40 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 28 | – |
AlecA. Rhéaume |
36 | 0 | 1 | 1 | −22 | 11 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 38 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MarkM. Grametbauer |
51 | 46 | 8 | 32 | 5 | 4,23 | ,891 | 0 | 1662 | 1480 | 182 | 50:34 |
AndrewA. MacLeod |
2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4,06 | ,900 | 0 | 50 | 45 | 5 | 36:57 |
TyriqT. Outen |
29 | 19 | 0 | 20 | 1 | 5,89 | ,861 | 0 | 966 | 832 | 134 | 47:02 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
4
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
7
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |

























































