Newfoundland1:4Koniec
VictoriavilleNewfoundland, Regiment – Victoriaville, Tigres 1:4, 2. 3. 2019
QMJHL · Základná časť
Ne 3. 3. 2019 · 00:00 · Centre régional K.C. Irving
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NFL | 0 | 0 | 1 | 1 |
| VIC | 0 | 1 | 3 | 4 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 0:1
-
0:23
Vincent Sevigny
bez asistencie
0:1
-
8:00
Médérick Racicot · 2 min, bránenie v hre
-
10:58
Jérôme Gravel · 2 min, zdržiavanie hry
-
14:40
Egor Serdyuk · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
3. tretina – 1:3
-
5:38
Isaiah Gallo-Demetris
bez asistencie
0:2
-
7:51
Simon Lafrance
Anthony Poulin, Vincent Sevigny
0:3
-
10:04
Mikhail Abramov · 2 min, vysoká hokejka
-
10:16
Cole Rafuse
Anderson MacDonald, Yan-Cédric Gaudreault
1:3
-
17:59
Olivier Mathieu
Nicolas St-Pierre
1:4
-
19:45
Félix Paré · 2 min, hrubosť
-
19:45
William Champagne · 2 min, krosček
-
19:45
Evan MacKinnon · 2 min, nešportové správanie
-
20:00
Evan MacKinnon · nešportové správanie
Štatistiky tímov
vs
13
Strely na bránku
30
1/4
Presilovky
0/0
53 %
Vhadzovania
47 %
20
Hity
17
4
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −3 | 0 | 1 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | 3/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | 0 | 7/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 0 | 15/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:15 | 29 | 26 | 3 | ,897 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +3 | 0 | 4 | 0 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +3 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 5/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 0 | 3 | 7/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 7/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 13 | 12 | 1 | ,923 |
Porovnanie v sezóne
vs
22
Body v tabuľke
65
2,07
Góly na zápas
2,76
4,94
Inkasované na zápas
3,22
16,5 %
Presilovky
20,1 %
75,5 %
Oslabenia
77,5 %
22,9
Strely na zápas
27,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Newfoundland −9
Victoriaville 0
+2
0
−9
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
4 výhry
1 výhra
17. 2.
22:00
VicVictoriaville
3:2PP
NFLNewfoundland
26. 4. 18
01:00
VicVictoriaville
3:4
NFLNewfoundland
25. 4. 18
01:00
VicVictoriaville
1:2
NFLNewfoundland
22. 4. 18
00:00
NFLNewfoundland
7:3
VicVictoriaville
21. 4. 18
00:00
NFLNewfoundland
6:3
VicVictoriaville
3:2PP
NFLNewfoundland
26. 4. 18
01:00
VicVictoriaville
3:4
NFLNewfoundland
25. 4. 18
01:00
VicVictoriaville
1:2
NFLNewfoundland
22. 4. 18
00:00
NFLNewfoundland
7:3
VicVictoriaville
21. 4. 18
00:00
NFLNewfoundland
6:3
VicVictoriaville
Newfoundland
VictoriavilleBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Léonard |
65 | 12 | 15 | 27 | −29 | 78 | 4 | 0 | 1 | 98 | 12,2 % | 125 | 33 % |
EvanE. MacKinnon |
67 | 11 | 24 | 35 | −63 | 27 | 3 | 0 | 0 | 91 | 12,1 % | 58 | 41 % |
NicolasN. Kingsbury-Fournier |
30 | 3 | 1 | 4 | −15 | 8 | 0 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 26 | – |
DomenicD. Malatesta |
18 | 2 | 4 | 6 | −13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 18 | – |
BrandonB. Cianflone |
35 | 2 | 1 | 3 | −15 | 8 | 1 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 3 | 27 % |
JesseJ. Sutton |
32 | 7 | 16 | 23 | −31 | 6 | 3 | 0 | 0 | 60 | 11,7 % | 22 | 57 % |
ColeC. Rafuse |
66 | 16 | 15 | 31 | −64 | 48 | 8 | 0 | 2 | 112 | 14,3 % | 110 | 51 % |
WilliamW. Champagne |
68 | 7 | 7 | 14 | −33 | 40 | 0 | 0 | 0 | 78 | 9,0 % | 46 | 39 % |
AndersonA. MacDonald |
27 | 7 | 5 | 12 | −33 | 30 | 2 | 0 | 0 | 51 | 13,7 % | 45 | 41 % |
DaniilD. Vertiy |
32 | 4 | 3 | 7 | −23 | 18 | 0 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 19 | 24 % |
EthanE. Crossman |
18 | 3 | 4 | 7 | −12 | 34 | 2 | 1 | 1 | 43 | 7,0 % | 31 | – |
MathieuM. Desgagnés |
35 | 12 | 8 | 20 | −23 | 4 | 1 | 0 | 0 | 65 | 18,5 % | 24 | 41 % |
SamuelS. Asselin |
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 45 % |
MathieuM. Samson |
29 | 1 | 11 | 12 | −15 | 8 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 18 | – |
Charles-AndréC. Cypihot |
7 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 1 | – |
|
|
27 | 1 | 3 | 4 | −14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 10 | 59 % |
LoganL. Chisholm |
17 | 2 | 10 | 12 | −10 | 15 | 0 | 0 | 2 | 28 | 7,1 % | 14 | 37 % |
Marc-AndréM. LeCouffe |
66 | 12 | 16 | 28 | −43 | 28 | 3 | 1 | 0 | 102 | 11,8 % | 66 | 49 % |
Yan-CédricY. Gaudreault |
42 | 6 | 8 | 14 | −40 | 6 | 2 | 0 | 0 | 77 | 7,8 % | 16 | 45 % |
LiamL. Murphy |
29 | 9 | 3 | 12 | −23 | 30 | 1 | 1 | 0 | 73 | 12,3 % | 23 | 58 % |
AlexandreA. David |
49 | 2 | 3 | 5 | −28 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 13 | 38 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Larkin |
35 | 0 | 1 | 1 | −36 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | – |
AlexisA. Sansfaçon |
38 | 1 | 7 | 8 | −24 | 34 | 1 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 44 | – |
IanI. Smallwood |
28 | 1 | 6 | 7 | −36 | 6 | 1 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 38 | – |
KeenanK. MacIsaac |
33 | 2 | 8 | 10 | −32 | 16 | 1 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 18 | – |
Louis JrL. Tardif |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
JackJ. Tucker |
30 | 0 | 8 | 8 | −28 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 48 | – |
AntoineA. Leblanc |
25 | 0 | 2 | 2 | −11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 7 | – |
MichalM. Ivan |
29 | 3 | 9 | 12 | −27 | 15 | 1 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 21 | – |
OliverO. Turan |
26 | 2 | 5 | 7 | −26 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 47 | – |
NoahN. Dobson |
28 | 9 | 7 | 16 | −30 | 36 | 4 | 0 | 0 | 95 | 9,5 % | 57 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
66 | 2 | 13 | 15 | −38 | 13 | 0 | 0 | 1 | 70 | 2,9 % | 53 | – |
BenjaminB. Roode |
66 | 0 | 2 | 2 | −40 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 28 | – |
AlecA. Rhéaume |
36 | 0 | 1 | 1 | −22 | 11 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 38 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MarkM. Grametbauer |
51 | 46 | 8 | 32 | 5 | 4,23 | ,891 | 0 | 1662 | 1480 | 182 | 50:34 |
AndrewA. MacLeod |
2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4,06 | ,900 | 0 | 50 | 45 | 5 | 36:57 |
TyriqT. Outen |
29 | 19 | 0 | 20 | 1 | 5,89 | ,861 | 0 | 966 | 832 | 134 | 47:02 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JordanJ. Brière |
36 | 5 | 0 | 5 | −2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 35 | 14,3 % | 20 | 32 % |
JérémyJ. Côté |
31 | 4 | 9 | 13 | −5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 13 | 47 % |
MikhailM. Abramov |
62 | 16 | 38 | 54 | −3 | 18 | 7 | 0 | 5 | 167 | 9,6 % | 32 | 49 % |
D'ArtagnanD. Joly |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SimonS. Lafrance |
60 | 29 | 26 | 55 | −16 | 20 | 9 | 2 | 5 | 203 | 14,3 % | 45 | 43 % |
EdouardE. Ouellet |
51 | 4 | 7 | 11 | −9 | 14 | 0 | 0 | 1 | 74 | 5,4 % | 54 | 29 % |
EgorE. Serdyuk |
63 | 25 | 40 | 65 | −1 | 41 | 8 | 1 | 3 | 160 | 15,6 % | 43 | 11 % |
AnthonyA. Poulin |
28 | 6 | 15 | 21 | +8 | 15 | 2 | 0 | 1 | 48 | 12,5 % | 25 | 48 % |
MathieuM. Sévigny |
26 | 9 | 11 | 20 | +2 | 16 | 5 | 0 | 1 | 69 | 13,0 % | 36 | 50 % |
IsaiahI. Gallo-Demetris |
48 | 6 | 6 | 12 | −13 | 8 | 2 | 0 | 1 | 45 | 13,3 % | 21 | 53 % |
EnricoE. Di Cesare |
34 | 1 | 8 | 9 | −4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 19 | 34 % |
SamyS. Paré |
32 | 8 | 3 | 11 | −8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 55 | 14,5 % | 4 | – |
FeliksF. Morozov |
51 | 6 | 7 | 13 | −4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 58 | 10,3 % | 13 | – |
Marc-AntoineM. Brouillette |
20 | 5 | 4 | 9 | −2 | 10 | 2 | 0 | 1 | 28 | 17,9 % | 6 | – |
ConorC. Frenette |
68 | 13 | 14 | 27 | −10 | 12 | 2 | 0 | 2 | 88 | 14,8 % | 16 | 37 % |
OlivierO. Mathieu |
34 | 11 | 12 | 23 | −2 | 42 | 3 | 0 | 1 | 77 | 14,3 % | 57 | – |
TylerT. Boivin |
60 | 3 | 5 | 8 | −8 | 50 | 0 | 1 | 1 | 67 | 4,5 % | 92 | 41 % |
FélixF. Paré |
63 | 5 | 7 | 12 | −13 | 55 | 0 | 0 | 1 | 75 | 6,7 % | 58 | 12 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZackaryZ. Riel |
20 | 1 | 0 | 1 | −3 | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 25 | – |
JérômeJ. Gravel |
66 | 2 | 11 | 13 | −6 | 66 | 0 | 0 | 0 | 64 | 3,1 % | 81 | – |
MathieuM. Charlebois |
29 | 0 | 3 | 3 | −12 | 24 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 73 | – |
SeanS. Larochelle |
68 | 7 | 22 | 29 | +8 | 26 | 4 | 0 | 0 | 103 | 6,8 % | 40 | – |
NicolasN. St-Pierre |
65 | 1 | 11 | 12 | −24 | 26 | 1 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 40 | – |
AdamA. Gaudreau |
33 | 1 | 2 | 3 | −3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 52 | – |
VincentV. Sevigny |
67 | 3 | 7 | 10 | +5 | 36 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 79 | – |
MédérickM. Racicot |
33 | 1 | 5 | 6 | −8 | 35 | 0 | 0 | 1 | 20 | 5,0 % | 48 | – |
DominicD. Cormier |
67 | 12 | 32 | 44 | −18 | 20 | 1 | 0 | 1 | 177 | 6,8 % | 58 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanT. Cote-Cazenave |
42 | 40 | 20 | 15 | 3 | 2,48 | ,920 | 5 | 1200 | 1104 | 96 | 55:20 |
FabioF. Iacobo |
30 | 26 | 9 | 17 | 2 | 3,73 | ,885 | 1 | 878 | 777 | 101 | 54:13 |
NikolasN. Hurtubise |
2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3,50 | ,889 | 0 | 63 | 56 | 7 | 60:00 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
4
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
2
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
7
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |























































