Gatineau1:3Koniec
Blainville-BoisbriandGatineau, Olympiques – Blainville-Boisbriand, Armada 1:3, 13. 3. 2019
QMJHL · Základná časť
Št 14. 3. 2019 · 00:30 · Centre Robert-Guertin
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| GAT | 1 | 0 | 0 | 1 |
| BLB | 2 | 0 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:2
-
1:11
Jasper Rannisto
Simon Pinard, Benjamin Corbeil
0:1
-
2:08
Darick Louis-Jean · 2 min, bránenie v hre
-
2:35
Tyler Hylland
Alexander Katerinakis, Samuel Bolduc
0:2
-
15:26
Pier-Olivier Roy · 2 min, zdržiavanie hry
-
15:37
Giordano Finoro
bez asistencie
1:2
2. tretina – 0:0
-
12:18
David Aebischer · 2 min, zdržiavanie hry
3. tretina – 0:1
-
1:06
Mathieu Bizier · 2 min, vysoká hokejka
-
1:07
Benjamin Corbeil
Blake Richardson
1:3
-
4:08
Benjamin Corbeil · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
4:08
Alexandre Pellerin · 2 min, nešportové správanie
-
8:28
Alexander Katerinakis · 2 min, vysoká hokejka
Štatistiky tímov
vs
39
Strely na bránku
27
0/1
Presilovky
2/4
44 %
Vhadzovania
56 %
15
Hity
12
10
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 2 | 12/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | 1 | 6/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 4 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:06 | 27 | 24 | 3 | ,889 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 3 | 2 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 7/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 39 | 38 | 1 | ,974 |
Porovnanie v sezóne
vs
52
Body v tabuľke
54
2,85
Góly na zápas
2,88
3,65
Inkasované na zápas
3,97
20,2 %
Presilovky
17,8 %
75,7 %
Oslabenia
78,8 %
26,1
Strely na zápas
29,4
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Gatineau −5
Blainville-Boisbriand +6
+6
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
3 výhry
2 výhry
1. 3.
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
6:5
GatGatineau
30. 12. 18
21:00
BLBBlainville-Boisbriand
2:3
GatGatineau
15. 12. 18
01:30
GatGatineau
4:0
BLBBlainville-Boisbriand
28. 10. 18
20:00
BLBBlainville-Boisbriand
1:4
GatGatineau
27. 10. 18
01:30
GatGatineau
4:5PP
BLBBlainville-Boisbriand
6:5
GatGatineau
30. 12. 18
21:00
BLBBlainville-Boisbriand
2:3
GatGatineau
15. 12. 18
01:30
GatGatineau
4:0
BLBBlainville-Boisbriand
28. 10. 18
20:00
BLBBlainville-Boisbriand
1:4
GatGatineau
27. 10. 18
01:30
GatGatineau
4:5PP
BLBBlainville-Boisbriand
Gatineau
Blainville-BoisbriandBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WilliamW. Dagenais |
6 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
MaximM. Trépanier |
29 | 17 | 16 | 33 | +2 | 24 | 4 | 0 | 2 | 83 | 20,5 % | 8 | 65 % |
Pier-OlivierP. Roy |
56 | 7 | 19 | 26 | −9 | 10 | 2 | 0 | 2 | 54 | 13,0 % | 20 | 50 % |
Charles-AntoineC. Roy |
59 | 18 | 13 | 31 | +8 | 25 | 1 | 2 | 0 | 120 | 15,0 % | 30 | 56 % |
ManixM. Landry |
57 | 4 | 6 | 10 | −14 | 4 | 1 | 0 | 0 | 26 | 15,4 % | 12 | 33 % |
GiordanoG. Finoro |
68 | 27 | 24 | 51 | −9 | 43 | 14 | 1 | 2 | 175 | 15,4 % | 71 | 57 % |
AndreA. Simard |
25 | 2 | 0 | 2 | −9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 24 | – |
KieranK. Craig |
63 | 5 | 10 | 15 | −12 | 32 | 0 | 0 | 0 | 72 | 6,9 % | 46 | 51 % |
MathieuM. Bizier |
35 | 10 | 17 | 27 | −5 | 16 | 2 | 1 | 0 | 74 | 13,5 % | 40 | 47 % |
BenB. Allison |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 3 | – |
ShawnS. Boudrias |
30 | 15 | 15 | 30 | +4 | 17 | 5 | 0 | 1 | 118 | 12,7 % | 27 | 44 % |
WilliamW. Basque |
64 | 3 | 7 | 10 | −23 | 35 | 0 | 0 | 0 | 68 | 4,4 % | 69 | 47 % |
EmileE. Hegarty-Aubin |
34 | 2 | 5 | 7 | −7 | 10 | 0 | 0 | 1 | 24 | 8,3 % | 40 | 38 % |
YaroslavY. Likhachev |
57 | 12 | 12 | 24 | −16 | 9 | 4 | 0 | 2 | 108 | 11,1 % | 10 | 31 % |
MetisM. Roelens |
68 | 18 | 26 | 44 | −8 | 37 | 10 | 1 | 2 | 92 | 19,6 % | 49 | 50 % |
AlexandreA. Pellerin |
60 | 2 | 5 | 7 | −13 | 18 | 0 | 1 | 1 | 50 | 4,0 % | 37 | 33 % |
JeffreyJ. Durocher |
31 | 11 | 18 | 29 | −2 | 47 | 3 | 0 | 2 | 62 | 17,7 % | 43 | 50 % |
ConnorC. LePage |
44 | 7 | 2 | 9 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 34 | 20,6 % | 6 | 42 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PhilP. Caron |
6 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – |
DarickD. Louis-Jean |
65 | 1 | 7 | 8 | −16 | 19 | 0 | 0 | 0 | 52 | 1,9 % | 91 | – |
BraedenB. Virtue |
34 | 1 | 3 | 4 | −13 | 45 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 21 | – |
ZacharyZ. Fortin |
50 | 1 | 1 | 2 | −10 | 19 | 0 | 0 | 1 | 26 | 3,8 % | 55 | – |
| 8Pier-OlivierP. Lacombe (1ère moitié pj QUE/GAT) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
DarienD. Kielb |
68 | 8 | 24 | 32 | −7 | 102 | 1 | 0 | 2 | 128 | 6,3 % | 96 | – |
ChrisC. McQuaid |
35 | 1 | 4 | 5 | −9 | 45 | 1 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 20 | – |
DavidD. Aebischer |
59 | 4 | 24 | 28 | −6 | 25 | 0 | 0 | 1 | 67 | 6,0 % | 16 | – |
GabrielG. Bilodeau |
61 | 11 | 37 | 48 | −1 | 142 | 1 | 0 | 4 | 136 | 8,1 % | 76 | – |
AlexisA. Girard |
3 | 0 | 2 | 2 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CreedC. Jones |
31 | 29 | 8 | 19 | 2 | 3,55 | ,894 | 0 | 970 | 867 | 103 | 56:07 |
RémiR. Poirier |
19 | 17 | 7 | 9 | 2 | 3,78 | ,890 | 0 | 616 | 548 | 68 | 56:47 |
TristanT. Bérubé |
22 | 22 | 8 | 11 | 2 | 3,11 | ,913 | 1 | 746 | 681 | 65 | 57:01 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PeytonP. Hoyt |
31 | 12 | 4 | 16 | −5 | 41 | 2 | 2 | 2 | 84 | 14,3 % | 91 | 42 % |
MaximeM. Collin |
37 | 2 | 2 | 4 | −10 | 17 | 1 | 0 | 0 | 40 | 5,0 % | 42 | 50 % |
AnthonyA. Poulin |
38 | 3 | 6 | 9 | −2 | 26 | 1 | 0 | 0 | 46 | 6,5 % | 25 | 43 % |
ZacharyZ. Roy |
12 | 0 | 0 | 0 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 8 | 24 % |
TommyT. Bouchard |
5 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – |
AlecA. Reid |
11 | 0 | 0 | 0 | −8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 13 | – |
AntoineA. Demers |
68 | 16 | 19 | 35 | −26 | 31 | 3 | 2 | 3 | 116 | 13,8 % | 44 | 48 % |
LukeL. Henman |
63 | 12 | 34 | 46 | −7 | 18 | 3 | 0 | 1 | 112 | 10,7 % | 14 | 49 % |
ThomasT. Éthier |
33 | 6 | 5 | 11 | −13 | 17 | 0 | 0 | 2 | 88 | 6,8 % | 41 | – |
TylerT. Hylland |
34 | 15 | 10 | 25 | −18 | 11 | 7 | 1 | 4 | 90 | 16,7 % | 28 | 45 % |
BlakeB. Richardson |
33 | 2 | 14 | 16 | −15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 57 | 3,5 % | 8 | 48 % |
AntoineA. Rochon |
59 | 6 | 9 | 15 | −6 | 25 | 0 | 1 | 1 | 65 | 9,2 % | 39 | – |
AlexanderA. Katerinakis |
67 | 21 | 29 | 50 | −30 | 91 | 4 | 2 | 1 | 214 | 9,8 % | 83 | 45 % |
JoelJ. Teasdale |
37 | 19 | 19 | 38 | +3 | 29 | 6 | 4 | 2 | 140 | 13,6 % | 73 | 51 % |
BenjaminB. Corbeil |
29 | 9 | 8 | 17 | −9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 58 | 15,5 % | 35 | 58 % |
ColeC. Fraser |
56 | 5 | 4 | 9 | −18 | 33 | 0 | 1 | 0 | 50 | 10,0 % | 59 | – |
SimonS. Pinard |
65 | 15 | 13 | 28 | −10 | 26 | 2 | 0 | 1 | 65 | 23,1 % | 55 | 48 % |
Charles-AntoineC. Giguère |
33 | 8 | 9 | 17 | −12 | 25 | 1 | 2 | 1 | 68 | 11,8 % | 36 | 0 % |
FrédéricF. Abraham |
28 | 2 | 8 | 10 | −7 | 29 | 0 | 1 | 0 | 29 | 6,9 % | 27 | 43 % |
RémyR. Anglehart |
27 | 7 | 6 | 13 | −4 | 27 | 0 | 2 | 1 | 36 | 19,4 % | 11 | 52 % |
ThomasT. Lacombe |
29 | 4 | 4 | 8 | −11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 8 | 44 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AleksiA. Anttalainen |
31 | 4 | 7 | 11 | −11 | 59 | 2 | 1 | 0 | 52 | 7,7 % | 56 | – |
MichaëlM. Kemp |
35 | 0 | 5 | 5 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 50 | – |
JasperJ. Rannisto |
52 | 3 | 8 | 11 | −16 | 29 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 87 | – |
SamuelS. Desgroseilliers |
65 | 3 | 18 | 21 | −11 | 32 | 2 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 63 | – |
PascalP. Corbeil |
6 | 0 | 3 | 3 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 3 | – |
SamuelS. Bolduc |
65 | 9 | 28 | 37 | −32 | 27 | 5 | 0 | 2 | 155 | 5,8 % | 99 | – |
NathanN. Lavoie |
52 | 2 | 6 | 8 | −3 | 72 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 44 | – |
SimonS. Lavigne |
41 | 2 | 7 | 9 | +9 | 39 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 64 | – |
RyanR. Poorman |
41 | 0 | 6 | 6 | −17 | 23 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 31 | – |
MiguëlM. Tourigny |
29 | 7 | 5 | 12 | −29 | 26 | 4 | 1 | 1 | 57 | 12,3 % | 44 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Boileau |
9 | 5 | 1 | 5 | 0 | 6,59 | ,811 | 0 | 217 | 176 | 41 | 41:28 |
BrendanB. Cregan |
28 | 27 | 11 | 15 | 1 | 3,77 | ,902 | 0 | 1018 | 918 | 100 | 56:53 |
GabrielG. Waked |
8 | 6 | 1 | 4 | 0 | 3,83 | ,882 | 1 | 153 | 135 | 18 | 35:17 |
EmileE. Samson |
24 | 22 | 11 | 10 | 1 | 3,09 | ,907 | 1 | 727 | 659 | 68 | 55:02 |
MikhailM. Denisov |
8 | 6 | 2 | 4 | 0 | 3,24 | ,886 | 0 | 175 | 155 | 20 | 46:18 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |























































