Val-d'Or2:1Koniec
RimouskiVal-d'Or, Foreurs – Rimouski, Océanic 2:1, 13. 2. 2019
QMJHL · Základná časť
Št 14. 2. 2019 · 01:00 · Centre air Creebec
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| VDO | 0 | 1 | 1 | 2 |
| RIM | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
4:31
Cédric Paré
Jeffrey Durocher, Dmitry Zavgorodniy
0:1
-
16:11
Jimmy Huntington · 2 min, zdržiavanie hry
2. tretina – 1:0
-
1:16
Peyton Hoyt
Julien Tessier
1:1
-
8:45
Radim Salda · 2 min, zdržiavanie hry
3. tretina – 1:0
-
3:08
Parker Bowman · 5 min, bitka
-
3:08
Emil Lessard-Aydin · 5 min, bitka
-
10:47
Olivier Garneau · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
11:58
David Noël
Félix Boivin, Ivan Kozlov
2:1
-
19:06
Alexis Lafrenière · 2 min, nešportové správanie
-
19:06
Jordan Lepage · 2 min, hákovanie
-
19:41
Radim Salda · 2 min, podrazenie
Štatistiky tímov
vs
21
Strely na bránku
30
1/5
Presilovky
0/0
48 %
Vhadzovania
52 %
2
Hity
3
5
Trestné minúty
17
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 29 | 1 | ,967 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 9/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 6 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 4 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | 0 | 8/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:27 | 21 | 19 | 2 | ,905 |
Porovnanie v sezóne
vs
57
Body v tabuľke
92
2,74
Góly na zápas
4,00
4,16
Inkasované na zápas
2,54
22,9 %
Presilovky
27,4 %
73,6 %
Oslabenia
80,3 %
29,0
Strely na zápas
33,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Val-d'Or +1
Rimouski +10
+10
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PeytonP. Hoyt |
29 | 12 | 6 | 18 | −14 | 27 | 3 | 0 | 2 | 88 | 13,6 % | 79 | 49 % |
IvanI. Kozlov |
63 | 16 | 20 | 36 | −30 | 26 | 9 | 0 | 1 | 121 | 13,2 % | 121 | 48 % |
ÉmileÉ. Lauzon |
50 | 3 | 9 | 12 | −24 | 16 | 0 | 1 | 0 | 65 | 4,6 % | 46 | 50 % |
DaniilD. Berestnev |
66 | 4 | 14 | 18 | −23 | 24 | 2 | 0 | 0 | 111 | 3,6 % | 11 | 33 % |
EmilE. Lessard-Aydin |
55 | 3 | 3 | 6 | −17 | 58 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 97 | 29 % |
JulienJ. Tessier |
61 | 22 | 42 | 64 | −28 | 15 | 8 | 0 | 3 | 173 | 12,7 % | 16 | 56 % |
GuillaumeG. Desmarais |
25 | 0 | 1 | 1 | −9 | 23 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 41 | – |
JacobJ. Gaucher |
68 | 12 | 12 | 24 | −29 | 22 | 4 | 0 | 1 | 109 | 11,0 % | 43 | 51 % |
YanY. Dion |
55 | 14 | 14 | 28 | −21 | 38 | 7 | 0 | 2 | 85 | 16,5 % | 89 | 43 % |
MarshallM. Lessard |
30 | 8 | 5 | 13 | −3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 55 | 14,5 % | 22 | – |
FrédéricF. Abraham |
31 | 1 | 3 | 4 | −7 | 21 | 0 | 0 | 1 | 27 | 3,7 % | 17 | 39 % |
NicolasN. Ouellet |
55 | 22 | 23 | 45 | −17 | 24 | 3 | 0 | 4 | 161 | 13,7 % | 17 | 31 % |
BenjaminB. Dion |
34 | 1 | 2 | 3 | −4 | 34 | 0 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 37 | – |
WilliamW. Provost |
50 | 1 | 4 | 5 | −23 | 12 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 8 | 45 % |
JeremyJ. Michel |
64 | 16 | 26 | 42 | −26 | 12 | 6 | 0 | 2 | 147 | 10,9 % | 12 | 41 % |
AlexandreA. Couture |
59 | 12 | 9 | 21 | −27 | 34 | 3 | 4 | 2 | 76 | 15,8 % | 22 | 46 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MédérickM. Racicot |
16 | 0 | 1 | 1 | −8 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 12 | – |
JordanJ. Spadafore |
4 | 0 | 0 | 0 | +2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 6 | – |
RenatR. Dadadzhanov |
28 | 1 | 3 | 4 | −4 | 22 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 37 | – |
MaxenceM. Guenette |
68 | 8 | 24 | 32 | −33 | 36 | 2 | 0 | 3 | 106 | 7,5 % | 35 | – |
AnthonyA. Allepot |
54 | 0 | 5 | 5 | −22 | 37 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 52 | – |
DavidD. Noël |
37 | 13 | 14 | 27 | −28 | 6 | 8 | 0 | 1 | 129 | 10,1 % | 49 | – |
FélixF. Boivin |
67 | 10 | 44 | 54 | −59 | 62 | 5 | 0 | 2 | 185 | 5,4 % | 58 | – |
JérémieJ. Biakabutuka |
65 | 3 | 11 | 14 | −3 | 28 | 0 | 0 | 1 | 56 | 5,4 % | 40 | – |
KarlK. Boudrias |
59 | 4 | 15 | 19 | −26 | 42 | 1 | 0 | 0 | 74 | 5,4 % | 43 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MathieuM. Marquis |
33 | 30 | 6 | 22 | 2 | 4,32 | ,901 | 0 | 1342 | 1209 | 133 | 55:59 |
JonathanJ. Lemieux |
40 | 38 | 19 | 14 | 5 | 3,62 | ,902 | 0 | 1374 | 1239 | 135 | 55:56 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NathanN. Ouellet |
63 | 5 | 6 | 11 | +9 | 41 | 0 | 0 | 1 | 55 | 9,1 % | 34 | 42 % |
JacobJ. Kelly |
20 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 7 | – |
AlexisA. Lafrenière |
61 | 37 | 68 | 105 | +52 | 72 | 10 | 0 | 8 | 208 | 17,8 % | 38 | 43 % |
DmitryD. Zavgorodniy |
67 | 28 | 36 | 64 | +31 | 14 | 6 | 3 | 5 | 188 | 14,9 % | 14 | 41 % |
CédricC. Paré |
68 | 17 | 32 | 49 | +26 | 60 | 5 | 1 | 3 | 150 | 11,3 % | 86 | 61 % |
ColeC. Cormier |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
AnthonyA. Gagnon |
68 | 19 | 23 | 42 | +9 | 37 | 3 | 0 | 1 | 157 | 12,1 % | 49 | 56 % |
JimmyJ. Huntington |
66 | 40 | 52 | 92 | +41 | 52 | 13 | 3 | 5 | 189 | 21,2 % | 71 | 55 % |
MathieuM. Bizier |
33 | 4 | 8 | 12 | +2 | 16 | 3 | 0 | 1 | 48 | 8,3 % | 15 | 53 % |
CarsonC. MacKinnon |
68 | 16 | 30 | 46 | +14 | 25 | 3 | 1 | 1 | 113 | 14,2 % | 46 | 50 % |
ParkerP. Bowman |
65 | 4 | 11 | 15 | +7 | 89 | 0 | 0 | 0 | 61 | 6,6 % | 125 | 48 % |
LudovicL. Soucy |
47 | 4 | 5 | 9 | +9 | 14 | 0 | 0 | 1 | 25 | 16,0 % | 43 | 51 % |
D'ArtagnanD. Joly |
33 | 8 | 15 | 23 | +4 | 18 | 0 | 0 | 2 | 97 | 8,2 % | 21 | 36 % |
FrédéryckF. Janvier |
28 | 3 | 5 | 8 | +9 | 10 | 1 | 0 | 1 | 39 | 7,7 % | 22 | – |
OlivierO. Garneau |
63 | 36 | 22 | 58 | +27 | 31 | 14 | 1 | 5 | 160 | 22,5 % | 111 | 37 % |
JeffreyJ. Durocher |
34 | 6 | 15 | 21 | +12 | 41 | 3 | 0 | 1 | 47 | 12,8 % | 29 | 44 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JordanJ. Lepage |
65 | 8 | 17 | 25 | +25 | 98 | 0 | 1 | 1 | 99 | 8,1 % | 129 | – |
JordanJ. Spadafore |
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 19 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0 % | 11 | – |
VincentV. Martineau |
41 | 2 | 9 | 11 | +15 | 39 | 0 | 0 | 1 | 63 | 3,2 % | 84 | – |
Charle-ÉdouardC. D’Astous |
55 | 14 | 52 | 66 | +34 | 68 | 4 | 1 | 1 | 212 | 6,6 % | 65 | – |
RadimR. Salda |
48 | 10 | 20 | 30 | +17 | 36 | 2 | 0 | 1 | 105 | 9,5 % | 61 | – |
JacobJ. Bernard |
10 | 0 | 3 | 3 | +11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 8 | – |
AnthonyA. D'Amours |
67 | 1 | 18 | 19 | +34 | 45 | 0 | 0 | 0 | 64 | 1,6 % | 120 | – |
EliottE. St-Pierre |
17 | 0 | 4 | 4 | +6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 18 | – |
ChristopherC. Inniss |
53 | 1 | 8 | 9 | +19 | 18 | 0 | 0 | 0 | 41 | 2,4 % | 82 | – |
ZacharyZ. Massicotte |
57 | 1 | 8 | 9 | +14 | 25 | 0 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 45 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Carmine-AnthonyC. Pagliarulo |
8 | 8 | 6 | 2 | 0 | 2,13 | ,895 | 0 | 162 | 145 | 17 | 59:44 |
TristanT. Bérubé |
17 | 16 | 11 | 3 | 2 | 2,50 | ,900 | 1 | 398 | 358 | 40 | 56:22 |
ColtenC. Ellis |
46 | 44 | 27 | 15 | 2 | 2,47 | ,910 | 3 | 1214 | 1105 | 109 | 57:35 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 |
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
7
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |












































