Shawinigan2:1Koniec · PP
GatineauShawinigan, Cataractes – Gatineau, Olympiques 2:1, 19. 1. 2025
QMJHL · Základná časť
Ne 19. 1. 2025 · 22:00 · Centre Gervais Auto
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| SHA | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| GAT | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
4:12
Jiří Klíma · 2 min, vysoká hokejka
-
11:16
J�r�mie Dumas-Larouche · 2 min, krosček
-
11:44
Jordan Tourigny · 2 min, sekanie
-
16:29
Lukáš Král · 2 min, podrazenie
-
17:22
Chad Lygitsakos
Matvei Gridin, Cole Chandler
1:0
2. tretina – 0:0
-
4:39
Jan Golicic · 2 min, podrazenie
-
10:18
Jordan Forget · 2 min, podrazenie
-
17:51
Olivier Beaulieu · 2 min, hákovanie
3. tretina – 0:1
-
14:18
Matvei Gridin · 2 min, vysoká hokejka
-
14:54
Jérémie Minville
Julien Paillé, Justin Boisselle
1:1
Predĺženie – 1:0
-
1:40
Jiří Klíma
Cole Chandler, Isaac Ménard
2:1
Štatistiky tímov
vs
22
Strely na bránku
29
1/3
Presilovky
1/5
46 %
Vhadzovania
54 %
18
Hity
25
10
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 4/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/10 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/2 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:40 | 29 | 28 | 1 | ,966 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 12/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:40 | 22 | 20 | 2 | ,909 |
Porovnanie v sezóne
vs
84
Body v tabuľke
49
3,95
Góly na zápas
2,83
2,97
Inkasované na zápas
3,75
22,4 %
Presilovky
18,7 %
77,5 %
Oslabenia
69,5 %
31,0
Strely na zápas
30,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Shawinigan +2
Gatineau −2
+6
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
49 | 9 | 8 | 17 | −1 | 30 | 0 | 3 | 1 | 65 | 13,8 % | 43 | 42 % |
|
|
33 | 2 | 5 | 7 | 0 | 42 | 0 | 0 | 1 | 30 | 6,7 % | 54 | 25 % |
|
|
63 | 30 | 40 | 70 | +27 | 22 | 6 | 1 | 1 | 171 | 17,5 % | 76 | 45 % |
|
|
62 | 35 | 44 | 79 | +15 | 56 | 7 | 0 | 7 | 204 | 17,2 % | 43 | 44 % |
|
|
52 | 8 | 5 | 13 | +1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 56 | 14,3 % | 40 | 45 % |
ChadC. Lygitsakos |
53 | 6 | 13 | 19 | +5 | 24 | 2 | 0 | 0 | 46 | 13,0 % | 9 | 45 % |
ReeceR. Peitzsche |
57 | 8 | 15 | 23 | +9 | 8 | 2 | 0 | 0 | 74 | 10,8 % | 49 | 33 % |
|
|
5 | 1 | 2 | 3 | +4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 9 | 11,1 % | 3 | – |
|
|
34 | 3 | 4 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 18 | – |
|
|
64 | 26 | 43 | 69 | +18 | 18 | 8 | 2 | 4 | 163 | 16,0 % | 47 | 48 % |
ColeC. Chandler |
64 | 13 | 19 | 32 | +12 | 40 | 0 | 0 | 3 | 112 | 11,6 % | 48 | 45 % |
BroganB. McNeil |
22 | 6 | 5 | 11 | +3 | 25 | 1 | 0 | 0 | 34 | 17,6 % | 42 | 25 % |
MatveiM. Gridin |
56 | 36 | 43 | 79 | +31 | 27 | 11 | 4 | 5 | 236 | 15,3 % | 18 | 50 % |
|
|
17 | 9 | 10 | 19 | +18 | 2 | 1 | 0 | 2 | 45 | 20,0 % | 8 | – |
KodyK. Dupuis |
57 | 16 | 20 | 36 | +29 | 67 | 5 | 0 | 3 | 98 | 16,3 % | 75 | 48 % |
JiříJ. Klíma |
64 | 15 | 25 | 40 | +13 | 12 | 1 | 0 | 2 | 131 | 11,5 % | 73 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18 | 1 | 2 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 20 | 5,0 % | 18 | – |
JulienJ. Lanthier |
62 | 2 | 20 | 22 | +22 | 34 | 0 | 0 | 0 | 85 | 2,4 % | 149 | – |
|
|
37 | 3 | 9 | 12 | +14 | 8 | 1 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 24 | – |
|
|
64 | 4 | 17 | 21 | +22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 64 | 6,3 % | 66 | – |
|
|
40 | 5 | 18 | 23 | +25 | 28 | 0 | 0 | 1 | 42 | 11,9 % | 64 | – |
Louis-FélixL. Gagnon |
42 | 0 | 4 | 4 | +2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 41 | – |
NoahN. McKinnon |
14 | 0 | 3 | 3 | +9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 0,0 % | 17 | – |
|
|
64 | 12 | 33 | 45 | +26 | 74 | 6 | 0 | 4 | 148 | 8,1 % | 87 | – |
|
|
20 | 1 | 7 | 8 | +6 | 15 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 46 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
23 | 20 | 13 | 4 | 5 | 2,78 | ,910 | 1 | 691 | 629 | 62 | 58:10 |
|
|
17 | 17 | 8 | 4 | 3 | 2,98 | ,905 | 1 | 472 | 427 | 45 | 53:21 |
|
|
5 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2,86 | ,905 | 0 | 147 | 133 | 14 | 58:49 |
|
|
22 | 22 | 16 | 6 | 0 | 2,51 | ,911 | 2 | 582 | 530 | 52 | 56:29 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
42 | 2 | 8 | 10 | −14 | 18 | 0 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 59 | 32 % |
MaximM. Dubé |
56 | 5 | 10 | 15 | −5 | 29 | 2 | 0 | 1 | 80 | 6,3 % | 31 | 46 % |
|
|
12 | 1 | 2 | 3 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 5 | – |
|
|
6 | 1 | 1 | 2 | −5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
48 | 18 | 16 | 34 | −24 | 6 | 6 | 1 | 2 | 152 | 11,8 % | 29 | 39 % |
|
|
64 | 14 | 16 | 30 | −10 | 41 | 4 | 0 | 1 | 138 | 10,1 % | 79 | 53 % |
GabrielG. Séguin |
62 | 10 | 10 | 20 | −11 | 16 | 6 | 0 | 0 | 97 | 10,3 % | 117 | 49 % |
|
|
33 | 3 | 5 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 35 | 8,6 % | 20 | 40 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
13 | 1 | 2 | 3 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 2 | – |
|
|
63 | 35 | 31 | 66 | +2 | 50 | 11 | 0 | 6 | 273 | 12,8 % | 111 | 30 % |
|
|
11 | 2 | 0 | 2 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 5 | – |
LukášL. Král |
48 | 13 | 15 | 28 | +3 | 14 | 5 | 0 | 0 | 69 | 18,8 % | 26 | – |
|
|
64 | 17 | 27 | 44 | −28 | 28 | 7 | 1 | 1 | 133 | 12,8 % | 38 | 56 % |
|
|
50 | 16 | 16 | 32 | +6 | 10 | 0 | 0 | 2 | 101 | 15,8 % | 25 | 39 % |
|
|
62 | 5 | 8 | 13 | −26 | 10 | 0 | 0 | 0 | 67 | 7,5 % | 78 | 48 % |
NicolasN. Petrut |
34 | 7 | 14 | 21 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 46 | 15,2 % | 4 | 45 % |
Simon-XavierS. Cyr |
43 | 2 | 7 | 9 | −9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 52 | 3,8 % | 43 | 47 % |
CharlesC. Pigeon |
25 | 1 | 1 | 2 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 2 | 41 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 2 | 5 | 7 | −6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 9 | – |
MichelM. Myloserdnyy |
29 | 0 | 3 | 3 | −7 | 31 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 25 | – |
|
|
10 | 0 | 1 | 1 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 7 | – |
JustinJ. Blais |
43 | 2 | 7 | 9 | −4 | 38 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 50 | – |
|
|
64 | 4 | 22 | 26 | +3 | 46 | 2 | 0 | 0 | 81 | 4,9 % | 77 | – |
JacobJ. De Ladurantaye |
47 | 1 | 8 | 9 | −28 | 8 | 0 | 0 | 0 | 44 | 2,3 % | 20 | – |
|
|
58 | 4 | 31 | 35 | −10 | 44 | 2 | 0 | 0 | 100 | 4,0 % | 89 | – |
|
|
57 | 9 | 25 | 34 | −4 | 32 | 2 | 0 | 1 | 138 | 6,5 % | 140 | – |
|
|
30 | 0 | 4 | 4 | −17 | 16 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 15 | – |
|
|
33 | 2 | 5 | 7 | −9 | 20 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 16 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 15 | 4 | 7 | 3 | 3,61 | ,867 | 0 | 398 | 345 | 53 | 55:04 |
|
|
5 | 4 | 0 | 5 | 0 | 4,01 | ,848 | 0 | 105 | 89 | 16 | 47:49 |
|
|
32 | 30 | 11 | 11 | 9 | 3,04 | ,882 | 1 | 788 | 695 | 93 | 57:17 |
|
|
11 | 8 | 1 | 5 | 1 | 4,02 | ,849 | 1 | 218 | 185 | 33 | 44:47 |
|
|
9 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4,46 | ,815 | 0 | 173 | 141 | 32 | 47:48 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
3
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |














