Blainville-Boisbriand1:2Koniec
GatineauBlainville-Boisbriand, Armada – Gatineau, Olympiques 1:2, 12. 3. 2025
QMJHL · Základná časť
Št 13. 3. 2025 · 00:00 · Centre Excellence Sports Rousseau
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BLB | 0 | 0 | 1 | 1 |
| GAT | 0 | 1 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
17:59
Egor Goriunov · 2 min, napadnutie pri mantineli
2. tretina – 0:1
-
14:33
Michel Myloserdnyy · 2 min, vysoká hokejka
-
19:44
Justin Boisselle
Jan Golicic, Jérémie Minville
0:1
3. tretina – 1:1
-
0:43
Théo Lemieux
Bo Damphousse, Egor Goriunov
1:1
-
3:44
Maxim Dubé
Isaiah Parent, Jérémie Minville
1:2
-
15:23
Théo Lemieux · 2 min, podrazenie
-
20:00
Théo Lemieux · 2 min, napadnutie pri mantineli
Štatistiky tímov
vs
35
Strely na bránku
31
0/1
Presilovky
0/2
44 %
Vhadzovania
56 %
13
Hity
17
6
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | 7/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:10 | 31 | 29 | 2 | ,935 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 3 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 5/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 8/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 35 | 34 | 1 | ,971 |
Porovnanie v sezóne
vs
77
Body v tabuľke
49
3,88
Góly na zápas
2,83
3,27
Inkasované na zápas
3,75
32,1 %
Presilovky
18,7 %
78,5 %
Oslabenia
69,5 %
32,8
Strely na zápas
30,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Blainville-Boisbriand +2
Gatineau −7
+2
0
−7
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
1 výhra
4 výhry
15. 2.
22:00
BLBBlainville-Boisbriand
1:2PP
GatGatineau
1. 2.
22:00
BLBBlainville-Boisbriand
4:3SN
GatGatineau
28. 12. 24
22:00
GatGatineau
6:3
BLBBlainville-Boisbriand
14. 12. 24
22:00
GatGatineau
4:3PP
BLBBlainville-Boisbriand
7. 12. 24
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
2:3
GatGatineau
1:2PP
GatGatineau
1. 2.
22:00
BLBBlainville-Boisbriand
4:3SN
GatGatineau
28. 12. 24
22:00
GatGatineau
6:3
BLBBlainville-Boisbriand
14. 12. 24
22:00
GatGatineau
4:3PP
BLBBlainville-Boisbriand
7. 12. 24
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
2:3
GatGatineau
Blainville-Boisbriand
GatineauBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JustinJ. Carbonneau |
62 | 46 | 43 | 89 | +3 | 61 | 16 | 0 | 6 | 326 | 14,1 % | 93 | 50 % |
|
|
45 | 6 | 1 | 7 | −4 | 12 | 2 | 1 | 1 | 34 | 17,6 % | 19 | 43 % |
MattM. Gosselin |
60 | 14 | 26 | 40 | +1 | 51 | 2 | 1 | 4 | 111 | 12,6 % | 32 | 51 % |
EliotE. Ogonowski |
34 | 7 | 8 | 15 | −3 | 18 | 1 | 0 | 2 | 82 | 8,5 % | 26 | 35 % |
|
|
31 | 25 | 25 | 50 | +15 | 26 | 8 | 2 | 2 | 130 | 19,2 % | 26 | 58 % |
MateoM. Nobert |
57 | 28 | 39 | 67 | +1 | 24 | 14 | 0 | 2 | 144 | 19,4 % | 23 | 37 % |
|
|
11 | 2 | 3 | 5 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 20 | 51 % |
|
|
31 | 2 | 7 | 9 | −2 | 12 | 0 | 1 | 0 | 41 | 4,9 % | 27 | 41 % |
BraydenB. Besner |
28 | 5 | 8 | 13 | +1 | 10 | 2 | 0 | 0 | 49 | 10,2 % | 9 | 49 % |
OlivierO. Lemieux |
64 | 13 | 15 | 28 | −1 | 45 | 1 | 1 | 1 | 73 | 17,8 % | 113 | 20 % |
|
|
45 | 3 | 3 | 6 | +3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17,6 % | 13 | – |
RafaëlR. Cloutier |
29 | 3 | 8 | 11 | +4 | 19 | 1 | 0 | 0 | 30 | 10,0 % | 19 | – |
|
|
47 | 5 | 7 | 12 | −1 | 8 | 0 | 1 | 0 | 57 | 8,8 % | 8 | 49 % |
EliotE. Litalien |
37 | 8 | 8 | 16 | +2 | 16 | 3 | 1 | 2 | 67 | 11,9 % | 32 | 52 % |
ÉtienneÉ. Desjardins |
62 | 18 | 61 | 79 | −3 | 35 | 9 | 1 | 1 | 169 | 10,7 % | 31 | 49 % |
|
|
33 | 24 | 19 | 43 | 0 | 24 | 14 | 2 | 5 | 123 | 19,5 % | 60 | 32 % |
LudovikL. Grenier |
54 | 5 | 4 | 9 | −7 | 24 | 0 | 0 | 0 | 42 | 11,9 % | 18 | 40 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Filaj |
41 | 2 | 6 | 8 | −2 | 49 | 0 | 0 | 0 | 48 | 4,2 % | 67 | – |
SamuelS. Kupec |
46 | 2 | 5 | 7 | −1 | 28 | 0 | 1 | 0 | 25 | 8,0 % | 85 | – |
|
|
63 | 7 | 25 | 32 | −4 | 46 | 1 | 0 | 1 | 112 | 6,3 % | 54 | – |
BoB. Damphousse |
54 | 3 | 6 | 9 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 37 | 8,1 % | 17 | – |
|
|
62 | 0 | 18 | 18 | +11 | 40 | 0 | 0 | 0 | 63 | 0,0 % | 83 | – |
|
|
61 | 12 | 50 | 62 | +14 | 24 | 5 | 0 | 1 | 176 | 6,8 % | 16 | – |
AlexandreA. Carbonneau |
63 | 2 | 5 | 7 | +3 | 64 | 0 | 0 | 0 | 89 | 2,2 % | 116 | – |
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 4 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MartinM. Haroník |
5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3,67 | ,886 | 0 | 105 | 93 | 12 | 39:12 |
|
|
27 | 23 | 10 | 8 | 7 | 3,04 | ,898 | 2 | 734 | 659 | 75 | 54:53 |
|
|
22 | 21 | 14 | 5 | 1 | 2,75 | ,916 | 2 | 657 | 602 | 55 | 54:28 |
|
|
18 | 16 | 7 | 7 | 1 | 3,35 | ,895 | 1 | 505 | 452 | 53 | 52:45 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
42 | 2 | 8 | 10 | −14 | 18 | 0 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 59 | 32 % |
MaximM. Dubé |
56 | 5 | 10 | 15 | −5 | 29 | 2 | 0 | 1 | 80 | 6,3 % | 31 | 46 % |
|
|
12 | 1 | 2 | 3 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 5 | – |
|
|
6 | 1 | 1 | 2 | −5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
48 | 18 | 16 | 34 | −24 | 6 | 6 | 1 | 2 | 152 | 11,8 % | 29 | 39 % |
|
|
64 | 14 | 16 | 30 | −10 | 41 | 4 | 0 | 1 | 138 | 10,1 % | 79 | 53 % |
GabrielG. Séguin |
62 | 10 | 10 | 20 | −11 | 16 | 6 | 0 | 0 | 97 | 10,3 % | 117 | 49 % |
|
|
33 | 3 | 5 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 35 | 8,6 % | 20 | 40 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
13 | 1 | 2 | 3 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 2 | – |
|
|
63 | 35 | 31 | 66 | +2 | 50 | 11 | 0 | 6 | 273 | 12,8 % | 111 | 30 % |
|
|
11 | 2 | 0 | 2 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 5 | – |
LukášL. Král |
48 | 13 | 15 | 28 | +3 | 14 | 5 | 0 | 0 | 69 | 18,8 % | 26 | – |
|
|
64 | 17 | 27 | 44 | −28 | 28 | 7 | 1 | 1 | 133 | 12,8 % | 38 | 56 % |
|
|
50 | 16 | 16 | 32 | +6 | 10 | 0 | 0 | 2 | 101 | 15,8 % | 25 | 39 % |
|
|
62 | 5 | 8 | 13 | −26 | 10 | 0 | 0 | 0 | 67 | 7,5 % | 78 | 48 % |
NicolasN. Petrut |
34 | 7 | 14 | 21 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 46 | 15,2 % | 4 | 45 % |
Simon-XavierS. Cyr |
43 | 2 | 7 | 9 | −9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 52 | 3,8 % | 43 | 47 % |
CharlesC. Pigeon |
25 | 1 | 1 | 2 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 2 | 41 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 2 | 5 | 7 | −6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 9 | – |
MichelM. Myloserdnyy |
29 | 0 | 3 | 3 | −7 | 31 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 25 | – |
|
|
10 | 0 | 1 | 1 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 7 | – |
JustinJ. Blais |
43 | 2 | 7 | 9 | −4 | 38 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 50 | – |
|
|
64 | 4 | 22 | 26 | +3 | 46 | 2 | 0 | 0 | 81 | 4,9 % | 77 | – |
JacobJ. De Ladurantaye |
47 | 1 | 8 | 9 | −28 | 8 | 0 | 0 | 0 | 44 | 2,3 % | 20 | – |
|
|
58 | 4 | 31 | 35 | −10 | 44 | 2 | 0 | 0 | 100 | 4,0 % | 89 | – |
|
|
57 | 9 | 25 | 34 | −4 | 32 | 2 | 0 | 1 | 138 | 6,5 % | 140 | – |
|
|
30 | 0 | 4 | 4 | −17 | 16 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 15 | – |
|
|
33 | 2 | 5 | 7 | −9 | 20 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 16 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 15 | 4 | 7 | 3 | 3,61 | ,867 | 0 | 398 | 345 | 53 | 55:04 |
|
|
5 | 4 | 0 | 5 | 0 | 4,01 | ,848 | 0 | 105 | 89 | 16 | 47:49 |
|
|
32 | 30 | 11 | 11 | 9 | 3,04 | ,882 | 1 | 788 | 695 | 93 | 57:17 |
|
|
11 | 8 | 1 | 5 | 1 | 4,02 | ,849 | 1 | 218 | 185 | 33 | 44:47 |
|
|
9 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4,46 | ,815 | 0 | 173 | 141 | 32 | 47:48 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
3
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |


















