Rouyn-Noranda4:0Koniec
VictoriavilleRouyn-Noranda, Huskies – Victoriaville, Tigres 4:0, 5. 4. 2019
QMJHL · Play-off
So 6. 4. 2019 · 01:30 · Aréna Iamgold
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| ROU | 1 | 3 | 0 | 4 |
| VIC | 0 | 0 | 0 | 0 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
2:27
Tyler Hinam
Alex Beaucage, William Cyr
1:0
-
12:18
Egor Serdyuk · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 3:0
-
9:10
Alexis Arsenault
Vincent Marleau, Alex Beaucage
2:0
-
9:31
Mikhail Abramov · 2 min, vysoká hokejka
-
9:31
Mikhail Abramov · 2 min, vysoká hokejka
-
9:31
Felix Bibeau · 2 min, hrubosť
-
10:23
Rafaël Harvey-Pinard
Peter Abbandonato, Joel Teasdale
3:0
-
19:09
Felix Bibeau
Louis-Filip Côté
4:0
3. tretina – 0:0
-
10:36
Samuel Naud · 2 min, vysoká hokejka
-
15:16
Tyler Hinam · 2 min, hákovanie
Štatistiky tímov
vs
49
Strely na bránku
23
1/2
Presilovky
0/2
56 %
Vhadzovania
44 %
30
Hity
22
6
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 4 | 5 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 6 | 2 | 14/23 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19/30 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 1 | 10/19 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 23 | 23 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | 10/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15/33 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 1 | 1 | 3/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 49 | 45 | 4 | ,918 |
Porovnanie v sezóne
vs
119
Body v tabuľke
65
4,80
Góly na zápas
2,55
2,15
Inkasované na zápas
3,73
31,3 %
Presilovky
13,5 %
86,7 %
Oslabenia
65,1 %
41,4
Strely na zápas
32,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Rouyn-Noranda +2
Victoriaville −2
+2
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
5 výhier
0 výhier
16. 12. 18
01:00
VicVictoriaville
1:2
RouRouyn-Noranda
24. 11. 18
01:00
VicVictoriaville
1:2PP
RouRouyn-Noranda
18. 11. 18
01:00
RouRouyn-Noranda
6:4
VicVictoriaville
6. 10. 18
01:30
RouRouyn-Noranda
5:2
VicVictoriaville
27. 1. 18
01:30
RouRouyn-Noranda
4:1
VicVictoriaville
1:2
RouRouyn-Noranda
24. 11. 18
01:00
VicVictoriaville
1:2PP
RouRouyn-Noranda
18. 11. 18
01:00
RouRouyn-Noranda
6:4
VicVictoriaville
6. 10. 18
01:30
RouRouyn-Noranda
5:2
VicVictoriaville
27. 1. 18
01:30
RouRouyn-Noranda
4:1
VicVictoriaville
Rouyn-Noranda
VictoriavilleBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Louis-FilipL. Côté |
20 | 2 | 8 | 10 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 15 | 43 % |
RafaëlR. Harvey-Pinard |
20 | 13 | 14 | 27 | +13 | 10 | 6 | 0 | 0 | 76 | 17,1 % | 37 | – |
WilliamW. Rouleau |
6 | 0 | 1 | 1 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – |
JakubJ. Lauko |
19 | 6 | 7 | 13 | +10 | 17 | 0 | 0 | 0 | 60 | 10,0 % | 19 | – |
MathieuM. Gagnon |
14 | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 10 | 53 % |
VincentV. Marleau |
20 | 3 | 5 | 8 | +10 | 14 | 1 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 30 | 52 % |
AlexA. Beaucage |
16 | 5 | 11 | 16 | +5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 15 | – |
HugoH. Després |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Olivier-LucO. Haché |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
PatrikP. Hrehorčák |
20 | 5 | 6 | 11 | +6 | 16 | 0 | 0 | 1 | 49 | 10,2 % | 38 | – |
TommyT. Beaudoin |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 7 | – |
FelixF. Bibeau |
20 | 14 | 15 | 29 | +12 | 24 | 6 | 0 | 5 | 93 | 15,1 % | 23 | 59 % |
PeterP. Abbandonato |
15 | 6 | 21 | 27 | +8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 40 | 15,0 % | 9 | 49 % |
SamuelS. Naud |
20 | 1 | 2 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 31 | 45 % |
WilliamW. Dufour |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JoelJ. Teasdale |
20 | 14 | 20 | 34 | +19 | 12 | 5 | 0 | 3 | 102 | 13,7 % | 63 | 51 % |
TylerT. Hinam |
20 | 4 | 6 | 10 | +10 | 18 | 0 | 0 | 2 | 38 | 10,5 % | 44 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pierre-OlivierP. Bourgeois |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JacobJ. Neveu |
16 | 2 | 2 | 4 | −2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 18 | – |
JustinJ. Bergeron |
19 | 8 | 12 | 20 | +28 | 8 | 2 | 1 | 2 | 73 | 11,0 % | 32 | – |
MarcelM. Dlugoš |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SamuelS. Régis |
20 | 0 | 3 | 3 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 20 | – |
AlexisA. Arsenault |
20 | 1 | 1 | 2 | +2 | 14 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 26 | – |
WilliamW. Cyr |
20 | 2 | 5 | 7 | +4 | 10 | 1 | 0 | 1 | 17 | 11,8 % | 11 | – |
JérémieJ. Major |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RyanR. MacLellan |
6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | – |
ZacharyZ. Lauzon |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
NoahN. Dobson |
20 | 8 | 21 | 29 | +28 | 20 | 4 | 0 | 1 | 78 | 10,3 % | 39 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamS. Harvey |
20 | 19 | 16 | 3 | 1 | 1,97 | ,924 | 4 | 527 | 487 | 40 | 60:50 |
ZacharyZ. Émond |
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16,67 | ,250 | 0 | 4 | 1 | 3 | 10:48 |
SamuelS. Richard |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JordanJ. Brière |
10 | 1 | 3 | 4 | +1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 8 | 12,5 % | 7 | – |
JérémyJ. Côté |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MikhailM. Abramov |
8 | 1 | 6 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 1 | 42 % |
D'ArtagnanD. Joly |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SimonS. Lafrance |
11 | 5 | 5 | 10 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 43 | 11,6 % | 12 | 50 % |
EdouardE. Ouellet |
11 | 1 | 1 | 2 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 8 | 30 % |
EgorE. Serdyuk |
11 | 3 | 3 | 6 | −2 | 10 | 2 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 6 | – |
AnthonyA. Poulin |
11 | 5 | 4 | 9 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17,2 % | 10 | 43 % |
MathieuM. Sévigny |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
IsaiahI. Gallo-Demetris |
11 | 2 | 0 | 2 | −7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 6 | 46 % |
EnricoE. Di Cesare |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SamyS. Paré |
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 1 | – |
FeliksF. Morozov |
8 | 2 | 0 | 2 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 1 | – |
Marc-AntoineM. Brouillette |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
ConorC. Frenette |
11 | 1 | 0 | 1 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 6 | 37 % |
OlivierO. Mathieu |
11 | 2 | 2 | 4 | −3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 16 | – |
TylerT. Boivin |
7 | 0 | 0 | 0 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 4 | 40 % |
FélixF. Paré |
11 | 0 | 6 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 9 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ZackaryZ. Riel |
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – |
JérômeJ. Gravel |
11 | 1 | 3 | 4 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 27 | – |
MathieuM. Charlebois |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SeanS. Larochelle |
11 | 2 | 0 | 2 | −3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 5 | – |
NicolasN. St-Pierre |
11 | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 6 | – |
AdamA. Gaudreau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
VincentV. Sevigny |
11 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 13 | – |
MédérickM. Racicot |
11 | 0 | 1 | 1 | −6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | – |
DominicD. Cormier |
11 | 2 | 7 | 9 | +2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 48 | 4,2 % | 10 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanT. Cote-Cazenave |
11 | 11 | 4 | 6 | 1 | 3,30 | ,895 | 0 | 315 | 282 | 33 | 54:32 |
FabioF. Iacobo |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5,14 | ,846 | 0 | 39 | 33 | 6 | 35:00 |
NikolasN. Hurtubise |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
2
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |


















































