Rimouski4:1Koniec
VictoriavilleRimouski, Océanic – Victoriaville, Tigres 4:1, 30. 1. 2025
QMJHL · Základná časť
Pi 31. 1. 2025 · 01:00 · Colisée Financière Sun Life
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| RIM | 1 | 1 | 2 | 4 |
| VIC | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
9:53
Spencer Gill · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
11:05
Olivier Houde
Alexis Bourque, Thomas Paquet
0:1
-
15:58
Alexandre Blais
Pier-Olivier Roy, Jacob Mathieu
1:1
2. tretina – 1:0
-
1:51
Pier-Olivier Roy · 2 min, hákovanie
-
2:29
Enzo Lottin · 2 min, hákovanie
-
2:29
Basile Sansonnens · 2 min, držanie
-
4:06
Jonathan Fauchon
Eriks Mateiko
2:1
3. tretina – 2:0
-
11:30
Mathys Dubé
Maxime Coursol
3:1
-
18:38
Jonathan Fauchon
Basile Sansonnens
4:1
Štatistiky tímov
vs
43
Strely na bránku
22
0/0
Presilovky
1/2
66 %
Vhadzovania
34 %
20
Hity
17
6
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 6 | 0 | 1/5 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 0 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | 1 | 11/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 3 | 7/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 21 | 1 | ,955 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 5 | 1 | 6/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 0 | 2 | 0 | 3/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 3 | 2/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:50 | 42 | 39 | 3 | ,929 |
Porovnanie v sezóne
vs
96
Body v tabuľke
38
3,89
Góly na zápas
2,59
2,78
Inkasované na zápas
4,92
21,3 %
Presilovky
17,2 %
75,8 %
Oslabenia
69,7 %
32,7
Strely na zápas
26,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Rimouski +5
Victoriaville −6
+7
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 22 | 20 | 42 | +23 | 18 | 1 | 2 | 7 | 154 | 14,3 % | 46 | 31 % |
|
|
50 | 2 | 8 | 10 | +2 | 19 | 0 | 0 | 2 | 33 | 6,1 % | 17 | 47 % |
|
|
33 | 21 | 32 | 53 | +32 | 24 | 2 | 0 | 2 | 123 | 17,1 % | 13 | 61 % |
ThomasT. Belzil |
29 | 2 | 5 | 7 | +4 | 18 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 19 | 36 % |
PavelP. Šimek |
29 | 6 | 7 | 13 | +6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 52 | 11,5 % | 19 | 36 % |
|
|
60 | 20 | 53 | 73 | +31 | 18 | 4 | 0 | 1 | 155 | 12,9 % | 32 | 46 % |
|
|
27 | 2 | 6 | 8 | +5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 14,3 % | 5 | 50 % |
MathysM. Dubé |
50 | 8 | 9 | 17 | +7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 71 | 11,3 % | 31 | 52 % |
LoganL. Roop |
25 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 6 | – |
DominicD. Pilote |
63 | 13 | 22 | 35 | +16 | 30 | 2 | 0 | 4 | 111 | 11,7 % | 41 | – |
|
|
31 | 5 | 10 | 15 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 66 | 7,6 % | 41 | 46 % |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 5 | 33 % |
|
|
54 | 22 | 19 | 41 | +23 | 51 | 7 | 0 | 6 | 118 | 18,6 % | 125 | 62 % |
|
|
26 | 5 | 4 | 9 | +2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 34 | 14,7 % | 13 | – |
MathieuM. Cataford |
54 | 19 | 45 | 64 | +26 | 38 | 7 | 2 | 3 | 187 | 10,2 % | 78 | 57 % |
|
|
59 | 41 | 27 | 68 | +42 | 51 | 11 | 2 | 6 | 192 | 21,4 % | 96 | 51 % |
BradlyB. Nadeau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
22 | 1 | 3 | 4 | −2 | 27 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 40 | – |
QuinnQ. Kennedy |
31 | 11 | 5 | 16 | 0 | 30 | 0 | 1 | 3 | 57 | 19,3 % | 12 | 41 % |
EriksE. Mateiko |
24 | 12 | 10 | 22 | +10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 66 | 18,2 % | 21 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 2 | 30 | 32 | +30 | 19 | 2 | 0 | 0 | 96 | 2,1 % | 30 | – |
AnthonyA. Paré |
57 | 5 | 17 | 22 | +30 | 14 | 2 | 0 | 1 | 92 | 5,4 % | 43 | – |
|
|
56 | 7 | 6 | 13 | +10 | 44 | 0 | 0 | 0 | 92 | 7,6 % | 47 | – |
|
|
25 | 3 | 6 | 9 | +7 | 10 | 1 | 1 | 0 | 24 | 12,5 % | 35 | – |
|
|
22 | 1 | 1 | 2 | +3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 15 | – |
|
|
54 | 4 | 20 | 24 | +28 | 28 | 0 | 0 | 0 | 87 | 4,6 % | 36 | – |
SpencerS. Gill |
51 | 6 | 29 | 35 | +30 | 56 | 0 | 0 | 0 | 127 | 4,7 % | 63 | – |
|
|
54 | 1 | 11 | 12 | +21 | 14 | 1 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 69 | – |
ConnorC. Sturgeon |
25 | 2 | 1 | 3 | +8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 10 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 4 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 12 | 9 | 2 | 1 | 2,44 | ,912 | 0 | 318 | 290 | 28 | 57:22 |
SamuelS. St-Hilaire |
16 | 16 | 9 | 7 | 0 | 3,31 | ,880 | 0 | 442 | 389 | 53 | 59:59 |
|
|
36 | 35 | 27 | 5 | 3 | 2,38 | ,909 | 3 | 922 | 838 | 84 | 58:54 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 9 | 8 | 17 | −35 | 19 | 2 | 0 | 1 | 51 | 17,6 % | 32 | 45 % |
|
|
61 | 9 | 13 | 22 | −21 | 66 | 1 | 0 | 0 | 62 | 14,5 % | 31 | 47 % |
|
|
37 | 16 | 21 | 37 | −13 | 30 | 4 | 0 | 2 | 178 | 9,0 % | 29 | 41 % |
|
|
14 | 0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 7 | 46 % |
|
|
27 | 1 | 4 | 5 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 21 | 51 % |
|
|
63 | 21 | 23 | 44 | −63 | 22 | 10 | 1 | 3 | 155 | 13,5 % | 12 | 44 % |
|
|
4 | 2 | 2 | 4 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 6 | 51 % |
|
|
53 | 3 | 9 | 12 | −11 | 21 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 21 | 44 % |
|
|
64 | 15 | 21 | 36 | −21 | 28 | 7 | 0 | 1 | 127 | 11,8 % | 44 | 47 % |
|
|
58 | 28 | 28 | 56 | −36 | 26 | 8 | 0 | 2 | 201 | 13,9 % | 36 | 47 % |
|
|
54 | 8 | 10 | 18 | −28 | 24 | 0 | 1 | 2 | 72 | 11,1 % | 26 | 50 % |
EnzoE. Lottin |
43 | 6 | 6 | 12 | −33 | 12 | 0 | 0 | 0 | 71 | 8,5 % | 14 | 43 % |
|
|
32 | 12 | 22 | 34 | −8 | 46 | 1 | 0 | 2 | 79 | 15,2 % | 34 | 47 % |
RobinR. Švancara |
33 | 0 | 1 | 1 | −14 | 6 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 22 | 40 % |
|
|
28 | 1 | 2 | 3 | −15 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 24 | – |
|
|
31 | 8 | 9 | 17 | −9 | 18 | 2 | 0 | 1 | 49 | 16,3 % | 57 | 34 % |
|
|
16 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 2 | 50 % |
|
|
61 | 6 | 7 | 13 | −17 | 38 | 0 | 0 | 0 | 41 | 14,6 % | 34 | 38 % |
|
|
9 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 1 | – |
XavierX. Sabourin |
9 | 0 | 0 | 0 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 0 | 1 | 1 | −14 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 12 | – |
|
|
35 | 4 | 7 | 11 | −7 | 32 | 0 | 1 | 0 | 49 | 8,2 % | 21 | – |
MaddoxM. Labre |
61 | 3 | 16 | 19 | −43 | 42 | 0 | 0 | 2 | 71 | 4,2 % | 39 | – |
|
|
50 | 2 | 2 | 4 | −18 | 29 | 0 | 0 | 0 | 30 | 6,7 % | 64 | – |
MathéoM. Lepage |
47 | 2 | 6 | 8 | −21 | 6 | 1 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 50 | – |
|
|
58 | 0 | 2 | 2 | −34 | 30 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 74 | – |
|
|
30 | 0 | 4 | 4 | −6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 2 | – |
|
|
60 | 4 | 11 | 15 | −30 | 8 | 0 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 132 | – |
|
|
59 | 5 | 19 | 24 | −32 | 91 | 1 | 0 | 0 | 123 | 4,1 % | 80 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GabrielG. D'Aigle |
55 | 51 | 16 | 33 | 2 | 4,52 | ,883 | 1 | 1940 | 1713 | 227 | 54:49 |
|
|
8 | 6 | 0 | 5 | 1 | 5,13 | ,849 | 0 | 205 | 174 | 31 | 45:19 |
|
|
3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 9,49 | ,785 | 0 | 65 | 51 | 14 | 29:30 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
10
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |

















