Newfoundland0:1Koniec
SherbrookeNewfoundland, Regiment – Sherbrooke, Phœnix 0:1, 12. 2. 2025
QMJHL · Základná časť
Št 13. 2. 2025 · 00:00 · Centre régional K.C. Irving
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NFL | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SHE | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
4:25
Dawson Sharkey · 2 min, podrazenie
-
6:25
Éloi Bourdeau · 2 min, bránenie v hre
-
18:20
Éloi Bourdeau · 2 min, držanie
2. tretina – 0:1
-
2:47
Thomas Rousseau
bez asistencie
0:1
-
5:48
Will Reynolds · 2 min, podrazenie
-
6:39
Hugo Primeau · 2 min, podrazenie
-
8:46
Elia Pedrotti · 2 min, zdržiavanie hry
-
10:27
Blake Pilgrim-Edwards · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 0:0
-
8:11
Lynden Larsen · 2 min, hákovanie
-
18:22
Olivier Lampron · 2 min, simulovanie
-
18:22
Noah Laberge · 2 min, držanie
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
25
0/4
Presilovky
0/4
65 %
Vhadzovania
35 %
13
Hity
14
10
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 13/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/8 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:03 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 10/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 25 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
69
Body v tabuľke
72
2,84
Góly na zápas
3,14
3,31
Inkasované na zápas
3,14
12,9 %
Presilovky
21,5 %
81,3 %
Oslabenia
81,4 %
30,0
Strely na zápas
31,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Newfoundland −6
Sherbrooke −3
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
62 | 10 | 21 | 31 | −10 | 50 | 1 | 3 | 1 | 113 | 8,8 % | 27 | 46 % |
|
|
38 | 5 | 6 | 11 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 27 | 18,5 % | 12 | 49 % |
|
|
39 | 4 | 3 | 7 | −6 | 44 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 29 | 37 % |
LiamL. Arsenault |
55 | 6 | 10 | 16 | −8 | 28 | 1 | 0 | 0 | 71 | 8,5 % | 37 | – |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 6 | 34 % |
Louis-FrançoisL. Bélanger |
52 | 15 | 17 | 32 | −1 | 16 | 1 | 2 | 3 | 122 | 12,3 % | 13 | 51 % |
|
|
31 | 2 | 5 | 7 | −9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 11 | 40 % |
TysonT. Goguen |
64 | 13 | 18 | 31 | +6 | 16 | 0 | 2 | 2 | 123 | 10,6 % | 16 | 49 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 9 | – |
|
|
60 | 14 | 26 | 40 | +5 | 82 | 3 | 0 | 2 | 144 | 9,7 % | 43 | 40 % |
|
|
64 | 13 | 21 | 34 | −8 | 26 | 3 | 5 | 4 | 115 | 11,3 % | 39 | 55 % |
|
|
54 | 22 | 17 | 39 | −10 | 124 | 9 | 0 | 6 | 197 | 11,2 % | 83 | 49 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | 62 % |
|
|
41 | 8 | 7 | 15 | −10 | 55 | 3 | 0 | 1 | 58 | 13,8 % | 70 | – |
|
|
63 | 26 | 29 | 55 | +23 | 28 | 2 | 1 | 4 | 199 | 13,1 % | 14 | 32 % |
MaddexM. Marmulak |
60 | 15 | 11 | 26 | −9 | 4 | 2 | 0 | 1 | 105 | 14,3 % | 34 | 40 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
56 | 4 | 11 | 15 | −1 | 49 | 0 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 95 | – |
Biagio JrB. Daniele |
47 | 0 | 9 | 9 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
28 | 1 | 4 | 5 | −4 | 20 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 15 | – |
|
|
63 | 12 | 23 | 35 | +16 | 50 | 3 | 2 | 3 | 128 | 9,4 % | 54 | – |
|
|
60 | 0 | 12 | 12 | −16 | 96 | 0 | 0 | 0 | 60 | 0,0 % | 161 | – |
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | +6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 45 | – |
WillW. Reynolds |
64 | 4 | 10 | 14 | +5 | 69 | 0 | 0 | 1 | 76 | 5,3 % | 105 | – |
|
|
60 | 3 | 19 | 22 | −4 | 10 | 0 | 0 | 1 | 128 | 2,3 % | 37 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8 | 7 | 3 | 4 | 0 | 2,74 | ,912 | 0 | 217 | 198 | 19 | 52:03 |
|
|
53 | 52 | 29 | 20 | 3 | 3,08 | ,908 | 2 | 1699 | 1542 | 157 | 57:47 |
|
|
9 | 5 | 1 | 4 | 0 | 4,38 | ,867 | 0 | 211 | 183 | 28 | 42:34 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 14 | 8 | 22 | −9 | 22 | 5 | 0 | 1 | 80 | 17,5 % | 40 | – |
|
|
37 | 11 | 18 | 29 | −13 | 20 | 4 | 0 | 4 | 123 | 8,9 % | 54 | 25 % |
RobinR. Benoit |
28 | 4 | 5 | 9 | −9 | 6 | 1 | 0 | 0 | 36 | 11,1 % | 9 | – |
FlorentF. Houle |
61 | 11 | 23 | 34 | +9 | 74 | 1 | 0 | 4 | 115 | 9,6 % | 114 | 54 % |
ChadC. Bellemare |
55 | 13 | 12 | 25 | +3 | 24 | 0 | 0 | 2 | 114 | 11,4 % | 47 | 34 % |
|
|
15 | 2 | 0 | 2 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 28,6 % | 15 | 35 % |
|
|
26 | 1 | 3 | 4 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 3 | 42 % |
|
|
34 | 5 | 5 | 10 | +5 | 16 | 2 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 31 | 30 % |
|
|
25 | 4 | 4 | 8 | +1 | 20 | 0 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 25 | – |
|
|
27 | 9 | 6 | 15 | +1 | 28 | 5 | 1 | 2 | 66 | 13,6 % | 51 | 28 % |
OlivierO. Lampron |
57 | 9 | 23 | 32 | −13 | 32 | 4 | 0 | 0 | 125 | 7,2 % | 65 | – |
JaydenJ. Plouffe |
33 | 10 | 7 | 17 | −6 | 19 | 3 | 0 | 0 | 69 | 14,5 % | 36 | 38 % |
|
|
48 | 4 | 6 | 10 | +1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 41 | 9,8 % | 46 | 25 % |
|
|
34 | 5 | 4 | 9 | +3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 11 | 46 % |
|
|
63 | 21 | 36 | 57 | −7 | 26 | 6 | 1 | 3 | 135 | 15,6 % | 61 | 50 % |
|
|
52 | 34 | 25 | 59 | +4 | 34 | 12 | 1 | 4 | 181 | 18,8 % | 35 | 49 % |
ThomasT. Rousseau |
58 | 17 | 23 | 40 | +1 | 26 | 4 | 1 | 3 | 140 | 12,1 % | 51 | 54 % |
|
|
31 | 10 | 16 | 26 | −1 | 10 | 3 | 1 | 4 | 63 | 15,9 % | 9 | 56 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 1 | 1 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 26 | – |
|
|
62 | 2 | 23 | 25 | −2 | 65 | 1 | 0 | 0 | 131 | 1,5 % | 187 | – |
SydneyS. Gagnon |
58 | 1 | 11 | 12 | +1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 83 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 33 | – |
|
|
26 | 1 | 0 | 1 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 38 | – |
|
|
64 | 1 | 12 | 13 | −1 | 73 | 0 | 0 | 0 | 103 | 1,0 % | 163 | – |
|
|
64 | 2 | 9 | 11 | 0 | 37 | 0 | 0 | 1 | 86 | 2,3 % | 85 | – |
Louis-AlexL. Tremblay |
64 | 5 | 38 | 43 | −17 | 48 | 3 | 0 | 1 | 137 | 3,6 % | 27 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KyanK. Labbé |
16 | 15 | 7 | 5 | 3 | 2,82 | ,902 | 2 | 428 | 386 | 42 | 55:48 |
|
|
14 | 11 | 6 | 5 | 1 | 3,49 | ,866 | 0 | 299 | 259 | 40 | 49:08 |
|
|
41 | 38 | 20 | 15 | 2 | 2,66 | ,903 | 3 | 1041 | 940 | 101 | 55:29 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
3
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
10
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
4
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
5
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
6
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 53 | 9 | 2 | 108 | ,844 | 294:144 | +150 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 46 | 14 | 4 | 96 | ,750 | 249:178 | +71 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
64 | 40 | 18 | 6 | 86 | ,672 | 224:174 | +50 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 253:190 | +63 | ||
5
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
64 | 36 | 18 | 10 | 82 | ,641 | 238:204 | +34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
64 | 37 | 19 | 8 | 82 | ,641 | 258:210 | +48 | ||
7
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 36 | 23 | 5 | 77 | ,602 | 236:186 | +50 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
64 | 34 | 21 | 9 | 77 | ,602 | 248:209 | +39 | ||
9
CAPCape Breton, Eagles
|
64 | 34 | 23 | 7 | 75 | ,586 | 212:195 | +17 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
64 | 33 | 25 | 6 | 72 | ,563 | 201:201 | 0 | ||
11
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 33 | 28 | 3 | 69 | ,539 | 182:212 | −30 | ||
12
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 30 | 29 | 5 | 65 | ,508 | 194:203 | −9 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
64 | 29 | 28 | 7 | 65 | ,508 | 239:270 | −31 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 23 | 34 | 7 | 53 | ,414 | 177:237 | −60 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 17 | 32 | 15 | 49 | ,383 | 181:240 | −59 | ||
16
HALHalifax, Mooseheads
|
64 | 19 | 35 | 10 | 48 | ,375 | 155:231 | −76 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 21 | 43 | 0 | 42 | ,328 | 154:262 | −108 | ||
18
VICVictoriaville, Tigres
|
64 | 17 | 43 | 4 | 38 | ,297 | 166:315 | −149 |








