Baie-Comeau1:3Koniec
Blainville-BoisbriandBaie-Comeau, Drakkar – Blainville-Boisbriand, Armada 1:3, 4. 11. 2018
QMJHL · Základná časť
Ne 4. 11. 2018 · 22:00 · Centre Henry-Leonard
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BAC | 0 | 1 | 0 | 1 |
| BLB | 1 | 0 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
1:48
Joel Teasdale
Luke Henman, Nathan Lavoie
0:1
-
3:19
Charles-Antoine Giguère · 2 min, podrazenie
-
14:25
Peyton Hoyt · 2 min, držanie
2. tretina – 1:0
-
4:27
Xavier Bouchard · 2 min, vysoká hokejka
-
12:26
Samuel Desgroseilliers · 2 min, bránenie v hre
-
14:21
Jordan Martel
Xavier Bouchard, D'Artagnan Joly
1:1
-
15:35
Xavier Bouchard · 2 min, krosček
-
19:49
Nathan Lavoie · 2 min, hákovanie
3. tretina – 0:2
-
8:06
Alexander Katerinakis · 2 min, hákovanie
-
13:53
Jordan Martel · 2 min, držanie
-
15:01
Aleksi Anttalainen · 2 min, hra kolenom
-
17:48
Rémy Anglehart
Joel Teasdale
1:2
-
18:53
Joel Teasdale
bez asistencie
1:3
-
18:58
Antoine Demers · 2 min, vysoká hokejka
Štatistiky tímov
vs
38
Strely na bránku
20
1/7
Presilovky
0/3
62 %
Vhadzovania
38 %
9
Hity
11
6
Trestné minúty
14
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −3 | 4 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 6 | 2 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 0 | 14/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 9/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:28 | 19 | 17 | 2 | ,895 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 7/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 1 | 0/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 0 | 0 | 2/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 38 | 37 | 1 | ,974 |
Porovnanie v sezóne
vs
102
Body v tabuľke
54
4,50
Góly na zápas
2,88
2,78
Inkasované na zápas
3,97
30,7 %
Presilovky
17,8 %
81,4 %
Oslabenia
78,8 %
34,9
Strely na zápas
29,4
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Baie-Comeau +8
Blainville-Boisbriand −3
+8
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
1 výhra
4 výhry
30. 9.
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
4:3SN
BaCBaie-Comeau
1. 2.
01:30
BaCBaie-Comeau
0:7
BLBBlainville-Boisbriand
18. 1.
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
4:1
BaCBaie-Comeau
10. 12. 17
22:00
BaCBaie-Comeau
4:2
BLBBlainville-Boisbriand
25. 11. 17
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
5:3
BaCBaie-Comeau
4:3SN
BaCBaie-Comeau
1. 2.
01:30
BaCBaie-Comeau
0:7
BLBBlainville-Boisbriand
18. 1.
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
4:1
BaCBaie-Comeau
10. 12. 17
22:00
BaCBaie-Comeau
4:2
BLBBlainville-Boisbriand
25. 11. 17
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
5:3
BaCBaie-Comeau
Baie-Comeau
Blainville-BoisbriandBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GabrielG. Fortier |
68 | 35 | 48 | 83 | +41 | 27 | 4 | 3 | 4 | 208 | 16,8 % | 86 | 51 % |
EthanE. Crossman |
33 | 16 | 14 | 30 | +13 | 48 | 6 | 0 | 2 | 96 | 16,7 % | 49 | 57 % |
D'ArtagnanD. Joly |
31 | 11 | 15 | 26 | +10 | 13 | 3 | 0 | 1 | 72 | 15,3 % | 26 | 46 % |
JulienJ. Létourneau |
33 | 1 | 4 | 5 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10,0 % | 7 | 52 % |
IvanI. Chekhovich |
66 | 43 | 62 | 105 | +42 | 38 | 11 | 2 | 8 | 282 | 15,2 % | 15 | – |
AntoineA. Girard |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LoganL. Camp |
22 | 1 | 0 | 1 | −3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 7 | – |
SamuelS. L'Italien |
68 | 14 | 48 | 62 | +26 | 25 | 3 | 3 | 2 | 130 | 10,8 % | 28 | 59 % |
ChristopherC. Benoit |
60 | 11 | 11 | 22 | +18 | 54 | 0 | 2 | 0 | 71 | 15,5 % | 54 | 54 % |
ShawnS. Element |
65 | 17 | 16 | 33 | +20 | 68 | 3 | 2 | 4 | 152 | 11,2 % | 165 | 50 % |
YaroslavY. Alexeyev |
65 | 36 | 37 | 73 | +37 | 22 | 10 | 5 | 6 | 147 | 24,5 % | 23 | 31 % |
TylerT. Hylland |
35 | 7 | 10 | 17 | +9 | 18 | 1 | 1 | 2 | 79 | 8,9 % | 16 | 52 % |
ThomasT. Éthier |
34 | 5 | 3 | 8 | +3 | 12 | 2 | 0 | 1 | 52 | 9,6 % | 67 | – |
JordanJ. Martel |
62 | 26 | 32 | 58 | +7 | 31 | 11 | 0 | 4 | 242 | 10,7 % | 31 | 38 % |
DylanD. L'Italien |
15 | 1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 5 | – |
NathanN. Légaré |
68 | 45 | 42 | 87 | +37 | 52 | 14 | 0 | 6 | 271 | 16,6 % | 85 | 46 % |
Marc-AntoineM. Brouillette |
19 | 4 | 2 | 6 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20,0 % | 8 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
YanY. Aucoin |
67 | 4 | 18 | 22 | +34 | 62 | 0 | 0 | 1 | 95 | 4,2 % | 87 | – |
MathieuM. Charlebois |
30 | 1 | 7 | 8 | +15 | 37 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 53 | – |
Louis JrL. Tardif |
34 | 0 | 6 | 6 | +17 | 10 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 15 | – |
JérémyJ. Michaud |
28 | 1 | 2 | 3 | +5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 20 | – |
PascalP. Corbeil |
32 | 4 | 19 | 23 | +20 | 6 | 0 | 0 | 0 | 51 | 7,8 % | 15 | – |
HugoH. Savinsky |
28 | 1 | 6 | 7 | +12 | 23 | 0 | 0 | 1 | 15 | 6,7 % | 12 | – |
ChristopherC. Merisier-Ortiz |
66 | 5 | 28 | 33 | +11 | 38 | 3 | 0 | 1 | 63 | 7,9 % | 26 | – |
KeenanK. MacIsaac |
34 | 1 | 18 | 19 | +21 | 16 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 13 | – |
XavierX. Bouchard |
60 | 7 | 39 | 46 | +39 | 75 | 3 | 0 | 1 | 125 | 5,6 % | 27 | – |
BrendanB. St-Louis |
37 | 3 | 5 | 8 | +9 | 19 | 0 | 0 | 1 | 16 | 18,8 % | 22 | – |
SachaS. Roy |
64 | 3 | 7 | 10 | +15 | 140 | 0 | 0 | 1 | 47 | 6,4 % | 113 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DereckD. Baribeau |
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 3,03 | ,876 | 0 | 97 | 85 | 12 | 59:19 |
KyleK. Jessiman |
22 | 22 | 15 | 6 | 0 | 2,81 | ,902 | 0 | 615 | 555 | 60 | 58:12 |
LucasL. Fitzpatrick |
9 | 7 | 7 | 0 | 0 | 1,36 | ,937 | 2 | 158 | 148 | 10 | 49:06 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JustinJ. Blanchette |
13 | 12 | 8 | 3 | 2 | 3,11 | ,888 | 0 | 356 | 316 | 40 | 59:23 |
AlexA. D’Orio |
23 | 23 | 16 | 6 | 1 | 2,55 | ,899 | 2 | 575 | 517 | 58 | 59:17 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PeytonP. Hoyt |
31 | 12 | 4 | 16 | −5 | 41 | 2 | 2 | 2 | 84 | 14,3 % | 91 | 42 % |
MaximeM. Collin |
37 | 2 | 2 | 4 | −10 | 17 | 1 | 0 | 0 | 40 | 5,0 % | 42 | 50 % |
AnthonyA. Poulin |
38 | 3 | 6 | 9 | −2 | 26 | 1 | 0 | 0 | 46 | 6,5 % | 25 | 43 % |
ZacharyZ. Roy |
12 | 0 | 0 | 0 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 8 | 24 % |
TommyT. Bouchard |
5 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – |
AlecA. Reid |
11 | 0 | 0 | 0 | −8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 13 | – |
AntoineA. Demers |
68 | 16 | 19 | 35 | −26 | 31 | 3 | 2 | 3 | 116 | 13,8 % | 44 | 48 % |
LukeL. Henman |
63 | 12 | 34 | 46 | −7 | 18 | 3 | 0 | 1 | 112 | 10,7 % | 14 | 49 % |
ThomasT. Éthier |
33 | 6 | 5 | 11 | −13 | 17 | 0 | 0 | 2 | 88 | 6,8 % | 41 | – |
TylerT. Hylland |
34 | 15 | 10 | 25 | −18 | 11 | 7 | 1 | 4 | 90 | 16,7 % | 28 | 45 % |
BlakeB. Richardson |
33 | 2 | 14 | 16 | −15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 57 | 3,5 % | 8 | 48 % |
AntoineA. Rochon |
59 | 6 | 9 | 15 | −6 | 25 | 0 | 1 | 1 | 65 | 9,2 % | 39 | – |
AlexanderA. Katerinakis |
67 | 21 | 29 | 50 | −30 | 91 | 4 | 2 | 1 | 214 | 9,8 % | 83 | 45 % |
JoelJ. Teasdale |
37 | 19 | 19 | 38 | +3 | 29 | 6 | 4 | 2 | 140 | 13,6 % | 73 | 51 % |
BenjaminB. Corbeil |
29 | 9 | 8 | 17 | −9 | 6 | 1 | 0 | 1 | 58 | 15,5 % | 35 | 58 % |
ColeC. Fraser |
56 | 5 | 4 | 9 | −18 | 33 | 0 | 1 | 0 | 50 | 10,0 % | 59 | – |
SimonS. Pinard |
65 | 15 | 13 | 28 | −10 | 26 | 2 | 0 | 1 | 65 | 23,1 % | 55 | 48 % |
Charles-AntoineC. Giguère |
33 | 8 | 9 | 17 | −12 | 25 | 1 | 2 | 1 | 68 | 11,8 % | 36 | 0 % |
FrédéricF. Abraham |
28 | 2 | 8 | 10 | −7 | 29 | 0 | 1 | 0 | 29 | 6,9 % | 27 | 43 % |
RémyR. Anglehart |
27 | 7 | 6 | 13 | −4 | 27 | 0 | 2 | 1 | 36 | 19,4 % | 11 | 52 % |
ThomasT. Lacombe |
29 | 4 | 4 | 8 | −11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 8 | 44 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AleksiA. Anttalainen |
31 | 4 | 7 | 11 | −11 | 59 | 2 | 1 | 0 | 52 | 7,7 % | 56 | – |
MichaëlM. Kemp |
35 | 0 | 5 | 5 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 50 | – |
JasperJ. Rannisto |
52 | 3 | 8 | 11 | −16 | 29 | 0 | 0 | 0 | 45 | 6,7 % | 87 | – |
SamuelS. Desgroseilliers |
65 | 3 | 18 | 21 | −11 | 32 | 2 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 63 | – |
PascalP. Corbeil |
6 | 0 | 3 | 3 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 3 | – |
SamuelS. Bolduc |
65 | 9 | 28 | 37 | −32 | 27 | 5 | 0 | 2 | 155 | 5,8 % | 99 | – |
NathanN. Lavoie |
52 | 2 | 6 | 8 | −3 | 72 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 44 | – |
SimonS. Lavigne |
41 | 2 | 7 | 9 | +9 | 39 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 64 | – |
RyanR. Poorman |
41 | 0 | 6 | 6 | −17 | 23 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 31 | – |
MiguëlM. Tourigny |
29 | 7 | 5 | 12 | −29 | 26 | 4 | 1 | 1 | 57 | 12,3 % | 44 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. Boileau |
9 | 5 | 1 | 5 | 0 | 6,59 | ,811 | 0 | 217 | 176 | 41 | 41:28 |
BrendanB. Cregan |
28 | 27 | 11 | 15 | 1 | 3,77 | ,902 | 0 | 1018 | 918 | 100 | 56:53 |
GabrielG. Waked |
8 | 6 | 1 | 4 | 0 | 3,83 | ,882 | 1 | 153 | 135 | 18 | 35:17 |
EmileE. Samson |
24 | 22 | 11 | 10 | 1 | 3,09 | ,907 | 1 | 727 | 659 | 68 | 55:02 |
MikhailM. Denisov |
8 | 6 | 2 | 4 | 0 | 3,24 | ,886 | 0 | 175 | 155 | 20 | 46:18 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
7
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
8
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
5
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
6
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
8
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 59 | 8 | 1 | 119 | ,875 | 320:138 | +182 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 52 | 13 | 3 | 107 | ,787 | 338:173 | +165 | ||
3
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 306:189 | +117 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 300:164 | +136 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 272:173 | +99 | ||
6
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 40 | 21 | 7 | 87 | ,640 | 233:211 | +22 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 267:214 | +53 | ||
8
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 274:222 | +52 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 39 | 22 | 7 | 85 | ,625 | 218:205 | +13 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 36 | 27 | 5 | 77 | ,566 | 249:247 | +2 | ||
11
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 27 | 28 | 13 | 67 | ,493 | 197:236 | −39 | ||
12
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 188:219 | −31 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 186:283 | −97 | ||
14
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 26 | 40 | 2 | 54 | ,397 | 196:270 | −74 | ||
15
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 194:248 | −54 | ||
16
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 14 | 49 | 5 | 33 | ,243 | 188:347 | −159 | ||
17
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 13 | 49 | 6 | 32 | ,235 | 169:364 | −195 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 8 | 54 | 6 | 22 | ,162 | 141:336 | −195 |























































