Sudbury3:2Koniec · PP
BarrieSudbury Wolves – Barrie Colts 3:2, 29. 11. 2019
OHL · Základná časť
So 30. 11. 2019 · 01:05 · Sudbury Community Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| SBY | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| BAR | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
4:04
Blake Murray
Quinton Byfield, Owen Robinson
1:0
-
4:18
Kalle Loponen · 2 min, krosček
-
4:30
Tyson Foerster
Nathan Allensen, Tyler Tucker
1:1
-
19:28
Matěj Pekař · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 1:1
-
3:37
Victor Hadfield
Tyson Foerster, Luke Bignell
1:2
-
3:55
Blake Murray
Isaak Phillips, Owen Robinson
2:2
-
12:15
Shane Bulitka · 2 min, napadnutie zozadu
-
16:18
Ian Lemieux · 2 min, držanie
3. tretina – 0:0
-
13:15
Ryan Del Monte · 2 min, hákovanie
Predĺženie – 1:0
-
1:44
Kalle Loponen
Shane Bulitka, MacAuley Carson
3:2
Štatistiky tímov
vs
32
Strely na bránku
29
0/3
Presilovky
1/2
55 %
Vhadzovania
45 %
4
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 5 | 13/20 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 4 | 3/10 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 5/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 19/27 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:44 | 29 | 27 | 2 | ,931 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5/12 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 9/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 19/41 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:44 | 32 | 29 | 3 | ,906 |
Porovnanie v sezóne
vs
70
Body v tabuľke
64
4,11
Góly na zápas
3,49
3,81
Inkasované na zápas
4,14
22,3 %
Presilovky
19,0 %
79,0 %
Oslabenia
76,3 %
33,3
Strely na zápas
32,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sudbury −5
Barrie −2
+2
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NickN. DeGrazia |
4 | 1 | 1 | 2 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | – |
LandonL. McCallum |
52 | 2 | 4 | 6 | −14 | 25 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 0 | 48 % |
MatějM. Pekař |
25 | 12 | 22 | 34 | +9 | 25 | 1 | 0 | 2 | 72 | 16,7 % | 0 | 44 % |
RyanR. Smith |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MacAuleyM. Carson |
63 | 22 | 28 | 50 | +3 | 71 | 6 | 2 | 4 | 123 | 17,9 % | 0 | 57 % |
OwenO. Robinson |
63 | 15 | 31 | 46 | +2 | 16 | 3 | 0 | 1 | 115 | 13,0 % | 0 | 50 % |
ShaneS. Bulitka |
38 | 16 | 16 | 32 | +7 | 29 | 5 | 2 | 2 | 84 | 19,0 % | 0 | 52 % |
NolanN. Hutcheson |
55 | 15 | 13 | 28 | +5 | 41 | 2 | 1 | 2 | 122 | 12,3 % | 0 | 48 % |
BrettB. Jacklin |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
BradleyB. Chenier |
22 | 8 | 16 | 24 | +2 | 23 | 3 | 0 | 0 | 73 | 11,0 % | 0 | 40 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
EthanE. Larmand |
42 | 1 | 3 | 4 | −13 | 19 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | 42 % |
OwenO. Gilhula |
51 | 14 | 19 | 33 | +9 | 26 | 2 | 0 | 0 | 89 | 15,7 % | 0 | 44 % |
QuintonQ. Byfield |
45 | 32 | 50 | 82 | +26 | 44 | 6 | 2 | 6 | 148 | 21,6 % | 0 | 52 % |
ChaseC. Stillman |
58 | 13 | 21 | 34 | 0 | 63 | 0 | 0 | 1 | 86 | 15,1 % | 0 | 38 % |
DavidD. Levin |
57 | 27 | 46 | 73 | +6 | 39 | 7 | 3 | 5 | 205 | 13,2 % | 0 | 52 % |
GiordanoG. Biondi |
13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
KostaK. Manikis |
42 | 7 | 9 | 16 | −7 | 24 | 1 | 0 | 2 | 46 | 15,2 % | 0 | 42 % |
BlakeB. Murray |
63 | 35 | 37 | 72 | +9 | 58 | 8 | 0 | 5 | 187 | 18,7 % | 0 | 56 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NathanN. Ribau |
40 | 1 | 2 | 3 | −11 | 18 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
AdamA. Samuelsson |
43 | 3 | 14 | 17 | +3 | 49 | 0 | 0 | 0 | 54 | 5,6 % | 0 | – |
IsaakI. Phillips |
63 | 9 | 17 | 26 | +4 | 27 | 1 | 0 | 0 | 95 | 9,5 % | 0 | – |
PhilP. Caron |
9 | 0 | 5 | 5 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. Thompson |
63 | 13 | 19 | 32 | −9 | 20 | 3 | 1 | 0 | 174 | 7,5 % | 0 | – |
PeterP. Stratis |
33 | 2 | 6 | 8 | +1 | 24 | 1 | 0 | 0 | 37 | 5,4 % | 0 | – |
KalleK. Loponen |
56 | 6 | 18 | 24 | +5 | 29 | 4 | 0 | 3 | 111 | 5,4 % | 0 | – |
EmmettE. Serensits |
63 | 1 | 24 | 25 | +11 | 45 | 0 | 0 | 0 | 98 | 1,0 % | 0 | – |
LiamL. Ross |
63 | 2 | 13 | 15 | +19 | 42 | 0 | 1 | 0 | 83 | 2,4 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ChristianC. Purboo |
45 | 39 | 20 | 15 | 1 | 3,47 | ,884 | 3 | 1090 | 963 | 127 | 48:45 |
DavidD. Bowen |
2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1,48 | ,949 | 1 | 59 | 56 | 3 | 60:38 |
MitchellM. Weeks |
30 | 22 | 12 | 12 | 1 | 4,02 | ,874 | 1 | 776 | 678 | 98 | 48:41 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VictorV. Hadfield |
46 | 8 | 18 | 26 | +4 | 26 | 0 | 1 | 1 | 77 | 10,4 % | 0 | 29 % |
VladislavV. Dvurechenskii |
9 | 1 | 0 | 1 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
EthanE. Cardwell |
26 | 11 | 15 | 26 | −3 | 20 | 4 | 0 | 2 | 78 | 14,1 % | 0 | 36 % |
JacobJ. Tortora |
12 | 2 | 4 | 6 | −1 | 7 | 1 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 0 | 61 % |
MatějM. Pekař |
26 | 16 | 13 | 29 | +7 | 35 | 3 | 0 | 4 | 115 | 13,9 % | 0 | 54 % |
JacobJ. Frasca |
51 | 6 | 10 | 16 | −4 | 26 | 0 | 0 | 1 | 57 | 10,5 % | 0 | 46 % |
AnthonyA. Tabak |
28 | 3 | 12 | 15 | −2 | 18 | 0 | 1 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | 36 % |
TreyT. Zagrzebski |
43 | 1 | 1 | 2 | −4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
JasonJ. Willms |
35 | 18 | 23 | 41 | +5 | 29 | 9 | 1 | 2 | 139 | 12,9 % | 0 | 60 % |
LukeL. Bignell |
54 | 14 | 23 | 37 | −1 | 68 | 4 | 0 | 3 | 129 | 10,9 % | 0 | 44 % |
AidanA. Brown |
57 | 20 | 27 | 47 | +1 | 77 | 4 | 3 | 3 | 129 | 15,5 % | 0 | 37 % |
OliverO. Smith |
5 | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
JoshJ. Nelson |
28 | 12 | 10 | 22 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 69 | 17,4 % | 0 | 45 % |
RileyR. Piercey |
35 | 9 | 4 | 13 | −14 | 30 | 1 | 0 | 0 | 82 | 11,0 % | 0 | 43 % |
RyanR. Del Monte |
49 | 3 | 3 | 6 | −4 | 35 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 43 % |
EvanE. Vierling |
28 | 12 | 22 | 34 | −9 | 12 | 1 | 0 | 1 | 82 | 14,6 % | 0 | 50 % |
RyanR. Suzuki |
21 | 5 | 18 | 23 | −8 | 16 | 1 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | 55 % |
TysonT. Foerster |
62 | 36 | 44 | 80 | −17 | 53 | 18 | 2 | 5 | 225 | 16,0 % | 0 | 46 % |
NickN. Porco |
36 | 5 | 8 | 13 | −20 | 15 | 2 | 0 | 0 | 72 | 6,9 % | 0 | 33 % |
DaltonD. Duhart |
11 | 0 | 2 | 2 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | 54 % |
SamS. Rhodes |
9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | 58 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Punnett |
26 | 2 | 2 | 4 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | – |
TylerT. Tucker |
28 | 8 | 21 | 29 | 0 | 43 | 1 | 0 | 0 | 79 | 10,1 % | 0 | – |
MathewM. Hill |
63 | 2 | 7 | 9 | −13 | 41 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
ChrisC. Cameron |
55 | 2 | 5 | 7 | 0 | 69 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 0 | – |
JackJ. York |
34 | 2 | 7 | 9 | −11 | 23 | 0 | 1 | 0 | 66 | 3,0 % | 0 | – |
IanI. Lemieux |
43 | 1 | 5 | 6 | −15 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
BrandtB. Clarke |
57 | 6 | 32 | 38 | −6 | 38 | 0 | 0 | 1 | 122 | 4,9 % | 0 | – |
MatthewM. Sredl |
51 | 3 | 2 | 5 | −21 | 30 | 1 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 0 | – |
NathanN. Allensen |
55 | 8 | 25 | 33 | +5 | 56 | 2 | 0 | 0 | 134 | 6,0 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ArtūrsA. Šilovs |
36 | 35 | 16 | 13 | 4 | 3,87 | ,891 | 1 | 1206 | 1075 | 131 | 56:23 |
JetJ. Greaves |
32 | 28 | 12 | 15 | 2 | 3,99 | ,889 | 2 | 1058 | 940 | 118 | 55:25 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
2
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
5
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
6
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
8
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
9
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
7
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
10
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
12
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
13
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
16
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
17
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 | ||
18
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
19
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
20
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |


















































