Owen Sound1:4Koniec
BarrieOwen Sound Attack – Barrie Colts 1:4, 11. 3. 2020
OHL · Základná časť
Št 12. 3. 2020 · 00:00 · Harry Lumley Bayshore Community Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| OS | 0 | 1 | 0 | 1 |
| BAR | 0 | 2 | 2 | 4 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 1:2
-
2:34
Connor Punnett
Victor Hadfield, Ethan Cardwell
0:1
-
5:00
Kaleb Lawrence · 2 min, hákovanie
-
10:41
Barret Kirwin
Sergey Popov, Andrew Perrott
1:1
-
11:18
Stepan Machacek · 2 min, nešportové správanie
-
11:59
Ethan Cardwell · 2 min, sekanie
-
13:21
Josh Nelson
Anthony Tabak, Brandt Clarke
1:2
3. tretina – 0:2
-
2:55
Ethan Cardwell
bez asistencie
1:3
-
15:27
Connor Punnett
Aidan Brown, Evan Vierling
1:4
Štatistiky tímov
vs
43
Strely na bránku
31
0/1
Presilovky
0/2
61 %
Vhadzovania
39 %
4
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 12/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 6 | 4/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 3 | 9/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 3/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/1 |
| 21StepanS. MachacekĽÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 27 | 4 | ,871 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +3 | 0 | 2 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 2 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 8/22 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 8/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +4 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 6/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 43 | 42 | 1 | ,977 |
Porovnanie v sezóne
vs
68
Body v tabuľke
64
3,79
Góly na zápas
3,49
3,34
Inkasované na zápas
4,14
23,2 %
Presilovky
19,0 %
78,0 %
Oslabenia
76,3 %
36,5
Strely na zápas
32,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Owen Sound +1
Barrie −5
+3
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DeniD. Goure |
62 | 11 | 14 | 25 | −10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 70 | 15,7 % | 0 | 44 % |
JoshJ. Samanski |
54 | 4 | 16 | 20 | +3 | 20 | 0 | 0 | 2 | 69 | 5,8 % | 0 | 48 % |
DaylonD. Groulx |
36 | 9 | 8 | 17 | −3 | 57 | 3 | 0 | 1 | 94 | 9,6 % | 0 | 44 % |
MatthewM. Struthers |
37 | 11 | 27 | 38 | +2 | 31 | 3 | 0 | 2 | 143 | 7,7 % | 0 | 46 % |
LoganL. LeSage |
21 | 1 | 3 | 4 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
KirillK. Nizhnikov |
10 | 4 | 2 | 6 | −1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 22 | 18,2 % | 0 | – |
MatthewM. Philip |
48 | 19 | 10 | 29 | +5 | 22 | 2 | 3 | 2 | 137 | 13,9 % | 0 | 52 % |
BarretB. Kirwin |
62 | 30 | 29 | 59 | +23 | 37 | 7 | 1 | 5 | 160 | 18,8 % | 0 | 54 % |
GriffinG. Wilson |
36 | 2 | 3 | 5 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 0 | 40 % |
21 StepanS. Machacek |
39 | 1 | 5 | 6 | −8 | 44 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | – |
AdamA. McMaster |
60 | 19 | 23 | 42 | −7 | 2 | 4 | 1 | 3 | 158 | 12,0 % | 0 | 49 % |
KalebK. Lawrence |
39 | 5 | 3 | 8 | +2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 34 | 14,7 % | 0 | 26 % |
KalebK. Pearson |
62 | 28 | 24 | 52 | +22 | 36 | 5 | 0 | 5 | 195 | 14,4 % | 0 | 46 % |
AidanA. Dudas |
48 | 15 | 38 | 53 | +8 | 28 | 3 | 1 | 1 | 209 | 7,2 % | 0 | 51 % |
EthanE. Burroughs |
53 | 8 | 11 | 19 | +14 | 6 | 1 | 0 | 0 | 52 | 15,4 % | 0 | 40 % |
SergeyS. Popov |
61 | 19 | 51 | 70 | +19 | 30 | 6 | 0 | 3 | 180 | 10,6 % | 0 | 29 % |
Obrancovia 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CarterC. Robertson |
62 | 11 | 22 | 33 | +5 | 71 | 6 | 1 | 0 | 131 | 8,4 % | 0 | – |
IgorI. Chibrikov |
55 | 6 | 7 | 13 | +7 | 26 | 0 | 0 | 0 | 55 | 10,9 % | 0 | – |
NolanN. Seed |
54 | 1 | 6 | 7 | +1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 0 | – |
AndrewA. Perrott |
62 | 4 | 23 | 27 | +15 | 66 | 1 | 0 | 1 | 102 | 3,9 % | 0 | – |
SamS. Sedley |
42 | 1 | 6 | 7 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 0 | – |
MarkM. Woolley |
50 | 2 | 10 | 12 | +10 | 49 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
BradyB. Lyle |
62 | 22 | 43 | 65 | +25 | 28 | 10 | 0 | 1 | 258 | 8,5 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MackM. Guzda |
51 | 51 | 24 | 20 | 7 | 3,18 | ,900 | 2 | 1616 | 1454 | 162 | 60:01 |
NickN. Chenard |
13 | 11 | 6 | 4 | 1 | 2,88 | ,909 | 1 | 363 | 330 | 33 | 52:51 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VictorV. Hadfield |
46 | 8 | 18 | 26 | +4 | 26 | 0 | 1 | 1 | 77 | 10,4 % | 0 | 29 % |
VladislavV. Dvurechenskii |
9 | 1 | 0 | 1 | −4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
EthanE. Cardwell |
26 | 11 | 15 | 26 | −3 | 20 | 4 | 0 | 2 | 78 | 14,1 % | 0 | 36 % |
JacobJ. Tortora |
12 | 2 | 4 | 6 | −1 | 7 | 1 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 0 | 61 % |
MatějM. Pekař |
26 | 16 | 13 | 29 | +7 | 35 | 3 | 0 | 4 | 115 | 13,9 % | 0 | 54 % |
JacobJ. Frasca |
51 | 6 | 10 | 16 | −4 | 26 | 0 | 0 | 1 | 57 | 10,5 % | 0 | 46 % |
AnthonyA. Tabak |
28 | 3 | 12 | 15 | −2 | 18 | 0 | 1 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | 36 % |
TreyT. Zagrzebski |
43 | 1 | 1 | 2 | −4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
JasonJ. Willms |
35 | 18 | 23 | 41 | +5 | 29 | 9 | 1 | 2 | 139 | 12,9 % | 0 | 60 % |
LukeL. Bignell |
54 | 14 | 23 | 37 | −1 | 68 | 4 | 0 | 3 | 129 | 10,9 % | 0 | 44 % |
AidanA. Brown |
57 | 20 | 27 | 47 | +1 | 77 | 4 | 3 | 3 | 129 | 15,5 % | 0 | 37 % |
OliverO. Smith |
5 | 1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
JoshJ. Nelson |
28 | 12 | 10 | 22 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 69 | 17,4 % | 0 | 45 % |
RileyR. Piercey |
35 | 9 | 4 | 13 | −14 | 30 | 1 | 0 | 0 | 82 | 11,0 % | 0 | 43 % |
RyanR. Del Monte |
49 | 3 | 3 | 6 | −4 | 35 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 43 % |
EvanE. Vierling |
28 | 12 | 22 | 34 | −9 | 12 | 1 | 0 | 1 | 82 | 14,6 % | 0 | 50 % |
RyanR. Suzuki |
21 | 5 | 18 | 23 | −8 | 16 | 1 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | 55 % |
TysonT. Foerster |
62 | 36 | 44 | 80 | −17 | 53 | 18 | 2 | 5 | 225 | 16,0 % | 0 | 46 % |
NickN. Porco |
36 | 5 | 8 | 13 | −20 | 15 | 2 | 0 | 0 | 72 | 6,9 % | 0 | 33 % |
DaltonD. Duhart |
11 | 0 | 2 | 2 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | 54 % |
SamS. Rhodes |
9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | 58 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ConnorC. Punnett |
26 | 2 | 2 | 4 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | – |
TylerT. Tucker |
28 | 8 | 21 | 29 | 0 | 43 | 1 | 0 | 0 | 79 | 10,1 % | 0 | – |
MathewM. Hill |
63 | 2 | 7 | 9 | −13 | 41 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
ChrisC. Cameron |
55 | 2 | 5 | 7 | 0 | 69 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 0 | – |
JackJ. York |
34 | 2 | 7 | 9 | −11 | 23 | 0 | 1 | 0 | 66 | 3,0 % | 0 | – |
IanI. Lemieux |
43 | 1 | 5 | 6 | −15 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
BrandtB. Clarke |
57 | 6 | 32 | 38 | −6 | 38 | 0 | 0 | 1 | 122 | 4,9 % | 0 | – |
MatthewM. Sredl |
51 | 3 | 2 | 5 | −21 | 30 | 1 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 0 | – |
NathanN. Allensen |
55 | 8 | 25 | 33 | +5 | 56 | 2 | 0 | 0 | 134 | 6,0 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ArtūrsA. Šilovs |
36 | 35 | 16 | 13 | 4 | 3,87 | ,891 | 1 | 1206 | 1075 | 131 | 56:23 |
JetJ. Greaves |
32 | 28 | 12 | 15 | 2 | 3,99 | ,889 | 2 | 1058 | 940 | 118 | 55:25 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
5
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
2
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
3
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
4
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
6
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
8
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
9
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
10
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
5
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
6
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
8
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
9
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
7
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
10
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
12
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
13
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
16
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
17
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 | ||
18
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
19
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
20
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |














































