Sault Ste. Marie2:3Koniec · PP
North BaySoo Greyhounds – North Bay Battalion 2:3, 14. 10. 2018
OHL · Základná časť
Ne 14. 10. 2018 · 20:07 · GFL Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| SOO | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| NB | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
1:07
Cole Cameron · 2 min, držanie
-
4:52
Justin Brazeau · 2 min, hákovanie
-
10:34
Ryan Roth
Rory Kerins, Mac Hollowell
1:0
-
11:55
Morgan Frost · 2 min, hákovanie
-
16:00
Bradley Chenier
Brandon Coe
1:1
2. tretina – 1:0
-
6:07
Barrett Hayton
Keeghan Howdeshell
2:1
-
10:28
Mac Hollowell · 2 min, držanie
-
18:28
Brandon Coe · 2 min, bránenie brankárovi
3. tretina – 0:1
-
0:21
Braden Henderson · 2 min, podrazenie
-
4:25
Adam McMaster
Theo Calvas
2:2
-
11:40
Theo Calvas · 2 min, krosček
-
11:40
Bradley Chenier · osobný trest
Predĺženie – 0:1
-
3:12
Justin Brazeau
Theo Calvas
2:3
Štatistiky tímov
vs
34
Strely na bránku
26
0/5
Presilovky
0/2
64 %
Vhadzovania
36 %
4
Trestné minúty
10
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 6 | 13/21 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 11/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 3/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 5/8 |
| 21RyanR. O’RourkeO | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/1 |
| 13RomanR. PucekĽÚ | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1/2 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
63:12 | 26 | 23 | 3 | ,885 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 5 | 2/4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 4/16 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +3 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 6/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
63:12 | 34 | 32 | 2 | ,941 |
Porovnanie v sezóne
vs
96
Body v tabuľke
65
4,29
Góly na zápas
3,38
3,29
Inkasované na zápas
4,13
22,3 %
Presilovky
24,1 %
82,2 %
Oslabenia
77,6 %
33,3
Strely na zápas
30,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sault Ste. Marie +2
North Bay −2
+2
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
5 výhier
0 výhier
23. 9.
01:07
SOOSault Ste. Marie
6:0
NBNorth Bay
9. 12. 17
01:07
SOOSault Ste. Marie
3:1
NBNorth Bay
17. 11. 17
01:00
NBNorth Bay
4:5PP
SOOSault Ste. Marie
5. 11. 17
20:07
SOOSault Ste. Marie
3:1
NBNorth Bay
30. 9. 17
01:00
NBNorth Bay
1:2PP
SOOSault Ste. Marie
6:0
NBNorth Bay
9. 12. 17
01:07
SOOSault Ste. Marie
3:1
NBNorth Bay
17. 11. 17
01:00
NBNorth Bay
4:5PP
SOOSault Ste. Marie
5. 11. 17
20:07
SOOSault Ste. Marie
3:1
NBNorth Bay
30. 9. 17
01:00
NBNorth Bay
1:2PP
SOOSault Ste. Marie
Sault Ste. Marie
North BayBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyeT. Kartye |
64 | 4 | 20 | 24 | +5 | 33 | 0 | 0 | 1 | 70 | 5,7 % | 0 | 55 % |
13 RomanR. Pucek |
33 | 4 | 3 | 7 | −2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 0 | – |
CullenC. McLean |
54 | 6 | 10 | 16 | +3 | 14 | 0 | 0 | 1 | 41 | 14,6 % | 0 | 42 % |
AlexA. Johnston |
56 | 7 | 9 | 16 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 53 | 13,2 % | 0 | 44 % |
MorganM. Frost |
58 | 37 | 72 | 109 | +33 | 45 | 10 | 4 | 6 | 243 | 15,2 % | 0 | 51 % |
KeeghanK. Howdeshell |
66 | 46 | 31 | 77 | +28 | 33 | 11 | 4 | 9 | 251 | 18,3 % | 0 | 40 % |
ZackZ. Trott |
68 | 13 | 24 | 37 | +9 | 40 | 2 | 1 | 2 | 135 | 9,6 % | 0 | 33 % |
JoeJ. Carroll |
65 | 9 | 22 | 31 | +1 | 71 | 0 | 0 | 2 | 147 | 6,1 % | 0 | 44 % |
JadenJ. Peca |
26 | 6 | 15 | 21 | +6 | 19 | 0 | 1 | 1 | 44 | 13,6 % | 0 | 20 % |
RoryR. Kerins |
57 | 9 | 14 | 23 | +9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 51 | 17,6 % | 0 | 47 % |
ColeC. MacKay |
65 | 27 | 34 | 61 | +20 | 38 | 9 | 1 | 4 | 165 | 16,4 % | 0 | 42 % |
DominicD. Mufarreh |
9 | 2 | 1 | 3 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50,0 % | 0 | – |
26 JaromirJ. Pytlik |
26 | 11 | 8 | 19 | +14 | 18 | 3 | 0 | 1 | 48 | 22,9 % | 0 | 42 % |
BarrettB. Hayton |
39 | 26 | 40 | 66 | +20 | 42 | 8 | 5 | 2 | 148 | 17,6 % | 0 | 56 % |
KalvynK. Watson |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
RyanR. Roth |
68 | 21 | 21 | 42 | +12 | 24 | 3 | 0 | 1 | 106 | 19,8 % | 0 | 53 % |
BrettB. Jacklin |
48 | 3 | 9 | 12 | +2 | 18 | 0 | 0 | 1 | 42 | 7,1 % | 0 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HoldenH. Wale |
65 | 3 | 12 | 15 | +7 | 14 | 0 | 0 | 0 | 74 | 4,1 % | 0 | – |
JordanJ. Sambrook |
67 | 17 | 32 | 49 | +42 | 83 | 2 | 3 | 4 | 189 | 9,0 % | 0 | – |
AnthonyA. DeMeo |
24 | 0 | 3 | 3 | +5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
DrewD. Wawrow |
11 | 1 | 1 | 2 | +3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
JacobJ. LeGuerrier |
68 | 6 | 10 | 16 | +33 | 52 | 0 | 0 | 1 | 80 | 7,5 % | 0 | – |
MacM. Hollowell |
64 | 24 | 53 | 77 | +26 | 62 | 9 | 0 | 5 | 239 | 10,0 % | 0 | – |
PhilP. Caron |
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
21 RyanR. O’Rourke |
62 | 8 | 14 | 22 | +8 | 64 | 1 | 1 | 3 | 55 | 14,5 % | 0 | – |
RobertR. Calisti |
59 | 2 | 5 | 7 | −8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TylerT. Johnson |
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,00 | ,905 | 0 | 42 | 38 | 4 | 60:00 |
MatthewM. Villalta |
51 | 48 | 33 | 12 | 5 | 3,03 | ,903 | 2 | 1524 | 1376 | 148 | 57:27 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MarioM. Peccia |
3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4,26 | ,853 | 0 | 61 | 52 | 9 | 42:16 |
EthanE. Taylor |
22 | 17 | 10 | 1 | 3 | 3,24 | ,894 | 0 | 502 | 449 | 53 | 44:39 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EgorE. Postnov |
17 | 1 | 6 | 7 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
RhysR. Forhan |
18 | 1 | 1 | 2 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 55 % |
DanielD. Walker |
44 | 6 | 3 | 9 | −18 | 129 | 1 | 0 | 1 | 96 | 6,3 % | 0 | 62 % |
KurtisK. Evans |
21 | 1 | 2 | 3 | −11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
PatrickP. Brown |
62 | 3 | 8 | 11 | −10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 42 % |
KyleK. Potts |
5 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 55 % |
JustinJ. Brazeau |
68 | 61 | 52 | 113 | +14 | 40 | 14 | 0 | 10 | 314 | 19,4 % | 0 | 45 % |
MatthewM. Struthers |
61 | 31 | 50 | 81 | +9 | 39 | 12 | 0 | 5 | 196 | 15,8 % | 0 | 44 % |
MasonM. Primeau |
49 | 10 | 16 | 26 | −23 | 45 | 1 | 1 | 1 | 90 | 11,1 % | 0 | 46 % |
BrandonB. Coe |
65 | 17 | 20 | 37 | −29 | 42 | 3 | 0 | 1 | 104 | 16,3 % | 0 | 47 % |
HarrisonH. Caines |
56 | 9 | 12 | 21 | +4 | 32 | 0 | 0 | 1 | 82 | 11,0 % | 0 | 25 % |
CameronC. Peters |
50 | 2 | 4 | 6 | −16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | 32 % |
BradleyB. Chenier |
61 | 30 | 35 | 65 | −6 | 74 | 8 | 2 | 4 | 206 | 14,6 % | 0 | 35 % |
LukeL. Burghardt |
39 | 9 | 21 | 30 | +6 | 57 | 4 | 0 | 0 | 75 | 12,0 % | 0 | 51 % |
KyleK. Jackson |
12 | 2 | 1 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 22,2 % | 0 | 34 % |
AdamA. McMaster |
34 | 13 | 15 | 28 | −7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 74 | 17,6 % | 0 | 43 % |
MitchellM. Russell |
32 | 8 | 5 | 13 | −4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 64 | 12,5 % | 0 | 49 % |
LukeL. Moncada |
68 | 8 | 9 | 17 | −24 | 39 | 0 | 1 | 0 | 106 | 7,5 % | 0 | 46 % |
MatM. Hardwick |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Cameron |
28 | 0 | 3 | 3 | −16 | 33 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
ZackZ. Malik |
27 | 0 | 5 | 5 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
TheoT. Calvas |
61 | 3 | 18 | 21 | −5 | 75 | 0 | 0 | 0 | 90 | 3,3 % | 0 | – |
PaceyP. Schlueting |
60 | 0 | 3 | 3 | −11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
TravisT. Mailhot |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Rose |
57 | 3 | 19 | 22 | −9 | 20 | 1 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 0 | – |
NickN. King |
67 | 8 | 32 | 40 | −9 | 30 | 5 | 0 | 1 | 118 | 6,8 % | 0 | – |
DavidD. Maier |
49 | 3 | 16 | 19 | −4 | 10 | 2 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 0 | – |
BradenB. Henderson |
67 | 1 | 8 | 9 | −22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 65 | 1,5 % | 0 | – |
PaytonP. Vescio |
26 | 0 | 4 | 4 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JosephJ. Vrbetic |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,67 | ,857 | 0 | 14 | 12 | 2 | 32:43 |
ChristianC. Purboo |
23 | 17 | 6 | 9 | 3 | 3,90 | ,897 | 0 | 759 | 681 | 78 | 52:06 |
ChristianC. Propp |
51 | 51 | 24 | 24 | 2 | 3,98 | ,893 | 2 | 1781 | 1591 | 190 | 56:12 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
3
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
4
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
2
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
4
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
5
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
5
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
7
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
8
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
9
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
10
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
7
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
8
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
9
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
10
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
7
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
8
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
9
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
10
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
11
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
12
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
13
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
15
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
16
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
17
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
18
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
19
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 | ||
20
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |



















































