North Bay3:1Koniec
BrantfordNorth Bay Battalion – Brantford Bulldogs 3:1, 14. 3. 2019
OHL · Základná časť
Pi 15. 3. 2019 · 00:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| NB | 1 | 1 | 1 | 3 |
| BFD | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
3:59
Dylan D'Agostino · 2 min, vysoká hokejka
-
11:41
Justin Brazeau
bez asistencie
1:0
2. tretina – 1:0
-
3:53
Theo Calvas · 2 min, bránenie v hre
-
11:00
Justin Brazeau
bez asistencie
2:0
-
15:54
Nick King · 2 min, podrazenie
3. tretina – 1:1
-
5:43
Tim Fleischer
Arthur Kaliyev, Liam Van Loon
2:1
-
5:53
Patrick Brown
Theo Calvas
3:1
-
12:13
Daniel Walker · 2 min, hákovanie
-
15:43
Tim Fleischer · 2 min, podrazenie
-
19:38
Navrin Mutter · 2 min, zákrok na hlavu
Štatistiky tímov
vs
28
Strely na bránku
34
0/3
Presilovky
0/3
50 %
Vhadzovania
50 %
6
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 4/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 34 | 33 | 1 | ,971 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | 8/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 3/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:46 | 28 | 25 | 3 | ,893 |
Porovnanie v sezóne
vs
65
Body v tabuľke
63
3,38
Góly na zápas
3,54
4,13
Inkasované na zápas
4,16
24,1 %
Presilovky
25,2 %
77,6 %
Oslabenia
76,7 %
30,2
Strely na zápas
32,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
North Bay −2
Brantford −2
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EgorE. Postnov |
17 | 1 | 6 | 7 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
RhysR. Forhan |
18 | 1 | 1 | 2 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 55 % |
DanielD. Walker |
44 | 6 | 3 | 9 | −18 | 129 | 1 | 0 | 1 | 96 | 6,3 % | 0 | 62 % |
KurtisK. Evans |
21 | 1 | 2 | 3 | −11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
PatrickP. Brown |
62 | 3 | 8 | 11 | −10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 42 % |
KyleK. Potts |
5 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 55 % |
JustinJ. Brazeau |
68 | 61 | 52 | 113 | +14 | 40 | 14 | 0 | 10 | 314 | 19,4 % | 0 | 45 % |
MatthewM. Struthers |
61 | 31 | 50 | 81 | +9 | 39 | 12 | 0 | 5 | 196 | 15,8 % | 0 | 44 % |
MasonM. Primeau |
49 | 10 | 16 | 26 | −23 | 45 | 1 | 1 | 1 | 90 | 11,1 % | 0 | 46 % |
BrandonB. Coe |
65 | 17 | 20 | 37 | −29 | 42 | 3 | 0 | 1 | 104 | 16,3 % | 0 | 47 % |
HarrisonH. Caines |
56 | 9 | 12 | 21 | +4 | 32 | 0 | 0 | 1 | 82 | 11,0 % | 0 | 25 % |
CameronC. Peters |
50 | 2 | 4 | 6 | −16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | 32 % |
BradleyB. Chenier |
61 | 30 | 35 | 65 | −6 | 74 | 8 | 2 | 4 | 206 | 14,6 % | 0 | 35 % |
LukeL. Burghardt |
39 | 9 | 21 | 30 | +6 | 57 | 4 | 0 | 0 | 75 | 12,0 % | 0 | 51 % |
KyleK. Jackson |
12 | 2 | 1 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 22,2 % | 0 | 34 % |
AdamA. McMaster |
34 | 13 | 15 | 28 | −7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 74 | 17,6 % | 0 | 43 % |
MitchellM. Russell |
32 | 8 | 5 | 13 | −4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 64 | 12,5 % | 0 | 49 % |
LukeL. Moncada |
68 | 8 | 9 | 17 | −24 | 39 | 0 | 1 | 0 | 106 | 7,5 % | 0 | 46 % |
MatM. Hardwick |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Cameron |
28 | 0 | 3 | 3 | −16 | 33 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
ZackZ. Malik |
27 | 0 | 5 | 5 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
TheoT. Calvas |
61 | 3 | 18 | 21 | −5 | 75 | 0 | 0 | 0 | 90 | 3,3 % | 0 | – |
PaceyP. Schlueting |
60 | 0 | 3 | 3 | −11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
TravisT. Mailhot |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Rose |
57 | 3 | 19 | 22 | −9 | 20 | 1 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 0 | – |
NickN. King |
67 | 8 | 32 | 40 | −9 | 30 | 5 | 0 | 1 | 118 | 6,8 % | 0 | – |
DavidD. Maier |
49 | 3 | 16 | 19 | −4 | 10 | 2 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 0 | – |
BradenB. Henderson |
67 | 1 | 8 | 9 | −22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 65 | 1,5 % | 0 | – |
PaytonP. Vescio |
26 | 0 | 4 | 4 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JosephJ. Vrbetic |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,67 | ,857 | 0 | 14 | 12 | 2 | 32:43 |
ChristianC. Purboo |
23 | 17 | 6 | 9 | 3 | 3,90 | ,897 | 0 | 759 | 681 | 78 | 52:06 |
ChristianC. Propp |
51 | 51 | 24 | 24 | 2 | 3,98 | ,893 | 2 | 1781 | 1591 | 190 | 56:12 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoganL. Morrison |
47 | 14 | 20 | 34 | −13 | 6 | 7 | 0 | 1 | 76 | 18,4 % | 0 | 41 % |
IsaacI. Nurse |
68 | 16 | 12 | 28 | −12 | 20 | 1 | 1 | 1 | 196 | 8,2 % | 0 | 38 % |
ZacharyZ. Jackson |
39 | 2 | 6 | 8 | −11 | 12 | 0 | 0 | 0 | 48 | 4,2 % | 0 | 43 % |
AveryA. Hayes |
64 | 7 | 11 | 18 | −6 | 22 | 0 | 0 | 2 | 86 | 8,1 % | 0 | 26 % |
NavrinN. Mutter |
67 | 6 | 7 | 13 | −19 | 96 | 1 | 0 | 0 | 52 | 11,5 % | 0 | 44 % |
OwenO. Burnell |
16 | 2 | 2 | 4 | −8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 0 | 41 % |
BrandonB. Saigeon |
40 | 25 | 38 | 63 | −4 | 20 | 11 | 4 | 5 | 166 | 15,1 % | 0 | 49 % |
MattM. Strome |
68 | 28 | 51 | 79 | −20 | 55 | 10 | 0 | 3 | 204 | 13,7 % | 0 | 46 % |
BenB. Garagan |
34 | 4 | 2 | 6 | −8 | 26 | 3 | 0 | 1 | 42 | 9,5 % | 0 | 47 % |
EricE. Henderson |
27 | 3 | 14 | 17 | −14 | 4 | 0 | 0 | 0 | 56 | 5,4 % | 0 | 40 % |
DylanD. D'Agostino |
26 | 1 | 0 | 1 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | 26 % |
JanJ. Jeník |
27 | 13 | 17 | 30 | −8 | 49 | 1 | 0 | 1 | 81 | 16,0 % | 0 | 44 % |
LiamL. Stevens |
65 | 6 | 6 | 12 | −16 | 18 | 0 | 0 | 0 | 62 | 9,7 % | 0 | 67 % |
ArthurA. Kaliyev |
67 | 51 | 51 | 102 | −13 | 22 | 20 | 1 | 7 | 320 | 15,9 % | 0 | – |
MacKenzieM. Entwistle |
29 | 15 | 12 | 27 | −5 | 25 | 6 | 0 | 2 | 93 | 16,1 % | 0 | 49 % |
LiamL. Van Loon |
54 | 9 | 10 | 19 | −3 | 18 | 3 | 0 | 1 | 65 | 13,8 % | 0 | 50 % |
TagT. Bertuzzi |
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
TimT. Fleischer |
68 | 8 | 13 | 21 | −16 | 30 | 1 | 0 | 1 | 81 | 9,9 % | 0 | 50 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. Renwick |
18 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
DanielD. Nardi |
6 | 0 | 0 | 0 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
PaytonP. Vescio |
16 | 0 | 3 | 3 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
KadeK. Landry |
66 | 6 | 45 | 51 | −35 | 47 | 2 | 1 | 1 | 116 | 5,2 % | 0 | – |
ConorC. Ali |
28 | 0 | 6 | 6 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
FrankF. Jenkins |
44 | 1 | 3 | 4 | −14 | 16 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 0 | – |
JoshJ. Wainman |
63 | 1 | 9 | 10 | −1 | 39 | 0 | 0 | 0 | 66 | 1,5 % | 0 | – |
CameronC. Supryka |
21 | 1 | 9 | 10 | −9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 0 | – |
NicolasN. Mattinen |
40 | 13 | 17 | 30 | −1 | 46 | 5 | 2 | 0 | 145 | 9,0 % | 0 | – |
JakeJ. Gravelle |
64 | 3 | 10 | 13 | −11 | 52 | 1 | 0 | 0 | 83 | 3,6 % | 0 | – |
D.J.D. King |
50 | 2 | 5 | 7 | −11 | 62 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NickN. Donofrio |
30 | 28 | 9 | 16 | 2 | 4,44 | ,857 | 0 | 817 | 700 | 117 | 52:44 |
ZacharyZ. Roy |
44 | 40 | 20 | 18 | 3 | 3,59 | ,884 | 1 | 1293 | 1143 | 150 | 56:59 |
MarcoM. Costantini |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 33RileyR. Maskell | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
2
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
4
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
5
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 |
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
3
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
4
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
5
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
7
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
8
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
9
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
10
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
7
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
8
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
9
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
10
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
11
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
12
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
13
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
15
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
16
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
17
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
18
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
19
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 | ||
20
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |




















































