North Bay3:4Koniec · PP
SaginawNorth Bay Battalion – Saginaw Spirit 3:4, 22. 11. 2018
OHL · Základná časť
Pi 23. 11. 2018 · 01:00 · North Bay Memorial Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| NB | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| SAG | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 2:1
-
3:30
Bode Wilde
Camaryn Baber, Ryan Stepien
0:1
-
4:38
Kurtis Evans
Harrison Caines, Luke Moncada
1:1
-
6:35
Justin Brazeau
Bradley Chenier, Mason Primeau
2:1
-
9:21
Mason Millman · 2 min, sekanie
-
18:01
Cole Cameron · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 0:0
-
9:53
Theo Calvas · 2 min, bránenie v hre
-
14:52
Mason Primeau · 2 min, podrazenie
-
18:21
Ryan Stepien · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 1:2
-
1:20
Brandon Coe
Mason Primeau, Harrison Caines
3:1
-
8:02
Brady Gilmour
Cole Coskey, Cole Perfetti
3:2
-
16:27
Damien Giroux
Bode Wilde, Blade Jenkins
3:3
Predĺženie – 0:1
-
0:49
Bode Wilde
Cole Coskey
3:4
Štatistiky tímov
vs
31
Strely na bránku
36
0/2
Presilovky
0/3
37 %
Vhadzovania
63 %
6
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 2 | 1 | 6/16 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 7 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 9/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:49 | 36 | 32 | 4 | ,889 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 | 9/14 |
| 9BradyB. GilmourC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 5/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 6/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | – |
| 41AlbertA. MichnacĽÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 7/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:49 | 31 | 28 | 3 | ,903 |
Porovnanie v sezóne
vs
65
Body v tabuľke
96
3,38
Góly na zápas
4,32
4,13
Inkasované na zápas
3,21
24,1 %
Presilovky
22,5 %
77,6 %
Oslabenia
82,9 %
30,2
Strely na zápas
34,6
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
North Bay −3
Saginaw −2
+3
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EgorE. Postnov |
17 | 1 | 6 | 7 | +1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
RhysR. Forhan |
18 | 1 | 1 | 2 | −8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 55 % |
DanielD. Walker |
44 | 6 | 3 | 9 | −18 | 129 | 1 | 0 | 1 | 96 | 6,3 % | 0 | 62 % |
KurtisK. Evans |
21 | 1 | 2 | 3 | −11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
PatrickP. Brown |
62 | 3 | 8 | 11 | −10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 0 | 42 % |
KyleK. Potts |
5 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 55 % |
JustinJ. Brazeau |
68 | 61 | 52 | 113 | +14 | 40 | 14 | 0 | 10 | 314 | 19,4 % | 0 | 45 % |
MatthewM. Struthers |
61 | 31 | 50 | 81 | +9 | 39 | 12 | 0 | 5 | 196 | 15,8 % | 0 | 44 % |
MasonM. Primeau |
49 | 10 | 16 | 26 | −23 | 45 | 1 | 1 | 1 | 90 | 11,1 % | 0 | 46 % |
BrandonB. Coe |
65 | 17 | 20 | 37 | −29 | 42 | 3 | 0 | 1 | 104 | 16,3 % | 0 | 47 % |
HarrisonH. Caines |
56 | 9 | 12 | 21 | +4 | 32 | 0 | 0 | 1 | 82 | 11,0 % | 0 | 25 % |
CameronC. Peters |
50 | 2 | 4 | 6 | −16 | 8 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | 32 % |
BradleyB. Chenier |
61 | 30 | 35 | 65 | −6 | 74 | 8 | 2 | 4 | 206 | 14,6 % | 0 | 35 % |
LukeL. Burghardt |
39 | 9 | 21 | 30 | +6 | 57 | 4 | 0 | 0 | 75 | 12,0 % | 0 | 51 % |
KyleK. Jackson |
12 | 2 | 1 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 22,2 % | 0 | 34 % |
AdamA. McMaster |
34 | 13 | 15 | 28 | −7 | 0 | 2 | 0 | 3 | 74 | 17,6 % | 0 | 43 % |
MitchellM. Russell |
32 | 8 | 5 | 13 | −4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 64 | 12,5 % | 0 | 49 % |
LukeL. Moncada |
68 | 8 | 9 | 17 | −24 | 39 | 0 | 1 | 0 | 106 | 7,5 % | 0 | 46 % |
MatM. Hardwick |
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ColeC. Cameron |
28 | 0 | 3 | 3 | −16 | 33 | 0 | 0 | 0 | 32 | 0,0 % | 0 | – |
ZackZ. Malik |
27 | 0 | 5 | 5 | −8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
TheoT. Calvas |
61 | 3 | 18 | 21 | −5 | 75 | 0 | 0 | 0 | 90 | 3,3 % | 0 | – |
PaceyP. Schlueting |
60 | 0 | 3 | 3 | −11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 0 | – |
TravisT. Mailhot |
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Rose |
57 | 3 | 19 | 22 | −9 | 20 | 1 | 0 | 0 | 75 | 4,0 % | 0 | – |
NickN. King |
67 | 8 | 32 | 40 | −9 | 30 | 5 | 0 | 1 | 118 | 6,8 % | 0 | – |
DavidD. Maier |
49 | 3 | 16 | 19 | −4 | 10 | 2 | 0 | 1 | 50 | 6,0 % | 0 | – |
BradenB. Henderson |
67 | 1 | 8 | 9 | −22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 65 | 1,5 % | 0 | – |
PaytonP. Vescio |
26 | 0 | 4 | 4 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JosephJ. Vrbetic |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,67 | ,857 | 0 | 14 | 12 | 2 | 32:43 |
ChristianC. Purboo |
23 | 17 | 6 | 9 | 3 | 3,90 | ,897 | 0 | 759 | 681 | 78 | 52:06 |
ChristianC. Propp |
51 | 51 | 24 | 24 | 2 | 3,98 | ,893 | 2 | 1781 | 1591 | 190 | 56:12 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BradyB. Gilmour |
64 | 15 | 24 | 39 | 0 | 12 | 2 | 1 | 2 | 101 | 14,9 % | 0 | 49 % |
EthanE. Cardwell |
15 | 5 | 0 | 5 | −3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 15 | 33,3 % | 0 | – |
D.J.D. Busdeker |
66 | 15 | 33 | 48 | +24 | 29 | 1 | 2 | 4 | 161 | 9,3 % | 0 | 48 % |
MaxM. Grondin |
13 | 1 | 1 | 2 | −6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | 57 % |
BladeB. Jenkins |
67 | 23 | 36 | 59 | +10 | 16 | 5 | 0 | 1 | 146 | 15,8 % | 0 | 49 % |
AidanA. Prueter |
36 | 6 | 13 | 19 | −1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 67 | 9,0 % | 0 | 53 % |
CamarynC. Baber |
48 | 8 | 15 | 23 | +17 | 21 | 0 | 0 | 0 | 65 | 12,3 % | 0 | 49 % |
DannyD. Katic |
42 | 6 | 10 | 16 | +5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 45 | 13,3 % | 0 | – |
41 AlbertA. Michnac |
68 | 20 | 36 | 56 | +19 | 24 | 2 | 0 | 2 | 156 | 12,8 % | 0 | 58 % |
JakeJ. Goldowski |
65 | 13 | 13 | 26 | +17 | 16 | 1 | 0 | 1 | 116 | 11,2 % | 0 | 53 % |
OwenO. Tippett |
31 | 14 | 27 | 41 | +21 | 8 | 1 | 1 | 2 | 119 | 11,8 % | 0 | 48 % |
ColeC. Coskey |
52 | 31 | 32 | 63 | +11 | 18 | 11 | 1 | 4 | 143 | 21,7 % | 0 | 48 % |
RyanR. McLeod |
31 | 7 | 17 | 24 | +18 | 16 | 1 | 0 | 2 | 54 | 13,0 % | 0 | 51 % |
RyanR. Stepien |
18 | 1 | 3 | 4 | −4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
NickN. Porco |
67 | 20 | 16 | 36 | −5 | 20 | 4 | 2 | 4 | 158 | 12,7 % | 0 | 47 % |
ColeC. Perfetti |
63 | 37 | 37 | 74 | +36 | 10 | 6 | 0 | 7 | 165 | 22,4 % | 0 | 46 % |
DamienD. Giroux |
67 | 30 | 21 | 51 | +28 | 22 | 5 | 1 | 4 | 118 | 25,4 % | 0 | 47 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IanI. Lemieux |
19 | 0 | 1 | 1 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
CalebC. Everett |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JustinJ. Murray |
39 | 6 | 17 | 23 | +22 | 82 | 1 | 0 | 0 | 122 | 4,9 % | 0 | – |
MasonM. Millman |
66 | 3 | 22 | 25 | +22 | 40 | 1 | 0 | 1 | 86 | 3,5 % | 0 | – |
HaydenH. Davis |
46 | 1 | 13 | 14 | +15 | 32 | 1 | 0 | 0 | 54 | 1,9 % | 0 | – |
BrockB. Hill |
5 | 0 | 0 | 0 | −5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
ReaganR. O'Grady |
55 | 10 | 8 | 18 | +20 | 43 | 0 | 1 | 1 | 80 | 12,5 % | 0 | – |
BodeB. Wilde |
62 | 19 | 51 | 70 | +28 | 38 | 9 | 0 | 6 | 205 | 9,3 % | 0 | – |
DuncanD. Penman |
28 | 1 | 5 | 6 | +5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | – |
ReillyR. Webb |
62 | 1 | 14 | 15 | +21 | 50 | 0 | 0 | 0 | 96 | 1,0 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TristanT. Lennox |
15 | 11 | 7 | 2 | 2 | 2,79 | ,907 | 1 | 365 | 331 | 34 | 48:47 |
CameronC. Lamour |
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 4,34 | ,842 | 0 | 171 | 144 | 27 | 37:21 |
IvanI. Prosvetov |
53 | 50 | 36 | 11 | 3 | 2,94 | ,910 | 5 | 1630 | 1483 | 147 | 56:31 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
2
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
4
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
5
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
2
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
3
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
4
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
5
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
7
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
8
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
9
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
10
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
5
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
7
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
8
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
9
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
10
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
7
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
8
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
9
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
10
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
11
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
12
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
13
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
15
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
16
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
17
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
18
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
19
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 | ||
20
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |



















































