London3:1Koniec
BramptonLondon Knights – Brampton Steelheads 3:1, 3. 1. 2020
OHL · Základná časť
So 4. 1. 2020 · 01:30 · Budweiser Gardens
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| LDN | 1 | 2 | 0 | 3 |
| BRAM | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
15:14
Antonio Stranges
Jonathan Gruden
1:0
-
17:10
Liam Ham · 2 min, hákovanie
-
19:24
Nathan Dunkley · 2 min, sekanie
2. tretina – 2:0
-
5:16
Nathan Dunkley
Avery Winslow, Josh Nelson
2:0
-
5:35
Matvey Guskov · 2 min, hákovanie
-
13:54
Jonathan Gruden
Ryan Merkley
3:0
3. tretina – 0:1
-
10:57
Nick Isaacson
Max Dodig, Calvin Martin
3:1
-
16:39
Richard Whittaker · 2 min, hrubosť
-
16:39
Hunter Skinner · 2 min, hrubosť
Štatistiky tímov
vs
28
Strely na bránku
41
0/1
Presilovky
0/2
70 %
Vhadzovania
30 %
6
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 1 | 1/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 | 17/22 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 2/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | – |
| 76BillyB. MoskalC | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 17/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 10/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 41 | 40 | 1 | ,976 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 2/10 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 5/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9/28 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:56 | 28 | 25 | 3 | ,893 |
Porovnanie v sezóne
vs
92
Body v tabuľke
59
4,27
Góly na zápas
3,66
3,02
Inkasované na zápas
3,72
25,9 %
Presilovky
21,3 %
83,8 %
Oslabenia
76,5 %
36,8
Strely na zápas
36,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
London +1
Brampton +3
+3
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Chantler |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
StuartS. Rolofs |
31 | 0 | 3 | 3 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 0 | – |
ConnorC. McMichael |
52 | 47 | 55 | 102 | +32 | 26 | 16 | 2 | 8 | 283 | 16,6 % | 0 | 56 % |
LukeL. Evangelista |
62 | 23 | 38 | 61 | +15 | 12 | 0 | 1 | 6 | 147 | 15,6 % | 0 | – |
ColeC. Tymkin |
33 | 6 | 6 | 12 | +3 | 73 | 1 | 0 | 1 | 51 | 11,8 % | 0 | 58 % |
SeanS. McGurn |
38 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | 60 % |
NathanN. Dunkley |
62 | 13 | 21 | 34 | −3 | 53 | 1 | 0 | 3 | 106 | 12,3 % | 0 | 61 % |
LiamL. Foudy |
45 | 28 | 40 | 68 | +41 | 24 | 5 | 1 | 4 | 172 | 16,3 % | 0 | 45 % |
JoshJ. Nelson |
37 | 4 | 11 | 15 | −1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 72 | 5,6 % | 0 | 35 % |
MaxM. McCue |
34 | 2 | 4 | 6 | +2 | 22 | 0 | 0 | 1 | 11 | 18,2 % | 0 | 47 % |
AntonioA. Stranges |
61 | 19 | 21 | 40 | −2 | 16 | 2 | 0 | 2 | 152 | 12,5 % | 0 | 45 % |
JonathanJ. Gruden |
59 | 30 | 36 | 66 | +20 | 23 | 8 | 0 | 4 | 152 | 19,7 % | 0 | 50 % |
SahilS. Panwar |
48 | 1 | 2 | 3 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2,2 % | 0 | 56 % |
76 BillyB. Moskal |
58 | 13 | 14 | 27 | +16 | 39 | 1 | 1 | 3 | 113 | 11,5 % | 0 | 58 % |
MatveyM. Guskov |
62 | 16 | 14 | 30 | +6 | 48 | 1 | 0 | 2 | 152 | 10,5 % | 0 | 57 % |
JasonJ. Willms |
25 | 4 | 8 | 12 | +15 | 24 | 0 | 1 | 2 | 58 | 6,9 % | 0 | 62 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AveryA. Winslow |
28 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
LoganL. Mailloux |
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
KirillK. Steklov |
50 | 2 | 7 | 9 | +10 | 29 | 1 | 0 | 0 | 43 | 4,7 % | 0 | – |
RyanR. Merkley |
60 | 15 | 61 | 76 | +20 | 48 | 8 | 0 | 3 | 175 | 8,6 % | 0 | – |
GerardG. Keane |
55 | 2 | 12 | 14 | −1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 70 | 2,9 % | 0 | – |
MarkusM. Phillips |
25 | 3 | 8 | 11 | +26 | 13 | 0 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 0 | – |
BryceB. Montgomery |
33 | 0 | 2 | 2 | +3 | 9 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
AlecA. Regula |
56 | 27 | 33 | 60 | +39 | 55 | 15 | 2 | 4 | 171 | 15,8 % | 0 | 40 % |
BenB. Roger |
35 | 2 | 4 | 6 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
HunterH. Skinner |
62 | 6 | 26 | 32 | +22 | 51 | 1 | 0 | 1 | 132 | 4,5 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MathiasM. Onuska |
2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2,86 | ,867 | 0 | 30 | 26 | 4 | 41:59 |
BrettB. Brochu |
42 | 36 | 32 | 6 | 0 | 2,40 | ,919 | 3 | 1124 | 1033 | 91 | 54:04 |
JordanJ. Kooy |
5 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4,65 | ,842 | 0 | 133 | 112 | 21 | 54:11 |
DylanD. Myskiw |
23 | 20 | 12 | 6 | 0 | 3,40 | ,891 | 2 | 571 | 509 | 62 | 47:38 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RichardR. Whittaker |
57 | 19 | 25 | 44 | +13 | 78 | 2 | 1 | 1 | 141 | 13,5 % | 0 | 48 % |
KeeanK. Washkurak |
49 | 22 | 30 | 52 | −9 | 62 | 8 | 3 | 2 | 146 | 15,1 % | 0 | 49 % |
ColeC. Schwindt |
57 | 28 | 43 | 71 | +11 | 31 | 5 | 0 | 3 | 192 | 14,6 % | 0 | 52 % |
NickN. Canade |
51 | 17 | 23 | 40 | +15 | 60 | 2 | 1 | 1 | 155 | 11,0 % | 0 | 50 % |
RylanR. Bowers |
3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | – |
JamesJ. Hardie |
59 | 34 | 29 | 63 | +9 | 16 | 11 | 0 | 7 | 252 | 13,5 % | 0 | 35 % |
CalvinC. Martin |
48 | 14 | 17 | 31 | −3 | 21 | 2 | 1 | 1 | 122 | 11,5 % | 0 | 46 % |
MichaelM. Stubbs |
40 | 4 | 1 | 5 | −1 | 13 | 1 | 0 | 0 | 17 | 23,5 % | 0 | 57 % |
NickN. Isaacson |
59 | 10 | 13 | 23 | +2 | 49 | 1 | 1 | 0 | 177 | 5,6 % | 0 | 39 % |
WillW. Portokalis |
61 | 9 | 11 | 20 | −1 | 12 | 0 | 0 | 1 | 77 | 11,7 % | 0 | 47 % |
CallanC. Christner |
5 | 0 | 1 | 1 | −2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MaxM. Dodig |
58 | 4 | 5 | 9 | −7 | 17 | 0 | 0 | 0 | 49 | 8,2 % | 0 | – |
AdamA. Varga |
14 | 0 | 1 | 1 | −10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
TyT. Collins |
48 | 9 | 12 | 21 | −4 | 27 | 0 | 0 | 2 | 111 | 8,1 % | 0 | – |
LucaL. Del Bel Belluz |
58 | 1 | 5 | 6 | −13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | 46 % |
AidanA. Prueter |
55 | 12 | 21 | 33 | −8 | 45 | 3 | 0 | 0 | 134 | 9,0 % | 0 | 50 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LiamL. Ham |
57 | 3 | 28 | 31 | +4 | 74 | 0 | 0 | 0 | 158 | 1,9 % | 0 | – |
ChasC. Sharpe |
29 | 1 | 3 | 4 | +9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
CharlieC. Callaghan |
44 | 2 | 5 | 7 | −5 | 13 | 0 | 0 | 0 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
HaydenH. Davis |
10 | 0 | 0 | 0 | −12 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
ThomasT. Harley |
59 | 18 | 39 | 57 | +8 | 33 | 9 | 0 | 4 | 182 | 9,9 % | 0 | – |
DuncanD. Penman |
61 | 10 | 11 | 21 | +17 | 29 | 1 | 0 | 2 | 80 | 12,5 % | 0 | – |
EthanE. Del Mastro |
57 | 0 | 7 | 7 | −6 | 28 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0,0 % | 0 | – |
Ole JulianO. Bjørgvik-Holm |
57 | 2 | 17 | 19 | −2 | 47 | 0 | 0 | 0 | 79 | 2,5 % | 0 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KaiK. Edmonds |
54 | 53 | 25 | 23 | 4 | 3,26 | ,895 | 2 | 1624 | 1454 | 170 | 57:58 |
JoeJ. Ranger |
11 | 8 | 2 | 6 | 1 | 5,16 | ,843 | 0 | 292 | 246 | 46 | 48:36 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
3
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
5
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
2
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
3
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
4
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
3
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
4
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
5
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
6
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
7
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
8
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
9
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
10
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
3
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
4
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
5
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
6
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
8
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
9
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
10
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
62 | 50 | 11 | 1 | 101 | ,815 | 296:164 | +132 | ||
2
LDNLondon Knights
|
62 | 45 | 15 | 2 | 92 | ,742 | 265:187 | +78 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 289:225 | +64 | ||
4
KITKitchener Rangers
|
63 | 40 | 16 | 7 | 87 | ,690 | 264:213 | +51 | ||
5
FLNTFlint Firebirds
|
63 | 40 | 21 | 2 | 82 | ,651 | 274:243 | +31 | ||
6
PBOPeterborough Petes
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 250:198 | +52 | ||
7
WSRWindsor Spitfires
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 256:233 | +23 | ||
8
OSHOshawa Generals
|
62 | 31 | 20 | 11 | 73 | ,589 | 229:227 | +2 | ||
9
GUEGuelph Storm
|
63 | 32 | 23 | 8 | 72 | ,571 | 218:209 | +9 | ||
10
SBYSudbury Wolves
|
63 | 34 | 27 | 2 | 70 | ,556 | 259:240 | +19 | ||
11
OSOwen Sound Attack
|
62 | 30 | 24 | 8 | 68 | ,548 | 235:207 | +28 | ||
12
BARBarrie Colts
|
63 | 29 | 28 | 6 | 64 | ,508 | 220:261 | −41 | ||
13
ERErie Otters
|
63 | 26 | 26 | 11 | 63 | ,500 | 229:236 | −7 | ||
14
SOOSoo Greyhounds
|
64 | 29 | 31 | 4 | 62 | ,484 | 253:257 | −4 | ||
15
BRAMBrampton Steelheads
|
61 | 27 | 29 | 5 | 59 | ,484 | 223:227 | −4 | ||
16
BFDBrantford Bulldogs
|
62 | 24 | 30 | 8 | 56 | ,452 | 235:267 | −32 | ||
17
SARSarnia Sting
|
62 | 22 | 34 | 6 | 50 | ,403 | 244:299 | −55 | ||
18
KGNKingston Frontenacs
|
62 | 19 | 39 | 4 | 42 | ,339 | 198:285 | −87 | ||
19
NIAGNiagara IceDogs
|
63 | 18 | 39 | 6 | 42 | ,333 | 194:320 | −126 | ||
20
NBNorth Bay Battalion
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 189:314 | −125 |













































