Erie3:2Koniec · PP
GuelphErie Otters – Guelph Storm 3:2, 26. 1. 2019
OHL · Základná časť
Ne 27. 1. 2019 · 01:00 · Erie Insurance Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| ER | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 |
| GUE | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
2:33
Markus Phillips · 2 min, držanie
2. tretina – 2:0
-
3:57
Gera Poddubnyi
Marcus Gillard
1:0
-
15:18
Daniel D'Amato · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
16:41
Brendan Hoffmann
Petr Čajka
2:0
3. tretina – 0:2
-
6:33
Mathew MacDougall · 2 min, vysoká hokejka
-
7:50
Isaac Ratcliffe
Sean Durzi, MacKenzie Entwistle
2:1
-
11:19
Liam Hawel · 2 min, sekanie
-
16:20
Zachary Roberts · 2 min, podrazenie
-
18:18
Fedor Gordeev
Cedric Ralph
2:2
Predĺženie – 1:0
-
3:57
Chad Yetman
Emmett Sproule
3:2
-
3:57
Isaac Ratcliffe · osobný trest
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
32
0/3
Presilovky
1/2
40 %
Vhadzovania
60 %
4
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 6 | 3/8 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 4/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 6 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 6/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
63:57 | 32 | 30 | 2 | ,938 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 6 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 5/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 6 | 17/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 2 | 2/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 7/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
63:57 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Porovnanie v sezóne
vs
56
Body v tabuľke
90
3,38
Góly na zápas
4,53
4,41
Inkasované na zápas
3,38
18,4 %
Presilovky
25,8 %
67,6 %
Oslabenia
79,1 %
30,5
Strely na zápas
34,7
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Erie −10
Guelph +6
+6
0
−10
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2018/19
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ChristianC. Girhiny |
11 | 2 | 8 | 10 | −4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 14,3 % | 0 | 27 % |
KyleK. Maksimovich |
39 | 23 | 33 | 56 | +2 | 42 | 6 | 0 | 3 | 132 | 17,4 % | 0 | 28 % |
EliasE. Cohen |
6 | 3 | 0 | 3 | −3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 30,0 % | 0 | – |
HaydenH. Fowler |
25 | 8 | 10 | 18 | −5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 44 | 18,2 % | 0 | 47 % |
DanielD. D'Amato |
63 | 4 | 11 | 15 | −23 | 13 | 0 | 0 | 1 | 79 | 5,1 % | 0 | 41 % |
JoeJ. Mack |
67 | 11 | 10 | 21 | −3 | 32 | 0 | 1 | 0 | 95 | 11,6 % | 0 | 44 % |
MathewM. MacDougall |
29 | 7 | 12 | 19 | −8 | 16 | 2 | 0 | 0 | 48 | 14,6 % | 0 | 7 % |
ChadC. Yetman |
68 | 21 | 36 | 57 | −12 | 18 | 10 | 2 | 4 | 163 | 12,9 % | 0 | 44 % |
BrendanB. Sellan |
64 | 4 | 9 | 13 | −22 | 28 | 0 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 0 | 50 % |
DanialD. Singer |
53 | 17 | 11 | 28 | −15 | 22 | 3 | 0 | 2 | 116 | 14,7 % | 0 | – |
PetrP. Čajka |
63 | 20 | 18 | 38 | −20 | 25 | 3 | 1 | 2 | 147 | 13,6 % | 0 | 39 % |
NoahN. Sedore |
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MaximM. Golod |
54 | 17 | 18 | 35 | −6 | 30 | 2 | 0 | 1 | 142 | 12,0 % | 0 | – |
GeraG. Poddubnyi |
68 | 29 | 31 | 60 | −13 | 34 | 11 | 2 | 2 | 226 | 12,8 % | 0 | 47 % |
BrendanB. Hoffmann |
64 | 12 | 5 | 17 | −11 | 13 | 0 | 1 | 1 | 118 | 10,2 % | 0 | 22 % |
EmmettE. Sproule |
68 | 13 | 24 | 37 | −11 | 18 | 0 | 0 | 0 | 93 | 14,0 % | 0 | 38 % |
AlexA. Gritz |
53 | 10 | 11 | 21 | −11 | 5 | 0 | 0 | 0 | 84 | 11,9 % | 0 | 41 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BrendanB. Kischnick |
51 | 1 | 2 | 3 | −19 | 49 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 0 | – |
RyanR. Martin |
60 | 3 | 10 | 13 | −2 | 34 | 0 | 0 | 1 | 53 | 5,7 % | 0 | – |
JamieJ. Drysdale |
63 | 7 | 33 | 40 | −24 | 20 | 2 | 0 | 2 | 116 | 6,0 % | 0 | – |
JacobJ. Golden |
29 | 1 | 6 | 7 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 0 | – |
AidanA. Timmermans |
4 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
MarcusM. Gillard |
56 | 0 | 9 | 9 | −1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 38 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. Duff |
66 | 4 | 17 | 21 | −3 | 56 | 2 | 0 | 0 | 114 | 3,5 % | 0 | – |
KurtisK. Henry |
68 | 6 | 15 | 21 | −15 | 70 | 0 | 0 | 0 | 70 | 8,6 % | 0 | – |
LukeL. Beamish |
23 | 2 | 9 | 11 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DanielD. Murphy |
45 | 42 | 20 | 20 | 2 | 3,71 | ,880 | 0 | 1297 | 1141 | 156 | 56:03 |
NoahN. Battaglia |
9 | 7 | 1 | 5 | 0 | 5,16 | ,818 | 0 | 198 | 162 | 36 | 46:30 |
ColeC. Ceci |
21 | 19 | 5 | 13 | 2 | 4,73 | ,869 | 0 | 710 | 617 | 93 | 56:10 |
AnandA. Oberoi |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
StevenS. Grant |
9 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
ZachZ. Poirier |
38 | 7 | 8 | 15 | +2 | 45 | 0 | 0 | 0 | 66 | 10,6 % | 0 | 46 % |
ZacharyZ. Roberts |
27 | 3 | 5 | 8 | +1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | – |
CameronC. Hillis |
33 | 10 | 12 | 22 | −10 | 27 | 4 | 0 | 1 | 68 | 14,7 % | 0 | 56 % |
BarretB. Kirwin |
36 | 9 | 12 | 21 | +6 | 13 | 1 | 0 | 0 | 74 | 12,2 % | 0 | 55 % |
NickN. Suzuki |
29 | 12 | 37 | 49 | +28 | 8 | 4 | 0 | 4 | 122 | 9,8 % | 0 | 57 % |
MacKenzieM. Entwistle |
28 | 15 | 15 | 30 | +15 | 23 | 2 | 1 | 1 | 86 | 17,4 % | 0 | 50 % |
KeeganK. Stevenson |
55 | 19 | 15 | 34 | +21 | 12 | 2 | 2 | 1 | 87 | 21,8 % | 0 | – |
AlexeyA. Toropchenko |
62 | 17 | 26 | 43 | +5 | 33 | 4 | 0 | 3 | 204 | 8,3 % | 0 | 54 % |
CedricC. Ralph |
65 | 21 | 29 | 50 | +11 | 12 | 1 | 1 | 5 | 99 | 21,2 % | 0 | 61 % |
LiamL. Hawel |
66 | 37 | 41 | 78 | +37 | 32 | 13 | 0 | 3 | 160 | 23,1 % | 0 | 52 % |
NateN. Schnarr |
65 | 34 | 68 | 102 | +43 | 58 | 12 | 0 | 5 | 193 | 17,6 % | 0 | 53 % |
PavelP. Gogolev |
8 | 3 | 6 | 9 | +8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 24 | 12,5 % | 0 | – |
IsaacI. Ratcliffe |
65 | 50 | 32 | 82 | +36 | 105 | 12 | 3 | 5 | 261 | 19,2 % | 0 | 29 % |
BenB. McFarlane |
13 | 0 | 2 | 2 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | 35 % |
MasonM. Primeau |
20 | 3 | 4 | 7 | −3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 21 | 14,3 % | 0 | 43 % |
TyT. Collins |
48 | 6 | 10 | 16 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | 33 | 18,2 % | 0 | – |
TagT. Bertuzzi |
29 | 4 | 5 | 9 | −11 | 25 | 1 | 0 | 1 | 49 | 8,2 % | 0 | – |
MatthewM. Papais |
12 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
DomenicoD. Commisso |
58 | 9 | 24 | 33 | +1 | 34 | 3 | 0 | 0 | 114 | 7,9 % | 0 | 57 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OwenO. Lalonde |
68 | 7 | 34 | 41 | +3 | 32 | 1 | 0 | 1 | 110 | 6,4 % | 0 | – |
DmitriD. Samorukov |
59 | 10 | 35 | 45 | +36 | 20 | 1 | 0 | 3 | 172 | 5,8 % | 0 | – |
SeanS. Durzi |
17 | 8 | 12 | 20 | +20 | 6 | 4 | 0 | 3 | 41 | 19,5 % | 0 | – |
RyanR. Merkley |
28 | 5 | 34 | 39 | +5 | 30 | 1 | 0 | 1 | 50 | 10,0 % | 0 | – |
DaniilD. Chayka |
56 | 5 | 9 | 14 | +21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 64 | 7,8 % | 0 | – |
PhilP. Caron |
1 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. Hanley |
44 | 3 | 8 | 11 | −8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 51 | 5,9 % | 0 | – |
ZackZ. Terry |
51 | 2 | 3 | 5 | +5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
AnthonyA. Aguanno |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
MarkusM. Phillips |
31 | 3 | 13 | 16 | +16 | 20 | 1 | 0 | 1 | 54 | 5,6 % | 0 | – |
LukaL. Profaca |
13 | 0 | 2 | 2 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
MarkM. Woolley |
29 | 2 | 4 | 6 | +13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 0 | – |
FedorF. Gordeev |
31 | 4 | 9 | 13 | +21 | 30 | 0 | 1 | 0 | 61 | 6,6 % | 0 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TannerT. Wickware |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
AnthonyA. Popovich |
52 | 51 | 30 | 13 | 7 | 3,29 | ,899 | 0 | 1621 | 1457 | 164 | 57:31 |
NicoN. Daws |
20 | 17 | 10 | 5 | 3 | 3,25 | ,893 | 1 | 570 | 509 | 61 | 56:16 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2018/19 Všetky tabuľky →
Midwest Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
2
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
3
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
4
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
5
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
4
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
5
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
6
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
7
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
8
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
9
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
10
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OTTOttawa 67's
|
68 | 50 | 12 | 6 | 106 | ,779 | 296:183 | +113 | ||
2
LDNLondon Knights
|
68 | 46 | 15 | 7 | 99 | ,728 | 299:211 | +88 | ||
3
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 294:218 | +76 | ||
4
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 44 | 16 | 8 | 96 | ,706 | 292:224 | +68 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 326:209 | +117 | ||
6
OSHOshawa Generals
|
68 | 44 | 20 | 4 | 92 | ,676 | 288:216 | +72 | ||
7
SBYSudbury Wolves
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 254:206 | +48 | ||
8
GUEGuelph Storm
|
68 | 40 | 18 | 10 | 90 | ,662 | 308:230 | +78 | ||
9
KITKitchener Rangers
|
68 | 34 | 30 | 4 | 72 | ,529 | 251:267 | −16 | ||
10
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 32 | 29 | 7 | 71 | ,522 | 239:250 | −11 | ||
11
PBOPeterborough Petes
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:256 | −22 | ||
12
OSOwen Sound Attack
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 224:274 | −50 | ||
13
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 230:281 | −51 | ||
14
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 241:283 | −42 | ||
15
SARSarnia Sting
|
68 | 28 | 33 | 7 | 63 | ,463 | 271:300 | −29 | ||
16
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 25 | 33 | 10 | 60 | ,441 | 216:257 | −41 | ||
17
BARBarrie Colts
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 221:245 | −24 | ||
18
ERErie Otters
|
68 | 26 | 38 | 4 | 56 | ,412 | 230:300 | −70 | ||
19
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 16 | 46 | 6 | 38 | ,279 | 212:350 | −138 | ||
20
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 14 | 52 | 2 | 30 | ,221 | 144:307 | −163 |























































