VIDEO Veľká paráda Slafkovského! Nádherným zdvihákom vrátil vypadnutú hokejku Suzukimu

Juraj Slafkovský © X/Montreal Canadiens

Juraj Slafkovský sa zaskvel netradičnou parádičkou! Pozrite, akým nádherným zdvihákom prihral stratenú hokejku Nickovi Suzukimu.

Prebiehala posledná minúta záverečnej tretiny. Stav zápasu medzi Detroitom a Montrealom bol vyrovnaný 4:4. Red Wings obliehali súpera, keď Nick Suzuki stratil hokejku. Juraj Slafkovský predviedol veľkú parádu, keď vypadnutú hokejku Suzukimu doručil nádherným zdvihákom. Veľmi pekný moment slovenského útočníka!

Skvelá správa aj pre Slovákov! NHL plánuje do 5 rokov obrovské zmeny

Včera, 09:05

Museli ho dokopať k tomu, aby makal! Slovák je najlepším obrancom v českej extralige: Prečo ešte nie je v NHL?

Včera, 07:39

VIDEO Šesťorkinovi až vyletela hokejka! Fehérváry uzavrel sezónu v NHL parádnym gólom, je voľný pre MS

Dnes, 06:33

VIDEO Hrozivá scéna! V hromadnej bitke takmer prišiel o ruku

Včera, 08:44

Skvelá správa! Ďalšia hviezda z NHL potvrdila účasť na MS v Česku: Som pripravený prísť

Dnes, 13:11

VIDEO Ku*va bráško, nevyplakávaj, toto nie je juniorský hokej! Hviezdy Toronta sfúkli na striedačke Marnera ako...

Dnes, 09:38

VIDEO Podávanie rúk sa zvrhlo: Dvojnásobný víťaz Stanley Cupu sa takmer pobil

Dnes, 10:18

Montreal sa dozvedel dôležitú správu: V tento deň získa novú hviezdu

Včera, 09:23

Slafkovský medzi päťkou nedotknuteľných Montrealu. Spoluhráč by na jeho mieste plakal a volal mame

Dnes, 09:15

V ďalšej sezóne ho v Calgary čaká posun a nová úloha. Pospíšil by si na MS rád zahral v hviezdnom útoku z...