VIDEO Prvý útok Calgary rozložil Anaheim, Pospíšil nabíjal hviezdnym parťákom na góly

Martin Pospíšil © X/Calgary Flames

Prvý útok Calgary doslova rozložil Anaheim a Martin Pospíšil nabíjal hviezdnym parťákom na góly.

Prvý útok Calgary sa postaral o výhru v Anaheime 6:3. Andrej Kuzmenko strelil hetrik, Nazem Kadri mal na konte gól a dve asistencie a Martin Pospíšil zaznamenal dve asistencie. Po jeho prihrávke Nazem Kadri prešiel obranou súpera ako nôž maslom a strelil takýto nádherný gól, ktorým zvyšoval na 2:0:

V 58. minúte Pospíšil predviedol dravý prienik, zastavil ho až brankár výborným zákrokom, no odrazený puk za neho dostal pohotový Kuzmenko, ktorý pečatil konečnú podobu skóre na 6:3.

Štyri hity, tri strely a dve plusky zaznamenal slovenský útočník počas 13 minút a osemnástich sekúnd na ľade.

Skvelá správa aj pre Slovákov! NHL plánuje do 5 rokov obrovské zmeny

Včera, 09:05

Museli ho dokopať k tomu, aby makal! Slovák je najlepším obrancom v českej extralige: Prečo ešte nie je v NHL?

Včera, 07:39

VIDEO Šesťorkinovi až vyletela hokejka! Fehérváry uzavrel sezónu v NHL parádnym gólom, je voľný pre MS

Dnes, 06:33

VIDEO Hrozivá scéna! V hromadnej bitke takmer prišiel o ruku

Včera, 08:44

Skvelá správa! Ďalšia hviezda z NHL potvrdila účasť na MS v Česku: Som pripravený prísť

Dnes, 13:11

VIDEO Ku*va bráško, nevyplakávaj, toto nie je juniorský hokej! Hviezdy Toronta sfúkli na striedačke Marnera ako...

Dnes, 09:38

VIDEO Podávanie rúk sa zvrhlo: Dvojnásobný víťaz Stanley Cupu sa takmer pobil

Dnes, 10:18

Montreal sa dozvedel dôležitú správu: V tento deň získa novú hviezdu

Včera, 09:23

Slafkovský medzi päťkou nedotknuteľných Montrealu. Spoluhráč by na jeho mieste plakal a volal mame