VIDEO Obrovskú drámu rozlúskol v predĺžení Kadri: Černák bodoval, ale nedohral pre zranenie

Nazem Kadri © nhl.com

Obrovská dráma! Tampa siahala po vyrovnaní série, napokon je blízko konca.

Tampa Bay v štvrtom finálovom stretnutí dvakrát vyhrávala s Coloradom. Napokon po veľkej dráme prehrala po obrovskej dráme 2:3pp. V 73. minúte rozhodol Nazem Kadri a poslal Avalanche do vedenia 3:1 na zápasy. Lightning musia vyhrať trikrát po sebe, ak chcú získať tretí Stanley Cup v rade.

Erik Černák zaznamenal jednu asistenciu, ale zápas nedohral pre zranenie, ktoré utrpel pri blokovaní strely Nathana MacKinnona. Odohral síce len sedem minút a 37 sekúnd, ale stihol trikrát vystreliť, rozdať dva "hity" a zblokovať dve strely.

Fanúšikovia Montrealu vo vytržení po geste Juraja Slafkovského: Vrelé privítanie budúceho hviezdneho...

Včera, 08:32

VIDEO Slafkovský s Nemcom odchádzali z ľadu poslední: V takejto zostave trénovali Slováci pred zápasom s USA

Včera, 06:04

Slováci ešte čakajú na posily zo zámoria: Šatan hovorí o jednom až dvoch hráčoch

Dnes, 09:20

Spieva svoju zámorskú labutiu pieseň. Jeden zo Slovákov sa vracia do Európy, dohodnúť sa mal s týmto slávnym...

06.05.24, 19:21

Záverečná nominácia na MS s obrovským prekvapením! Slafkovský: Vymýšľal som somariny, toto musíme zlepšiť

Dnes, 07:08

VIDEO Americkou defenzívou prešiel ako nôž maslom a takmer roztrhal sieť! Slafkovský sa uviedol výstavným gólom

Včera, 19:37

Nagy: Na výhru nám postačia 2-3 góly, kľúčové bude toto! A s kým Slafkovský v útoku?