Kamloops2:1Koniec
VancouverKamloops Blazers – Vancouver Giants 2:1, 26. 1. 2022
WHL · Základná časť
Št 27. 1. 2022 · 04:00 · Sandman Centre - Kamloops, BC
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| KAM | 1 | 1 | 0 | 2 |
| VAN | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
7:00
Fabian Lysell · 2 min, bránenie v hre
-
9:36
Colton Langkow · 5 min, bitka
-
9:36
Quinn Schmiemann · 5 min, bitka
-
9:57
Mazden Leslie · 2 min, napadnutie
-
11:27
Tom Cadieux · 2 min, podrazenie
-
13:05
Luke Toporowski
Matthew Seminoff, Logan Stankoven
1:0
-
18:34
Justin Lies · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
18:49
Mats Lindgren · 2 min, držanie
2. tretina – 1:0
-
0:26
Luke Toporowski · 2 min, vysoká hokejka
-
0:57
Mats Lindgren
Caedan Bankier, Ethan Brandwood
2:0
-
10:39
Caedan Bankier · 2 min, zákrok na hlavu
-
11:36
Zack Ostapchuk · 2 min, vysoká hokejka
-
15:05
Ethan Brandwood · 2 min, bránenie v hre
-
20:00
Luke Toporowski · 2 min, hrubosť
3. tretina – 0:1
-
6:29
Justin Lies · 2 min, bránenie v hre
-
12:39
Luke Toporowski · 2 min, podrazenie
-
12:49
Fabian Lysell
Cole Shepard, Alex Cotton
2:1
Štatistiky tímov
vs
29
Strely na bránku
28
1/6
Presilovky
1/6
53 %
Vhadzovania
47 %
17
Trestné minúty
17
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 8 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 5/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 27 | 1 | ,964 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 2 | 5 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 14/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:45 | 29 | 27 | 2 | ,931 |
Porovnanie v sezóne
vs
99
Body v tabuľke
53
4,22
Góly na zápas
2,72
2,59
Inkasované na zápas
3,74
23,5 %
Presilovky
17,7 %
80,9 %
Oslabenia
76,0 %
38,7
Strely na zápas
30,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Kamloops +2
Vancouver −2
+2
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 4 | 25 | 29 | +13 | 37 | 0 | 1 | 1 | 107 | 3,7 % | 0 | – |
JoshJ. Pillar |
29 | 11 | 20 | 31 | +4 | 40 | 1 | 0 | 1 | 91 | 12,1 % | 0 | – |
TyeT. Spencer |
32 | 3 | 8 | 11 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 0 | 56 % |
LukeL. Toporowski |
22 | 20 | 14 | 34 | +15 | 18 | 6 | 0 | 4 | 122 | 16,4 % | 0 | 42 % |
LoganL. Stankoven |
59 | 45 | 59 | 104 | +46 | 26 | 10 | 3 | 9 | 322 | 14,0 % | 0 | 56 % |
MatthewM. Seminoff |
64 | 26 | 31 | 57 | +16 | 8 | 6 | 0 | 6 | 216 | 12,0 % | 0 | 78 % |
EmmittE. Finnie |
48 | 0 | 6 | 6 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 0 | 50 % |
|
|
68 | 16 | 26 | 42 | +5 | 41 | 4 | 0 | 1 | 134 | 11,9 % | 0 | 35 % |
FraserF. Minten |
67 | 20 | 35 | 55 | +23 | 61 | 10 | 1 | 1 | 212 | 9,4 % | 0 | 46 % |
|
|
27 | 0 | 1 | 1 | −1 | 34 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 0 | – |
KobeK. Verbicky |
32 | 1 | 2 | 3 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
CaedanC. Bankier |
68 | 21 | 39 | 60 | +19 | 26 | 9 | 2 | 1 | 193 | 10,9 % | 0 | 51 % |
ReeseR. Belton |
64 | 14 | 20 | 34 | +29 | 70 | 0 | 0 | 1 | 132 | 10,6 % | 0 | 44 % |
DaylanD. Kuefler |
65 | 38 | 21 | 59 | +26 | 107 | 12 | 0 | 8 | 172 | 22,1 % | 0 | 38 % |
|
|
63 | 10 | 11 | 21 | +7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 82 | 12,2 % | 0 | 32 % |
NickN. McCarry |
34 | 7 | 21 | 28 | +7 | 38 | 0 | 0 | 2 | 62 | 11,3 % | 0 | 70 % |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
DrewD. Englot |
34 | 8 | 14 | 22 | +17 | 32 | 1 | 0 | 2 | 46 | 17,4 % | 0 | 49 % |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 25 % |
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | – |
EthanE. Rowland |
13 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | 49 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HarrisonH. Brunicke |
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
QuinnQ. Schmiemann |
58 | 14 | 40 | 54 | +24 | 75 | 6 | 0 | 3 | 193 | 7,3 % | 0 | – |
LoganL. Bairos |
66 | 4 | 21 | 25 | +45 | 20 | 1 | 0 | 0 | 117 | 3,4 % | 0 | – |
KadenK. Hammell |
57 | 3 | 11 | 14 | +8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 89 | 3,4 % | 0 | – |
EthanE. Brandwood |
68 | 6 | 20 | 26 | +46 | 44 | 0 | 0 | 0 | 84 | 7,1 % | 0 | – |
MatsM. Lindgren |
68 | 5 | 39 | 44 | +25 | 52 | 0 | 1 | 1 | 129 | 3,9 % | 0 | – |
MarkoM. Stacha |
30 | 5 | 5 | 10 | +17 | 21 | 0 | 0 | 1 | 37 | 13,5 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KeeganK. Maddocks |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11:24 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
DylanD. Garand |
45 | 45 | 34 | 9 | 1 | 2,16 | ,925 | 4 | 1291 | 1194 | 97 | 59:45 |
DylanD. Ernst |
24 | 23 | 14 | 8 | 2 | 2,95 | ,900 | 2 | 692 | 623 | 69 | 58:34 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TomT. Cadieux |
25 | 3 | 3 | 6 | −12 | 23 | 2 | 0 | 0 | 47 | 6,4 % | 0 | – |
|
|
45 | 5 | 11 | 16 | −13 | 14 | 2 | 0 | 1 | 64 | 7,8 % | 0 | 52 % |
TyT. Thorpe |
62 | 16 | 28 | 44 | −7 | 86 | 3 | 1 | 2 | 152 | 10,5 % | 0 | 60 % |
ZackZ. Ostapchuk |
60 | 26 | 17 | 43 | −5 | 78 | 9 | 4 | 4 | 184 | 14,1 % | 0 | 48 % |
FabianF. Lysell |
53 | 22 | 40 | 62 | +10 | 70 | 5 | 1 | 3 | 177 | 12,4 % | 0 | 48 % |
JustinJ. Hall |
60 | 17 | 20 | 37 | −12 | 29 | 3 | 2 | 4 | 173 | 9,8 % | 0 | 44 % |
|
|
56 | 8 | 5 | 13 | −15 | 12 | 1 | 0 | 1 | 61 | 13,1 % | 0 | 36 % |
|
|
68 | 8 | 9 | 17 | −30 | 34 | 1 | 0 | 0 | 84 | 9,5 % | 0 | 52 % |
ColeC. Shepard |
28 | 7 | 13 | 20 | −6 | 12 | 1 | 0 | 0 | 70 | 10,0 % | 0 | – |
KadenK. Kohle |
63 | 3 | 5 | 8 | −24 | 38 | 0 | 0 | 0 | 46 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
52 | 0 | 5 | 5 | −11 | 100 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 0 | 47 % |
PaytonP. Mount |
59 | 12 | 20 | 32 | −12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 127 | 9,4 % | 0 | 39 % |
JacobJ. Boucher |
13 | 1 | 4 | 5 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 0 | – |
|
|
30 | 0 | 3 | 3 | −10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | 32 % |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JulianJ. Cull |
50 | 1 | 2 | 3 | −13 | 26 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
JustinJ. Lies |
50 | 8 | 8 | 16 | −13 | 62 | 2 | 0 | 1 | 89 | 9,0 % | 0 | 45 % |
JustinJ. Sourdif |
24 | 9 | 23 | 32 | +16 | 38 | 3 | 1 | 3 | 79 | 11,4 % | 0 | 52 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CadeC. McNelly |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
MarkoM. Stacha |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
EvanE. Toth |
59 | 5 | 12 | 17 | −11 | 22 | 0 | 0 | 2 | 86 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
51 | 2 | 4 | 6 | −6 | 62 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
NiccoN. Camazzola |
61 | 3 | 4 | 7 | −17 | 115 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 0 | – |
ConnorC. Horning |
64 | 10 | 21 | 31 | −5 | 20 | 6 | 0 | 1 | 107 | 9,3 % | 0 | – |
BrendenB. Pentecost |
21 | 0 | 1 | 1 | −6 | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
AlexA. Cotton |
46 | 11 | 21 | 32 | −15 | 80 | 4 | 0 | 1 | 169 | 6,5 % | 0 | – |
TannerT. Brown |
34 | 3 | 11 | 14 | −1 | 12 | 1 | 0 | 0 | 71 | 4,2 % | 0 | – |
|
|
64 | 5 | 14 | 19 | −22 | 39 | 0 | 0 | 0 | 111 | 4,5 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4,69 | ,863 | 0 | 73 | 63 | 10 | 42:41 |
JesperJ. Vikman |
35 | 35 | 17 | 15 | 2 | 3,02 | ,904 | 3 | 1028 | 929 | 99 | 56:13 |
WillW. Gurski |
32 | 21 | 5 | 16 | 3 | 3,88 | ,882 | 0 | 811 | 715 | 96 | 46:23 |
ConnorC. Martin |
10 | 9 | 1 | 6 | 0 | 4,43 | ,869 | 0 | 275 | 239 | 36 | 48:45 |
DrewD. Sim |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
B.C. Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
KAMKamloops Blazers
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 287:176 | +111 | ||
2
KELKelowna Rockets
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 250:207 | +43 | ||
3
PGPrince George Cougars
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 177:240 | −63 | ||
4
VANVancouver Giants
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 185:254 | −69 | ||
5
VICVictoria Royals
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 193:275 | −82 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
EVTEverett Silvertips
|
68 | 45 | 13 | 10 | 100 | ,735 | 280:190 | +90 | ||
2
KAMKamloops Blazers
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 287:176 | +111 | ||
3
PORPortland Winterhawks
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 298:192 | +106 | ||
4
SEASeattle Thunderbirds
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 271:179 | +92 | ||
5
KELKelowna Rockets
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 250:207 | +43 | ||
6
PGPrince George Cougars
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 177:240 | −63 | ||
7
VANVancouver Giants
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 185:254 | −69 | ||
8
SPOSpokane Chiefs
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 188:289 | −101 | ||
9
VICVictoria Royals
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 193:275 | −82 | ||
10
TCTri-City Americans
|
68 | 19 | 43 | 6 | 44 | ,324 | 179:306 | −127 |
Celková tabuľka WHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
WENWenatchee Wild
|
68 | 53 | 10 | 5 | 111 | ,816 | 317:152 | +165 | ||
2
EDMEdmonton Oil Kings
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 295:182 | +113 | ||
3
EVTEverett Silvertips
|
68 | 45 | 13 | 10 | 100 | ,735 | 280:190 | +90 | ||
4
KAMKamloops Blazers
|
68 | 48 | 17 | 3 | 99 | ,728 | 287:176 | +111 | ||
5
PORPortland Winterhawks
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 298:192 | +106 | ||
6
SEASeattle Thunderbirds
|
68 | 44 | 18 | 6 | 94 | ,691 | 271:179 | +92 | ||
7
RDRed Deer Rebels
|
68 | 45 | 19 | 4 | 94 | ,691 | 264:188 | +76 | ||
8
KELKelowna Rockets
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 250:207 | +43 | ||
9
MJMoose Jaw Warriors
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 251:221 | +30 | ||
10
SASSaskatoon Blades
|
68 | 38 | 26 | 4 | 80 | ,588 | 219:217 | +2 | ||
11
BDNBrandon Wheat Kings
|
68 | 35 | 28 | 5 | 75 | ,551 | 218:242 | −24 | ||
12
LETLethbridge Hurricanes
|
68 | 33 | 30 | 5 | 71 | ,522 | 216:238 | −22 | ||
13
PAPrince Albert Raiders
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 194:225 | −31 | ||
14
REGRegina Pats
|
68 | 27 | 36 | 5 | 59 | ,434 | 240:277 | −37 | ||
15
SCSwift Current Broncos
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 181:246 | −65 | ||
16
CGYCalgary Hitmen
|
68 | 25 | 34 | 9 | 59 | ,434 | 183:229 | −46 | ||
17
PGPrince George Cougars
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 177:240 | −63 | ||
18
VANVancouver Giants
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 185:254 | −69 | ||
19
SPOSpokane Chiefs
|
68 | 24 | 39 | 5 | 53 | ,390 | 188:289 | −101 | ||
20
VICVictoria Royals
|
68 | 23 | 39 | 6 | 52 | ,382 | 193:275 | −82 | ||
21
TCTri-City Americans
|
68 | 19 | 43 | 6 | 44 | ,324 | 179:306 | −127 | ||
22
MHMedicine Hat Tigers
|
68 | 11 | 53 | 4 | 26 | ,191 | 154:315 | −161 |




































