Sioux City3:0Koniec
FargoSioux City Musketeers – Fargo Force 3:0, 12. 11. 2021
USHL · Základná časť
So 13. 11. 2021 · 02:05 · Tyson Events Center
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SC | 1 | 1 | 1 | 3 |
| FGO | 0 | 0 | 0 | 0 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
12:43
Erik Bargholtz · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
15:56
Grant Slukynsky
Luke Antonacci, Ralfs Bergmanis
1:0
2. tretina – 1:0
-
1:35
Charlie Schoen
Dylan James
2:0
-
5:36
Gustav Portillo · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
8:09
Tomi Leppanen · 2 min, držanie
-
10:15
Ralfs Bergmanis · 2 min, hrubosť
-
10:44
Tyler Rollwagen · 2 min, sekanie
3. tretina – 1:0
-
0:28
Ralfs Bergmanis · 2 min, krosček
-
5:09
Luke Antonacci
Ralfs Bergmanis, Peteris Purmalis
3:0
-
6:23
Kyle Smolen · 2 min, držanie
Štatistiky tímov
vs
23
Strely na bránku
15
0/4
Presilovky
0/3
6
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 4 | 0 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 15 | 15 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 19 | 3 | ,864 |
Porovnanie v sezóne
vs
87
Body v tabuľke
62
3,84
Góly na zápas
3,02
2,73
Inkasované na zápas
3,34
21,3 %
Presilovky
15,8 %
81,8 %
Oslabenia
78,2 %
31,6
Strely na zápas
28,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sioux City −3
Fargo −8
+2
0
−8
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
MikoM. Matikka |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
60 | 17 | 16 | 33 | +13 | 18 | 3 | 0 | 1 | 141 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
27 | 3 | 2 | 5 | −2 | 17 | 0 | 0 | 0 | 19 | 15,8 % | 0 | – |
BennettB. Schimek |
39 | 13 | 23 | 36 | +15 | 10 | 3 | 0 | 2 | 84 | 15,5 % | 0 | – |
|
|
20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
46 | 3 | 5 | 8 | +2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 0 | – |
GrantG. Slukynsky |
62 | 10 | 19 | 29 | +5 | 21 | 2 | 0 | 3 | 108 | 9,3 % | 0 | – |
TaborT. Heaslip |
61 | 11 | 14 | 25 | +12 | 59 | 0 | 2 | 2 | 110 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
KirklanK. Irey |
52 | 9 | 13 | 22 | +9 | 76 | 3 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 0 | – |
OwenO. McLaughlin |
62 | 28 | 44 | 72 | +19 | 16 | 6 | 1 | 3 | 129 | 21,7 % | 0 | – |
|
|
58 | 4 | 18 | 22 | +15 | 72 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 0 | – |
BenB. Steeves |
60 | 39 | 28 | 67 | +31 | 86 | 10 | 3 | 13 | 222 | 17,6 % | 0 | – |
CharlieC. Schoen |
58 | 26 | 30 | 56 | +13 | 14 | 4 | 0 | 7 | 161 | 16,1 % | 0 | – |
OwenO. Fowler |
24 | 3 | 10 | 13 | +1 | 84 | 0 | 1 | 0 | 48 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
BenB. Doran |
62 | 13 | 17 | 30 | +16 | 22 | 0 | 0 | 1 | 76 | 17,1 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
DylanD. James |
62 | 28 | 33 | 61 | +18 | 39 | 10 | 1 | 5 | 167 | 16,8 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
GriffinG. Ludtke |
50 | 4 | 11 | 15 | −2 | 53 | 0 | 0 | 0 | 51 | 7,8 % | 0 | – |
LukeL. Antonacci |
61 | 5 | 18 | 23 | +33 | 14 | 0 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
62 | 4 | 12 | 16 | +9 | 24 | 2 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 0 | – |
|
|
29 | 1 | 12 | 13 | −1 | 8 | 1 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 4 | 4 | +8 | 14 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 0 | – |
DamienD. Carfagna |
21 | 1 | 10 | 11 | +9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 0 | – |
|
|
50 | 4 | 11 | 15 | +29 | 157 | 1 | 0 | 1 | 50 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 4 | 10 | 14 | +17 | 52 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 0 | – |
DylanD. Gratton |
60 | 3 | 15 | 18 | +19 | 22 | 0 | 0 | 0 | 78 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
30 | 1 | 2 | 3 | +6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 8
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
AlexA. Tracy |
44 | 43 | 27 | 10 | 3 | 2,45 | ,898 | 4 | 969 | 870 | 99 | 55:08 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
19 | 16 | 11 | 5 | 2 | 2,89 | ,893 | 0 | 476 | 425 | 51 | 55:40 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2,91 | ,878 | 1 | 90 | 79 | 11 | 56:47 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AndreA. Gasseau |
60 | 22 | 16 | 38 | −5 | 20 | 5 | 2 | 3 | 157 | 14,0 % | 0 | – |
ThomasT. Weis |
62 | 5 | 15 | 20 | −1 | 56 | 0 | 0 | 2 | 82 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
61 | 20 | 30 | 50 | −5 | 49 | 4 | 3 | 2 | 141 | 14,2 % | 0 | – |
TylerT. Rollwagen |
58 | 15 | 14 | 29 | −4 | 92 | 6 | 0 | 1 | 130 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
54 | 3 | 4 | 7 | +4 | 20 | 0 | 0 | 0 | 12 | 25,0 % | 0 | – |
KyleK. Smolen |
52 | 8 | 17 | 25 | −1 | 67 | 0 | 0 | 3 | 81 | 9,9 % | 0 | – |
CooperC. Gay |
51 | 7 | 7 | 14 | +3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 57 | 12,3 % | 0 | – |
ThomasT. Sinclair |
13 | 1 | 3 | 4 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
42 | 9 | 14 | 23 | −4 | 75 | 3 | 0 | 2 | 68 | 13,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
ColeC. Knuble |
62 | 20 | 29 | 49 | −10 | 14 | 6 | 1 | 4 | 174 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
27 | 7 | 11 | 18 | −1 | 23 | 3 | 0 | 0 | 74 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
25 | 10 | 6 | 16 | +7 | 10 | 1 | 0 | 2 | 45 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 12 | 11 | 23 | +11 | 30 | 1 | 1 | 1 | 88 | 13,6 % | 0 | – |
TysonT. Gross |
23 | 4 | 4 | 8 | −1 | 10 | 0 | 0 | 2 | 27 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
33 | 8 | 9 | 17 | +4 | 25 | 0 | 0 | 1 | 67 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
60 | 10 | 13 | 23 | +2 | 58 | 2 | 1 | 1 | 97 | 10,3 % | 0 | – |
|
|
32 | 2 | 4 | 6 | −3 | 62 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 0 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BryanB. Huggins |
52 | 1 | 10 | 11 | −6 | 62 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
TrevorT. Griebel |
51 | 4 | 21 | 25 | −13 | 45 | 1 | 0 | 1 | 68 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
62 | 3 | 18 | 21 | −6 | 66 | 0 | 0 | 0 | 63 | 4,8 % | 0 | – |
MaxM. Smolinski |
62 | 4 | 17 | 21 | +12 | 24 | 0 | 0 | 1 | 76 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
56 | 2 | 3 | 5 | −10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
32 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
53 | 6 | 19 | 25 | +15 | 46 | 0 | 1 | 1 | 66 | 9,1 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Langenbrunner |
61 | 2 | 20 | 22 | +11 | 47 | 2 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LoudenL. Hogg |
34 | 30 | 14 | 14 | 2 | 3,00 | ,894 | 1 | 870 | 778 | 92 | 54:11 |
|
|
11 | 11 | 4 | 5 | 2 | 3,15 | ,890 | 0 | 299 | 266 | 33 | 57:12 |
|
|
4 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3,53 | ,869 | 0 | 107 | 93 | 14 | 59:26 |
MatejM. Marinov |
19 | 17 | 9 | 6 | 2 | 3,47 | ,885 | 1 | 515 | 456 | 59 | 53:43 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
3
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
4
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
5
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
6
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
7
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
8
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 13 | 10 | 88 | ,710 | 254:196 | +58 | ||
3
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
4
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 40 | 16 | 6 | 86 | ,694 | 254:199 | +55 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
6
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 256:252 | +4 | ||
7
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 29 | 23 | 10 | 68 | ,548 | 191:199 | −8 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
9
MADMadison Capitols
|
62 | 30 | 29 | 3 | 63 | ,508 | 233:233 | 0 | ||
10
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
11
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 29 | 29 | 4 | 62 | ,500 | 187:213 | −26 | ||
12
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 27 | 29 | 6 | 60 | ,484 | 253:253 | 0 | ||
13
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
14
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 23 | 34 | 5 | 51 | ,411 | 195:266 | −71 | ||
15
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
16
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |























