Omaha3:1Koniec
WaterlooOmaha Lancers – Waterloo Black Hawks 3:1, 1. 3. 2022
USHL · Základná časť
St 2. 3. 2022 · 02:05 · Liberty First Credit Union Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| OMA | 0 | 2 | 1 | 3 |
| WAT | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 2:0
-
0:57
Evan Werner · 2 min, vysoká hokejka
-
7:54
Cade Ahrenholz
Matthew Romer, Tanner Rowe
1:0
-
15:41
Mason McCormick · 5 min, bitka
-
15:41
Mason McCormick · 10 min, osobný trest
-
15:41
Cameron Mitchell · 5 min, bitka
-
15:41
Cameron Mitchell · 10 min, osobný trest
-
15:55
Frank D'Ancona · 2 min, vysoká hokejka
-
16:41
Jared Wright
bez asistencie
2:0
3. tretina – 1:1
-
3:23
Tanner Rowe · 2 min, podrazenie
-
10:25
Vincent Salice · 2 min, podrazenie
-
14:08
Chris Hedden · 2 min, držanie
-
15:08
Jacob Jeannette · 2 min, bránenie v hre
-
15:41
James Hong
Patrick Geary, Owen Baker
2:1
-
16:09
Patrick Geary · 2 min, sekanie
-
17:13
Chris Hedden
Matthew Romer
3:1
-
17:23
Johnny Waldron · 2 min, bránenie v hre
-
20:00
Johnny Waldron · 10 min, osobný trest
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
27
1/3
Presilovky
0/5
25
Trestné minúty
31
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 26 | 1 | ,963 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:43 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Porovnanie v sezóne
vs
66
Body v tabuľke
60
2,77
Góly na zápas
2,94
3,24
Inkasované na zápas
3,18
13,5 %
Presilovky
18,1 %
80,8 %
Oslabenia
84,4 %
27,0
Strely na zápas
29,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Omaha −5
Waterloo +2
+2
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
56 | 4 | 7 | 11 | −6 | 22 | 0 | 0 | 0 | 59 | 6,8 % | 0 | – |
AlexA. Bump |
27 | 11 | 6 | 17 | −2 | 32 | 3 | 0 | 3 | 71 | 15,5 % | 0 | – |
|
|
7 | 2 | 0 | 2 | −2 | 17 | 1 | 0 | 0 | 3 | 66,7 % | 0 | – |
|
|
59 | 10 | 5 | 15 | −5 | 28 | 1 | 0 | 0 | 92 | 10,9 % | 0 | – |
CameronC. Mitchell |
58 | 12 | 19 | 31 | −17 | 75 | 2 | 0 | 1 | 102 | 11,8 % | 0 | – |
OwenO. Fowler |
31 | 7 | 17 | 24 | +10 | 112 | 1 | 1 | 1 | 65 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
21 | 1 | 2 | 3 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 0 | – |
GarrettG. Wright |
40 | 12 | 18 | 30 | +3 | 8 | 1 | 1 | 3 | 103 | 11,7 % | 0 | – |
JaredJ. Wright |
59 | 15 | 19 | 34 | −7 | 6 | 5 | 1 | 2 | 131 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
49 | 4 | 5 | 9 | −11 | 33 | 0 | 0 | 1 | 28 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 6 | 19 | −6 | 69 | 3 | 0 | 0 | 108 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 15 | 20 | −6 | 14 | 0 | 1 | 1 | 84 | 6,0 % | 0 | – |
MorganM. Winters |
40 | 9 | 20 | 29 | −2 | 26 | 1 | 0 | 2 | 69 | 13,0 % | 0 | – |
MichaelM. Cameron |
54 | 18 | 18 | 36 | +4 | 12 | 4 | 1 | 5 | 91 | 19,8 % | 0 | – |
EvanE. Werner |
16 | 6 | 2 | 8 | +2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 48 | 12,5 % | 0 | – |
TomášT. Trunda |
38 | 1 | 6 | 7 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 12 | 15 | −7 | 10 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 0 | – |
VincentV. Salice |
44 | 6 | 12 | 18 | 0 | 24 | 0 | 1 | 0 | 50 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ChrisC. Hedden |
35 | 9 | 9 | 18 | −1 | 24 | 4 | 0 | 4 | 66 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
25 | 0 | 0 | 0 | −3 | 23 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
HunterH. McDonald |
33 | 3 | 7 | 10 | +14 | 59 | 1 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
36 | 4 | 5 | 9 | −4 | 12 | 0 | 0 | 2 | 27 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 14 | 17 | −9 | 38 | 0 | 0 | 1 | 68 | 4,4 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 3 | 3 | −3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 4 | 5 | −3 | 31 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 5 | 5 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
MattM. Basgall |
36 | 6 | 19 | 25 | +7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 77 | 7,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 2 | 4 | 6 | −10 | 101 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NickN. Perna |
11 | 0 | 0 | 0 | −4 | 39 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 11 | 7 | 4 | 0 | 3,54 | ,865 | 0 | 319 | 276 | 43 | 48:38 |
|
|
43 | 43 | 20 | 19 | 4 | 2,87 | ,903 | 1 | 1247 | 1126 | 121 | 58:50 |
|
|
8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 3,36 | ,870 | 0 | 207 | 180 | 27 | 60:11 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 13 | 7 | 20 | −7 | 8 | 6 | 0 | 2 | 55 | 23,6 % | 0 | – |
|
|
25 | 8 | 14 | 22 | −4 | 31 | 2 | 0 | 0 | 58 | 13,8 % | 0 | – |
JohnnyJ. Waldron |
51 | 15 | 30 | 45 | −12 | 30 | 3 | 0 | 2 | 156 | 9,6 % | 0 | – |
|
|
41 | 6 | 7 | 13 | +3 | 18 | 0 | 1 | 0 | 68 | 8,8 % | 0 | – |
JacobJ. Jeannette |
46 | 8 | 15 | 23 | +8 | 22 | 1 | 0 | 3 | 49 | 16,3 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 2 | 2 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 2 | 5 | 7 | −6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
62 | 10 | 12 | 22 | −23 | 14 | 3 | 0 | 2 | 136 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
61 | 11 | 13 | 24 | −7 | 16 | 3 | 1 | 1 | 72 | 15,3 % | 0 | – |
DanielD. Sambuco |
21 | 3 | 2 | 5 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | 41 | 7,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 11 | 13 | 24 | −3 | 32 | 2 | 0 | 0 | 100 | 11,0 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −1 | 29 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
13 | 1 | 1 | 2 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
18 | 3 | 1 | 4 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
51 | 10 | 11 | 21 | +5 | 4 | 2 | 0 | 3 | 59 | 16,9 % | 0 | – |
MasonM. McCormick |
46 | 7 | 9 | 16 | +3 | 145 | 0 | 0 | 1 | 51 | 13,7 % | 0 | – |
|
|
30 | 1 | 4 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
60 | 28 | 18 | 46 | −11 | 32 | 8 | 3 | 5 | 165 | 17,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 8 | 16 | 24 | −13 | 20 | 0 | 0 | 0 | 99 | 8,1 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 13 | 17 | −15 | 8 | 1 | 0 | 0 | 48 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
TeddyT. Lagerbäck |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CooperC. Wylie |
47 | 6 | 21 | 27 | +1 | 34 | 2 | 0 | 2 | 103 | 5,8 % | 0 | – |
MasonM. Reiners |
38 | 4 | 10 | 14 | −10 | 67 | 2 | 0 | 1 | 58 | 6,9 % | 0 | – |
TuckerT. Ness |
60 | 4 | 16 | 20 | −11 | 139 | 1 | 0 | 1 | 113 | 3,5 % | 0 | – |
|
|
21 | 2 | 2 | 4 | +4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
35 | 2 | 13 | 15 | −7 | 4 | 2 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
42 | 3 | 5 | 8 | +9 | 43 | 0 | 0 | 1 | 48 | 6,3 % | 0 | – |
TylerT. Procious |
54 | 2 | 15 | 17 | −5 | 47 | 1 | 0 | 0 | 59 | 3,4 % | 0 | – |
SamS. Rinzel |
21 | 2 | 8 | 10 | −2 | 8 | 2 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
|
|
15 | 1 | 2 | 3 | +2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 13 | 17 | −9 | 94 | 0 | 0 | 0 | 43 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 8
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
35 | 35 | 16 | 16 | 3 | 3,00 | ,899 | 2 | 986 | 886 | 100 | 57:03 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3,07 | ,884 | 0 | 121 | 107 | 14 | 45:33 |
JackJ. Williams |
25 | 23 | 11 | 11 | 1 | 2,60 | ,908 | 3 | 671 | 609 | 62 | 57:09 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
3
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
4
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
5
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
6
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
7
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
8
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 13 | 10 | 88 | ,710 | 254:196 | +58 | ||
3
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
4
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 40 | 16 | 6 | 86 | ,694 | 254:199 | +55 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
6
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 256:252 | +4 | ||
7
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 29 | 23 | 10 | 68 | ,548 | 191:199 | −8 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
9
MADMadison Capitols
|
62 | 30 | 29 | 3 | 63 | ,508 | 233:233 | 0 | ||
10
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
11
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 29 | 29 | 4 | 62 | ,500 | 187:213 | −26 | ||
12
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 27 | 29 | 6 | 60 | ,484 | 253:253 | 0 | ||
13
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
14
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 23 | 34 | 5 | 51 | ,411 | 195:266 | −71 | ||
15
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
16
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |



















