Omaha2:1Koniec
LincolnOmaha Lancers – Lincoln Stars 2:1, 27. 11. 2021
USHL · Základná časť
Ne 28. 11. 2021 · 01:05 · Ralston Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| OMA | 0 | 1 | 1 | 2 |
| LIN | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
19:41
Yu Sato · 2 min, držanie
2. tretina – 1:1
-
2:48
Kennedy O’Connor · 2 min, podrazenie
-
6:16
Joey Pierce · 2 min, krosček
-
6:16
Joey Pierce · 2 min, nešportové správanie
-
6:16
Nolan Hayes · 2 min, nešportové správanie
-
9:36
Mason Marcellus · 2 min, napadnutie zozadu
-
10:39
Lucas Wahlin · 2 min, podrazenie
-
12:47
Frank D'Ancona · 2 min, zákrok na hlavu
-
13:07
Noah Laba
Dalton Norris, Mason Marcellus
0:1
-
13:30
Henry Nelson · 2 min, hrubosť
-
13:30
Owen Fowler · 2 min, hrubosť
-
13:48
Nolan Hayes
Jared Wright, Garrett Wright
1:1
-
18:10
Andrew Centrella · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 1:0
-
1:18
Noah Laba · 2 min, krosček
-
1:18
Hunter McDonald · 2 min, hrubosť
-
8:45
Garrett Wright · 2 min, hákovanie
-
10:37
Michael Mastrodomenico · 2 min, hákovanie
-
13:04
Hunter McDonald · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
19:45
Michael Cameron
Kennedy O’Connor, Hunter McDonald
2:1
Štatistiky tímov
vs
35
Strely na bránku
33
0/5
Presilovky
1/5
16
Trestné minúty
16
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 4 | 4 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 32 | 1 | ,970 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | −2 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:45 | 35 | 33 | 2 | ,943 |
Porovnanie v sezóne
vs
66
Body v tabuľke
77
2,77
Góly na zápas
3,65
3,24
Inkasované na zápas
3,35
13,5 %
Presilovky
20,4 %
80,8 %
Oslabenia
84,3 %
27,0
Strely na zápas
31,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Omaha +6
Lincoln +2
+6
0
−1
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
56 | 4 | 7 | 11 | −6 | 22 | 0 | 0 | 0 | 59 | 6,8 % | 0 | – |
AlexA. Bump |
27 | 11 | 6 | 17 | −2 | 32 | 3 | 0 | 3 | 71 | 15,5 % | 0 | – |
|
|
7 | 2 | 0 | 2 | −2 | 17 | 1 | 0 | 0 | 3 | 66,7 % | 0 | – |
|
|
59 | 10 | 5 | 15 | −5 | 28 | 1 | 0 | 0 | 92 | 10,9 % | 0 | – |
CameronC. Mitchell |
58 | 12 | 19 | 31 | −17 | 75 | 2 | 0 | 1 | 102 | 11,8 % | 0 | – |
OwenO. Fowler |
31 | 7 | 17 | 24 | +10 | 112 | 1 | 1 | 1 | 65 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
21 | 1 | 2 | 3 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 0 | – |
GarrettG. Wright |
40 | 12 | 18 | 30 | +3 | 8 | 1 | 1 | 3 | 103 | 11,7 % | 0 | – |
JaredJ. Wright |
59 | 15 | 19 | 34 | −7 | 6 | 5 | 1 | 2 | 131 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
49 | 4 | 5 | 9 | −11 | 33 | 0 | 0 | 1 | 28 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 6 | 19 | −6 | 69 | 3 | 0 | 0 | 108 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 1 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 15 | 20 | −6 | 14 | 0 | 1 | 1 | 84 | 6,0 % | 0 | – |
MorganM. Winters |
40 | 9 | 20 | 29 | −2 | 26 | 1 | 0 | 2 | 69 | 13,0 % | 0 | – |
MichaelM. Cameron |
54 | 18 | 18 | 36 | +4 | 12 | 4 | 1 | 5 | 91 | 19,8 % | 0 | – |
EvanE. Werner |
16 | 6 | 2 | 8 | +2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 48 | 12,5 % | 0 | – |
TomášT. Trunda |
38 | 1 | 6 | 7 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 12 | 15 | −7 | 10 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 0 | – |
VincentV. Salice |
44 | 6 | 12 | 18 | 0 | 24 | 0 | 1 | 0 | 50 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
15 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ChrisC. Hedden |
35 | 9 | 9 | 18 | −1 | 24 | 4 | 0 | 4 | 66 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
25 | 0 | 0 | 0 | −3 | 23 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
HunterH. McDonald |
33 | 3 | 7 | 10 | +14 | 59 | 1 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
36 | 4 | 5 | 9 | −4 | 12 | 0 | 0 | 2 | 27 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
37 | 2 | 6 | 8 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
57 | 3 | 14 | 17 | −9 | 38 | 0 | 0 | 1 | 68 | 4,4 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 3 | 3 | −3 | 29 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 4 | 5 | −3 | 31 | 0 | 0 | 0 | 43 | 2,3 % | 0 | – |
|
|
12 | 0 | 5 | 5 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
MattM. Basgall |
36 | 6 | 19 | 25 | +7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 77 | 7,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 2 | 4 | 6 | −10 | 101 | 0 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 0 | – |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NickN. Perna |
11 | 0 | 0 | 0 | −4 | 39 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 11 | 7 | 4 | 0 | 3,54 | ,865 | 0 | 319 | 276 | 43 | 48:38 |
|
|
43 | 43 | 20 | 19 | 4 | 2,87 | ,903 | 1 | 1247 | 1126 | 121 | 58:50 |
|
|
8 | 8 | 3 | 3 | 2 | 3,36 | ,870 | 0 | 207 | 180 | 27 | 60:11 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
LucasL. Wahlin |
59 | 31 | 30 | 61 | +26 | 66 | 2 | 5 | 6 | 149 | 20,8 % | 0 | – |
DillanD. Bentley |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JackJ. Silich |
5 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 3 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 8 | 11 | −3 | 46 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 0 | – |
|
|
49 | 4 | 7 | 11 | −9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 0 | – |
|
|
24 | 1 | 0 | 1 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 0 | – |
YuY. Sato |
56 | 9 | 11 | 20 | −1 | 43 | 0 | 0 | 2 | 98 | 9,2 % | 0 | – |
NoahN. Laba |
50 | 15 | 24 | 39 | +7 | 115 | 2 | 5 | 1 | 95 | 15,8 % | 0 | – |
|
|
34 | 8 | 8 | 16 | +8 | 73 | 1 | 0 | 0 | 59 | 13,6 % | 0 | – |
|
|
14 | 1 | 3 | 4 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
62 | 10 | 36 | 46 | +15 | 48 | 3 | 1 | 4 | 117 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
39 | 5 | 2 | 7 | −1 | 20 | 0 | 1 | 0 | 42 | 11,9 % | 0 | – |
|
|
13 | 2 | 3 | 5 | −3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 17 | 11,8 % | 0 | – |
GriffinG. Jurecki |
54 | 11 | 14 | 25 | +3 | 14 | 1 | 0 | 2 | 84 | 13,1 % | 0 | – |
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
AidanA. Thompson |
57 | 24 | 58 | 82 | +22 | 52 | 6 | 4 | 1 | 178 | 13,5 % | 0 | – |
GlebG. Veremyev |
56 | 16 | 12 | 28 | −5 | 133 | 6 | 0 | 3 | 114 | 14,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
KillianK. Kiecker-Olson |
19 | 5 | 5 | 10 | −7 | 22 | 2 | 0 | 3 | 45 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
61 | 15 | 17 | 32 | −23 | 30 | 7 | 0 | 2 | 115 | 13,0 % | 0 | – |
|
|
9 | 0 | 2 | 2 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 9 | 37 | 46 | +8 | 75 | 3 | 0 | 4 | 100 | 9,0 % | 0 | – |
MichaelM. Mastrodomenico |
53 | 4 | 14 | 18 | −3 | 46 | 1 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 0 | – |
MarianM. Mosko |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
CarterC. Schade |
55 | 4 | 27 | 31 | +21 | 58 | 0 | 0 | 1 | 100 | 4,0 % | 0 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
52 | 4 | 10 | 14 | −3 | 68 | 0 | 0 | 1 | 77 | 5,2 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
DaltonD. Norris |
62 | 26 | 28 | 54 | −3 | 46 | 19 | 0 | 2 | 149 | 17,4 % | 0 | – |
|
|
62 | 14 | 18 | 32 | −1 | 60 | 4 | 0 | 0 | 76 | 18,4 % | 0 | – |
CaseyC. Roepke |
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JoeyJ. Pierce |
61 | 2 | 13 | 15 | −1 | 69 | 0 | 1 | 0 | 81 | 2,5 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KaidanK. Mbereko |
35 | 32 | 18 | 11 | 3 | 3,01 | ,898 | 1 | 931 | 836 | 95 | 54:05 |
JacksonJ. Baker |
3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3,32 | ,889 | 0 | 54 | 48 | 6 | 36:07 |
CameronC. Whitehead |
31 | 28 | 16 | 8 | 4 | 3,19 | ,892 | 2 | 832 | 742 | 90 | 54:33 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4,18 | ,897 | 0 | 39 | 35 | 4 | 57:26 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
3
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
4
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
5
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
6
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
7
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
8
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TCTri-City Storm
|
62 | 47 | 11 | 4 | 98 | ,790 | 260:138 | +122 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 13 | 10 | 88 | ,710 | 254:196 | +58 | ||
3
SCSioux City Musketeers
|
62 | 41 | 16 | 5 | 87 | ,702 | 238:169 | +69 | ||
4
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 40 | 16 | 6 | 86 | ,694 | 254:199 | +55 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 35 | 20 | 7 | 77 | ,621 | 226:208 | +18 | ||
6
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 33 | 23 | 6 | 72 | ,581 | 256:252 | +4 | ||
7
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 29 | 23 | 10 | 68 | ,548 | 191:199 | −8 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 30 | 26 | 6 | 66 | ,532 | 172:201 | −29 | ||
9
MADMadison Capitols
|
62 | 30 | 29 | 3 | 63 | ,508 | 233:233 | 0 | ||
10
FGOFargo Force
|
62 | 28 | 28 | 6 | 62 | ,500 | 187:207 | −20 | ||
11
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 29 | 29 | 4 | 62 | ,500 | 187:213 | −26 | ||
12
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 27 | 29 | 6 | 60 | ,484 | 253:253 | 0 | ||
13
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 28 | 30 | 4 | 60 | ,484 | 182:197 | −15 | ||
14
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 23 | 34 | 5 | 51 | ,411 | 195:266 | −71 | ||
15
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 19 | 37 | 6 | 44 | ,355 | 152:237 | −85 | ||
16
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 18 | 39 | 5 | 41 | ,331 | 166:238 | −72 |























