Madison5:3Koniec
YoungstownMadison Capitols – Youngstown Phantoms 5:3, 11. 12. 2022
USHL · Základná časť
Ne 11. 12. 2022 · 22:05 · Bob Suter Capitol Ice
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| MAD | 1 | 0 | 4 | 5 |
| YNG | 0 | 3 | 0 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
6:23
Nick Wallace · 2 min, držanie
-
10:42
Nathan Lewis
Miko Matikka, Jack Musa
1:0
-
11:25
Matt McGroarty · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
12:18
William Whitelaw · 2 min, bránenie v hre
-
14:28
Miko Matikka · 2 min, podrazenie
2. tretina – 0:3
-
2:44
Gustav Portillo · 2 min, krosček
-
8:54
Brandon Svoboda
Matthew Perkins, Andrew Centrella
1:1
-
9:13
Brandon Svoboda
Blake Bechen, Matthew Perkins
1:2
-
15:16
William Felicio · 2 min, podrazenie
-
18:35
Tyler Catalano
Chase Pietila, Tomáš Machů
1:3
3. tretina – 4:0
-
5:10
Jack Willson · 2 min, hákovanie
-
7:16
Miko Matikka
Jack Musa, Nathan Lewis
2:3
-
7:38
Gustav Portillo
Max Nagel
3:3
-
12:38
Andrew Kuzma · 2 min, bránenie v hre
-
15:21
Nick Williams · 2 min, sekanie
-
17:03
William Felicio
Gustav Portillo, Max Nagel
4:3
-
18:27
Matt McGroarty
Jack Musa, Nick Wallace
5:3
-
18:27
William Whitelaw · 2 min, hrubosť
-
18:27
Trey Ausmus · 2 min, hrubosť
Štatistiky tímov
vs
22
Strely na bránku
27
1/3
Presilovky
0/6
14
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 3 | 3 | +1 | 0 | 0 |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 2 | 1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 24 | 3 | ,889 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 21 | 17 | 4 | ,810 |
Porovnanie v sezóne
vs
38
Body v tabuľke
81
2,98
Góly na zápas
3,63
4,68
Inkasované na zápas
2,79
16,3 %
Presilovky
19,9 %
69,0 %
Oslabenia
80,8 %
30,0
Strely na zápas
33,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Madison −6
Youngstown +5
+5
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 11 | 12 | −19 | 48 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
30 | 11 | 10 | 21 | −2 | 24 | 3 | 0 | 2 | 39 | 28,2 % | 0 | – |
MikoM. Matikka |
28 | 16 | 19 | 35 | −9 | 29 | 4 | 0 | 0 | 113 | 14,2 % | 0 | – |
ThomasT. Weis |
9 | 2 | 2 | 4 | −8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
38 | 4 | 5 | 9 | −12 | 14 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 0 | – |
PeterP. Cisár |
44 | 6 | 9 | 15 | −3 | 40 | 1 | 0 | 0 | 58 | 10,3 % | 0 | – |
QuinnQ. Finley |
23 | 10 | 17 | 27 | −13 | 12 | 3 | 0 | 1 | 88 | 11,4 % | 0 | – |
|
|
50 | 17 | 20 | 37 | −10 | 36 | 5 | 0 | 0 | 129 | 13,2 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 9 | 16 | 25 | −27 | 12 | 1 | 0 | 1 | 84 | 10,7 % | 0 | – |
|
|
38 | 17 | 16 | 33 | −17 | 6 | 7 | 0 | 1 | 90 | 18,9 % | 0 | – |
BennettB. Barnes |
27 | 1 | 2 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
12 | 1 | 1 | 2 | −4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
62 | 11 | 28 | 39 | −17 | 78 | 2 | 0 | 0 | 103 | 10,7 % | 0 | – |
|
|
62 | 9 | 16 | 25 | −25 | 16 | 1 | 1 | 1 | 113 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
29 | 5 | 8 | 13 | −10 | 14 | 0 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 2 | 2 | 4 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 14 | 12 | 26 | −19 | 18 | 4 | 2 | 2 | 115 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
57 | 9 | 13 | 22 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 61 | 14,8 % | 0 | – |
|
|
26 | 10 | 8 | 18 | +3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 58 | 17,2 % | 0 | – |
|
|
43 | 1 | 1 | 2 | −11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 0 | – |
Obrancovia 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 9,1 % | 0 | – |
|
|
48 | 2 | 11 | 13 | −5 | 39 | 0 | 0 | 1 | 52 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
34 | 3 | 7 | 10 | −11 | 33 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 24 | 28 | −21 | 51 | 2 | 0 | 1 | 105 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
31 | 1 | 3 | 4 | −11 | 18 | 1 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
19 | 1 | 6 | 7 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
52 | 2 | 12 | 14 | −14 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
52 | 8 | 11 | 19 | −6 | 40 | 2 | 0 | 2 | 65 | 12,3 % | 0 | – |
NickN. Wallace |
48 | 3 | 20 | 23 | −15 | 48 | 1 | 0 | 1 | 80 | 3,8 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. Ratzlaff |
7 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
47 | 1 | 5 | 6 | −18 | 26 | 0 | 0 | 0 | 39 | 2,6 % | 0 | – |
| 38RyanR. Lukko | 2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
| 40JacobJ. Margarit | 3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5,57 | ,827 | 0 | 98 | 81 | 17 | 45:45 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
RastislavR. Eliáš |
32 | 29 | 8 | 19 | 2 | 4,07 | ,864 | 0 | 877 | 758 | 119 | 54:50 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
32 | 30 | 9 | 19 | 2 | 4,64 | ,849 | 0 | 883 | 750 | 133 | 53:46 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,00 | ,794 | 0 | 34 | 27 | 7 | 60:00 |
Útočníci 25
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
17 | 2 | 2 | 4 | −3 | 25 | 1 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
DansD. Locmelis |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
16 | 1 | 3 | 4 | +3 | 21 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
62 | 36 | 25 | 61 | +11 | 90 | 12 | 3 | 3 | 237 | 15,2 % | 0 | – |
|
|
11 | 1 | 2 | 3 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
55 | 4 | 6 | 10 | +4 | 14 | 0 | 1 | 1 | 64 | 6,3 % | 0 | – |
|
|
59 | 8 | 5 | 13 | +6 | 129 | 0 | 0 | 0 | 47 | 17,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 12 | 15 | 27 | +5 | 12 | 8 | 0 | 4 | 85 | 14,1 % | 0 | – |
|
|
42 | 3 | 7 | 10 | +6 | 28 | 0 | 0 | 1 | 62 | 4,8 % | 0 | – |
|
|
36 | 4 | 8 | 12 | +10 | 26 | 0 | 0 | 0 | 21 | 19,0 % | 0 | – |
ShaneS. Lachance |
62 | 33 | 21 | 54 | +13 | 53 | 15 | 0 | 1 | 175 | 18,9 % | 0 | – |
|
|
39 | 2 | 5 | 7 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
60 | 15 | 29 | 44 | +13 | 77 | 2 | 0 | 1 | 114 | 13,2 % | 0 | – |
|
|
61 | 18 | 29 | 47 | +18 | 10 | 2 | 0 | 1 | 109 | 16,5 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 0 | – |
KentaK. Isogai |
61 | 14 | 25 | 39 | +19 | 14 | 1 | 0 | 3 | 125 | 11,2 % | 0 | – |
|
|
59 | 16 | 10 | 26 | +20 | 32 | 1 | 0 | 4 | 84 | 19,0 % | 0 | – |
MartinM. Mišiak |
27 | 6 | 11 | 17 | +2 | 26 | 3 | 0 | 2 | 63 | 9,5 % | 0 | – |
|
|
6 | 4 | 1 | 5 | +5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 66,7 % | 0 | – |
|
|
43 | 18 | 31 | 49 | +9 | 28 | 2 | 1 | 6 | 91 | 19,8 % | 0 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
24 | 0 | 4 | 4 | +6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
EvanE. Sofikitis |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
TomášT. Machů |
57 | 4 | 10 | 14 | +11 | 39 | 0 | 0 | 0 | 46 | 8,7 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 13 | 16 | +8 | 54 | 0 | 0 | 1 | 56 | 5,4 % | 0 | – |
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
24 | 0 | 3 | 3 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 0 | – |
ChaseC. Pietila |
60 | 7 | 29 | 36 | +8 | 125 | 3 | 0 | 1 | 131 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
59 | 2 | 16 | 18 | +7 | 24 | 1 | 0 | 0 | 69 | 2,9 % | 0 | – |
|
|
61 | 2 | 25 | 27 | +26 | 22 | 0 | 0 | 1 | 64 | 3,1 % | 0 | – |
|
|
56 | 3 | 35 | 38 | +11 | 102 | 2 | 0 | 0 | 129 | 2,3 % | 0 | – |
|
|
36 | 0 | 9 | 9 | +17 | 39 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 10
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RastislavR. Eliáš |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JacobJ. Fowler |
40 | 37 | 27 | 9 | 4 | 2,28 | ,921 | 5 | 1117 | 1029 | 88 | 57:57 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30DylanD. Krick | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
25 | 25 | 11 | 10 | 1 | 3,15 | ,891 | 0 | 686 | 611 | 75 | 57:12 |
| 94GaetenoG. Piccione | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 95LeifL. Ekblad | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
OwenO. Lepak |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 18 | 5 | 83 | ,669 | 275:227 | +48 | ||
2
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 225:173 | +52 | ||
3
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 271:238 | +33 | ||
4
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 32 | 23 | 7 | 71 | ,573 | 204:204 | 0 | ||
5
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 32 | 24 | 6 | 70 | ,565 | 206:217 | −11 | ||
6
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 30 | 23 | 9 | 69 | ,556 | 206:188 | +18 | ||
7
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 27 | 32 | 3 | 57 | ,460 | 219:266 | −47 | ||
8
MADMadison Capitols
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 185:290 | −105 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 40 | 14 | 8 | 88 | ,710 | 230:159 | +71 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 18 | 5 | 83 | ,669 | 275:227 | +48 | ||
3
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 225:173 | +52 | ||
4
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 40 | 21 | 1 | 81 | ,653 | 230:181 | +49 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 214:185 | +29 | ||
6
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 271:238 | +33 | ||
7
TCTri-City Storm
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 213:204 | +9 | ||
8
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 32 | 23 | 7 | 71 | ,573 | 204:204 | 0 | ||
9
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 32 | 24 | 6 | 70 | ,565 | 206:217 | −11 | ||
10
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 30 | 23 | 9 | 69 | ,556 | 206:188 | +18 | ||
11
SCSioux City Musketeers
|
62 | 29 | 28 | 5 | 63 | ,508 | 200:200 | 0 | ||
12
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 28 | 9 | 59 | ,476 | 167:194 | −27 | ||
13
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 27 | 32 | 3 | 57 | ,460 | 219:266 | −47 | ||
14
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 23 | 31 | 8 | 54 | ,435 | 181:225 | −44 | ||
15
OMAOmaha Lancers
|
62 | 17 | 36 | 9 | 43 | ,347 | 140:215 | −75 | ||
16
MADMadison Capitols
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 185:290 | −105 |













