Fargo4:2Koniec
Des MoinesFargo Force – Des Moines Buccaneers 4:2, 30. 12. 2022
USHL · Základná časť
So 31. 12. 2022 · 02:05 · Scheels Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| FGO | 1 | 3 | 0 | 4 |
| DSM | 0 | 1 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
8:28
German Yavash
Kyle Smolen, Charlie Russell
1:0
-
14:27
Henry Bartle · 2 min, bránenie v hre
-
16:51
Leo Gruba · 2 min, bránenie v hre
2. tretina – 3:1
-
1:08
Ty Henricks
JP Turner
2:0
-
7:47
Tanner Walos
Boris Skalos
3:0
-
8:10
Braedon Ford
Braden Rourke, Payton Nelson
3:1
-
8:25
Talon Sigurdson · 2 min, vysoká hokejka
-
10:33
Braden Rourke · 2 min, držanie
-
14:50
Jacob Napier · 2 min, bránenie v hre
-
16:08
Henry Bartle · 2 min, podrazenie
-
19:46
Chase Ramsay · 2 min, hákovanie
-
19:52
Kyle Smolen
Joe Palodichuk, Bret Link
4:1
3. tretina – 0:1
-
7:26
Braden Rourke · 2 min, zákrok na hlavu
-
7:26
Tanner Walos · 2 min, krosček
-
16:56
Joe Gramer
bez asistencie
4:2
Štatistiky tímov
vs
37
Strely na bránku
30
1/5
Presilovky
0/2
6
Trestné minúty
12
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +1 | 0 | 5 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 5 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 30 | 28 | 2 | ,933 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 4 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:05 | 37 | 33 | 4 | ,892 |
Porovnanie v sezóne
vs
88
Body v tabuľke
59
3,71
Góly na zápas
2,69
2,56
Inkasované na zápas
3,13
17,3 %
Presilovky
19,3 %
79,2 %
Oslabenia
78,3 %
31,6
Strely na zápas
26,6
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Fargo +5
Des Moines +2
+5
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
JakeJ. Merens |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
28 | 6 | 3 | 9 | +3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 30 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
26 | 8 | 18 | 26 | +14 | 16 | 1 | 0 | 2 | 69 | 11,6 % | 0 | – |
|
|
51 | 17 | 17 | 34 | +8 | 10 | 11 | 2 | 3 | 75 | 22,7 % | 0 | – |
|
|
61 | 26 | 29 | 55 | +36 | 63 | 2 | 1 | 4 | 190 | 13,7 % | 0 | – |
|
|
56 | 7 | 11 | 18 | +10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 58 | 12,1 % | 0 | – |
|
|
48 | 4 | 12 | 16 | +8 | 32 | 0 | 0 | 2 | 32 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
53 | 2 | 11 | 13 | +6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 56 | 3,6 % | 0 | – |
KyleK. Smolen |
59 | 17 | 22 | 39 | +24 | 70 | 4 | 3 | 2 | 100 | 17,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 14 | 20 | 34 | +11 | 132 | 0 | 1 | 0 | 93 | 15,1 % | 0 | – |
|
|
33 | 5 | 4 | 9 | 0 | 63 | 1 | 0 | 0 | 44 | 11,4 % | 0 | – |
|
|
40 | 8 | 16 | 24 | −3 | 16 | 2 | 0 | 0 | 71 | 11,3 % | 0 | – |
ColeC. Knuble |
57 | 30 | 36 | 66 | +31 | 46 | 6 | 0 | 3 | 216 | 13,9 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
TysonT. Gross |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
18 | 4 | 6 | 10 | +3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 30 | 13,3 % | 0 | – |
|
|
61 | 6 | 14 | 20 | +3 | 53 | 0 | 0 | 1 | 100 | 6,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 21 | 15 | 36 | +23 | 47 | 3 | 6 | 5 | 155 | 13,5 % | 0 | – |
|
|
57 | 12 | 43 | 55 | +27 | 16 | 4 | 0 | 0 | 78 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
8 | 2 | 1 | 3 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
ThomasT. Zocco |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
41 | 1 | 7 | 8 | +2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
29 | 1 | 3 | 4 | +5 | 27 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 0 | – |
|
|
61 | 7 | 15 | 22 | +22 | 36 | 1 | 0 | 3 | 77 | 9,1 % | 0 | – |
|
|
60 | 8 | 15 | 23 | +24 | 42 | 1 | 0 | 2 | 91 | 8,8 % | 0 | – |
|
|
58 | 7 | 17 | 24 | +31 | 69 | 0 | 0 | 1 | 89 | 7,9 % | 0 | – |
|
|
44 | 8 | 21 | 29 | +31 | 14 | 2 | 1 | 3 | 113 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
50 | 4 | 2 | 6 | +12 | 44 | 0 | 0 | 1 | 45 | 8,9 % | 0 | – |
|
|
61 | 3 | 18 | 21 | +26 | 33 | 0 | 0 | 1 | 45 | 6,7 % | 0 | – |
|
|
16 | 0 | 0 | 0 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | – |
MarianM. Mosko |
18 | 0 | 2 | 2 | +7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
| 39OwenO. Thomas | 1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8:43 |
|
|
33 | 32 | 19 | 10 | 3 | 2,40 | ,914 | 3 | 905 | 827 | 78 | 59:02 |
MatejM. Marinov |
30 | 30 | 21 | 4 | 5 | 2,36 | ,917 | 1 | 840 | 770 | 70 | 59:23 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 36NoelN. Olsonawski | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 26
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GenoG. Carcone |
3 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 3 | 3 | −1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
56 | 12 | 11 | 23 | −16 | 77 | 3 | 0 | 2 | 89 | 13,5 % | 0 | – |
ĽubomírĽ. Kupčo |
53 | 17 | 17 | 34 | +2 | 16 | 2 | 0 | 1 | 95 | 17,9 % | 0 | – |
|
|
57 | 11 | 11 | 22 | −14 | 20 | 5 | 0 | 1 | 90 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
19 | 3 | 1 | 4 | −12 | 39 | 2 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 0 | – |
|
|
54 | 6 | 10 | 16 | −13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 49 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
34 | 9 | 9 | 18 | +10 | 26 | 0 | 3 | 0 | 71 | 12,7 % | 0 | – |
|
|
61 | 13 | 32 | 45 | −4 | 40 | 4 | 0 | 2 | 120 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
31 | 2 | 3 | 5 | −7 | 12 | 1 | 0 | 1 | 16 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
15 | 2 | 4 | 6 | +2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 0 | – |
|
|
16 | 1 | 2 | 3 | −2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 20 | 5,0 % | 0 | – |
|
|
61 | 15 | 14 | 29 | −13 | 37 | 5 | 0 | 2 | 123 | 12,2 % | 0 | – |
|
|
44 | 3 | 6 | 9 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 0 | – |
|
|
25 | 5 | 6 | 11 | 0 | 18 | 1 | 0 | 0 | 40 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
59 | 4 | 4 | 8 | −21 | 14 | 0 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
53 | 10 | 14 | 24 | −3 | 33 | 1 | 1 | 0 | 74 | 13,5 % | 0 | – |
|
|
12 | 1 | 0 | 1 | −5 | 8 | 1 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
52 | 14 | 9 | 23 | +1 | 51 | 4 | 2 | 2 | 101 | 13,9 % | 0 | – |
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | +3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
17 | 2 | 4 | 6 | +1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 0 | – |
|
|
3 | 1 | 0 | 1 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59 | 3 | 10 | 13 | +8 | 34 | 0 | 0 | 0 | 57 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
59 | 4 | 5 | 9 | −12 | 55 | 0 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 0 | – |
GustavG. Stjernberg |
62 | 8 | 12 | 20 | −1 | 73 | 4 | 0 | 2 | 125 | 6,4 % | 0 | – |
MichaelM. Bevilacqua |
59 | 7 | 23 | 30 | −12 | 23 | 4 | 0 | 4 | 95 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
56 | 6 | 11 | 17 | +4 | 24 | 2 | 0 | 3 | 65 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
56 | 1 | 7 | 8 | +6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 60 | 1,7 % | 0 | – |
|
|
56 | 1 | 4 | 5 | −7 | 28 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
41 | 0 | 6 | 6 | −7 | 20 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 0 | – |
ConnorC. Bewick |
9 | 0 | 2 | 2 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaxM. Lundgren |
41 | 39 | 19 | 16 | 4 | 2,65 | ,913 | 3 | 1214 | 1108 | 106 | 58:31 |
JánJ. Korec |
24 | 23 | 6 | 12 | 5 | 3,21 | ,901 | 1 | 725 | 653 | 72 | 56:00 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 1,000 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3:38 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 40 | 14 | 8 | 88 | ,710 | 230:159 | +71 | ||
2
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 40 | 21 | 1 | 81 | ,653 | 230:181 | +49 | ||
3
LINLincoln Stars
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 214:185 | +29 | ||
4
TCTri-City Storm
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 213:204 | +9 | ||
5
SCSioux City Musketeers
|
62 | 29 | 28 | 5 | 63 | ,508 | 200:200 | 0 | ||
6
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 28 | 9 | 59 | ,476 | 167:194 | −27 | ||
7
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 23 | 31 | 8 | 54 | ,435 | 181:225 | −44 | ||
8
OMAOmaha Lancers
|
62 | 17 | 36 | 9 | 43 | ,347 | 140:215 | −75 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
FGOFargo Force
|
62 | 40 | 14 | 8 | 88 | ,710 | 230:159 | +71 | ||
2
CHIChicago Steel
|
62 | 39 | 18 | 5 | 83 | ,669 | 275:227 | +48 | ||
3
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 38 | 19 | 5 | 81 | ,653 | 225:173 | +52 | ||
4
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 40 | 21 | 1 | 81 | ,653 | 230:181 | +49 | ||
5
LINLincoln Stars
|
62 | 37 | 21 | 4 | 78 | ,629 | 214:185 | +29 | ||
6
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 36 | 21 | 5 | 77 | ,621 | 271:238 | +33 | ||
7
TCTri-City Storm
|
62 | 34 | 20 | 8 | 76 | ,613 | 213:204 | +9 | ||
8
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 32 | 23 | 7 | 71 | ,573 | 204:204 | 0 | ||
9
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 32 | 24 | 6 | 70 | ,565 | 206:217 | −11 | ||
10
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 30 | 23 | 9 | 69 | ,556 | 206:188 | +18 | ||
11
SCSioux City Musketeers
|
62 | 29 | 28 | 5 | 63 | ,508 | 200:200 | 0 | ||
12
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 28 | 9 | 59 | ,476 | 167:194 | −27 | ||
13
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 27 | 32 | 3 | 57 | ,460 | 219:266 | −47 | ||
14
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 23 | 31 | 8 | 54 | ,435 | 181:225 | −44 | ||
15
OMAOmaha Lancers
|
62 | 17 | 36 | 9 | 43 | ,347 | 140:215 | −75 | ||
16
MADMadison Capitols
|
62 | 17 | 41 | 4 | 38 | ,306 | 185:290 | −105 |










