Dubuque3:1Koniec
Cedar RapidsDubuque Fighting Saints – Cedar Rapids RoughRiders 3:1, 5. 2. 2025
USHL · Základná časť
Št 6. 2. 2025 · 02:05 · ImOn Arena (Dubuque)
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| DBQ | 1 | 1 | 1 | 3 |
| CR | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
1:39
Lucas Van Vliet
Dryden Allen, Gavin Cornforth
1:0
-
14:34
Kristian Kostadinski · 2 min, hra kolenom
-
16:40
Simon Seidl
Grant Young, Joseph Mense
1:1
2. tretina – 1:0
-
4:16
Josh Giuliani
Cole Spicer, Heikki Ruohonen
2:1
-
5:03
Teddy Merrill · 2 min, krosček
-
19:18
Thomas Vandenberg · 2 min, sekanie
-
19:18
Matthew Desiderio · 2 min, sekanie
3. tretina – 1:0
-
14:50
Joseph Fenton · 2 min, sekanie
-
19:15
Lucas Van Vliet
Charlie Arend
3:1
Štatistiky tímov
vs
24
Strely na bránku
33
0/1
Presilovky
0/2
6
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 0 | 3 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 32 | 1 | ,970 |
| Hráč | +/− | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:27 | 23 | 21 | 2 | ,913 |
Porovnanie v sezóne
vs
85
Body v tabuľke
59
3,65
Góly na zápas
2,87
3,00
Inkasované na zápas
3,02
23,6 %
Presilovky
18,2 %
77,2 %
Oslabenia
74,0 %
29,5
Strely na zápas
28,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Dubuque +2
Cedar Rapids −1
+4
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NicholasN. Desiderio |
9 | 0 | 1 | 1 | +1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
KaneK. Johnson |
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
XavierX. Lieb |
2 | 0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
BeksultanB. Makysh |
4 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
55 | 9 | 14 | 23 | +2 | 26 | 2 | 0 | 2 | 88 | 10,2 % | 0 | – |
|
|
62 | 27 | 27 | 54 | +10 | 47 | 9 | 0 | 5 | 133 | 20,3 % | 0 | – |
|
|
59 | 8 | 20 | 28 | +13 | 20 | 3 | 0 | 2 | 105 | 7,6 % | 0 | – |
|
|
49 | 16 | 22 | 38 | +7 | 6 | 3 | 0 | 4 | 100 | 16,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 5 | 16 | 21 | −6 | 101 | 0 | 0 | 1 | 82 | 6,1 % | 0 | – |
|
|
61 | 22 | 23 | 45 | +8 | 6 | 3 | 1 | 5 | 130 | 16,9 % | 0 | – |
MelvinM. Ekman |
44 | 3 | 10 | 13 | +6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 0 | – |
TorkelT. Jennersjo |
50 | 12 | 7 | 19 | +5 | 85 | 0 | 0 | 4 | 54 | 22,2 % | 0 | – |
|
|
53 | 23 | 17 | 40 | +13 | 26 | 8 | 1 | 5 | 92 | 25,0 % | 0 | – |
GavinG. Lock |
27 | 2 | 2 | 4 | −1 | 38 | 0 | 0 | 0 | 10 | 20,0 % | 0 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
51 | 13 | 27 | 40 | +8 | 17 | 2 | 1 | 1 | 70 | 18,6 % | 0 | – |
CooperC. Dennis |
55 | 9 | 25 | 34 | +15 | 6 | 1 | 0 | 0 | 85 | 10,6 % | 0 | – |
|
|
37 | 9 | 26 | 35 | +3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 63 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
56 | 22 | 28 | 50 | +1 | 52 | 4 | 0 | 3 | 169 | 13,0 % | 0 | – |
RitterR. Coombs |
29 | 7 | 6 | 13 | −2 | 42 | 0 | 0 | 1 | 28 | 25,0 % | 0 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LukeL. Brierley |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 14 | 24 | 38 | +14 | 34 | 6 | 0 | 3 | 153 | 9,2 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 4 | 4 | +5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – |
CullenC. McCrate |
13 | 0 | 0 | 0 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
62 | 6 | 10 | 16 | +25 | 99 | 0 | 0 | 0 | 56 | 10,7 % | 0 | – |
|
|
25 | 0 | 1 | 1 | −7 | 29 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
60 | 3 | 12 | 15 | +3 | 26 | 0 | 0 | 0 | 52 | 5,8 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
34 | 2 | 11 | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 0 | – |
|
|
54 | 4 | 8 | 12 | +8 | 14 | 1 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 0 | – |
|
|
56 | 6 | 19 | 25 | +18 | 10 | 1 | 0 | 0 | 81 | 7,4 % | 0 | – |
|
|
62 | 1 | 11 | 12 | +15 | 14 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MatthewM. Minchak |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JanJ. Špunar |
39 | 38 | 24 | 15 | 0 | 2,82 | ,907 | 2 | 1158 | 1050 | 108 | 58:54 |
|
|
2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2,51 | ,891 | 0 | 46 | 41 | 5 | 59:51 |
|
|
23 | 22 | 16 | 2 | 3 | 2,76 | ,914 | 1 | 705 | 644 | 61 | 57:38 |
Útočníci 26
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
58 | 20 | 34 | 54 | +14 | 72 | 2 | 0 | 4 | 169 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 21 | 26 | 47 | +6 | 16 | 11 | 0 | 2 | 171 | 12,3 % | 0 | – |
|
|
7 | 1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | – |
|
|
59 | 8 | 7 | 15 | −7 | 18 | 0 | 3 | 2 | 74 | 10,8 % | 0 | – |
JasonJ. Musa |
59 | 6 | 19 | 25 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 87 | 6,9 % | 0 | – |
|
|
45 | 8 | 15 | 23 | +8 | 8 | 1 | 0 | 1 | 77 | 10,4 % | 0 | – |
|
|
21 | 5 | 1 | 6 | +2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18 | 27,8 % | 0 | – |
|
|
52 | 9 | 10 | 19 | −15 | 4 | 1 | 0 | 2 | 75 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
22 | 2 | 6 | 8 | −9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 31 | 6,5 % | 0 | – |
|
|
9 | 1 | 3 | 4 | −5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 0 | – |
RobertR. Chlan |
33 | 7 | 5 | 12 | +2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 38 | 18,4 % | 0 | – |
|
|
5 | 3 | 3 | 6 | +4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 16 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
20 | 0 | 1 | 1 | −8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 0 | – |
SimonS. Seidl |
21 | 3 | 2 | 5 | −3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12,5 % | 0 | – |
|
|
55 | 9 | 9 | 18 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 65 | 13,8 % | 0 | – |
|
|
3 | 1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
NoelN. Öhgren |
27 | 6 | 12 | 18 | +13 | 24 | 2 | 0 | 1 | 41 | 14,6 % | 0 | – |
|
|
23 | 3 | 3 | 6 | −1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 21 | 14,3 % | 0 | – |
HaedenH. Ellis |
12 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
19 | 4 | 8 | 12 | +8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 28 | 14,3 % | 0 | – |
|
|
55 | 6 | 9 | 15 | −1 | 23 | 0 | 1 | 1 | 51 | 11,8 % | 0 | – |
|
|
57 | 13 | 10 | 23 | −3 | 20 | 3 | 0 | 0 | 68 | 19,1 % | 0 | – |
|
|
61 | 16 | 15 | 31 | 0 | 4 | 7 | 0 | 1 | 119 | 13,4 % | 0 | – |
DavidD. Bosco |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LucasL. Siomos |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
62 | 10 | 22 | 32 | +9 | 85 | 1 | 0 | 1 | 108 | 9,3 % | 0 | – |
|
|
21 | 2 | 4 | 6 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 0 | – |
|
|
33 | 1 | 7 | 8 | −6 | 71 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
28 | 2 | 8 | 10 | −4 | 14 | 1 | 0 | 0 | 55 | 3,6 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
ErikE. Kald |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
61 | 3 | 8 | 11 | +12 | 151 | 0 | 0 | 0 | 95 | 3,2 % | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
MasonM. Minor |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
57 | 0 | 3 | 3 | −10 | 18 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 0 | – |
MartinM. Máša |
48 | 4 | 22 | 26 | +4 | 45 | 1 | 1 | 1 | 75 | 5,3 % | 0 | – |
JosephJ. Fenton |
55 | 0 | 11 | 11 | −6 | 59 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 0 | – |
TomasT. Mikel |
16 | 0 | 1 | 1 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
36 | 1 | 6 | 7 | −1 | 39 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 0 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatthewM. Minchak |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
12 | 11 | 5 | 6 | 1 | 3,10 | ,876 | 0 | 290 | 254 | 36 | 58:04 |
AndrewA. Reyelts |
46 | 45 | 21 | 19 | 4 | 2,64 | ,890 | 5 | 1077 | 959 | 118 | 58:15 |
|
|
6 | 6 | 1 | 5 | 0 | 2,88 | ,887 | 1 | 151 | 134 | 17 | 59:05 |
| 48GabeG. Otis | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 42 | 18 | 2 | 86 | ,694 | 232:167 | +65 | ||
2
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 18 | 3 | 85 | ,685 | 226:186 | +40 | ||
3
MADMadison Capitols
|
62 | 39 | 17 | 6 | 84 | ,677 | 250:185 | +65 | ||
4
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 16 | 8 | 84 | ,677 | 215:174 | +41 | ||
5
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 178:187 | −9 | ||
6
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 27 | 31 | 4 | 58 | ,468 | 202:242 | −40 | ||
7
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 23 | 35 | 4 | 50 | ,403 | 202:295 | −93 | ||
8
CHIChicago Steel
|
62 | 20 | 36 | 6 | 46 | ,371 | 187:251 | −64 |
Celková tabuľka USHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LINLincoln Stars
|
62 | 44 | 15 | 3 | 91 | ,734 | 272:166 | +106 | ||
2
YNGYoungstown Phantoms
|
62 | 42 | 18 | 2 | 86 | ,694 | 232:167 | +65 | ||
3
SFSioux Falls Stampede
|
62 | 40 | 17 | 5 | 85 | ,685 | 247:190 | +57 | ||
4
DBQDubuque Fighting Saints
|
62 | 41 | 18 | 3 | 85 | ,685 | 226:186 | +40 | ||
5
MADMadison Capitols
|
62 | 39 | 17 | 6 | 84 | ,677 | 250:185 | +65 | ||
6
MKGMuskegon Lumberjacks
|
62 | 38 | 16 | 8 | 84 | ,677 | 215:174 | +41 | ||
7
WATWaterloo Black Hawks
|
62 | 34 | 18 | 10 | 78 | ,629 | 212:176 | +36 | ||
8
SCSioux City Musketeers
|
62 | 31 | 23 | 8 | 70 | ,565 | 221:202 | +19 | ||
9
FGOFargo Force
|
62 | 29 | 27 | 6 | 64 | ,516 | 190:207 | −17 | ||
10
TCTri-City Storm
|
62 | 29 | 29 | 4 | 62 | ,500 | 199:225 | −26 | ||
11
CRCedar Rapids RoughRiders
|
62 | 27 | 30 | 5 | 59 | ,476 | 178:187 | −9 | ||
12
GBGreen Bay Gamblers
|
62 | 27 | 31 | 4 | 58 | ,468 | 202:242 | −40 | ||
13
DSMDes Moines Buccaneers
|
62 | 25 | 32 | 5 | 55 | ,444 | 181:223 | −42 | ||
14
NTDPUSA Hockey NTDP
|
62 | 23 | 35 | 4 | 50 | ,403 | 202:295 | −93 | ||
15
CHIChicago Steel
|
62 | 20 | 36 | 6 | 46 | ,371 | 187:251 | −64 | ||
16
OMAOmaha Lancers
|
62 | 7 | 48 | 7 | 21 | ,169 | 116:254 | −138 |
























