Victoriaville3:2Koniec · PP
CharlottetownVictoriaville, Tigres – Charlottetown, Islanders 3:2, 28. 1. 2023
QMJHL · Základná časť
Ne 29. 1. 2023 · 00:00 · Colisée Desjardins
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| VIC | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| CHA | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
4:29
Joel Marchon · 2 min, podrazenie
-
8:36
Owen Hollingsworth
Simon Hughes, Anton Topilnyckyj
0:1
2. tretina – 1:1
-
2:28
Egor Goriunov · 2 min, podrazenie
-
7:25
William Veillette
Pier-Olivier Roy, Frederic Brunet
1:1
-
8:36
Francesco Iasenza · 2 min, hákovanie
-
18:00
Maël Lavigne · 2 min, bránenie v hre
-
18:22
Lucas Romeo
Michael Horth, Peter Repčík
1:2
-
20:00
Sam Bowness · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
3. tretina – 1:0
-
0:52
Maxime Pellerin
Tommy Cormier, Frederic Brunet
2:2
-
5:46
William Veillette · 2 min, držanie
-
12:13
Marcus Kearsey · 2 min, hákovanie
-
18:00
Lane Hinkley · 2 min, hodenie výstroja
Predĺženie – 1:0
-
0:21
Frederic Brunet
Nikita Prishchepov, Egor Goriunov
3:2
Štatistiky tímov
vs
41
Strely na bránku
28
1/4
Presilovky
1/4
59 %
Vhadzovania
41 %
12
Hity
9
8
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | +2 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 7 | 0 | 7/9 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 | 0 | 6/11 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 7/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 4/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:21 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | 0 | 10/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:21 | 41 | 38 | 3 | ,927 |
Porovnanie v sezóne
vs
88
Body v tabuľke
61
3,59
Góly na zápas
2,78
2,79
Inkasované na zápas
3,93
26,9 %
Presilovky
14,3 %
81,3 %
Oslabenia
71,8 %
30,0
Strely na zápas
29,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Victoriaville +1
Charlottetown +2
+5
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
3 výhry
2 výhry
3. 12. 22
00:30
ChaCharlottetown
1:4
VicVictoriaville
4. 3. 22
01:00
VicVictoriaville
0:3
ChaCharlottetown
19. 2. 22
00:30
ChaCharlottetown
7:2
VicVictoriaville
26. 5. 21
00:30
ChaCharlottetown
0:2
VicVictoriaville
23. 5. 21
21:00
VicVictoriaville
5:4
ChaCharlottetown
1:4
VicVictoriaville
4. 3. 22
01:00
VicVictoriaville
0:3
ChaCharlottetown
19. 2. 22
00:30
ChaCharlottetown
7:2
VicVictoriaville
26. 5. 21
00:30
ChaCharlottetown
0:2
VicVictoriaville
23. 5. 21
21:00
VicVictoriaville
5:4
ChaCharlottetown
Victoriaville
CharlottetownBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 11 | 13 | 24 | +13 | 28 | 2 | 0 | 4 | 115 | 9,6 % | 25 | 31 % |
|
|
57 | 5 | 6 | 11 | +9 | 10 | 0 | 0 | 1 | 58 | 8,6 % | 38 | – |
|
|
50 | 7 | 10 | 17 | +3 | 6 | 0 | 1 | 0 | 66 | 10,6 % | 11 | 42 % |
|
|
27 | 2 | 0 | 2 | −2 | 39 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 27 | – |
|
|
25 | 1 | 4 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 20 | 33 % |
|
|
31 | 7 | 11 | 18 | +10 | 16 | 0 | 0 | 0 | 40 | 17,5 % | 36 | 45 % |
ThomasT. Belgarde |
47 | 25 | 22 | 47 | −2 | 2 | 14 | 2 | 6 | 156 | 16,0 % | 5 | 52 % |
MaximeM. Pellerin |
68 | 40 | 46 | 86 | +12 | 55 | 18 | 3 | 5 | 281 | 14,2 % | 46 | 48 % |
|
|
35 | 5 | 6 | 11 | +2 | 20 | 0 | 2 | 0 | 41 | 12,2 % | 24 | 55 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
WilliamW. Veillette |
34 | 11 | 14 | 25 | −15 | 24 | 5 | 0 | 1 | 91 | 12,1 % | 12 | 50 % |
|
|
44 | 17 | 10 | 27 | −10 | 15 | 8 | 0 | 3 | 76 | 22,4 % | 26 | – |
|
|
67 | 40 | 45 | 85 | +9 | 61 | 16 | 0 | 5 | 200 | 20,0 % | 51 | 51 % |
|
|
54 | 2 | 11 | 13 | +15 | 6 | 0 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 16 | 49 % |
|
|
64 | 5 | 11 | 16 | +1 | 20 | 0 | 1 | 1 | 77 | 6,5 % | 36 | 34 % |
|
|
65 | 23 | 19 | 42 | +19 | 46 | 0 | 0 | 4 | 137 | 16,8 % | 78 | – |
NikitaN. Prishchepov |
63 | 14 | 27 | 41 | +17 | 63 | 0 | 0 | 2 | 117 | 12,0 % | 43 | 50 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 6 | 62 | 68 | +28 | 29 | 2 | 1 | 2 | 108 | 5,6 % | 35 | – |
|
|
35 | 1 | 9 | 10 | 0 | 62 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 46 | – |
|
|
38 | 1 | 4 | 5 | +13 | 16 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 5 | – |
ThomasT. Belzile |
67 | 4 | 20 | 24 | +1 | 30 | 0 | 0 | 0 | 94 | 4,3 % | 36 | – |
|
|
67 | 3 | 11 | 14 | +11 | 14 | 0 | 0 | 2 | 52 | 5,8 % | 56 | – |
|
|
31 | 0 | 3 | 3 | +8 | 10 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 26 | – |
|
|
17 | 0 | 2 | 2 | +1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 14 | – |
AntoineA. Desrochers |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
FredericF. Brunet |
30 | 10 | 28 | 38 | +1 | 14 | 3 | 0 | 2 | 88 | 11,4 % | 37 | – |
|
|
65 | 2 | 9 | 11 | +10 | 63 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 130 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GabrielG. D'Aigle |
21 | 18 | 13 | 6 | 0 | 3,18 | ,894 | 2 | 568 | 508 | 60 | 53:58 |
|
|
50 | 50 | 27 | 14 | 8 | 2,34 | ,929 | 2 | 1625 | 1509 | 116 | 59:26 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 1 | 4 | 5 | −10 | 20 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 17 | 36 % |
|
|
68 | 18 | 33 | 51 | −11 | 18 | 3 | 2 | 2 | 161 | 11,2 % | 8 | 45 % |
JakubJ. Brabenec |
28 | 8 | 17 | 25 | −7 | 16 | 5 | 0 | 0 | 74 | 10,8 % | 6 | 52 % |
KeiranK. Gallant |
67 | 15 | 24 | 39 | −11 | 77 | 1 | 1 | 2 | 124 | 12,1 % | 79 | 48 % |
|
|
29 | 1 | 4 | 5 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 24 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
35 | 7 | 9 | 16 | −6 | 18 | 1 | 1 | 0 | 43 | 16,3 % | 45 | 14 % |
|
|
64 | 15 | 15 | 30 | −23 | 79 | 1 | 0 | 0 | 99 | 15,2 % | 117 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 5 | – |
|
|
25 | 6 | 2 | 8 | −2 | 16 | 0 | 0 | 1 | 57 | 10,5 % | 15 | – |
PatrickP. LeBlanc |
5 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 8,3 % | 2 | 69 % |
|
|
55 | 10 | 10 | 20 | −9 | 30 | 1 | 0 | 1 | 71 | 14,1 % | 7 | 37 % |
|
|
49 | 4 | 5 | 9 | −8 | 23 | 0 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 36 | 46 % |
PeterP. Repčík |
51 | 9 | 23 | 32 | +5 | 24 | 1 | 1 | 1 | 111 | 8,1 % | 19 | 46 % |
DawsonD. Stairs |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
66 | 28 | 17 | 45 | −1 | 15 | 10 | 3 | 2 | 236 | 11,9 % | 91 | 29 % |
|
|
24 | 1 | 3 | 4 | −8 | 16 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 11 | – |
|
|
30 | 4 | 5 | 9 | +1 | 26 | 0 | 0 | 1 | 57 | 7,0 % | 10 | 29 % |
|
|
50 | 1 | 7 | 8 | −3 | 82 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 75 | – |
AlexisA. Michaud |
56 | 12 | 11 | 23 | −9 | 6 | 7 | 0 | 2 | 104 | 11,5 % | 11 | – |
|
|
19 | 1 | 0 | 1 | −5 | 15 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 10 | 55 % |
|
|
32 | 12 | 7 | 19 | +2 | 69 | 1 | 0 | 2 | 86 | 14,0 % | 62 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 0 | 2 | 2 | −2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | – |
WilliamW. Trudeau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
49 | 2 | 2 | 4 | −4 | 8 | 1 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 22 | – |
|
|
68 | 6 | 23 | 29 | −6 | 24 | 0 | 0 | 1 | 120 | 5,0 % | 43 | – |
JérémieJ. Biakabutuka |
56 | 17 | 25 | 42 | −8 | 53 | 3 | 0 | 4 | 226 | 7,5 % | 103 | – |
JacobJ. Squires |
28 | 1 | 4 | 5 | −3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 17 | – |
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 12 | – |
|
|
35 | 1 | 2 | 3 | −10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 44 | – |
|
|
48 | 1 | 10 | 11 | −15 | 41 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 27 | – |
|
|
37 | 2 | 11 | 13 | +13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 12 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
67 | 2 | 11 | 13 | −13 | 34 | 0 | 0 | 2 | 61 | 3,3 % | 22 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyeT. Austin |
5 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3,36 | ,897 | 0 | 145 | 130 | 15 | 53:37 |
|
|
26 | 24 | 13 | 8 | 4 | 3,29 | ,908 | 0 | 887 | 805 | 82 | 57:29 |
OliverO. Satny |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4,44 | ,871 | 0 | 70 | 61 | 9 | 60:47 |
|
|
5 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7,36 | ,785 | 0 | 93 | 73 | 20 | 32:37 |
|
|
10 | 7 | 0 | 6 | 2 | 5,65 | ,843 | 0 | 287 | 242 | 45 | 47:47 |
FrancescoF. Lapenna |
25 | 22 | 12 | 10 | 1 | 2,59 | ,919 | 2 | 766 | 704 | 62 | 57:28 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
3
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
4
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 |
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
5
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
7
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |














