Saint John1:4Koniec
RimouskiSaint John, Sea Dogs – Rimouski, Océanic 1:4, 8. 1. 2023
QMJHL · Základná časť
Ne 8. 1. 2023 · 20:00 · TD Station
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SNB | 0 | 0 | 1 | 1 |
| RIM | 1 | 1 | 2 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
7:29
Maxime Coursol
William Dumoulin
0:1
-
11:00
Simon Maltais · 2 min, držanie
-
19:53
Charles Côté · 2 min, podrazenie
2. tretina – 0:1
-
14:15
Julien Béland
bez asistencie
0:2
-
14:34
Tristan Dassylva · 2 min, hákovanie
-
15:41
Sam-Luca Thifault · 2 min, podrazenie
3. tretina – 1:2
-
10:13
Jeremie Richard
Cole Burbidge
1:2
-
14:37
Julien Béland
Luka Verreault, Charles Côté
1:3
-
16:19
Jan Šprynar
Julien Béland, Gabriel Robert
1:4
Štatistiky tímov
vs
19
Strely na bránku
28
0/2
Presilovky
0/2
46 %
Vhadzovania
54 %
8
Hity
19
4
Trestné minúty
4
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | 4/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 4/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 1 | 3/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 11/21 |
|
|
0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 24 | 4 | ,857 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 0 | 4/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12/18 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/10 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 19 | 18 | 1 | ,947 |
Porovnanie v sezóne
vs
54
Body v tabuľke
69
3,43
Góly na zápas
3,13
4,68
Inkasované na zápas
3,18
21,4 %
Presilovky
19,9 %
77,2 %
Oslabenia
74,0 %
30,9
Strely na zápas
28,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Saint John −3
Rimouski +3
+5
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
43 | 17 | 27 | 44 | −18 | 22 | 7 | 0 | 1 | 140 | 12,1 % | 10 | 48 % |
|
|
68 | 19 | 31 | 50 | −21 | 12 | 3 | 0 | 3 | 157 | 12,1 % | 23 | 43 % |
EriksE. Mateiko |
62 | 16 | 20 | 36 | −14 | 25 | 6 | 0 | 0 | 120 | 13,3 % | 34 | 44 % |
BradyB. Burns |
61 | 33 | 38 | 71 | −32 | 30 | 11 | 0 | 3 | 261 | 12,6 % | 12 | – |
AlexA. Drover |
31 | 13 | 14 | 27 | −4 | 10 | 4 | 0 | 1 | 86 | 15,1 % | 4 | 44 % |
|
|
39 | 3 | 7 | 10 | −24 | 45 | 1 | 0 | 0 | 55 | 5,5 % | 41 | – |
|
|
65 | 11 | 16 | 27 | −29 | 14 | 4 | 0 | 0 | 93 | 11,8 % | 33 | 32 % |
PavelP. Šimek |
61 | 12 | 17 | 29 | −5 | 25 | 3 | 1 | 2 | 133 | 9,0 % | 46 | – |
JacobJ. Beaulieu |
43 | 3 | 0 | 3 | −11 | 66 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 53 | 41 % |
|
|
46 | 5 | 9 | 14 | −24 | 20 | 0 | 2 | 0 | 49 | 10,2 % | 3 | 48 % |
ConnorC. Trenholm |
34 | 7 | 14 | 21 | −17 | 24 | 1 | 1 | 1 | 70 | 10,0 % | 44 | 48 % |
|
|
65 | 17 | 26 | 43 | −19 | 26 | 2 | 0 | 1 | 135 | 12,6 % | 27 | – |
NicholasN. Blagden |
4 | 2 | 1 | 3 | −5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22,2 % | 6 | – |
CamC. MacDonald |
27 | 16 | 13 | 29 | −7 | 28 | 4 | 2 | 4 | 104 | 15,4 % | 67 | 50 % |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
24 | 5 | 6 | 11 | −3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 20,8 % | 8 | – |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 2 | 45 % |
|
|
11 | 0 | 2 | 2 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – |
|
|
67 | 13 | 15 | 28 | −33 | 30 | 3 | 0 | 1 | 105 | 12,4 % | 21 | 50 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 2 | 23 | 25 | −29 | 41 | 0 | 0 | 2 | 85 | 2,4 % | 54 | – |
|
|
31 | 5 | 8 | 13 | −2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 31 | 16,1 % | 4 | – |
|
|
57 | 5 | 19 | 24 | −13 | 55 | 0 | 0 | 0 | 73 | 6,8 % | 28 | – |
|
|
50 | 3 | 7 | 10 | −34 | 57 | 1 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 64 | – |
|
|
19 | 0 | 2 | 2 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 2 | – |
CharlieC. DesRoches |
50 | 7 | 28 | 35 | −18 | 28 | 2 | 1 | 1 | 101 | 6,9 % | 20 | – |
|
|
68 | 10 | 33 | 43 | −20 | 12 | 2 | 0 | 0 | 90 | 11,1 % | 11 | – |
|
|
20 | 1 | 1 | 2 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 3 | – |
|
|
63 | 4 | 13 | 17 | −18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 16 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
50 | 46 | 17 | 24 | 6 | 4,35 | ,878 | 0 | 1618 | 1420 | 198 | 54:38 |
NikolasN. Hurtubise |
11 | 11 | 5 | 5 | 0 | 4,71 | ,872 | 0 | 374 | 326 | 48 | 55:35 |
|
|
16 | 11 | 2 | 9 | 0 | 4,88 | ,870 | 0 | 470 | 409 | 61 | 46:53 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | −1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 28 | – |
|
|
64 | 13 | 11 | 24 | −4 | 28 | 0 | 0 | 2 | 108 | 12,0 % | 36 | – |
|
|
64 | 7 | 35 | 42 | +5 | 20 | 3 | 0 | 1 | 105 | 6,7 % | 20 | 48 % |
XavierX. Filion |
48 | 15 | 26 | 41 | +1 | 14 | 4 | 0 | 1 | 103 | 14,6 % | 19 | 51 % |
JanJ. Šprynar |
60 | 23 | 17 | 40 | +1 | 10 | 12 | 0 | 3 | 130 | 17,7 % | 39 | – |
LukaL. Verreault |
65 | 18 | 28 | 46 | +6 | 26 | 6 | 1 | 3 | 170 | 10,6 % | 62 | 53 % |
|
|
46 | 9 | 15 | 24 | +4 | 34 | 6 | 0 | 1 | 80 | 11,3 % | 96 | 59 % |
|
|
12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 6 | – |
|
|
68 | 13 | 17 | 30 | −15 | 49 | 3 | 0 | 2 | 105 | 12,4 % | 117 | 54 % |
|
|
68 | 29 | 23 | 52 | +8 | 20 | 7 | 0 | 5 | 151 | 19,2 % | 47 | – |
|
|
45 | 8 | 15 | 23 | +11 | 36 | 3 | 1 | 2 | 109 | 7,3 % | 74 | 59 % |
|
|
55 | 7 | 4 | 11 | −8 | 41 | 0 | 2 | 2 | 39 | 17,9 % | 86 | – |
QuinnQ. Kennedy |
41 | 2 | 3 | 5 | −5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 8 | 53 % |
|
|
65 | 24 | 34 | 58 | −3 | 35 | 4 | 0 | 2 | 171 | 14,0 % | 100 | – |
PatrickP. LeBlanc |
16 | 3 | 3 | 6 | −4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 4 | 52 % |
|
|
15 | 1 | 4 | 5 | −2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 5 | – |
|
|
53 | 5 | 5 | 10 | −6 | 28 | 1 | 0 | 0 | 30 | 16,7 % | 54 | 41 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
31 | 4 | 2 | 6 | −11 | 21 | 1 | 0 | 1 | 40 | 10,0 % | 23 | – |
|
|
55 | 3 | 6 | 9 | −2 | 23 | 0 | 0 | 1 | 66 | 4,5 % | 131 | – |
|
|
37 | 5 | 14 | 19 | +5 | 16 | 2 | 0 | 1 | 42 | 11,9 % | 51 | – |
SpencerS. Gill |
41 | 0 | 4 | 4 | −8 | 16 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0,0 % | 19 | – |
|
|
66 | 4 | 14 | 18 | +18 | 22 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 114 | – |
|
|
18 | 1 | 0 | 1 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 13 | – |
|
|
62 | 4 | 17 | 21 | −1 | 73 | 1 | 0 | 1 | 107 | 3,7 % | 143 | – |
FredericF. Brunet |
36 | 6 | 29 | 35 | +9 | 14 | 2 | 0 | 2 | 113 | 5,3 % | 44 | – |
|
|
62 | 4 | 16 | 20 | +2 | 57 | 0 | 1 | 0 | 81 | 4,9 % | 169 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 26 | 12 | 10 | 0 | 3,40 | ,870 | 0 | 629 | 547 | 82 | 51:41 |
PatrikP. Hamrla |
44 | 41 | 19 | 19 | 5 | 2,82 | ,894 | 6 | 1118 | 999 | 119 | 57:32 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |















