Rimouski3:1Koniec
GatineauRimouski, Océanic – Gatineau, Olympiques 3:1, 9. 2. 2024
QMJHL · Základná časť
So 10. 2. 2024 · 01:00 · Colisée Financière Sun Life
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| RIM | 2 | 1 | 0 | 3 |
| GAT | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 2:1
-
7:37
Charles Boutin
Justin Dumais, Félix Ouellet
0:1
-
10:27
Jacob Mathieu
Charle Truchon, Charles Savoie
1:1
-
18:16
Jakub Hujer · 2 min, bránenie v hre
-
19:18
Lyam Jacques
Maël St-Denis
2:1
2. tretina – 1:0
-
7:15
Maël St-Denis
Mathys Laurent, Alexandre Blais
3:1
-
12:51
Jakub Hujer · 2 min, krosček
3. tretina – 0:0
-
7:42
J�r�mie Dumas-Larouche · 2 min, hákovanie
Štatistiky tímov
vs
26
Strely na bránku
24
0/1
Presilovky
0/2
50 %
Vhadzovania
50 %
29
Hity
14
4
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 2 | 4 | 3/10 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 5 | 2 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 14/22 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 24 | 23 | 1 | ,958 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 0 | 5/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 4 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 3 | 10/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/4 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:42 | 26 | 23 | 3 | ,885 |
Porovnanie v sezóne
vs
79
Body v tabuľke
62
3,68
Góly na zápas
3,13
3,47
Inkasované na zápas
3,94
24,6 %
Presilovky
21,0 %
74,6 %
Oslabenia
73,8 %
31,0
Strely na zápas
27,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Rimouski +1
Gatineau +3
+3
0
−1
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
43 | 17 | 32 | 49 | +6 | 18 | 7 | 0 | 4 | 154 | 11,0 % | 24 | – |
|
|
24 | 3 | 3 | 6 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 1 | – |
|
|
23 | 2 | 5 | 7 | −3 | 14 | 0 | 1 | 0 | 39 | 5,1 % | 9 | 42 % |
CharlesC. Savoie |
27 | 4 | 16 | 20 | +1 | 28 | 2 | 0 | 0 | 48 | 8,3 % | 24 | 47 % |
|
|
25 | 2 | 0 | 2 | −10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14,3 % | 12 | 27 % |
|
|
68 | 24 | 60 | 84 | +4 | 40 | 5 | 1 | 2 | 197 | 12,2 % | 28 | 47 % |
MathysM. Dubé |
59 | 6 | 10 | 16 | −12 | 16 | 1 | 0 | 0 | 52 | 11,5 % | 14 | 49 % |
LukášL. Hes |
16 | 0 | 2 | 2 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 4 | 35 % |
JanJ. Šprynar |
23 | 2 | 9 | 11 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 7 | 10 % |
DominicD. Pilote |
68 | 21 | 21 | 42 | +4 | 25 | 4 | 0 | 2 | 107 | 19,6 % | 46 | 31 % |
|
|
67 | 32 | 26 | 58 | +11 | 53 | 13 | 2 | 4 | 137 | 23,4 % | 112 | 61 % |
MaximM. Barbashev |
44 | 12 | 14 | 26 | +8 | 28 | 1 | 0 | 0 | 68 | 17,6 % | 63 | 44 % |
|
|
38 | 15 | 13 | 28 | +6 | 18 | 4 | 1 | 1 | 110 | 13,6 % | 35 | 33 % |
|
|
55 | 35 | 28 | 63 | +14 | 26 | 11 | 1 | 6 | 183 | 19,1 % | 79 | 53 % |
|
|
65 | 13 | 14 | 27 | +8 | 76 | 1 | 1 | 1 | 70 | 18,6 % | 115 | 33 % |
QuinnQ. Kennedy |
52 | 21 | 24 | 45 | +10 | 26 | 7 | 0 | 8 | 133 | 15,8 % | 15 | 46 % |
TysonT. Goguen |
62 | 9 | 3 | 12 | −27 | 8 | 3 | 0 | 1 | 59 | 15,3 % | 12 | 42 % |
JakubJ. Hujer |
30 | 2 | 7 | 9 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | 33 | 6,1 % | 28 | 53 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AnthonyA. Paré |
58 | 0 | 4 | 4 | +4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 24 | – |
|
|
25 | 0 | 1 | 1 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 7 | – |
|
|
34 | 4 | 6 | 10 | −4 | 10 | 1 | 0 | 1 | 43 | 9,3 % | 67 | – |
|
|
31 | 0 | 8 | 8 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 67 | – |
|
|
42 | 2 | 20 | 22 | +2 | 28 | 1 | 0 | 1 | 54 | 3,7 % | 40 | – |
SpencerS. Gill |
65 | 12 | 34 | 46 | +8 | 62 | 2 | 0 | 0 | 126 | 9,5 % | 62 | – |
|
|
49 | 0 | 13 | 13 | +10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0,0 % | 49 | – |
CharleC. Truchon |
67 | 7 | 39 | 46 | +3 | 28 | 2 | 0 | 3 | 145 | 4,8 % | 51 | – |
|
|
52 | 3 | 13 | 16 | +9 | 83 | 0 | 0 | 0 | 104 | 2,9 % | 175 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 15 | 10 | 4 | 0 | 2,60 | ,917 | 1 | 468 | 429 | 39 | 59:57 |
|
|
7 | 7 | 6 | 1 | 0 | 2,78 | ,894 | 0 | 188 | 168 | 20 | 61:35 |
|
|
25 | 23 | 10 | 11 | 2 | 3,52 | ,879 | 1 | 680 | 598 | 82 | 55:51 |
|
|
21 | 20 | 9 | 8 | 3 | 3,69 | ,869 | 2 | 557 | 484 | 73 | 56:30 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 11 | 7 | 18 | −10 | 6 | 1 | 0 | 0 | 67 | 16,4 % | 5 | 30 % |
|
|
67 | 23 | 37 | 60 | −7 | 12 | 6 | 0 | 1 | 118 | 19,5 % | 22 | – |
|
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
26 | 0 | 6 | 6 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 11 | 42 % |
|
|
36 | 5 | 3 | 8 | −14 | 10 | 0 | 0 | 0 | 36 | 13,9 % | 49 | – |
|
|
59 | 13 | 13 | 26 | −2 | 28 | 4 | 1 | 1 | 80 | 16,3 % | 67 | 44 % |
|
|
18 | 1 | 0 | 1 | −11 | 16 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 21 | 56 % |
GabrielG. Séguin |
16 | 2 | 1 | 3 | −2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 20 | 10,0 % | 15 | 26 % |
|
|
68 | 22 | 55 | 77 | −16 | 81 | 4 | 1 | 2 | 158 | 13,9 % | 16 | 50 % |
|
|
44 | 3 | 3 | 6 | −13 | 13 | 0 | 0 | 1 | 43 | 7,0 % | 17 | – |
|
|
50 | 6 | 16 | 22 | −5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 73 | 8,2 % | 31 | 38 % |
RyanR. Del Monte |
14 | 2 | 3 | 5 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 4 | 40 % |
|
|
68 | 38 | 41 | 79 | −13 | 57 | 11 | 1 | 6 | 240 | 15,8 % | 145 | 38 % |
|
|
66 | 9 | 14 | 23 | −8 | 22 | 3 | 0 | 0 | 90 | 10,0 % | 9 | – |
|
|
17 | 0 | 3 | 3 | −10 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 3 | 43 % |
|
|
39 | 16 | 19 | 35 | −2 | 30 | 5 | 0 | 1 | 80 | 20,0 % | 102 | 55 % |
|
|
41 | 22 | 21 | 43 | −1 | 6 | 11 | 0 | 4 | 110 | 20,0 % | 13 | 57 % |
|
|
60 | 7 | 9 | 16 | −13 | 8 | 1 | 0 | 3 | 53 | 13,2 % | 30 | 46 % |
|
|
62 | 7 | 8 | 15 | −17 | 8 | 1 | 0 | 0 | 47 | 14,9 % | 24 | 44 % |
SamuelS. Savoie |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 3 | 5 | 8 | +2 | 18 | 0 | 0 | 0 | 36 | 8,3 % | 31 | – |
|
|
38 | 3 | 10 | 13 | −20 | 30 | 3 | 0 | 1 | 74 | 4,1 % | 61 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | – |
|
|
37 | 0 | 13 | 13 | −24 | 20 | 0 | 0 | 0 | 62 | 0,0 % | 43 | – |
TristanT. Luneau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JustinJ. Blais |
55 | 0 | 6 | 6 | −2 | 43 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0,0 % | 82 | – |
|
|
30 | 2 | 1 | 3 | −8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 35 | 5,7 % | 29 | – |
|
|
16 | 0 | 3 | 3 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
65 | 3 | 26 | 29 | −4 | 48 | 2 | 0 | 0 | 102 | 2,9 % | 96 | – |
|
|
34 | 3 | 7 | 10 | −5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 15 | – |
|
|
5 | 0 | 0 | 0 | −7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
57 | 5 | 22 | 27 | −1 | 30 | 0 | 0 | 2 | 95 | 5,3 % | 33 | – |
|
|
19 | 4 | 14 | 18 | −2 | 17 | 2 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 38 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5,66 | ,823 | 0 | 62 | 51 | 11 | 58:20 |
|
|
31 | 26 | 11 | 12 | 4 | 3,70 | ,875 | 0 | 837 | 732 | 105 | 54:57 |
|
|
43 | 41 | 14 | 18 | 8 | 3,64 | ,875 | 0 | 1110 | 971 | 139 | 53:15 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
3
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |















