Québec2:1Koniec
ShawiniganQuébec, Remparts – Shawinigan, Cataractes 2:1, 3. 11. 2023
QMJHL · Základná časť
So 4. 11. 2023 · 00:00 · Centre Vidéotron
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| QUE | 0 | 2 | 0 | 2 |
| SHA | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
3:00
Zachary Marquis-Laflamme · 2 min, krosček
2. tretina – 2:1
-
5:25
Kassim Gaudet
Xavier Lebel, Bruno Jalasti
1:0
-
8:42
Daniel Agostino · 2 min, držanie
-
14:22
Zachary Marquis-Laflamme
Vsevolod Komarov
2:0
-
17:30
Bruno Jalasti · 2 min, hrubosť
-
18:48
Lou-Félix Denis
Alexis Bonefon, Maxim Barbashev
2:1
3. tretina – 0:0
-
4:13
Jordan Forget · 2 min, sekanie
Štatistiky tímov
vs
22
Strely na bránku
31
0/1
Presilovky
1/3
48 %
Vhadzovania
52 %
15
Hity
10
6
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 2 | 0 | 1/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 0 | 12/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 5/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 31 | 30 | 1 | ,968 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 2 | 19/31 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10/24 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 4/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:17 | 22 | 20 | 2 | ,909 |
Porovnanie v sezóne
vs
48
Body v tabuľke
64
2,43
Góly na zápas
2,87
3,90
Inkasované na zápas
3,16
16,5 %
Presilovky
17,7 %
75,4 %
Oslabenia
82,6 %
25,8
Strely na zápas
29,4
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Québec −2
Shawinigan −10
0
−10
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
40 | 4 | 4 | 8 | −10 | 28 | 0 | 1 | 0 | 33 | 12,1 % | 31 | 42 % |
MavrickM. Rousseau-Hamel |
30 | 3 | 5 | 8 | −7 | 38 | 0 | 0 | 0 | 28 | 10,7 % | 61 | – |
XavierX. Lebel |
65 | 11 | 17 | 28 | −18 | 14 | 3 | 0 | 0 | 97 | 11,3 % | 21 | 30 % |
|
|
14 | 1 | 2 | 3 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 3 | – |
NathanN. Quinn |
34 | 7 | 2 | 9 | −9 | 2 | 3 | 0 | 0 | 44 | 15,9 % | 13 | 43 % |
CharlesC. Savoie |
33 | 3 | 22 | 25 | −14 | 55 | 1 | 0 | 0 | 79 | 3,8 % | 34 | 45 % |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
31 | 2 | 7 | 9 | −20 | 16 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 10 | 41 % |
|
|
11 | 4 | 6 | 10 | −2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 47 | 8,5 % | 5 | 58 % |
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 11 | 38 % |
|
|
30 | 12 | 13 | 25 | −17 | 14 | 3 | 0 | 2 | 96 | 12,5 % | 31 | – |
|
|
63 | 5 | 10 | 15 | −16 | 47 | 0 | 1 | 0 | 84 | 6,0 % | 76 | 36 % |
|
|
37 | 12 | 16 | 28 | −10 | 24 | 4 | 0 | 4 | 112 | 10,7 % | 67 | 40 % |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
30 | 1 | 4 | 5 | −16 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 3 | 35 % |
|
|
68 | 11 | 15 | 26 | −22 | 44 | 3 | 1 | 1 | 131 | 8,4 % | 20 | 38 % |
|
|
28 | 4 | 3 | 7 | −2 | 6 | 3 | 0 | 0 | 29 | 13,8 % | 10 | 50 % |
DanielD. Agostino |
58 | 16 | 22 | 38 | −32 | 46 | 3 | 0 | 1 | 110 | 14,5 % | 51 | 52 % |
NathanN. Plamondon-Michaud |
18 | 2 | 0 | 2 | −6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 8 | – |
|
|
58 | 11 | 10 | 21 | −9 | 34 | 3 | 1 | 1 | 87 | 12,6 % | 85 | – |
|
|
63 | 5 | 3 | 8 | −9 | 24 | 0 | 2 | 0 | 53 | 9,4 % | 50 | – |
|
|
56 | 13 | 10 | 23 | −21 | 14 | 5 | 0 | 2 | 94 | 13,8 % | 11 | 9 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27 | 3 | 4 | 7 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 17 | – |
|
|
55 | 1 | 9 | 10 | −21 | 32 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 48 | – |
|
|
51 | 2 | 10 | 12 | −32 | 18 | 0 | 0 | 0 | 83 | 2,4 % | 85 | – |
|
|
63 | 2 | 12 | 14 | −14 | 32 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 85 | – |
|
|
10 | 1 | 0 | 1 | −6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 6 | – |
|
|
22 | 0 | 3 | 3 | −6 | 21 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 24 | – |
|
|
15 | 3 | 2 | 5 | −1 | 27 | 0 | 0 | 0 | 13 | 23,1 % | 11 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 82NinoN. Tomov | 40 | 1 | 12 | 13 | −22 | 33 | 0 | 0 | 0 | 64 | 1,6 % | 66 | – |
|
|
31 | 7 | 6 | 13 | −7 | 18 | 3 | 0 | 1 | 55 | 12,7 % | 30 | – |
VsevolodV. Komarov |
22 | 3 | 16 | 19 | +3 | 51 | 2 | 0 | 0 | 65 | 4,6 % | 30 | – |
|
|
58 | 6 | 14 | 20 | −29 | 40 | 4 | 0 | 1 | 93 | 6,5 % | 136 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27 | 26 | 12 | 13 | 1 | 3,04 | ,901 | 0 | 769 | 693 | 76 | 55:36 |
|
|
20 | 17 | 2 | 14 | 2 | 4,14 | ,883 | 1 | 626 | 553 | 73 | 52:53 |
Louis-AntoineL. Denault |
29 | 24 | 7 | 13 | 3 | 3,66 | ,883 | 1 | 777 | 686 | 91 | 51:26 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lou-FélixL. Denis |
38 | 18 | 20 | 38 | −9 | 48 | 2 | 8 | 1 | 112 | 16,1 % | 140 | 49 % |
|
|
48 | 3 | 6 | 9 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 56 | 5,4 % | 33 | 48 % |
|
|
55 | 9 | 4 | 13 | −13 | 64 | 3 | 2 | 0 | 66 | 13,6 % | 76 | 58 % |
|
|
7 | 2 | 2 | 4 | −2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 15 | 13,3 % | 6 | – |
|
|
52 | 31 | 28 | 59 | −12 | 51 | 12 | 0 | 3 | 192 | 16,1 % | 31 | 44 % |
|
|
60 | 9 | 14 | 23 | +4 | 24 | 2 | 3 | 1 | 107 | 8,4 % | 89 | 52 % |
|
|
26 | 5 | 6 | 11 | −1 | 6 | 1 | 0 | 2 | 51 | 9,8 % | 5 | – |
| 63YannikY. Ponzetto | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
59 | 6 | 2 | 8 | −4 | 16 | 1 | 0 | 0 | 66 | 9,1 % | 33 | – |
ReeceR. Peitzsche |
30 | 7 | 6 | 13 | −4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 43 | 16,3 % | 9 | 20 % |
|
|
62 | 11 | 23 | 34 | −7 | 48 | 2 | 1 | 1 | 110 | 10,0 % | 71 | 38 % |
|
|
62 | 3 | 9 | 12 | −1 | 19 | 1 | 0 | 1 | 58 | 5,2 % | 50 | 32 % |
JanJ. Šprynar |
16 | 2 | 5 | 7 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 5 | – |
|
|
30 | 7 | 19 | 26 | −9 | 12 | 1 | 0 | 1 | 73 | 9,6 % | 27 | 40 % |
ColeC. Chandler |
25 | 3 | 7 | 10 | +5 | 12 | 0 | 0 | 1 | 40 | 7,5 % | 9 | 46 % |
MaximM. Barbashev |
15 | 2 | 7 | 9 | −9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 21 | – |
TristanT. Roy |
44 | 10 | 10 | 20 | −11 | 26 | 5 | 0 | 2 | 84 | 11,9 % | 51 | 54 % |
|
|
52 | 7 | 9 | 16 | −20 | 14 | 5 | 0 | 2 | 82 | 8,5 % | 24 | – |
|
|
5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 29 % |
KodyK. Dupuis |
62 | 12 | 12 | 24 | −14 | 32 | 3 | 0 | 1 | 90 | 13,3 % | 54 | 44 % |
JiříJ. Klíma |
54 | 18 | 13 | 31 | −11 | 8 | 6 | 0 | 4 | 130 | 13,8 % | 50 | – |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 1 | 0 | 1 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 37 | – |
JulienJ. Lanthier |
32 | 0 | 8 | 8 | +4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0,0 % | 47 | – |
|
|
68 | 2 | 13 | 15 | −6 | 28 | 0 | 0 | 1 | 74 | 2,7 % | 68 | – |
|
|
56 | 3 | 22 | 25 | −12 | 36 | 0 | 0 | 0 | 82 | 3,7 % | 107 | – |
AngusA. Booth |
31 | 2 | 13 | 15 | +6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 64 | 3,1 % | 55 | – |
NoahN. McKinnon |
36 | 4 | 10 | 14 | −5 | 8 | 1 | 0 | 0 | 33 | 12,1 % | 21 | – |
|
|
29 | 1 | 0 | 1 | −14 | 33 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 21 | – |
|
|
68 | 11 | 35 | 46 | −17 | 56 | 2 | 1 | 1 | 165 | 6,7 % | 92 | – |
|
|
62 | 2 | 9 | 11 | −1 | 28 | 0 | 0 | 1 | 47 | 4,3 % | 55 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 23 | 10 | 10 | 3 | 2,97 | ,893 | 0 | 644 | 575 | 69 | 55:47 |
|
|
17 | 14 | 7 | 8 | 0 | 2,82 | ,903 | 2 | 464 | 419 | 45 | 56:25 |
|
|
7 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4,13 | ,872 | 0 | 156 | 136 | 20 | 41:28 |
|
|
28 | 26 | 13 | 11 | 1 | 2,89 | ,894 | 3 | 651 | 582 | 69 | 51:08 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
4
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |












