Québec2:3Koniec
RimouskiQuébec, Remparts – Rimouski, Océanic 2:3, 1. 10. 2021
QMJHL · Základná časť
So 2. 10. 2021 · 01:00 · Centre Vidéotron
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| QUE | 0 | 2 | 0 | 2 |
| RIM | 1 | 0 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
4:34
Nathan Gaucher · 2 min, hákovanie
-
10:35
Théo Rochette · 2 min, podrazenie
-
12:32
Maxime Coursol · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
15:20
Jacob Mathieu
Julien Béland, Maxime Coursol
0:1
2. tretina – 2:0
-
2:35
Pier-Olivier Roy · 2 min, hákovanie
-
5:48
Théo Rochette
Mikael Huchette, Charle Truchon
1:1
-
10:58
Xavier Filion · 2 min, krosček
-
16:04
Zachary Gravel
Edouard Cournoyer, Pier-Olivier Roy
2:1
3. tretina – 0:2
-
0:00
Maxime Coursol · 2 min, zdržiavanie hry
-
9:19
Cam Thomson
Julien Béland
2:2
-
11:08
Frederic Brunet
Alex Drover, Luka Verreault
2:3
-
14:20
Edouard Cournoyer · 2 min, zdržiavanie hry
-
16:12
Julien Béland · 2 min, bránenie v hre
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
27
0/3
Presilovky
0/5
60 %
Vhadzovania
40 %
11
Hity
9
10
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 9/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3/4 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | 3 | 8/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:41 | 27 | 24 | 3 | ,889 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +2 | 2 | 1 | 0 | 1/2 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 6 | 0 | 4/10 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/9 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | 5/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 23 | 2 | ,920 |
Porovnanie v sezóne
vs
104
Body v tabuľke
75
4,44
Góly na zápas
3,35
2,57
Inkasované na zápas
3,00
24,1 %
Presilovky
21,3 %
78,0 %
Oslabenia
77,8 %
36,7
Strely na zápas
30,8
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Québec −2
Rimouski −2
+4
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pier-OlivierP. Roy |
64 | 15 | 33 | 48 | +53 | 24 | 4 | 4 | 3 | 101 | 14,9 % | 66 | – |
ThéoT. Rochette |
66 | 33 | 66 | 99 | +56 | 28 | 6 | 0 | 8 | 174 | 19,0 % | 11 | 51 % |
JamesJ. Malatesta |
68 | 28 | 25 | 53 | +25 | 49 | 6 | 0 | 5 | 269 | 10,4 % | 98 | – |
ZacharyZ. Bolduc |
65 | 55 | 44 | 99 | +53 | 36 | 14 | 2 | 6 | 263 | 20,9 % | 52 | – |
AntoineA. Coulombe |
38 | 6 | 10 | 16 | +17 | 14 | 1 | 0 | 1 | 80 | 7,5 % | 7 | – |
ViljamiV. Marjala |
68 | 13 | 33 | 46 | +20 | 8 | 1 | 0 | 2 | 128 | 10,2 % | 8 | 44 % |
|
|
62 | 12 | 21 | 33 | +25 | 25 | 2 | 1 | 1 | 127 | 9,4 % | 22 | 55 % |
|
|
66 | 27 | 18 | 45 | +28 | 26 | 1 | 0 | 2 | 153 | 17,6 % | 24 | – |
|
|
67 | 4 | 6 | 10 | +6 | 8 | 0 | 1 | 1 | 56 | 7,1 % | 25 | – |
|
|
46 | 3 | 8 | 11 | 0 | 24 | 0 | 0 | 2 | 32 | 9,4 % | 31 | 40 % |
RylanR. Bowers |
9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 1 | – |
ConorC. Frenette |
14 | 3 | 5 | 8 | +7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 6 | – |
ChristopheC. Farmer |
29 | 7 | 12 | 19 | +11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 49 | 14,3 % | 10 | – |
XavierX. Filion |
66 | 13 | 20 | 33 | +8 | 28 | 4 | 1 | 1 | 134 | 9,7 % | 15 | 58 % |
NathanN. Gaucher |
66 | 31 | 26 | 57 | +30 | 74 | 5 | 5 | 6 | 172 | 18,0 % | 133 | 59 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
NicolasN. Savoie |
64 | 14 | 30 | 44 | +54 | 46 | 5 | 1 | 3 | 121 | 11,6 % | 54 | – |
EvanE. Nause |
59 | 8 | 38 | 46 | +25 | 42 | 2 | 0 | 1 | 143 | 5,6 % | 45 | – |
LouisL. Crevier |
62 | 10 | 26 | 36 | +41 | 18 | 3 | 0 | 2 | 153 | 6,5 % | 87 | – |
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 21 | – |
CharleC. Truchon |
64 | 3 | 10 | 13 | +33 | 16 | 0 | 0 | 1 | 82 | 3,7 % | 38 | – |
EdouardE. Cournoyer |
65 | 10 | 22 | 32 | +34 | 60 | 0 | 0 | 1 | 94 | 10,6 % | 140 | – |
|
|
39 | 1 | 7 | 8 | +21 | 8 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 11 | 9 % |
VsevolodV. Komarov |
60 | 2 | 17 | 19 | +38 | 40 | 0 | 0 | 0 | 87 | 2,3 % | 44 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FabioF. Iacobo |
38 | 37 | 28 | 7 | 2 | 2,42 | ,895 | 1 | 844 | 755 | 89 | 58:01 |
WilliamW. Rousseau |
32 | 31 | 23 | 8 | 0 | 2,45 | ,899 | 3 | 765 | 688 | 77 | 58:49 |
Útočníci 14
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34 | 0 | 6 | 6 | −7 | 23 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 31 | – |
|
|
51 | 6 | 13 | 19 | +1 | 12 | 1 | 0 | 2 | 80 | 7,5 % | 21 | – |
XavierX. Cormier |
53 | 29 | 39 | 68 | +20 | 30 | 4 | 0 | 4 | 166 | 17,5 % | 14 | 51 % |
LiamL. Kidney |
34 | 2 | 6 | 8 | −14 | 17 | 1 | 0 | 0 | 58 | 3,4 % | 36 | 51 % |
LukaL. Verreault |
61 | 25 | 31 | 56 | +21 | 23 | 9 | 1 | 1 | 168 | 14,9 % | 33 | 48 % |
|
|
61 | 5 | 8 | 13 | −5 | 29 | 0 | 0 | 0 | 49 | 10,2 % | 50 | 53 % |
|
|
66 | 15 | 22 | 37 | +5 | 27 | 4 | 1 | 2 | 127 | 11,8 % | 72 | 50 % |
|
|
56 | 10 | 19 | 29 | +5 | 14 | 1 | 0 | 2 | 119 | 8,4 % | 53 | 64 % |
LudovicL. Soucy |
61 | 12 | 10 | 22 | +1 | 31 | 0 | 0 | 2 | 110 | 10,9 % | 111 | 45 % |
AlexA. Drover |
44 | 14 | 23 | 37 | −4 | 24 | 9 | 0 | 2 | 122 | 11,5 % | 7 | 50 % |
|
|
68 | 23 | 12 | 35 | +7 | 33 | 6 | 0 | 3 | 148 | 15,5 % | 97 | 55 % |
|
|
64 | 11 | 15 | 26 | −12 | 12 | 4 | 0 | 1 | 81 | 13,6 % | 43 | 19 % |
|
|
65 | 24 | 29 | 53 | −1 | 39 | 13 | 1 | 4 | 152 | 15,8 % | 77 | 20 % |
|
|
53 | 11 | 22 | 33 | +9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 94 | 11,7 % | 24 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TysonT. Hinds |
23 | 5 | 11 | 16 | +5 | 18 | 1 | 0 | 0 | 56 | 8,9 % | 40 | – |
|
|
37 | 0 | 7 | 7 | −4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 53 | – |
|
|
55 | 4 | 14 | 18 | +3 | 18 | 1 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 34 | – |
|
|
59 | 3 | 3 | 6 | +4 | 26 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12,5 % | 87 | – |
JérémieJ. Biakabutuka |
23 | 5 | 7 | 12 | +3 | 33 | 1 | 0 | 1 | 44 | 11,4 % | 58 | – |
|
|
31 | 0 | 5 | 5 | +4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 29 | – |
|
|
35 | 2 | 6 | 8 | +7 | 25 | 0 | 0 | 1 | 59 | 3,4 % | 68 | – |
GabrielG. Jackson |
28 | 1 | 7 | 8 | −5 | 19 | 0 | 0 | 0 | 44 | 2,3 % | 24 | – |
FredericF. Brunet |
63 | 12 | 34 | 46 | +1 | 16 | 2 | 0 | 4 | 145 | 8,3 % | 67 | – |
|
|
60 | 4 | 19 | 23 | +11 | 16 | 0 | 0 | 2 | 94 | 4,3 % | 127 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
32 | 31 | 14 | 10 | 4 | 2,73 | ,896 | 1 | 770 | 690 | 80 | 54:51 |
PatrikP. Hamrla |
40 | 33 | 17 | 15 | 4 | 2,94 | ,885 | 1 | 915 | 810 | 105 | 53:32 |
|
|
4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2,99 | ,884 | 1 | 69 | 61 | 8 | 40:04 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 51 | 15 | 2 | 104 | ,765 | 302:175 | +127 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 228:204 | +24 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 27 | 35 | 6 | 60 | ,441 | 206:264 | −58 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 24 | 35 | 9 | 57 | ,419 | 201:247 | −46 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 51 | 15 | 2 | 104 | ,765 | 302:175 | +127 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 48 | 13 | 7 | 103 | ,757 | 283:179 | +104 | ||
3
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 47 | 17 | 4 | 98 | ,721 | 311:201 | +110 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 280:211 | +69 | ||
5
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 38 | 28 | 2 | 78 | ,574 | 272:272 | 0 | ||
6
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 228:204 | +24 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 208:273 | −65 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 27 | 35 | 6 | 60 | ,441 | 206:264 | −58 | ||
9
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 24 | 35 | 9 | 57 | ,419 | 201:247 | −46 | ||
10
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 183:335 | −152 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 51 | 15 | 2 | 104 | ,765 | 302:175 | +127 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 48 | 13 | 7 | 103 | ,757 | 283:179 | +104 | ||
3
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 47 | 17 | 4 | 98 | ,721 | 311:201 | +110 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 46 | 17 | 5 | 97 | ,713 | 274:202 | +72 | ||
5
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 39 | 15 | 14 | 92 | ,676 | 248:193 | +55 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 280:211 | +69 | ||
7
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:190 | +45 | ||
8
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 38 | 28 | 2 | 78 | ,574 | 272:272 | 0 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 228:204 | +24 | ||
10
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 28 | 25 | 15 | 71 | ,522 | 214:252 | −38 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 225:259 | −34 | ||
12
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 208:273 | −65 | ||
13
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 190:256 | −66 | ||
14
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 27 | 35 | 6 | 60 | ,441 | 206:264 | −58 | ||
15
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 226:298 | −72 | ||
16
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 24 | 35 | 9 | 57 | ,419 | 201:247 | −46 | ||
17
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 176:251 | −75 | ||
18
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 183:335 | −152 |




























