Newfoundland1:2Koniec · PP
CharlottetownNewfoundland, Regiment – Charlottetown, Islanders 1:2, 1. 10. 2022
QMJHL · Základná časť
Ne 2. 10. 2022 · 00:00 · Centre régional K.C. Irving
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| NFL | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| CHA | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
0:18
Alexandre Tessier · 2 min, hákovanie
-
10:04
Beren Simard-Sancy · 2 min, podrazenie
-
12:45
Joseph Henneberry · 2 min, bránenie v hre
2. tretina – 1:1
-
3:37
Alexis Michaud
Keiran Gallant
0:1
-
3:57
Jacob Melanson
Riley Kidney, Dylan Andrews
1:1
-
6:28
Alexandre Tessier · 2 min, hákovanie
-
9:52
Lucas Romeo · 2 min, bránenie v hre
-
13:10
Mason Chitaroni · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 0:0
-
2:36
Lucas Romeo · 2 min, napadnutie zozadu
-
4:17
Isaac Vos · 2 min, krosček
-
4:19
Riley Kidney · 2 min, vysoká hokejka
-
4:19
Riley Kidney · 2 min, vysoká hokejka
-
7:53
Ty Higgins · 2 min, krosček
Predĺženie – 0:1
-
1:02
Patrick LeBlanc
Keiran Gallant, Marcus Kearsey
1:2
Štatistiky tímov
vs
46
Strely na bránku
26
0/6
Presilovky
0/5
46 %
Vhadzovania
54 %
16
Hity
17
10
Trestné minúty
12
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 4 | 4 | 0 | 14/22 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 6 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:22 | 24 | 22 | 2 | ,917 |
|
|
1:40 | 2 | 2 | 0 | 1,000 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 3 | 1 | 6/20 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1 | 5/6 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:02 | 46 | 45 | 1 | ,978 |
Porovnanie v sezóne
vs
48
Body v tabuľke
61
2,99
Góly na zápas
2,78
4,09
Inkasované na zápas
3,93
19,3 %
Presilovky
14,3 %
80,2 %
Oslabenia
71,8 %
30,6
Strely na zápas
29,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Newfoundland −6
Charlottetown −3
+2
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 2 | 14 | 16 | +5 | 36 | 1 | 1 | 0 | 45 | 4,4 % | 23 | 43 % |
|
|
64 | 7 | 4 | 11 | −31 | 36 | 0 | 1 | 0 | 74 | 9,5 % | 45 | 39 % |
RileyR. Kidney |
31 | 14 | 31 | 45 | −1 | 28 | 3 | 2 | 2 | 150 | 9,3 % | 29 | 49 % |
|
|
30 | 14 | 8 | 22 | −11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 85 | 16,5 % | 15 | – |
|
|
57 | 15 | 22 | 37 | −12 | 20 | 4 | 0 | 4 | 152 | 9,9 % | 40 | – |
|
|
35 | 4 | 3 | 7 | −2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 11,1 % | 23 | – |
JacobJ. Melanson |
27 | 25 | 19 | 44 | +12 | 35 | 4 | 6 | 1 | 139 | 18,0 % | 39 | – |
|
|
55 | 6 | 5 | 11 | −15 | 72 | 0 | 0 | 0 | 74 | 8,1 % | 87 | 47 % |
BenB. Allison |
68 | 32 | 46 | 78 | −16 | 42 | 12 | 2 | 3 | 213 | 15,0 % | 55 | 46 % |
|
|
10 | 3 | 2 | 5 | −2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17,6 % | 2 | – |
|
|
59 | 18 | 18 | 36 | −30 | 44 | 7 | 1 | 2 | 138 | 13,0 % | 118 | 48 % |
|
|
62 | 11 | 11 | 22 | −14 | 25 | 0 | 0 | 2 | 102 | 10,8 % | 69 | 41 % |
JakeJ. Uberti |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
55 | 6 | 7 | 13 | −30 | 47 | 3 | 0 | 1 | 94 | 6,4 % | 88 | 49 % |
|
|
68 | 4 | 8 | 12 | −31 | 32 | 0 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 24 | 43 % |
|
|
29 | 9 | 11 | 20 | −27 | 14 | 4 | 0 | 1 | 86 | 10,5 % | 10 | 41 % |
|
|
53 | 5 | 11 | 16 | −30 | 39 | 0 | 0 | 0 | 68 | 7,4 % | 23 | 32 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 3 | 3 | 6 | −18 | 32 | 0 | 0 | 0 | 64 | 4,7 % | 26 | – |
ColeC. Larkin |
68 | 5 | 35 | 40 | −28 | 16 | 1 | 0 | 0 | 127 | 3,9 % | 59 | – |
|
|
27 | 0 | 1 | 1 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
31 | 1 | 2 | 3 | −9 | 25 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 23 | – |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
68 | 4 | 14 | 18 | −19 | 40 | 0 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 76 | – |
|
|
68 | 13 | 28 | 41 | −25 | 47 | 7 | 0 | 1 | 158 | 8,2 % | 39 | – |
|
|
34 | 0 | 3 | 3 | −2 | 13 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 12 | – |
|
|
68 | 0 | 9 | 9 | −36 | 24 | 0 | 0 | 0 | 73 | 0,0 % | 34 | – |
RileyR. Pitt |
12 | 0 | 0 | 0 | −1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 8 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JanJ. Bednář |
10 | 10 | 4 | 5 | 1 | 4,46 | ,874 | 0 | 333 | 291 | 42 | 56:26 |
|
|
40 | 36 | 12 | 21 | 4 | 3,60 | ,903 | 2 | 1387 | 1252 | 135 | 56:18 |
|
|
25 | 21 | 4 | 14 | 2 | 4,26 | ,887 | 0 | 742 | 658 | 84 | 47:19 |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,75 | ,765 | 0 | 17 | 13 | 4 | 10:19 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 1 | 4 | 5 | −10 | 20 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 17 | 36 % |
|
|
68 | 18 | 33 | 51 | −11 | 18 | 3 | 2 | 2 | 161 | 11,2 % | 8 | 45 % |
JakubJ. Brabenec |
28 | 8 | 17 | 25 | −7 | 16 | 5 | 0 | 0 | 74 | 10,8 % | 6 | 52 % |
KeiranK. Gallant |
67 | 15 | 24 | 39 | −11 | 77 | 1 | 1 | 2 | 124 | 12,1 % | 79 | 48 % |
|
|
29 | 1 | 4 | 5 | −7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 24 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
35 | 7 | 9 | 16 | −6 | 18 | 1 | 1 | 0 | 43 | 16,3 % | 45 | 14 % |
|
|
64 | 15 | 15 | 30 | −23 | 79 | 1 | 0 | 0 | 99 | 15,2 % | 117 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 5 | – |
|
|
25 | 6 | 2 | 8 | −2 | 16 | 0 | 0 | 1 | 57 | 10,5 % | 15 | – |
PatrickP. LeBlanc |
5 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 8,3 % | 2 | 69 % |
|
|
55 | 10 | 10 | 20 | −9 | 30 | 1 | 0 | 1 | 71 | 14,1 % | 7 | 37 % |
|
|
49 | 4 | 5 | 9 | −8 | 23 | 0 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 36 | 46 % |
PeterP. Repčík |
51 | 9 | 23 | 32 | +5 | 24 | 1 | 1 | 1 | 111 | 8,1 % | 19 | 46 % |
DawsonD. Stairs |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
66 | 28 | 17 | 45 | −1 | 15 | 10 | 3 | 2 | 236 | 11,9 % | 91 | 29 % |
|
|
24 | 1 | 3 | 4 | −8 | 16 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 11 | – |
|
|
30 | 4 | 5 | 9 | +1 | 26 | 0 | 0 | 1 | 57 | 7,0 % | 10 | 29 % |
|
|
50 | 1 | 7 | 8 | −3 | 82 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 75 | – |
AlexisA. Michaud |
56 | 12 | 11 | 23 | −9 | 6 | 7 | 0 | 2 | 104 | 11,5 % | 11 | – |
|
|
19 | 1 | 0 | 1 | −5 | 15 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 10 | 55 % |
|
|
32 | 12 | 7 | 19 | +2 | 69 | 1 | 0 | 2 | 86 | 14,0 % | 62 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 | 0 | 2 | 2 | −2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | – |
WilliamW. Trudeau |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
49 | 2 | 2 | 4 | −4 | 8 | 1 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 22 | – |
|
|
68 | 6 | 23 | 29 | −6 | 24 | 0 | 0 | 1 | 120 | 5,0 % | 43 | – |
JérémieJ. Biakabutuka |
56 | 17 | 25 | 42 | −8 | 53 | 3 | 0 | 4 | 226 | 7,5 % | 103 | – |
JacobJ. Squires |
28 | 1 | 4 | 5 | −3 | 41 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 17 | – |
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 12 | – |
|
|
35 | 1 | 2 | 3 | −10 | 40 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 44 | – |
|
|
48 | 1 | 10 | 11 | −15 | 41 | 0 | 0 | 0 | 48 | 2,1 % | 27 | – |
|
|
37 | 2 | 11 | 13 | +13 | 12 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 12 | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
67 | 2 | 11 | 13 | −13 | 34 | 0 | 0 | 2 | 61 | 3,3 % | 22 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TyeT. Austin |
5 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3,36 | ,897 | 0 | 145 | 130 | 15 | 53:37 |
|
|
26 | 24 | 13 | 8 | 4 | 3,29 | ,908 | 0 | 887 | 805 | 82 | 57:29 |
OliverO. Satny |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4,44 | ,871 | 0 | 70 | 61 | 9 | 60:47 |
|
|
5 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7,36 | ,785 | 0 | 93 | 73 | 20 | 32:37 |
|
|
10 | 7 | 0 | 6 | 2 | 5,65 | ,843 | 0 | 287 | 242 | 45 | 47:47 |
FrancescoF. Lapenna |
25 | 22 | 12 | 10 | 1 | 2,59 | ,919 | 2 | 766 | 704 | 62 | 57:28 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
4
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
5
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |

















