Halifax0:2Koniec
NewfoundlandHalifax, Mooseheads – Newfoundland, Regiment 0:2, 29. 2. 2024
QMJHL · Základná časť
Pi 1. 3. 2024 · 00:00 · Scotiabank Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| HAL | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NFL | 0 | 0 | 2 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
3:22
Cade Moser · 2 min, hrubosť
-
14:32
Robert Orr · 2 min, sekanie
3. tretina – 0:2
-
3:23
Colby Huggan
Louis-François Bélanger, Yannik Ponzetto
0:1
-
19:40
Colby Huggan
Robert Orr, Milo Roelens
0:2
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
34
0/1
Presilovky
0/1
53 %
Vhadzovania
47 %
9
Hity
7
2
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 7 | 0 | 5/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 4 | 5/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 8/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| 7DavidD. Moravec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 2 | 1/6 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:23 | 33 | 32 | 1 | ,970 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +2 | 0 | 3 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 4 | 0 | – |
| 27YannikY. PonzettoPÚ | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 6/18 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 7/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/3 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 25 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
92
Body v tabuľke
67
3,34
Góly na zápas
3,34
2,71
Inkasované na zápas
3,57
24,6 %
Presilovky
16,9 %
81,1 %
Oslabenia
74,5 %
28,6
Strely na zápas
32,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Halifax +8
Newfoundland −1
+8
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 45 | 43 | 88 | +35 | 27 | 5 | 2 | 6 | 224 | 20,1 % | 14 | 55 % |
LiamL. Kilfoil |
62 | 9 | 11 | 20 | −13 | 2 | 2 | 0 | 2 | 84 | 10,7 % | 11 | 36 % |
MathieuM. Cataford |
65 | 40 | 50 | 90 | +43 | 33 | 12 | 1 | 3 | 238 | 16,8 % | 80 | 58 % |
JordanJ. Dumais |
21 | 16 | 31 | 47 | +25 | 6 | 3 | 0 | 4 | 74 | 21,6 % | 2 | – |
|
|
35 | 13 | 13 | 26 | 0 | 10 | 4 | 0 | 4 | 70 | 18,6 % | 9 | – |
|
|
33 | 9 | 13 | 22 | +16 | 2 | 1 | 0 | 2 | 72 | 12,5 % | 10 | 41 % |
Lou-FélixL. Denis |
27 | 10 | 14 | 24 | −4 | 34 | 6 | 0 | 5 | 64 | 15,6 % | 91 | 46 % |
ReeceR. Peitzsche |
39 | 7 | 4 | 11 | −3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 65 | 10,8 % | 12 | 50 % |
|
|
51 | 4 | 2 | 6 | −9 | 48 | 0 | 0 | 1 | 70 | 5,7 % | 62 | 53 % |
| 23YannikY. Ponzetto | 39 | 1 | 7 | 8 | −5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3,0 % | 8 | – |
JanJ. Šprynar |
28 | 11 | 9 | 20 | +4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 52 | 21,2 % | 7 | – |
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | 12,5 % | 6 | 40 % |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 8 | – |
EthanE. Larmand |
16 | 1 | 2 | 3 | −11 | 23 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 18 | 54 % |
|
|
65 | 7 | 4 | 11 | −10 | 42 | 0 | 0 | 2 | 60 | 11,7 % | 58 | 43 % |
|
|
44 | 12 | 21 | 33 | +20 | 4 | 2 | 0 | 2 | 104 | 11,5 % | 8 | 48 % |
|
|
26 | 8 | 11 | 19 | +1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 64 | 12,5 % | 3 | 60 % |
|
|
54 | 0 | 3 | 3 | −10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 6 | 39 % |
|
|
56 | 5 | 3 | 8 | −1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17,2 % | 23 | 41 % |
Obrancovia 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DylanD. MacKinnon |
64 | 3 | 13 | 16 | +1 | 48 | 0 | 0 | 2 | 74 | 4,1 % | 122 | – |
|
|
67 | 9 | 48 | 57 | 0 | 36 | 4 | 0 | 4 | 145 | 6,2 % | 127 | – |
| 7DavidD. Moravec | 64 | 2 | 19 | 21 | +22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 72 | 2,8 % | 35 | – |
|
|
68 | 3 | 5 | 8 | +2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 50 | 6,0 % | 54 | – |
|
|
40 | 0 | 6 | 6 | +6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | – |
OwenO. Phillips |
67 | 4 | 15 | 19 | +6 | 12 | 1 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 17 | – |
JakeJ. Furlong |
56 | 3 | 27 | 30 | +18 | 48 | 1 | 0 | 0 | 104 | 2,9 % | 83 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 26 | 11 | 10 | 4 | 3,19 | ,894 | 0 | 743 | 664 | 79 | 57:05 |
|
|
44 | 42 | 31 | 8 | 4 | 2,27 | ,925 | 5 | 1312 | 1213 | 99 | 59:26 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 8 | 12 | 20 | −5 | 39 | 0 | 0 | 2 | 74 | 10,8 % | 21 | 46 % |
|
|
66 | 9 | 15 | 24 | +1 | 19 | 0 | 0 | 2 | 158 | 5,7 % | 33 | – |
|
|
38 | 17 | 17 | 34 | +7 | 18 | 3 | 1 | 2 | 122 | 13,9 % | 25 | – |
|
|
39 | 22 | 19 | 41 | +6 | 54 | 6 | 0 | 2 | 126 | 17,5 % | 62 | 54 % |
|
|
36 | 2 | 8 | 10 | −4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 20 | 34 % |
Louis-FrançoisL. Bélanger |
66 | 16 | 16 | 32 | 0 | 16 | 1 | 2 | 1 | 127 | 12,6 % | 15 | 48 % |
|
|
60 | 10 | 8 | 18 | −5 | 56 | 0 | 0 | 0 | 99 | 10,1 % | 83 | 33 % |
| 27YannikY. Ponzetto | 28 | 2 | 4 | 6 | −6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 13 | – |
|
|
33 | 0 | 1 | 1 | −13 | 10 | 0 | 0 | 0 | 56 | 0,0 % | 26 | 42 % |
|
|
32 | 1 | 4 | 5 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 59 | 50 % |
|
|
65 | 13 | 23 | 36 | +2 | 47 | 2 | 1 | 1 | 109 | 11,9 % | 63 | 29 % |
|
|
29 | 4 | 9 | 13 | −4 | 10 | 3 | 0 | 0 | 39 | 10,3 % | 17 | 42 % |
|
|
41 | 8 | 9 | 17 | −4 | 47 | 0 | 0 | 2 | 94 | 8,5 % | 58 | 38 % |
|
|
64 | 24 | 58 | 82 | +17 | 37 | 5 | 1 | 6 | 264 | 9,1 % | 52 | 22 % |
|
|
68 | 25 | 38 | 63 | +18 | 24 | 4 | 1 | 6 | 155 | 16,1 % | 21 | 41 % |
MiloM. Roelens |
65 | 30 | 44 | 74 | +21 | 106 | 6 | 2 | 1 | 194 | 15,5 % | 91 | 54 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 3 | 7 | 10 | +5 | 16 | 0 | 0 | 1 | 38 | 7,9 % | 11 | – |
|
|
11 | 1 | 3 | 4 | −6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 10 | – |
|
|
30 | 1 | 1 | 2 | +5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 25 | – |
|
|
65 | 4 | 20 | 24 | +9 | 16 | 1 | 0 | 0 | 81 | 4,9 % | 27 | – |
|
|
57 | 7 | 13 | 20 | +20 | 53 | 0 | 0 | 2 | 62 | 11,3 % | 164 | – |
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | −4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 18 | – |
|
|
16 | 0 | 2 | 2 | +6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 16 | – |
|
|
63 | 3 | 9 | 12 | +12 | 33 | 0 | 0 | 0 | 46 | 6,5 % | 164 | – |
|
|
23 | 4 | 9 | 13 | +6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 81 | 4,9 % | 34 | – |
|
|
28 | 1 | 2 | 3 | −2 | 10 | 0 | 0 | 1 | 24 | 4,2 % | 25 | – |
WillW. Reynolds |
28 | 0 | 3 | 3 | −9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 17 | – |
|
|
67 | 10 | 21 | 31 | +6 | 25 | 2 | 0 | 0 | 124 | 8,1 % | 45 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 34 | 17 | 12 | 5 | 3,05 | ,897 | 2 | 1025 | 919 | 106 | 56:23 |
|
|
37 | 34 | 13 | 19 | 2 | 3,69 | ,885 | 1 | 1071 | 948 | 123 | 54:01 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |









