Halifax1:2Koniec · PP
CharlottetownHalifax, Mooseheads – Charlottetown, Islanders 1:2, 28. 12. 2023
QMJHL · Základná časť
Pi 29. 12. 2023 · 00:00 · Scotiabank Centre
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| HAL | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| CHA | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
7:18
Aidan Bent · 2 min, podrazenie
-
14:10
Simon Hughes · 2 min, bránenie v hre
-
19:41
Markus Vidicek
Dylan MacKinnon, Mathieu Cataford
1:0
2. tretina – 0:1
-
5:29
Cade Moser · 2 min, napadnutie zozadu
-
7:09
Simon Hughes
Matthew Butler, Owen Conrad
1:1
Nájazdy
-
1.
Mathieu Cataford · Bickle
nepremenil
-
2.
Alexis Michaud · Milner
víťazný
-
3.
Markus Vidicek · Bickle
nepremenil
-
4.
Giovanni Morneau · Milner
nepremenil
-
5.
Peter Reynolds · Bickle
nepremenil
Štatistiky tímov
vs
34
Strely na bránku
32
0/1
Presilovky
1/2
60 %
Vhadzovania
40 %
14
Hity
7
4
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 6/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 5 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2 | 9/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
| 7DavidD. Moravec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0/1 |
| 23YannikY. PonzettoPÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 32 | 31 | 1 | ,969 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 8 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 0 | 3/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 34 | 33 | 1 | ,971 |
Porovnanie v sezóne
vs
92
Body v tabuľke
60
3,34
Góly na zápas
3,06
2,71
Inkasované na zápas
3,93
24,6 %
Presilovky
22,5 %
81,1 %
Oslabenia
72,9 %
28,6
Strely na zápas
30,0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Halifax −3
Charlottetown +2
+4
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 45 | 43 | 88 | +35 | 27 | 5 | 2 | 6 | 224 | 20,1 % | 14 | 55 % |
LiamL. Kilfoil |
62 | 9 | 11 | 20 | −13 | 2 | 2 | 0 | 2 | 84 | 10,7 % | 11 | 36 % |
MathieuM. Cataford |
65 | 40 | 50 | 90 | +43 | 33 | 12 | 1 | 3 | 238 | 16,8 % | 80 | 58 % |
JordanJ. Dumais |
21 | 16 | 31 | 47 | +25 | 6 | 3 | 0 | 4 | 74 | 21,6 % | 2 | – |
|
|
35 | 13 | 13 | 26 | 0 | 10 | 4 | 0 | 4 | 70 | 18,6 % | 9 | – |
|
|
33 | 9 | 13 | 22 | +16 | 2 | 1 | 0 | 2 | 72 | 12,5 % | 10 | 41 % |
Lou-FélixL. Denis |
27 | 10 | 14 | 24 | −4 | 34 | 6 | 0 | 5 | 64 | 15,6 % | 91 | 46 % |
ReeceR. Peitzsche |
39 | 7 | 4 | 11 | −3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 65 | 10,8 % | 12 | 50 % |
|
|
51 | 4 | 2 | 6 | −9 | 48 | 0 | 0 | 1 | 70 | 5,7 % | 62 | 53 % |
| 23YannikY. Ponzetto | 39 | 1 | 7 | 8 | −5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 33 | 3,0 % | 8 | – |
JanJ. Šprynar |
28 | 11 | 9 | 20 | +4 | 6 | 4 | 0 | 0 | 52 | 21,2 % | 7 | – |
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | −2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | 12,5 % | 6 | 40 % |
|
|
40 | 1 | 2 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 8 | – |
EthanE. Larmand |
16 | 1 | 2 | 3 | −11 | 23 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 18 | 54 % |
|
|
65 | 7 | 4 | 11 | −10 | 42 | 0 | 0 | 2 | 60 | 11,7 % | 58 | 43 % |
|
|
44 | 12 | 21 | 33 | +20 | 4 | 2 | 0 | 2 | 104 | 11,5 % | 8 | 48 % |
|
|
26 | 8 | 11 | 19 | +1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 64 | 12,5 % | 3 | 60 % |
|
|
54 | 0 | 3 | 3 | −10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 6 | 39 % |
|
|
56 | 5 | 3 | 8 | −1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 29 | 17,2 % | 23 | 41 % |
Obrancovia 7
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DylanD. MacKinnon |
64 | 3 | 13 | 16 | +1 | 48 | 0 | 0 | 2 | 74 | 4,1 % | 122 | – |
|
|
67 | 9 | 48 | 57 | 0 | 36 | 4 | 0 | 4 | 145 | 6,2 % | 127 | – |
| 7DavidD. Moravec | 64 | 2 | 19 | 21 | +22 | 24 | 1 | 0 | 0 | 72 | 2,8 % | 35 | – |
|
|
68 | 3 | 5 | 8 | +2 | 20 | 0 | 0 | 0 | 50 | 6,0 % | 54 | – |
|
|
40 | 0 | 6 | 6 | +6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | – |
OwenO. Phillips |
67 | 4 | 15 | 19 | +6 | 12 | 1 | 0 | 0 | 77 | 5,2 % | 17 | – |
JakeJ. Furlong |
56 | 3 | 27 | 30 | +18 | 48 | 1 | 0 | 0 | 104 | 2,9 % | 83 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
26 | 26 | 11 | 10 | 4 | 3,19 | ,894 | 0 | 743 | 664 | 79 | 57:05 |
|
|
44 | 42 | 31 | 8 | 4 | 2,27 | ,925 | 5 | 1312 | 1213 | 99 | 59:26 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
37 | 4 | 0 | 4 | −14 | 12 | 0 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 23 | 27 % |
|
|
55 | 17 | 23 | 40 | −14 | 10 | 1 | 1 | 1 | 173 | 9,8 % | 13 | 53 % |
|
|
67 | 7 | 23 | 30 | −15 | 74 | 0 | 0 | 0 | 108 | 6,5 % | 136 | 48 % |
ColeC. Huckins |
65 | 19 | 28 | 47 | −28 | 77 | 4 | 0 | 2 | 181 | 10,5 % | 89 | 51 % |
MatthewM. Butler |
68 | 11 | 32 | 43 | −1 | 16 | 1 | 0 | 0 | 89 | 12,4 % | 28 | 45 % |
AnthonyA. Flanagan |
58 | 6 | 4 | 10 | −15 | 20 | 1 | 0 | 2 | 57 | 10,5 % | 20 | 53 % |
|
|
55 | 12 | 24 | 36 | −12 | 67 | 4 | 0 | 3 | 97 | 12,4 % | 90 | – |
|
|
29 | 5 | 3 | 8 | −3 | 12 | 1 | 0 | 0 | 49 | 10,2 % | 29 | – |
|
|
28 | 9 | 2 | 11 | −11 | 34 | 1 | 0 | 1 | 55 | 16,4 % | 71 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
|
|
41 | 2 | 1 | 3 | −11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 25 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 15 | 50 % |
|
|
61 | 32 | 18 | 50 | −7 | 20 | 19 | 0 | 3 | 228 | 14,0 % | 82 | 30 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | – |
|
|
27 | 2 | 7 | 9 | −2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 9 | 53 % |
AlexisA. Michaud |
63 | 16 | 24 | 40 | −11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 123 | 13,0 % | 45 | 25 % |
|
|
57 | 21 | 14 | 35 | −14 | 48 | 5 | 0 | 1 | 125 | 16,8 % | 94 | – |
OndrejO. Maruna |
56 | 6 | 10 | 16 | −17 | 10 | 0 | 0 | 0 | 56 | 10,7 % | 12 | – |
WilliamW. Shields |
30 | 11 | 9 | 20 | +3 | 16 | 2 | 0 | 3 | 71 | 15,5 % | 12 | – |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
28 | 0 | 1 | 1 | −9 | 23 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 27 | – |
|
|
64 | 3 | 22 | 25 | −18 | 24 | 2 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 65 | – |
|
|
68 | 7 | 42 | 49 | −12 | 20 | 3 | 0 | 0 | 149 | 4,7 % | 69 | – |
OwenO. Conrad |
59 | 6 | 23 | 29 | −11 | 12 | 0 | 1 | 2 | 110 | 5,5 % | 67 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
54 | 2 | 4 | 6 | −15 | 30 | 0 | 0 | 0 | 22 | 9,1 % | 20 | – |
|
|
63 | 1 | 11 | 12 | −18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 68 | 1,5 % | 40 | – |
|
|
52 | 0 | 10 | 10 | −8 | 16 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0,0 % | 19 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 42 | 16 | 21 | 5 | 3,52 | ,890 | 2 | 1351 | 1202 | 149 | 56:28 |
|
|
30 | 26 | 10 | 13 | 3 | 3,98 | ,872 | 0 | 812 | 708 | 104 | 52:15 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |












