Gatineau2:1Koniec
VictoriavilleGatineau, Olympiques – Victoriaville, Tigres 2:1, 22. 10. 2021
QMJHL · Základná časť
So 23. 10. 2021 · 01:00 · Centre Slush Puppie
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| GAT | 0 | 1 | 1 | 2 |
| VIC | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
17:24
Samuel Savoie · 2 min, hrubosť
2. tretina – 1:1
-
8:45
Justin Larose
Conor Frenette, William Cantin-Bolduc
0:1
-
12:52
Evgenii Kashnikov · 2 min, podrazenie
-
15:27
Evgenii Kashnikov
Antonin Verreault, Isaac Belliveau
1:1
-
17:00
Cole Cormier · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
17:53
Vincent Sevigny · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 1:0
-
5:09
Maxime Pellerin · 2 min, hákovanie
-
7:01
Igor Mburanumwe · 2 min, hrubosť
-
7:01
Tristan Allard · 2 min, hrubosť
-
15:56
Evgenii Kashnikov
Olivier Boutin, Tristan Allard
2:1
Štatistiky tímov
vs
40
Strely na bránku
24
0/2
Presilovky
0/3
42 %
Vhadzovania
58 %
21
Hity
8
8
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | +1 | 2 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 2 | 2 | 0 | 3/7 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 8 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 3 | 2/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2/4 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4/10 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 24 | 23 | 1 | ,958 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1 | 5/8 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 0 | 8/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 10/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
42:10 | 23 | 22 | 1 | ,957 |
|
|
16:57 | 17 | 16 | 1 | ,941 |
Porovnanie v sezóne
vs
92
Body v tabuľke
57
3,65
Góly na zápas
2,59
2,84
Inkasované na zápas
3,69
24,1 %
Presilovky
17,4 %
81,9 %
Oslabenia
78,8 %
34,8
Strely na zápas
25,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Gatineau −3
Victoriaville −9
0
−9
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2021/22
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HaakonH. Hänelt |
16 | 2 | 8 | 10 | +3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 13 | – |
TristanT. Allard |
68 | 9 | 18 | 27 | +17 | 60 | 1 | 1 | 1 | 99 | 9,1 % | 34 | 46 % |
ManixM. Landry |
63 | 17 | 28 | 45 | +31 | 20 | 1 | 0 | 2 | 148 | 11,5 % | 17 | 53 % |
ZachZ. Dean |
47 | 21 | 31 | 52 | +19 | 50 | 6 | 0 | 2 | 150 | 14,0 % | 32 | 40 % |
|
|
36 | 5 | 7 | 12 | +10 | 17 | 2 | 0 | 0 | 56 | 8,9 % | 27 | – |
|
|
15 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 9 | – |
|
|
32 | 2 | 1 | 3 | −5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 32 | 6,3 % | 28 | – |
KieranK. Craig |
22 | 10 | 6 | 16 | +8 | 17 | 2 | 0 | 1 | 48 | 20,8 % | 9 | 42 % |
MathieuM. Bizier |
68 | 31 | 35 | 66 | +18 | 23 | 11 | 2 | 4 | 176 | 17,6 % | 49 | 56 % |
MikaelM. Martel |
7 | 1 | 0 | 1 | +1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 37 | – |
JonahJ. De Simone |
48 | 6 | 12 | 18 | +9 | 24 | 0 | 0 | 1 | 84 | 7,1 % | 25 | 38 % |
|
|
49 | 1 | 2 | 3 | −12 | 22 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 48 | 48 % |
|
|
56 | 14 | 32 | 46 | +14 | 12 | 5 | 0 | 4 | 127 | 11,0 % | 11 | – |
|
|
55 | 5 | 6 | 11 | +3 | 8 | 0 | 2 | 0 | 53 | 9,4 % | 10 | 47 % |
SimonS. Pinard |
37 | 25 | 26 | 51 | +13 | 14 | 6 | 1 | 4 | 132 | 18,9 % | 1 | 53 % |
NicolasN. Kingsbury-Fournier |
44 | 0 | 5 | 5 | −3 | 34 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 75 | – |
ColeC. Cormier |
67 | 28 | 31 | 59 | +12 | 18 | 8 | 1 | 5 | 242 | 11,6 % | 28 | 39 % |
SamuelS. Savoie |
64 | 18 | 15 | 33 | +4 | 45 | 1 | 2 | 4 | 140 | 12,9 % | 177 | 42 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Boutin |
62 | 6 | 30 | 36 | +12 | 29 | 1 | 0 | 1 | 110 | 5,5 % | 58 | – |
NoahN. Warren |
62 | 5 | 19 | 24 | +17 | 52 | 1 | 0 | 3 | 109 | 4,6 % | 140 | – |
|
|
20 | 0 | 0 | 0 | +3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 13 | – |
|
|
28 | 1 | 2 | 3 | +5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 14 | – |
TristanT. Luneau |
63 | 12 | 31 | 43 | +9 | 20 | 3 | 1 | 1 | 144 | 8,3 % | 26 | – |
EvgeniiE. Kashnikov |
62 | 13 | 19 | 32 | +36 | 64 | 2 | 1 | 1 | 114 | 11,4 % | 57 | – |
IsaacI. Belliveau |
67 | 10 | 28 | 38 | +17 | 35 | 1 | 0 | 1 | 178 | 5,6 % | 43 | – |
JustinJ. Bergeron |
63 | 1 | 6 | 7 | +5 | 18 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 74 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EmerikE. Despatie |
32 | 31 | 16 | 8 | 7 | 2,89 | ,885 | 0 | 756 | 669 | 87 | 56:24 |
RémiR. Poirier |
37 | 35 | 22 | 7 | 6 | 2,48 | ,907 | 1 | 961 | 872 | 89 | 58:17 |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59 | 6 | 9 | 15 | −40 | 18 | 1 | 0 | 2 | 78 | 7,7 % | 19 | 32 % |
JeremyJ. Martin |
37 | 8 | 10 | 18 | −11 | 44 | 3 | 2 | 1 | 82 | 9,8 % | 92 | 39 % |
|
|
57 | 5 | 8 | 13 | −26 | 24 | 1 | 0 | 0 | 32 | 15,6 % | 10 | 29 % |
NicolasN. Daigle |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 27 % |
AntoineA. Coulombe |
29 | 3 | 8 | 11 | −10 | 14 | 2 | 0 | 0 | 59 | 5,1 % | 6 | – |
|
|
55 | 6 | 2 | 8 | −23 | 16 | 0 | 0 | 0 | 58 | 10,3 % | 28 | – |
|
|
29 | 1 | 5 | 6 | −13 | 4 | 0 | 0 | 1 | 27 | 3,7 % | 9 | 44 % |
BrooklynB. Kalmikov |
5 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 20 | 20,0 % | 4 | – |
MaximeM. Pellerin |
65 | 29 | 31 | 60 | 0 | 45 | 9 | 2 | 6 | 226 | 12,8 % | 45 | 47 % |
|
|
54 | 17 | 19 | 36 | +3 | 15 | 2 | 1 | 2 | 83 | 20,5 % | 52 | 46 % |
ConorC. Frenette |
30 | 16 | 20 | 36 | +7 | 16 | 4 | 2 | 1 | 89 | 18,0 % | 31 | 56 % |
|
|
50 | 5 | 4 | 9 | −19 | 10 | 1 | 0 | 0 | 58 | 8,6 % | 25 | – |
|
|
49 | 1 | 10 | 11 | −22 | 30 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 47 | 39 % |
|
|
26 | 12 | 22 | 34 | +5 | 2 | 7 | 1 | 1 | 61 | 19,7 % | 21 | 49 % |
|
|
59 | 4 | 9 | 13 | −25 | 12 | 1 | 0 | 3 | 63 | 6,3 % | 44 | 27 % |
|
|
65 | 12 | 11 | 23 | −14 | 30 | 2 | 0 | 0 | 93 | 12,9 % | 62 | 29 % |
NikitaN. Prishchepov |
65 | 9 | 18 | 27 | −10 | 56 | 5 | 0 | 0 | 83 | 10,8 % | 56 | 42 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 5 | 21 | 26 | −22 | 35 | 2 | 0 | 0 | 106 | 4,7 % | 24 | – |
|
|
21 | 0 | 2 | 2 | −7 | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 13 | – |
|
|
22 | 1 | 0 | 1 | −4 | 16 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 14 | – |
|
|
50 | 3 | 4 | 7 | −13 | 27 | 0 | 0 | 0 | 38 | 7,9 % | 30 | – |
|
|
18 | 1 | 0 | 1 | −11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 8 | – |
MassimoM. Siciliano |
2 | 0 | 2 | 2 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – |
|
|
63 | 0 | 5 | 5 | −28 | 52 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 63 | – |
SamuelS. Desgroseilliers |
38 | 4 | 22 | 26 | −15 | 10 | 0 | 0 | 1 | 86 | 4,7 % | 23 | – |
VincentV. Sevigny |
25 | 7 | 21 | 28 | +5 | 24 | 0 | 0 | 2 | 72 | 9,7 % | 44 | – |
JérémyJ. Michaud |
68 | 4 | 6 | 10 | −26 | 50 | 0 | 0 | 0 | 87 | 4,6 % | 142 | – |
AntoineA. Desrochers |
61 | 1 | 11 | 12 | −22 | 46 | 0 | 0 | 0 | 59 | 1,7 % | 14 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NikolasN. Hurtubise |
25 | 24 | 11 | 11 | 3 | 3,31 | ,895 | 1 | 746 | 668 | 78 | 56:31 |
|
|
12 | 9 | 0 | 6 | 2 | 5,28 | ,856 | 0 | 334 | 286 | 48 | 45:27 |
|
|
37 | 35 | 14 | 18 | 2 | 3,11 | ,917 | 2 | 1316 | 1207 | 109 | 56:49 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2021/22 Všetky tabuľky →
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 39 | 15 | 14 | 92 | ,676 | 248:193 | +55 | ||
2
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 225:259 | −34 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 190:256 | −66 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 226:298 | −72 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 46 | 17 | 5 | 97 | ,713 | 274:202 | +72 | ||
2
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:190 | +45 | ||
3
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 28 | 25 | 15 | 71 | ,522 | 214:252 | −38 | ||
4
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 176:251 | −75 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 46 | 17 | 5 | 97 | ,713 | 274:202 | +72 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 39 | 15 | 14 | 92 | ,676 | 248:193 | +55 | ||
3
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:190 | +45 | ||
4
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 28 | 25 | 15 | 71 | ,522 | 214:252 | −38 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 225:259 | −34 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 190:256 | −66 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 226:298 | −72 | ||
8
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 176:251 | −75 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 51 | 15 | 2 | 104 | ,765 | 302:175 | +127 | ||
2
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 48 | 13 | 7 | 103 | ,757 | 283:179 | +104 | ||
3
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 47 | 17 | 4 | 98 | ,721 | 311:201 | +110 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 46 | 17 | 5 | 97 | ,713 | 274:202 | +72 | ||
5
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 39 | 15 | 14 | 92 | ,676 | 248:193 | +55 | ||
6
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 280:211 | +69 | ||
7
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 235:190 | +45 | ||
8
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 38 | 28 | 2 | 78 | ,574 | 272:272 | 0 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 228:204 | +24 | ||
10
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 28 | 25 | 15 | 71 | ,522 | 214:252 | −38 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 225:259 | −34 | ||
12
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 28 | 31 | 9 | 65 | ,478 | 208:273 | −65 | ||
13
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 28 | 35 | 5 | 61 | ,449 | 190:256 | −66 | ||
14
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 27 | 35 | 6 | 60 | ,441 | 206:264 | −58 | ||
15
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 26 | 35 | 7 | 59 | ,434 | 226:298 | −72 | ||
16
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 24 | 35 | 9 | 57 | ,419 | 201:247 | −46 | ||
17
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 25 | 36 | 7 | 57 | ,419 | 176:251 | −75 | ||
18
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 183:335 | −152 |


























