Drummondville1:3Koniec
ChicoutimiDrummondville, Voltigeurs – Chicoutimi, Saguenéens 1:3, 8. 2. 2020
QMJHL · Základná časť
So 8. 2. 2020 · 22:00 · Centre Marcel Dionne
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| DRU | 0 | 0 | 1 | 1 |
| CHI | 1 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
3:17
Tristan Pelletier · 2 min, hrubosť
-
3:17
Brandon Skubel · 2 min, hrubosť
-
9:15
Jérémy Lapointe · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
9:24
Rafaël Harvey-Pinard
Karl Boudrias, Dawson Mercer
0:1
-
19:19
Félix-Antoine Drolet · 2 min, zdržiavanie hry
2. tretina – 0:1
-
3:01
Nicholas Girouard · 2 min, podrazenie
-
10:46
Thomas Belgarde
Raphael Lavoie
0:2
-
13:14
Tristan Pelletier · 2 min, podrazenie
3. tretina – 1:1
-
17:44
William Dufour
Xavier Simoneau, Jacob Dion
1:2
-
18:35
Gabriel Villeneuve
bez asistencie
1:3
Štatistiky tímov
vs
22
Strely na bránku
27
0/2
Presilovky
1/2
44 %
Vhadzovania
56 %
24
Hity
27
6
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 2 | 1 | 2/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:19 | 26 | 24 | 2 | ,923 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 8/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 7/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 2 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 12/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 1 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 21 | 1 | ,955 |
Porovnanie v sezóne
vs
74
Body v tabuľke
96
3,68
Góly na zápas
4,06
3,51
Inkasované na zápas
2,89
21,0 %
Presilovky
21,9 %
76,3 %
Oslabenia
79,7 %
32,1
Strely na zápas
33,4
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Drummondville −1
Chicoutimi −5
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DanielD. Agostino |
21 | 1 | 2 | 3 | −4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 22 | 39 % |
FabianF. Hochegger |
56 | 8 | 11 | 19 | 0 | 30 | 2 | 0 | 0 | 71 | 11,3 % | 39 | 47 % |
ÉdouardÉ. Charron |
59 | 14 | 19 | 33 | +6 | 30 | 0 | 0 | 6 | 98 | 14,3 % | 48 | 50 % |
BrandonB. Skubel |
50 | 17 | 18 | 35 | +2 | 53 | 2 | 1 | 1 | 130 | 13,1 % | 91 | 29 % |
CharlieC. Da Fonseca |
61 | 6 | 24 | 30 | −5 | 28 | 0 | 0 | 2 | 90 | 6,7 % | 63 | 32 % |
AleksandarA. Dimovski |
39 | 3 | 7 | 10 | +5 | 12 | 0 | 0 | 0 | 61 | 4,9 % | 12 | 39 % |
DawsonD. Mercer |
26 | 18 | 24 | 42 | +4 | 21 | 6 | 2 | 3 | 99 | 18,2 % | 18 | 51 % |
IsiahI. Campbell |
63 | 26 | 34 | 60 | +4 | 18 | 9 | 2 | 7 | 203 | 12,8 % | 64 | 47 % |
JérémyJ. Lapointe |
60 | 12 | 7 | 19 | −8 | 26 | 4 | 1 | 1 | 97 | 12,4 % | 48 | – |
RémyR. Anglehart |
17 | 9 | 4 | 13 | +3 | 8 | 2 | 0 | 1 | 53 | 17,0 % | 14 | 53 % |
Charles-EdouardC. Drouin |
27 | 4 | 10 | 14 | −4 | 14 | 2 | 0 | 0 | 54 | 7,4 % | 5 | 46 % |
WilliamW. Dufour |
28 | 18 | 15 | 33 | +2 | 30 | 3 | 0 | 3 | 73 | 24,7 % | 33 | 53 % |
Charles-AntoineC. Dumont |
50 | 5 | 9 | 14 | +5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 55 | 9,1 % | 11 | 44 % |
ChaseC. Ellis |
3 | 0 | 1 | 1 | −1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – |
XavierX. Simoneau |
61 | 28 | 61 | 89 | −1 | 59 | 10 | 4 | 3 | 174 | 16,1 % | 59 | 54 % |
JackJ. Campbell |
54 | 1 | 2 | 3 | −6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 26 | 34 % |
NicholasN. Girouard |
61 | 16 | 23 | 39 | −10 | 34 | 2 | 1 | 3 | 125 | 12,8 % | 67 | 47 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ThomasT. Pelletier |
32 | 5 | 12 | 17 | +9 | 6 | 2 | 0 | 0 | 79 | 6,3 % | 30 | – |
OrlandoO. Mainolfi |
52 | 1 | 5 | 6 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 32 | – |
MathieuM. Charlebois |
59 | 6 | 12 | 18 | −4 | 67 | 1 | 0 | 0 | 116 | 5,2 % | 138 | – |
NoahN. Wilson |
32 | 2 | 0 | 2 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 10 | – |
KaylenK. Gauthier |
48 | 2 | 12 | 14 | +8 | 38 | 0 | 0 | 1 | 58 | 3,4 % | 75 | – |
JacobJ. Dion |
63 | 17 | 34 | 51 | +8 | 43 | 10 | 0 | 1 | 128 | 13,3 % | 59 | – |
Charles-AntoineC. Elément |
32 | 0 | 2 | 2 | +2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 6 | – |
ThimoT. Nickl |
58 | 10 | 29 | 39 | −5 | 43 | 6 | 0 | 2 | 111 | 9,0 % | 109 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FrancescoF. Lapenna |
13 | 13 | 8 | 5 | 0 | 3,40 | ,891 | 1 | 402 | 358 | 44 | 59:39 |
AnthonyA. Morrone |
39 | 39 | 23 | 14 | 2 | 3,05 | ,893 | 1 | 1079 | 963 | 116 | 58:25 |
DavidD. Bowen |
3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4,52 | ,857 | 0 | 84 | 72 | 12 | 53:07 |
JacobJ. Leblanc |
9 | 8 | 4 | 4 | 0 | 2,66 | ,883 | 1 | 188 | 166 | 22 | 55:04 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FelixF. Bibeau |
32 | 12 | 23 | 35 | +19 | 33 | 5 | 0 | 1 | 87 | 13,8 % | 16 | 61 % |
AntoineA. Demers |
11 | 1 | 6 | 7 | +6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 5 | 62 % |
RafaëlR. Harvey-Pinard |
62 | 34 | 44 | 78 | +37 | 16 | 13 | 2 | 6 | 187 | 18,2 % | 77 | 40 % |
ThomasT. Belgarde |
42 | 9 | 3 | 12 | +7 | 4 | 2 | 0 | 4 | 41 | 22,0 % | 5 | 59 % |
TristanT. Pelletier |
58 | 11 | 10 | 21 | +9 | 69 | 0 | 0 | 2 | 69 | 15,9 % | 117 | 30 % |
DawsonD. Mercer |
16 | 6 | 12 | 18 | +2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 43 | 14,0 % | 1 | 53 % |
ThéoT. Rochette |
19 | 4 | 12 | 16 | −4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 27 | 14,8 % | 0 | 49 % |
WilliamW. Dufour |
31 | 10 | 12 | 22 | +11 | 24 | 0 | 0 | 2 | 71 | 14,1 % | 12 | 56 % |
VladislavV. Kotkov |
51 | 22 | 24 | 46 | +20 | 26 | 7 | 0 | 4 | 175 | 12,6 % | 26 | – |
EthanE. Crossman |
32 | 6 | 10 | 16 | +2 | 33 | 2 | 0 | 2 | 70 | 8,6 % | 38 | 59 % |
LukeL. Wilson |
25 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 10 | 52 % |
XavierX. Labrecque |
45 | 7 | 11 | 18 | +18 | 14 | 0 | 2 | 2 | 64 | 10,9 % | 31 | 35 % |
RaphaelR. Lavoie |
25 | 20 | 18 | 38 | +3 | 12 | 5 | 0 | 4 | 119 | 16,8 % | 18 | 50 % |
ChristopheC. Farmer |
63 | 15 | 36 | 51 | +19 | 22 | 4 | 0 | 1 | 85 | 17,6 % | 24 | 20 % |
JustinJ. Ducharme |
50 | 16 | 20 | 36 | +8 | 61 | 0 | 2 | 4 | 128 | 12,5 % | 31 | 45 % |
WilliamW. Champagne |
25 | 1 | 3 | 4 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 12 | 52 % |
SamuelS. Houde |
44 | 19 | 33 | 52 | +17 | 30 | 3 | 2 | 2 | 118 | 16,1 % | 22 | 45 % |
Félix-AntoineF. Marcotty |
62 | 16 | 25 | 41 | +28 | 34 | 1 | 3 | 1 | 125 | 12,8 % | 19 | 52 % |
HendrixH. Lapierre |
19 | 2 | 15 | 17 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 1 | 52 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HarijsH. Brants |
8 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 7 | – |
MichaëlM. Pellerin |
63 | 4 | 18 | 22 | +23 | 29 | 0 | 0 | 0 | 72 | 5,6 % | 31 | – |
GabrielG. Villeneuve |
62 | 5 | 22 | 27 | +38 | 94 | 0 | 0 | 1 | 109 | 4,6 % | 72 | – |
ArtemiA. Kniazev |
51 | 11 | 32 | 43 | +15 | 62 | 5 | 0 | 1 | 135 | 8,1 % | 96 | – |
LorisL. Rafanomezantsoa |
41 | 0 | 2 | 2 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 26 | – |
PatrickP. Kyte |
13 | 4 | 4 | 8 | +11 | 6 | 1 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 15 | – |
LouisL. Crevier |
59 | 10 | 11 | 21 | +18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 84 | 11,9 % | 64 | – |
HugoH. Savinsky |
30 | 0 | 2 | 2 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 16 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
55 | 4 | 10 | 14 | +38 | 24 | 0 | 1 | 0 | 50 | 8,0 % | 58 | – |
KarlK. Boudrias |
24 | 3 | 12 | 15 | +9 | 27 | 0 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 33 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlexisA. Shank |
50 | 49 | 36 | 9 | 3 | 2,64 | ,910 | 2 | 1409 | 1282 | 127 | 57:44 |
DanielD. Moody |
7 | 6 | 4 | 1 | 2 | 3,09 | ,888 | 0 | 188 | 167 | 21 | 58:19 |
Carmine-AnthonyC. Pagliarulo |
10 | 8 | 5 | 2 | 1 | 3,25 | ,868 | 1 | 205 | 178 | 27 | 49:52 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 |
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
3
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
















































