Chicoutimi4:3Koniec · PP
Rouyn-NorandaChicoutimi, Saguenéens – Rouyn-Noranda, Huskies 4:3, 13. 1. 2023
QMJHL · Základná časť
So 14. 1. 2023 · 01:30 · Centre Georges-Vézina
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| CHI | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 |
| ROU | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
14:46
Romain Rodzinski · 2 min, bránenie v hre
2. tretina – 1:1
-
0:36
Maxim Massé
Andrei Loshko
1:0
-
8:37
Mathis Perron · 2 min, hrubosť
-
8:37
Alexis Morin · 2 min, hrubosť
-
10:40
François-James Buteau
Louis-Philippe Fontaine, Dyllan Gill
1:1
3. tretina – 2:2
-
3:29
Félix Bédard
Loïc Usereau, Édouard Carrier
2:1
-
5:03
Maxim Massé
Thomas Desruisseaux, Alexis Morin
3:1
-
8:38
Fabrice Fortin · 2 min, podrazenie
-
8:49
Daniil Bourash
Louis-Philippe Fontaine, Dyllan Gill
3:2
-
19:53
Tristan Allard
Dyllan Gill
3:3
Predĺženie – 1:0
-
0:30
Andrei Loshko
Maxim Massé, Romain Rodzinski
4:3
Štatistiky tímov
vs
32
Strely na bránku
26
0/0
Presilovky
1/2
37 %
Vhadzovania
63 %
18
Hity
16
6
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | +3 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
1 | 1 | 2 | +2 | 0 | 4 | 0 | 7/20 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 2 | 4 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 5/14 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 1 | 6/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:30 | 26 | 23 | 3 | ,885 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | −2 | 0 | 6 | 3 | 18/23 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 2 | 3 | 0 | 1/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 4/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:42 | 32 | 28 | 4 | ,875 |
Porovnanie v sezóne
vs
70
Body v tabuľke
81
3,44
Góly na zápas
3,53
4,13
Inkasované na zápas
3,34
26,5 %
Presilovky
22,8 %
74,3 %
Oslabenia
76,5 %
30,2
Strely na zápas
34,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Chicoutimi +3
Rouyn-Noranda +7
+7
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 29 | 33 | 62 | −3 | 8 | 6 | 0 | 6 | 164 | 17,7 % | 17 | – |
|
|
63 | 12 | 20 | 32 | −10 | 8 | 3 | 0 | 1 | 116 | 10,3 % | 21 | – |
|
|
31 | 14 | 14 | 28 | +6 | 16 | 7 | 0 | 0 | 77 | 18,2 % | 23 | 40 % |
|
|
52 | 6 | 10 | 16 | −32 | 10 | 4 | 0 | 0 | 60 | 10,0 % | 12 | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – |
ThomasT. Desruisseaux |
35 | 7 | 24 | 31 | −7 | 8 | 1 | 0 | 2 | 67 | 10,4 % | 10 | 40 % |
|
|
33 | 12 | 7 | 19 | −7 | 10 | 5 | 1 | 2 | 79 | 15,2 % | 27 | 35 % |
|
|
58 | 7 | 14 | 21 | −20 | 10 | 3 | 0 | 2 | 68 | 10,3 % | 49 | 44 % |
|
|
53 | 23 | 22 | 45 | −3 | 16 | 4 | 0 | 2 | 189 | 12,2 % | 13 | – |
ZacharyZ. Roy |
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
AndreiA. Loshko |
67 | 22 | 48 | 70 | −1 | 20 | 11 | 0 | 3 | 195 | 11,3 % | 25 | 46 % |
|
|
58 | 17 | 22 | 39 | −17 | 45 | 6 | 0 | 2 | 77 | 22,1 % | 71 | – |
|
|
56 | 7 | 21 | 28 | −13 | 14 | 1 | 0 | 0 | 70 | 10,0 % | 20 | 37 % |
|
|
30 | 4 | 11 | 15 | −2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 47 | 8,5 % | 11 | 46 % |
|
|
59 | 7 | 5 | 12 | −20 | 24 | 0 | 0 | 4 | 63 | 11,1 % | 61 | – |
|
|
44 | 1 | 4 | 5 | −14 | 27 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 19 | 48 % |
|
|
67 | 21 | 37 | 58 | −18 | 24 | 5 | 2 | 2 | 117 | 17,9 % | 57 | 44 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | 48 % |
|
|
27 | 5 | 1 | 6 | −12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 21,7 % | 11 | 33 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
63 | 2 | 11 | 13 | −6 | 101 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 179 | – |
|
|
22 | 0 | 0 | 0 | −12 | 32 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 16 | – |
Marc-AndréM. Gaudet |
31 | 9 | 17 | 26 | +8 | 8 | 5 | 0 | 2 | 91 | 9,9 % | 31 | – |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – |
|
|
22 | 2 | 3 | 5 | −4 | 14 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 20 | – |
|
|
36 | 2 | 7 | 9 | −13 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5,4 % | 43 | – |
RomainR. Rodzinski |
28 | 6 | 16 | 22 | −4 | 8 | 3 | 0 | 0 | 78 | 7,7 % | 20 | – |
|
|
29 | 5 | 13 | 18 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 49 | 10,2 % | 16 | – |
|
|
24 | 0 | 3 | 3 | −3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 23 | – |
AntoineA. Desrochers |
10 | 2 | 2 | 4 | −5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 18 | 11,1 % | 9 | – |
|
|
29 | 2 | 4 | 6 | −7 | 16 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 25 | – |
|
|
67 | 7 | 17 | 24 | −16 | 60 | 1 | 0 | 2 | 105 | 6,7 % | 32 | – |
|
|
45 | 0 | 5 | 5 | −23 | 52 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 95 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13 | 8 | 4 | 4 | 1 | 5,09 | ,836 | 0 | 298 | 249 | 49 | 44:23 |
|
|
4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 5,54 | ,836 | 0 | 110 | 92 | 18 | 48:43 |
Charles-AntoineC. Lavallée |
54 | 53 | 29 | 19 | 3 | 3,38 | ,893 | 2 | 1610 | 1438 | 172 | 56:31 |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9,00 | ,667 | 0 | 9 | 6 | 3 | 20:00 |
|
|
5 | 4 | 0 | 4 | 0 | 7,04 | ,801 | 0 | 141 | 113 | 28 | 47:41 |
Útočníci 13
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BillB. Zonnon |
63 | 16 | 23 | 39 | −3 | 12 | 5 | 0 | 2 | 122 | 13,1 % | 25 | – |
JakubJ. Hujer |
62 | 10 | 10 | 20 | −7 | 42 | 2 | 0 | 1 | 98 | 10,2 % | 79 | 42 % |
|
|
39 | 5 | 3 | 8 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 35 | 14,3 % | 8 | – |
TristanT. Allard |
68 | 27 | 50 | 77 | +10 | 65 | 7 | 0 | 4 | 177 | 15,3 % | 57 | 55 % |
|
|
67 | 8 | 15 | 23 | +7 | 18 | 0 | 0 | 3 | 94 | 8,5 % | 39 | – |
|
|
65 | 15 | 19 | 34 | −1 | 40 | 4 | 2 | 1 | 116 | 12,9 % | 86 | 56 % |
|
|
66 | 41 | 29 | 70 | +5 | 12 | 16 | 0 | 7 | 237 | 17,3 % | 31 | – |
|
|
63 | 28 | 28 | 56 | +3 | 60 | 8 | 0 | 3 | 192 | 14,6 % | 61 | 48 % |
|
|
67 | 21 | 25 | 46 | +20 | 22 | 3 | 0 | 4 | 93 | 22,6 % | 31 | 48 % |
|
|
64 | 13 | 28 | 41 | −4 | 58 | 5 | 2 | 1 | 116 | 11,2 % | 31 | 54 % |
|
|
55 | 6 | 4 | 10 | −6 | 39 | 1 | 0 | 0 | 67 | 9,0 % | 57 | 49 % |
|
|
47 | 5 | 1 | 6 | −3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 49 | 10,2 % | 52 | – |
|
|
60 | 2 | 11 | 13 | −6 | 39 | 0 | 0 | 1 | 103 | 1,9 % | 93 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 4 | 15 | 19 | +9 | 40 | 0 | 0 | 2 | 91 | 4,4 % | 104 | – |
|
|
68 | 6 | 21 | 27 | +14 | 65 | 0 | 0 | 3 | 131 | 4,6 % | 44 | – |
|
|
60 | 4 | 12 | 16 | −5 | 22 | 1 | 0 | 1 | 95 | 4,2 % | 51 | – |
DyllanD. Gill |
68 | 8 | 49 | 57 | +12 | 35 | 2 | 0 | 1 | 216 | 3,7 % | 57 | – |
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 3 | – |
|
|
18 | 0 | 2 | 2 | +1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 8 | – |
|
|
31 | 1 | 4 | 5 | −3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 16 | – |
|
|
24 | 1 | 2 | 3 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 16 | – |
|
|
35 | 5 | 8 | 13 | −4 | 32 | 0 | 0 | 0 | 54 | 9,3 % | 74 | – |
EdouardE. Cournoyer |
67 | 10 | 30 | 40 | +10 | 78 | 2 | 1 | 0 | 153 | 6,5 % | 159 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 18 | 10 | 7 | 1 | 2,83 | ,892 | 2 | 491 | 438 | 53 | 56:14 |
|
|
48 | 48 | 26 | 16 | 6 | 3,02 | ,905 | 1 | 1504 | 1361 | 143 | 59:16 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
4
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
5
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
7
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |








