Chicoutimi3:1Koniec
RimouskiChicoutimi, Saguenéens – Rimouski, Océanic 3:1, 4. 1. 2020
QMJHL · Základná časť
So 4. 1. 2020 · 22:00 · Centre Georges-Vézina
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| CHI | 1 | 2 | 0 | 3 |
| RIM | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
3:30
Ludovic Soucy · 2 min, držanie
-
4:36
Artemi Kniazev
Vladislav Kotkov, Felix Bibeau
1:0
-
18:31
Samuel Houde · 2 min, podrazenie
2. tretina – 2:0
-
5:10
Loris Rafanomezantsoa · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
12:23
Zachary Massicotte · 2 min, zdržiavanie hry
-
13:21
Rafaël Harvey-Pinard
Artemi Kniazev, Samuel Houde
2:0
-
14:00
Félix-Antoine Marcotty
Tristan Pelletier, Gabriel Villeneuve
3:0
-
15:12
Felix Bibeau · 2 min, sekanie
-
17:52
Andrew Coxhead · 2 min, hrubosť
3. tretina – 0:1
-
8:24
Vladislav Kotkov · 2 min, sekanie
-
10:31
Christopher Inniss
Maxime Collin
3:1
Štatistiky tímov
vs
27
Strely na bránku
23
2/3
Presilovky
0/4
56 %
Vhadzovania
44 %
12
Hity
11
8
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 5/13 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 21/32 |
|
|
0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 2 | 3 | 6/15 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 23 | 22 | 1 | ,957 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 0 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 9/20 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | 3/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | 9/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/4 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 27 | 24 | 3 | ,889 |
Porovnanie v sezóne
vs
96
Body v tabuľke
84
4,06
Góly na zápas
3,94
2,89
Inkasované na zápas
2,75
21,9 %
Presilovky
27,9 %
79,7 %
Oslabenia
81,4 %
33,4
Strely na zápas
34,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Chicoutimi +3
Rimouski −5
+4
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FelixF. Bibeau |
32 | 12 | 23 | 35 | +19 | 33 | 5 | 0 | 1 | 87 | 13,8 % | 16 | 61 % |
AntoineA. Demers |
11 | 1 | 6 | 7 | +6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 5 | 62 % |
RafaëlR. Harvey-Pinard |
62 | 34 | 44 | 78 | +37 | 16 | 13 | 2 | 6 | 187 | 18,2 % | 77 | 40 % |
ThomasT. Belgarde |
42 | 9 | 3 | 12 | +7 | 4 | 2 | 0 | 4 | 41 | 22,0 % | 5 | 59 % |
TristanT. Pelletier |
58 | 11 | 10 | 21 | +9 | 69 | 0 | 0 | 2 | 69 | 15,9 % | 117 | 30 % |
DawsonD. Mercer |
16 | 6 | 12 | 18 | +2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 43 | 14,0 % | 1 | 53 % |
ThéoT. Rochette |
19 | 4 | 12 | 16 | −4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 27 | 14,8 % | 0 | 49 % |
WilliamW. Dufour |
31 | 10 | 12 | 22 | +11 | 24 | 0 | 0 | 2 | 71 | 14,1 % | 12 | 56 % |
VladislavV. Kotkov |
51 | 22 | 24 | 46 | +20 | 26 | 7 | 0 | 4 | 175 | 12,6 % | 26 | – |
EthanE. Crossman |
32 | 6 | 10 | 16 | +2 | 33 | 2 | 0 | 2 | 70 | 8,6 % | 38 | 59 % |
LukeL. Wilson |
25 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 10 | 52 % |
XavierX. Labrecque |
45 | 7 | 11 | 18 | +18 | 14 | 0 | 2 | 2 | 64 | 10,9 % | 31 | 35 % |
RaphaelR. Lavoie |
25 | 20 | 18 | 38 | +3 | 12 | 5 | 0 | 4 | 119 | 16,8 % | 18 | 50 % |
ChristopheC. Farmer |
63 | 15 | 36 | 51 | +19 | 22 | 4 | 0 | 1 | 85 | 17,6 % | 24 | 20 % |
JustinJ. Ducharme |
50 | 16 | 20 | 36 | +8 | 61 | 0 | 2 | 4 | 128 | 12,5 % | 31 | 45 % |
WilliamW. Champagne |
25 | 1 | 3 | 4 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 12 | 52 % |
SamuelS. Houde |
44 | 19 | 33 | 52 | +17 | 30 | 3 | 2 | 2 | 118 | 16,1 % | 22 | 45 % |
Félix-AntoineF. Marcotty |
62 | 16 | 25 | 41 | +28 | 34 | 1 | 3 | 1 | 125 | 12,8 % | 19 | 52 % |
HendrixH. Lapierre |
19 | 2 | 15 | 17 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 1 | 52 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HarijsH. Brants |
8 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 7 | – |
MichaëlM. Pellerin |
63 | 4 | 18 | 22 | +23 | 29 | 0 | 0 | 0 | 72 | 5,6 % | 31 | – |
GabrielG. Villeneuve |
62 | 5 | 22 | 27 | +38 | 94 | 0 | 0 | 1 | 109 | 4,6 % | 72 | – |
ArtemiA. Kniazev |
51 | 11 | 32 | 43 | +15 | 62 | 5 | 0 | 1 | 135 | 8,1 % | 96 | – |
LorisL. Rafanomezantsoa |
41 | 0 | 2 | 2 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 26 | – |
PatrickP. Kyte |
13 | 4 | 4 | 8 | +11 | 6 | 1 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 15 | – |
LouisL. Crevier |
59 | 10 | 11 | 21 | +18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 84 | 11,9 % | 64 | – |
HugoH. Savinsky |
30 | 0 | 2 | 2 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 16 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
55 | 4 | 10 | 14 | +38 | 24 | 0 | 1 | 0 | 50 | 8,0 % | 58 | – |
KarlK. Boudrias |
24 | 3 | 12 | 15 | +9 | 27 | 0 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 33 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlexisA. Shank |
50 | 49 | 36 | 9 | 3 | 2,64 | ,910 | 2 | 1409 | 1282 | 127 | 57:44 |
DanielD. Moody |
7 | 6 | 4 | 1 | 2 | 3,09 | ,888 | 0 | 188 | 167 | 21 | 58:19 |
Carmine-AnthonyC. Pagliarulo |
10 | 8 | 5 | 2 | 1 | 3,25 | ,868 | 1 | 205 | 178 | 27 | 49:52 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NathanN. Ouellet |
64 | 16 | 17 | 33 | +12 | 42 | 5 | 0 | 2 | 117 | 13,7 % | 71 | 43 % |
JacobJ. Kelly |
25 | 3 | 1 | 4 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 10,7 % | 7 | 34 % |
AlexisA. Lafrenière |
52 | 35 | 77 | 112 | +41 | 50 | 5 | 0 | 5 | 261 | 13,4 % | 68 | 31 % |
ZacharyZ. Bolduc |
55 | 30 | 22 | 52 | +9 | 36 | 13 | 1 | 5 | 150 | 20,0 % | 38 | 47 % |
ChristopheC. Chiasson |
30 | 0 | 0 | 0 | −4 | 17 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 10 | – |
OlivierO. Bourret |
29 | 3 | 4 | 7 | −1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17,6 % | 17 | – |
CédricC. Paré |
64 | 37 | 51 | 88 | +39 | 36 | 16 | 1 | 5 | 250 | 14,8 % | 64 | 60 % |
ColeC. Cormier |
33 | 9 | 11 | 20 | +3 | 14 | 2 | 0 | 1 | 72 | 12,5 % | 9 | 47 % |
AndrewA. Coxhead |
28 | 4 | 12 | 16 | −1 | 16 | 0 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 22 | 55 % |
MaximeM. Collin |
41 | 5 | 7 | 12 | +6 | 14 | 1 | 0 | 0 | 39 | 12,8 % | 42 | 42 % |
MikaelM. Martel |
58 | 4 | 3 | 7 | 0 | 47 | 0 | 0 | 1 | 54 | 7,4 % | 148 | 30 % |
LukaL. Verreault |
47 | 6 | 9 | 15 | −13 | 8 | 3 | 0 | 0 | 42 | 14,3 % | 19 | 40 % |
AdamA. Raška |
35 | 13 | 8 | 21 | +10 | 37 | 5 | 0 | 2 | 62 | 21,0 % | 109 | – |
LudovicL. Soucy |
43 | 2 | 3 | 5 | −8 | 23 | 0 | 1 | 0 | 24 | 8,3 % | 50 | 51 % |
D'ArtagnanD. Joly |
7 | 1 | 3 | 4 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 4 | 70 % |
NikolaiN. Mayorov |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
FrédéryckF. Janvier |
25 | 5 | 3 | 8 | +3 | 15 | 0 | 0 | 0 | 50 | 10,0 % | 28 | 30 % |
DmitryD. Zavgorodniy |
40 | 29 | 38 | 67 | +40 | 6 | 8 | 1 | 4 | 141 | 20,6 % | 15 | 40 % |
NicolasN. Guay |
27 | 11 | 13 | 24 | +14 | 4 | 2 | 0 | 1 | 89 | 12,4 % | 26 | 61 % |
JeffreyJ. Durocher |
34 | 9 | 12 | 21 | +5 | 34 | 1 | 1 | 2 | 79 | 11,4 % | 32 | 56 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
WalterW. Flower |
26 | 3 | 7 | 10 | +9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 55 | 5,5 % | 19 | – |
VincentV. Martineau |
26 | 1 | 10 | 11 | +4 | 30 | 0 | 0 | 1 | 61 | 1,6 % | 56 | – |
JustinJ. Bergeron |
25 | 8 | 10 | 18 | +21 | 24 | 2 | 0 | 3 | 95 | 8,4 % | 39 | – |
BrandonB. Casey |
33 | 0 | 3 | 3 | +2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 17 | – |
AntoineA. Leblanc |
13 | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – |
AnthonyA. D'Amours |
52 | 1 | 15 | 16 | +24 | 39 | 0 | 0 | 1 | 49 | 2,0 % | 68 | – |
ChristopherC. Inniss |
64 | 2 | 14 | 16 | +29 | 22 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 137 | – |
IsaacI. Belliveau |
62 | 11 | 42 | 53 | +12 | 22 | 4 | 0 | 5 | 112 | 9,8 % | 40 | – |
PhillippeP. Casault |
31 | 0 | 0 | 0 | −5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 19 | – |
ZacharyZ. Massicotte |
64 | 4 | 26 | 30 | +24 | 24 | 1 | 0 | 0 | 126 | 3,2 % | 81 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RaphaelR. Audet |
17 | 15 | 7 | 6 | 3 | 2,95 | ,883 | 0 | 383 | 338 | 45 | 53:50 |
CreedC. Jones |
12 | 11 | 9 | 2 | 0 | 1,42 | ,934 | 2 | 243 | 227 | 16 | 56:15 |
JustinJ. Blanchette |
3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3,72 | ,813 | 0 | 48 | 39 | 9 | 48:23 |
ColtenC. Ellis |
29 | 29 | 18 | 7 | 3 | 2,41 | ,904 | 2 | 705 | 637 | 68 | 58:18 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
3
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |























































