Chicoutimi1:2Koniec · PP
Blainville-BoisbriandChicoutimi, Saguenéens – Blainville-Boisbriand, Armada 1:2, 27. 10. 2019
QMJHL · Základná časť
Ne 27. 10. 2019 · 21:00 · Centre Georges-Vézina
Chicoutimi,Saguenéens · domaStrely 36
1:2
Koniec · PP
Blainville-Boisbriand,Armada · vonkuStrely 26
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| CHI | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| BLB | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
6:33
William Dufour · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
15:10
Michaël Pellerin · 2 min, držanie
-
16:13
Yaroslav Likhachev · 2 min, hákovanie
-
18:11
Artemi Kniazev · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 0:0
-
8:36
Félix-Antoine Marcotty · 2 min, podrazenie
3. tretina – 1:1
-
4:20
Ethan Crossman · 2 min, hrubosť
-
6:42
Yaroslav Likhachev
Zachary Roy, Samuel Desgroseilliers
0:1
-
19:58
William Dufour
Samuel Houde, Rafaël Harvey-Pinard
1:1
Predĺženie – 0:1
-
1:29
Antoine Demers
Simon Pinard
1:2
Štatistiky tímov
vs
36
Strely na bránku
26
0/1
Presilovky
0/5
49 %
Vhadzovania
51 %
9
Hity
7
10
Trestné minúty
2
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 4 | 1 | 11/22 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 6/12 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 1 | 0 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:07 | 26 | 24 | 2 | ,923 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 2 | 4 | 0 | 1/3 |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11/17 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 1 | 0/2 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 3 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | 6/15 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/14 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:29 | 36 | 35 | 1 | ,972 |
Porovnanie v sezóne
vs
96
Body v tabuľke
68
4,06
Góly na zápas
3,37
2,89
Inkasované na zápas
3,48
21,9 %
Presilovky
14,8 %
79,7 %
Oslabenia
75,9 %
33,4
Strely na zápas
32,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Chicoutimi +6
Blainville-Boisbriand +2
+6
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
4 výhry
1 výhra
28. 9.
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
3:4PP
ChiChicoutimi
17. 1.
01:30
ChiChicoutimi
5:2
BLBBlainville-Boisbriand
25. 11. 18
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
3:0
ChiChicoutimi
3. 11. 18
21:00
ChiChicoutimi
3:1
BLBBlainville-Boisbriand
29. 9. 18
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
1:4
ChiChicoutimi
3:4PP
ChiChicoutimi
17. 1.
01:30
ChiChicoutimi
5:2
BLBBlainville-Boisbriand
25. 11. 18
01:00
BLBBlainville-Boisbriand
3:0
ChiChicoutimi
3. 11. 18
21:00
ChiChicoutimi
3:1
BLBBlainville-Boisbriand
29. 9. 18
01:30
BLBBlainville-Boisbriand
1:4
ChiChicoutimi
Chicoutimi
Blainville-BoisbriandBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2019/20
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FelixF. Bibeau |
32 | 12 | 23 | 35 | +19 | 33 | 5 | 0 | 1 | 87 | 13,8 % | 16 | 61 % |
AntoineA. Demers |
11 | 1 | 6 | 7 | +6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 5,9 % | 5 | 62 % |
RafaëlR. Harvey-Pinard |
62 | 34 | 44 | 78 | +37 | 16 | 13 | 2 | 6 | 187 | 18,2 % | 77 | 40 % |
ThomasT. Belgarde |
42 | 9 | 3 | 12 | +7 | 4 | 2 | 0 | 4 | 41 | 22,0 % | 5 | 59 % |
TristanT. Pelletier |
58 | 11 | 10 | 21 | +9 | 69 | 0 | 0 | 2 | 69 | 15,9 % | 117 | 30 % |
DawsonD. Mercer |
16 | 6 | 12 | 18 | +2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 43 | 14,0 % | 1 | 53 % |
ThéoT. Rochette |
19 | 4 | 12 | 16 | −4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 27 | 14,8 % | 0 | 49 % |
WilliamW. Dufour |
31 | 10 | 12 | 22 | +11 | 24 | 0 | 0 | 2 | 71 | 14,1 % | 12 | 56 % |
VladislavV. Kotkov |
51 | 22 | 24 | 46 | +20 | 26 | 7 | 0 | 4 | 175 | 12,6 % | 26 | – |
EthanE. Crossman |
32 | 6 | 10 | 16 | +2 | 33 | 2 | 0 | 2 | 70 | 8,6 % | 38 | 59 % |
LukeL. Wilson |
25 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 10 | 52 % |
XavierX. Labrecque |
45 | 7 | 11 | 18 | +18 | 14 | 0 | 2 | 2 | 64 | 10,9 % | 31 | 35 % |
RaphaelR. Lavoie |
25 | 20 | 18 | 38 | +3 | 12 | 5 | 0 | 4 | 119 | 16,8 % | 18 | 50 % |
ChristopheC. Farmer |
63 | 15 | 36 | 51 | +19 | 22 | 4 | 0 | 1 | 85 | 17,6 % | 24 | 20 % |
JustinJ. Ducharme |
50 | 16 | 20 | 36 | +8 | 61 | 0 | 2 | 4 | 128 | 12,5 % | 31 | 45 % |
WilliamW. Champagne |
25 | 1 | 3 | 4 | +4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 12 | 52 % |
SamuelS. Houde |
44 | 19 | 33 | 52 | +17 | 30 | 3 | 2 | 2 | 118 | 16,1 % | 22 | 45 % |
Félix-AntoineF. Marcotty |
62 | 16 | 25 | 41 | +28 | 34 | 1 | 3 | 1 | 125 | 12,8 % | 19 | 52 % |
HendrixH. Lapierre |
19 | 2 | 15 | 17 | +4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 1 | 52 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HarijsH. Brants |
8 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 7 | – |
MichaëlM. Pellerin |
63 | 4 | 18 | 22 | +23 | 29 | 0 | 0 | 0 | 72 | 5,6 % | 31 | – |
GabrielG. Villeneuve |
62 | 5 | 22 | 27 | +38 | 94 | 0 | 0 | 1 | 109 | 4,6 % | 72 | – |
ArtemiA. Kniazev |
51 | 11 | 32 | 43 | +15 | 62 | 5 | 0 | 1 | 135 | 8,1 % | 96 | – |
LorisL. Rafanomezantsoa |
41 | 0 | 2 | 2 | +3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 26 | – |
PatrickP. Kyte |
13 | 4 | 4 | 8 | +11 | 6 | 1 | 0 | 0 | 32 | 12,5 % | 15 | – |
LouisL. Crevier |
59 | 10 | 11 | 21 | +18 | 16 | 0 | 0 | 2 | 84 | 11,9 % | 64 | – |
HugoH. Savinsky |
30 | 0 | 2 | 2 | +8 | 12 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 16 | – |
Félix-AntoineF. Drolet |
55 | 4 | 10 | 14 | +38 | 24 | 0 | 1 | 0 | 50 | 8,0 % | 58 | – |
KarlK. Boudrias |
24 | 3 | 12 | 15 | +9 | 27 | 0 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 33 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AlexisA. Shank |
50 | 49 | 36 | 9 | 3 | 2,64 | ,910 | 2 | 1409 | 1282 | 127 | 57:44 |
DanielD. Moody |
7 | 6 | 4 | 1 | 2 | 3,09 | ,888 | 0 | 188 | 167 | 21 | 58:19 |
Carmine-AnthonyC. Pagliarulo |
10 | 8 | 5 | 2 | 1 | 3,25 | ,868 | 1 | 205 | 178 | 27 | 49:52 |
Útočníci 16
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaximM. Bykov |
63 | 20 | 14 | 34 | +12 | 22 | 5 | 0 | 1 | 176 | 11,4 % | 71 | 23 % |
Stéphane JrS. Huard |
46 | 3 | 7 | 10 | −18 | 12 | 0 | 1 | 1 | 59 | 5,1 % | 42 | 43 % |
AntoineA. Demers |
39 | 7 | 28 | 35 | +5 | 18 | 0 | 1 | 3 | 81 | 8,6 % | 29 | 55 % |
LukeL. Henman |
63 | 25 | 49 | 74 | +12 | 43 | 3 | 6 | 6 | 178 | 14,0 % | 22 | 44 % |
BlakeB. Richardson |
55 | 11 | 12 | 23 | −2 | 16 | 3 | 0 | 2 | 99 | 11,1 % | 46 | 53 % |
AdamA. Capannelli |
15 | 1 | 5 | 6 | −4 | 21 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 26 | 45 % |
NicholasN. Blagden |
30 | 1 | 1 | 2 | −12 | 39 | 0 | 1 | 0 | 17 | 5,9 % | 52 | 32 % |
EtienneE. Caron |
21 | 1 | 2 | 3 | −7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 1 | 73 % |
TommyT. Bouchard |
19 | 4 | 0 | 4 | −1 | 17 | 0 | 2 | 1 | 27 | 14,8 % | 29 | – |
ZacharyZ. Roy |
50 | 14 | 7 | 21 | +6 | 16 | 2 | 0 | 1 | 94 | 14,9 % | 33 | 44 % |
BenjaminB. Corbeil |
60 | 18 | 21 | 39 | −8 | 30 | 2 | 0 | 2 | 121 | 14,9 % | 119 | 51 % |
YaroslavY. Likhachev |
60 | 29 | 33 | 62 | +14 | 35 | 6 | 0 | 2 | 218 | 13,3 % | 34 | 42 % |
SimonS. Pinard |
58 | 29 | 18 | 47 | +7 | 16 | 5 | 2 | 2 | 151 | 19,2 % | 59 | 51 % |
ThomasT. Lacombe |
54 | 5 | 13 | 18 | −2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 80 | 6,3 % | 20 | 45 % |
MaximilienM. Ledoux |
41 | 2 | 8 | 10 | +1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 29 | 6,9 % | 29 | – |
AlexandreA. Couture |
25 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 25 | 24,0 % | 17 | 50 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JustinJ. Gosselin |
11 | 0 | 0 | 0 | +6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 12 | – |
GabrielG. Jackson |
52 | 2 | 7 | 9 | −2 | 23 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 31 | – |
WilliamW. Cyr |
31 | 0 | 6 | 6 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 11 | – |
SamuelS. Desgroseilliers |
60 | 6 | 15 | 21 | −3 | 39 | 1 | 1 | 2 | 77 | 7,8 % | 47 | – |
SamuelS. Bolduc |
32 | 7 | 9 | 16 | +7 | 14 | 1 | 0 | 1 | 83 | 8,4 % | 50 | – |
NathanN. Lavoie |
63 | 3 | 15 | 18 | +6 | 75 | 0 | 0 | 1 | 89 | 3,4 % | 66 | – |
SimonS. Lavigne |
62 | 3 | 9 | 12 | +9 | 45 | 0 | 0 | 1 | 61 | 4,9 % | 130 | – |
Yann-FélixY. Lapointe |
30 | 3 | 15 | 18 | +3 | 11 | 2 | 0 | 0 | 48 | 6,3 % | 32 | – |
MiguëlM. Tourigny |
61 | 11 | 19 | 30 | +2 | 56 | 4 | 0 | 4 | 169 | 6,5 % | 55 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Adam |
22 | 18 | 9 | 6 | 2 | 3,39 | ,903 | 1 | 636 | 574 | 62 | 49:56 |
EmileE. Samson |
47 | 45 | 23 | 21 | 2 | 3,18 | ,909 | 0 | 1557 | 1415 | 142 | 57:01 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2019/20 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
2
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
3
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 |
West Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
3
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
7
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
8
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
9
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
3
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
7
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
8
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
63 | 51 | 8 | 4 | 106 | ,841 | 290:164 | +126 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
64 | 50 | 13 | 1 | 101 | ,789 | 276:148 | +128 | ||
3
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
63 | 45 | 12 | 6 | 96 | ,762 | 256:182 | +74 | ||
4
RIMRimouski, Océanic
|
64 | 38 | 18 | 8 | 84 | ,656 | 252:176 | +76 | ||
5
CAPCape Breton, Eagles
|
63 | 40 | 20 | 3 | 83 | ,659 | 269:194 | +75 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
63 | 36 | 25 | 2 | 74 | ,587 | 232:221 | +11 | ||
7
CHACharlottetown, Islanders
|
64 | 33 | 26 | 5 | 71 | ,555 | 197:205 | −8 | ||
8
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
63 | 32 | 27 | 4 | 68 | ,540 | 212:219 | −7 | ||
9
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
63 | 29 | 30 | 4 | 62 | ,492 | 180:209 | −29 | ||
10
VICVictoriaville, Tigres
|
63 | 26 | 28 | 9 | 61 | ,484 | 190:201 | −11 | ||
11
SNBSaint John, Sea Dogs
|
64 | 30 | 33 | 1 | 61 | ,477 | 226:280 | −54 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
63 | 29 | 32 | 2 | 60 | ,476 | 227:245 | −18 | ||
13
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
63 | 26 | 30 | 7 | 59 | ,468 | 207:247 | −40 | ||
14
QUEQuébec, Remparts
|
64 | 27 | 32 | 5 | 59 | ,461 | 202:245 | −43 | ||
15
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
64 | 24 | 29 | 11 | 59 | ,461 | 196:240 | −44 | ||
16
GATGatineau, Olympiques
|
64 | 22 | 37 | 5 | 49 | ,383 | 204:247 | −43 | ||
17
HALHalifax, Mooseheads
|
63 | 20 | 38 | 5 | 45 | ,357 | 170:263 | −93 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
64 | 12 | 40 | 12 | 36 | ,281 | 171:279 | −108 |















































