Cape Breton0:1Koniec
SherbrookeCape Breton, Eagles – Sherbrooke, Phœnix 0:1, 2. 11. 2023
QMJHL · Základná časť
Št 2. 11. 2023 · 23:00 · Centre 200
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| CAP | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SHE | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
3:26
Hugo Primeau
Olivier Dubois, Jean-Félix Lapointe
0:1
-
8:47
Éloi Bourdeau · 2 min, podrazenie
-
17:56
Etienne Tremblay-Mathieu · 2 min, krosček
2. tretina – 0:0
-
6:50
Conor Shortall · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 0:0
-
8:02
Hugo Marcil · 2 min, bránenie v hre
-
9:33
Tomas Lavoie · 2 min, hra so zlomenou hokejkou
Štatistiky tímov
vs
22
Strely na bránku
29
0/3
Presilovky
0/2
44 %
Vhadzovania
56 %
16
Hity
20
4
Trestné minúty
6
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5/13 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 1 | 16/30 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:46 | 29 | 28 | 1 | ,966 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 2/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 2 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1/2 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12/25 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 2 | 12/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7/10 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 22 | 22 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
81
Body v tabuľke
70
3,18
Góly na zápas
3,16
2,85
Inkasované na zápas
3,51
20,9 %
Presilovky
24,2 %
81,4 %
Oslabenia
78,1 %
30,9
Strely na zápas
28,4
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Cape Breton +1
Sherbrooke +1
+2
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 14 | 43 | 57 | −1 | 14 | 6 | 1 | 3 | 156 | 9,0 % | 33 | 42 % |
|
|
63 | 11 | 17 | 28 | +18 | 22 | 2 | 1 | 3 | 93 | 11,8 % | 61 | 56 % |
|
|
68 | 14 | 14 | 28 | +8 | 32 | 1 | 1 | 2 | 103 | 13,6 % | 24 | 46 % |
ÉmileÉ. Ricard |
67 | 5 | 11 | 16 | −7 | 22 | 0 | 0 | 0 | 63 | 7,9 % | 44 | 38 % |
CamC. Squires |
66 | 33 | 39 | 72 | −8 | 53 | 9 | 1 | 9 | 188 | 17,6 % | 50 | 51 % |
|
|
29 | 3 | 4 | 7 | −1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 12 | 46 % |
|
|
52 | 5 | 6 | 11 | +3 | 10 | 0 | 1 | 0 | 74 | 6,8 % | 27 | 27 % |
|
|
26 | 16 | 5 | 21 | +17 | 34 | 2 | 0 | 2 | 66 | 24,2 % | 88 | 33 % |
WilliamW. Shields |
35 | 2 | 6 | 8 | −7 | 14 | 0 | 0 | 0 | 56 | 3,6 % | 9 | – |
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | −4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – |
LubosL. Stahon |
27 | 1 | 4 | 5 | −1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 26 | 3,8 % | 9 | 40 % |
|
|
68 | 31 | 30 | 61 | +17 | 30 | 9 | 1 | 2 | 201 | 15,4 % | 61 | 36 % |
|
|
17 | 1 | 1 | 2 | −8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 29 | – |
|
|
18 | 2 | 2 | 4 | −1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22,2 % | 7 | 37 % |
|
|
39 | 15 | 9 | 24 | +10 | 22 | 4 | 0 | 1 | 102 | 14,7 % | 51 | – |
CamC. MacDonald |
63 | 19 | 29 | 48 | +12 | 24 | 5 | 0 | 5 | 165 | 11,5 % | 110 | 56 % |
|
|
46 | 4 | 6 | 10 | −6 | 40 | 0 | 0 | 0 | 59 | 6,8 % | 63 | 33 % |
|
|
26 | 11 | 13 | 24 | +11 | 24 | 3 | 0 | 2 | 66 | 16,7 % | 30 | 42 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TomasT. Lavoie |
65 | 3 | 21 | 24 | +4 | 24 | 2 | 0 | 1 | 106 | 2,8 % | 160 | – |
ÉtienneÉ. Desjardins |
53 | 1 | 4 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 37 | – |
|
|
68 | 4 | 20 | 24 | +6 | 36 | 1 | 0 | 1 | 88 | 4,5 % | 18 | – |
|
|
61 | 3 | 9 | 12 | −4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 86 | 3,5 % | 36 | – |
|
|
18 | 2 | 1 | 3 | +5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22,2 % | 9 | – |
TomášT. Cibulka |
28 | 2 | 19 | 21 | +8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 73 | 2,7 % | 40 | – |
|
|
65 | 3 | 6 | 9 | −6 | 26 | 0 | 0 | 1 | 61 | 4,9 % | 168 | – |
|
|
68 | 8 | 41 | 49 | +26 | 44 | 1 | 0 | 3 | 145 | 5,5 % | 58 | – |
Brankári 2
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JakubJ. Milota |
33 | 31 | 18 | 11 | 1 | 2,82 | ,905 | 3 | 870 | 787 | 83 | 53:29 |
|
|
40 | 37 | 21 | 15 | 2 | 2,58 | ,910 | 6 | 1110 | 1010 | 100 | 58:03 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JakubJ. Hujer |
28 | 7 | 8 | 15 | −3 | 26 | 3 | 0 | 2 | 37 | 18,9 % | 35 | 56 % |
|
|
39 | 19 | 15 | 34 | +2 | 22 | 4 | 0 | 2 | 92 | 20,7 % | 27 | – |
|
|
63 | 21 | 26 | 47 | −14 | 22 | 6 | 2 | 4 | 132 | 15,9 % | 60 | 27 % |
|
|
18 | 2 | 3 | 5 | +2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 10 | 20,0 % | 9 | 31 % |
ChadC. Bellemare |
29 | 2 | 0 | 2 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 34 | 5,9 % | 12 | 50 % |
|
|
37 | 0 | 3 | 3 | −5 | 57 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 72 | – |
|
|
20 | 0 | 0 | 0 | −8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 6 | – |
IsraelI. Mianscum |
61 | 35 | 52 | 87 | −6 | 55 | 10 | 0 | 6 | 257 | 13,6 % | 87 | 55 % |
|
|
38 | 1 | 1 | 2 | −9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 6 | 39 % |
|
|
50 | 5 | 5 | 10 | −10 | 52 | 0 | 0 | 0 | 91 | 5,5 % | 135 | 33 % |
FrantišekF. Dej |
50 | 4 | 12 | 16 | +4 | 51 | 1 | 0 | 0 | 56 | 7,1 % | 56 | 52 % |
OlivierO. Lampron |
29 | 2 | 3 | 5 | −6 | 17 | 2 | 0 | 1 | 41 | 4,9 % | 5 | – |
|
|
49 | 3 | 6 | 9 | +2 | 16 | 0 | 0 | 1 | 32 | 9,4 % | 24 | – |
|
|
66 | 22 | 25 | 47 | −6 | 28 | 6 | 1 | 4 | 107 | 20,6 % | 58 | 48 % |
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | 52 % |
|
|
67 | 27 | 22 | 49 | −17 | 29 | 13 | 1 | 3 | 177 | 15,3 % | 24 | 47 % |
|
|
65 | 23 | 34 | 57 | −36 | 16 | 8 | 0 | 3 | 153 | 15,0 % | 80 | 41 % |
|
|
62 | 23 | 21 | 44 | −6 | 20 | 9 | 1 | 5 | 109 | 21,1 % | 37 | 52 % |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
33 | 0 | 1 | 1 | −6 | 18 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0,0 % | 30 | – |
|
|
65 | 2 | 11 | 13 | +3 | 58 | 0 | 0 | 0 | 78 | 2,6 % | 171 | – |
|
|
65 | 4 | 20 | 24 | −8 | 49 | 1 | 0 | 0 | 122 | 3,3 % | 37 | – |
|
|
62 | 1 | 30 | 31 | −4 | 33 | 0 | 0 | 0 | 85 | 1,2 % | 87 | – |
|
|
52 | 2 | 9 | 11 | +3 | 38 | 0 | 0 | 0 | 61 | 3,3 % | 70 | – |
|
|
63 | 2 | 8 | 10 | −18 | 20 | 0 | 0 | 0 | 57 | 3,5 % | 62 | – |
Louis-AlexL. Tremblay |
55 | 7 | 26 | 33 | −13 | 24 | 4 | 0 | 0 | 77 | 9,1 % | 24 | – |
|
|
48 | 1 | 8 | 9 | −6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 44 | 2,3 % | 78 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamuelS. St-Hilaire |
36 | 34 | 18 | 12 | 4 | 2,41 | ,915 | 6 | 992 | 908 | 84 | 58:04 |
|
|
20 | 15 | 6 | 8 | 1 | 3,53 | ,879 | 0 | 429 | 377 | 52 | 44:09 |
|
|
17 | 15 | 8 | 6 | 1 | 3,57 | ,873 | 1 | 409 | 357 | 52 | 51:25 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Maritimes Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
2
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
3
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
4
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
5
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
6
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
4
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
4
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
6
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
7
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
10
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
2
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
4
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
5
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
6
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
7
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 290:163 | +127 | ||
2
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 48 | 14 | 6 | 102 | ,750 | 306:183 | +123 | ||
3
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 47 | 15 | 6 | 100 | ,735 | 301:192 | +109 | ||
4
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 42 | 18 | 8 | 92 | ,676 | 227:184 | +43 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 43 | 20 | 5 | 91 | ,669 | 263:218 | +45 | ||
6
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 274:231 | +43 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 39 | 26 | 3 | 81 | ,596 | 216:194 | +22 | ||
8
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 37 | 26 | 5 | 79 | ,581 | 250:236 | +14 | ||
9
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 35 | 25 | 8 | 78 | ,574 | 247:229 | +18 | ||
10
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 32 | 30 | 6 | 70 | ,515 | 215:239 | −24 | ||
11
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 31 | 31 | 6 | 68 | ,500 | 214:230 | −16 | ||
12
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 30 | 31 | 7 | 67 | ,493 | 227:243 | −16 | ||
13
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 195:215 | −20 | ||
14
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 25 | 31 | 12 | 62 | ,456 | 213:268 | −55 | ||
15
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 208:267 | −59 | ||
16
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 20 | 39 | 9 | 49 | ,360 | 185:293 | −108 | ||
17
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 21 | 41 | 6 | 48 | ,353 | 165:265 | −100 | ||
18
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 15 | 48 | 5 | 35 | ,257 | 173:319 | −146 |












