Baie-Comeau2:1Koniec
DrummondvilleBaie-Comeau, Drakkar – Drummondville, Voltigeurs 2:1, 11. 12. 2022
QMJHL · Základná časť
Ne 11. 12. 2022 · 22:00 · Centre Henry-Leonard
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BAC | 1 | 0 | 1 | 2 |
| DRU | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
2:50
Simon Hughes · 2 min, krosček
-
4:22
Vincent Collard
Félix Gagnon, Zachary Lessard
1:0
-
14:17
Tristan Roy · 2 min, držanie
2. tretina – 0:1
-
6:12
Maël Lavigne · 2 min, hrubosť
-
8:47
Anthony Lavoie · 2 min, hákovanie
-
14:31
Loic Goyette
Drew Elliott
1:1
-
15:58
Matthew MacDonald · 2 min, vysoká hokejka
-
15:58
Matthew MacDonald · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 1:0
-
8:01
Oscar Plandowski · 2 min, hákovanie
-
11:39
Emile Chouinard · 2 min, sekanie
-
15:47
Andrew Belchamber
Félix Gagnon, Anthony Lavoie
2:1
-
20:00
Jérémy Lapointe · 2 min, krosček
-
20:00
Jérémy Lapointe · nešportové správanie
Štatistiky tímov
vs
20
Strely na bránku
32
1/3
Presilovky
0/5
49 %
Vhadzovania
51 %
7
Hity
7
10
Trestné minúty
8
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 0 | 14/28 |
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 2 | 1 | 1/5 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13/23 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/9 |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 32 | 31 | 1 | ,969 |
| Hráč | +/− | Hity | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 0 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 3/6 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 4 | 0 | 9/19 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 3 | 0 | 10/16 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 2 | 2 | 0 | – |
| 28NinoN. Tomov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 1 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 5/8 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5/9 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:14 | 20 | 18 | 2 | ,900 |
Porovnanie v sezóne
vs
66
Body v tabuľke
63
3,01
Góly na zápas
3,01
3,59
Inkasované na zápas
3,69
20,8 %
Presilovky
20,5 %
75,3 %
Oslabenia
72,9 %
29,8
Strely na zápas
30,9
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Baie-Comeau +2
Drummondville −1
+2
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 15 | 12 | 27 | −6 | 26 | 5 | 0 | 2 | 103 | 14,6 % | 59 | 46 % |
|
|
55 | 28 | 20 | 48 | +4 | 38 | 5 | 0 | 5 | 173 | 16,2 % | 30 | – |
XavierX. Fortin |
32 | 12 | 18 | 30 | −5 | 8 | 5 | 0 | 5 | 111 | 10,8 % | 3 | 57 % |
MatyášM. Melovský |
59 | 6 | 52 | 58 | −4 | 28 | 2 | 2 | 0 | 116 | 5,2 % | 39 | 43 % |
|
|
31 | 6 | 5 | 11 | −1 | 8 | 0 | 0 | 2 | 52 | 11,5 % | 23 | – |
|
|
34 | 5 | 13 | 18 | −8 | 30 | 1 | 0 | 1 | 68 | 7,4 % | 26 | – |
MatthewM. MacDonald |
54 | 13 | 17 | 30 | 0 | 37 | 1 | 2 | 2 | 78 | 16,7 % | 54 | 37 % |
IsaacI. Dufort |
61 | 21 | 20 | 41 | +6 | 60 | 7 | 0 | 1 | 193 | 10,9 % | 64 | 49 % |
|
|
62 | 21 | 21 | 42 | −1 | 58 | 6 | 2 | 1 | 103 | 20,4 % | 60 | 57 % |
|
|
27 | 7 | 7 | 14 | +6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 32 | 21,9 % | 6 | – |
|
|
57 | 4 | 9 | 13 | −14 | 18 | 0 | 0 | 1 | 90 | 4,4 % | 40 | 35 % |
|
|
29 | 2 | 1 | 3 | −7 | 8 | 0 | 1 | 0 | 33 | 6,1 % | 21 | 39 % |
Charles-AntoineC. Dumont |
34 | 11 | 8 | 19 | +1 | 18 | 3 | 1 | 1 | 85 | 12,9 % | 20 | 43 % |
OlivierO. Lemieux |
17 | 0 | 2 | 2 | +1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 10 | – |
|
|
22 | 2 | 1 | 3 | −4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 4 | 40 % |
|
|
38 | 4 | 11 | 15 | −3 | 44 | 0 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 17 | 44 % |
|
|
27 | 5 | 4 | 9 | −7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 50 | 10,0 % | 14 | 50 % |
|
|
48 | 10 | 10 | 20 | −12 | 10 | 3 | 0 | 2 | 70 | 14,3 % | 8 | – |
MarshallM. Lessard |
30 | 6 | 6 | 12 | −7 | 20 | 3 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 21 | – |
Obrancovia 8
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JulienJ. Lanthier |
66 | 3 | 6 | 9 | +3 | 22 | 1 | 0 | 2 | 61 | 4,9 % | 37 | – |
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – |
|
|
66 | 1 | 12 | 13 | +1 | 46 | 0 | 0 | 0 | 62 | 1,6 % | 153 | – |
|
|
66 | 5 | 15 | 20 | +6 | 89 | 0 | 0 | 1 | 80 | 6,3 % | 163 | – |
|
|
56 | 6 | 31 | 37 | −5 | 16 | 1 | 1 | 0 | 157 | 3,8 % | 60 | – |
|
|
43 | 0 | 6 | 6 | −6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 28 | – |
|
|
57 | 4 | 10 | 14 | −8 | 59 | 0 | 0 | 0 | 89 | 4,5 % | 86 | – |
AlexisA. Bernier |
64 | 4 | 13 | 17 | −11 | 30 | 1 | 0 | 0 | 60 | 6,7 % | 30 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
OlivierO. Adam |
20 | 19 | 9 | 8 | 2 | 2,86 | ,908 | 1 | 608 | 552 | 56 | 58:40 |
|
|
6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5,21 | ,853 | 1 | 122 | 104 | 18 | 34:31 |
|
|
45 | 43 | 18 | 21 | 4 | 3,49 | ,894 | 2 | 1396 | 1248 | 148 | 56:30 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
67 | 7 | 10 | 17 | −17 | 19 | 2 | 0 | 0 | 91 | 7,7 % | 10 | 38 % |
|
|
64 | 24 | 17 | 41 | −22 | 36 | 7 | 0 | 5 | 158 | 15,2 % | 92 | – |
| 11TomasT. Holecek | 25 | 1 | 2 | 3 | −2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 15 | – |
|
|
30 | 5 | 2 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 67 | 7,5 % | 41 | – |
TristanT. Roy |
67 | 10 | 17 | 27 | +6 | 52 | 1 | 2 | 0 | 83 | 12,0 % | 65 | 58 % |
|
|
68 | 16 | 46 | 62 | −12 | 28 | 6 | 0 | 4 | 156 | 10,3 % | 28 | 51 % |
JérémyJ. Lapointe |
68 | 40 | 18 | 58 | −12 | 44 | 12 | 0 | 5 | 213 | 18,8 % | 74 | 54 % |
Charles-AntoineC. Dumont |
33 | 6 | 19 | 25 | −4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 77 | 7,8 % | 15 | 49 % |
|
|
56 | 4 | 9 | 13 | +1 | 30 | 0 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 53 | 36 % |
DrewD. Elliott |
42 | 5 | 8 | 13 | −14 | 59 | 0 | 1 | 0 | 83 | 6,0 % | 155 | 49 % |
|
|
63 | 20 | 19 | 39 | −12 | 31 | 7 | 0 | 0 | 200 | 10,0 % | 47 | 52 % |
|
|
60 | 2 | 6 | 8 | −6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 27 | 24 % |
|
|
16 | 0 | 2 | 2 | −7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 10 | – |
ManixM. Landry |
32 | 7 | 15 | 22 | +8 | 18 | 0 | 0 | 3 | 64 | 10,9 % | 32 | 54 % |
|
|
6 | 2 | 0 | 2 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 33,3 % | 2 | – |
XavierX. Fortin |
34 | 10 | 23 | 33 | −6 | 14 | 2 | 2 | 0 | 107 | 9,3 % | 4 | 65 % |
|
|
31 | 15 | 11 | 26 | +1 | 14 | 4 | 0 | 2 | 78 | 19,2 % | 15 | – |
|
|
37 | 3 | 11 | 14 | −2 | 24 | 0 | 0 | 0 | 78 | 3,8 % | 27 | 48 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 1 | 4 | 5 | −3 | 46 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 65 | – |
|
|
68 | 2 | 20 | 22 | −12 | 32 | 1 | 0 | 0 | 61 | 3,3 % | 39 | – |
|
|
22 | 0 | 0 | 0 | −3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 21 | – |
MavericM. Lamoureux |
35 | 5 | 14 | 19 | −6 | 62 | 3 | 0 | 0 | 92 | 5,4 % | 80 | – |
| 28NinoN. Tomov | 68 | 3 | 11 | 14 | −13 | 40 | 0 | 0 | 0 | 101 | 3,0 % | 63 | – |
MikaelM. Diotte |
62 | 8 | 19 | 27 | +4 | 60 | 0 | 1 | 1 | 90 | 8,9 % | 186 | – |
|
|
62 | 0 | 12 | 12 | −4 | 18 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 30 | – |
OscarO. Plandowski |
31 | 1 | 5 | 6 | −6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 68 | 1,5 % | 57 | – |
|
|
19 | 1 | 3 | 4 | −1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 23 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JacobJ. Goobie |
35 | 30 | 7 | 19 | 3 | 3,99 | ,863 | 1 | 893 | 771 | 122 | 52:23 |
RileyR. Mercer |
22 | 21 | 13 | 7 | 2 | 3,07 | ,902 | 1 | 641 | 578 | 63 | 55:56 |
KevynK. Brassard |
15 | 14 | 7 | 7 | 0 | 3,17 | ,903 | 0 | 443 | 400 | 43 | 54:15 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
East Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
3
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
4
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 |
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
3
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
4
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
4
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
5
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
6
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
7
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
8
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
9
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
10
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |
Western Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
2
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
3
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
4
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
5
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
6
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
7
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
8
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 |
Celková tabuľka QMJHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
QUEQuébec, Remparts
|
68 | 53 | 12 | 3 | 109 | ,801 | 286:160 | +126 | ||
2
HALHalifax, Mooseheads
|
68 | 50 | 11 | 7 | 107 | ,787 | 335:196 | +139 | ||
3
SHESherbrooke, Phœnix
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 317:172 | +145 | ||
4
GATGatineau, Olympiques
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 304:197 | +107 | ||
5
VICVictoriaville, Tigres
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 244:190 | +54 | ||
6
ROURouyn-Noranda, Huskies
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 240:227 | +13 | ||
7
MONMoncton, Wildcats
|
68 | 35 | 29 | 4 | 74 | ,544 | 255:249 | +6 | ||
8
CHIChicoutimi, Saguenéens
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 234:281 | −47 | ||
9
RIMRimouski, Océanic
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 213:216 | −3 | ||
10
BACBaie-Comeau, Drakkar
|
68 | 30 | 32 | 6 | 66 | ,485 | 205:244 | −39 | ||
11
CAPCape Breton, Eagles
|
68 | 30 | 34 | 4 | 64 | ,471 | 224:275 | −51 | ||
12
SHAShawinigan, Cataractes
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 209:236 | −27 | ||
13
DRUDrummondville, Voltigeurs
|
68 | 29 | 34 | 5 | 63 | ,463 | 205:251 | −46 | ||
14
CHACharlottetown, Islanders
|
68 | 26 | 33 | 9 | 61 | ,449 | 189:267 | −78 | ||
15
SNBSaint John, Sea Dogs
|
68 | 24 | 38 | 6 | 54 | ,397 | 233:318 | −85 | ||
16
BLBBlainville-Boisbriand, Armada
|
68 | 22 | 37 | 9 | 53 | ,390 | 206:261 | −55 | ||
17
VDOVal-d'Or, Foreurs
|
68 | 24 | 40 | 4 | 52 | ,382 | 223:301 | −78 | ||
18
NFLNewfoundland, Regiment
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 203:278 | −75 |















