Sudbury3:1Koniec
NiagaraSudbury Wolves – Niagara IceDogs 3:1, 3. 11. 2023
OHL · Základná časť
So 4. 11. 2023 · 00:05 · Sudbury Community Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SBY | 0 | 1 | 2 | 3 |
| NIAG | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
4:51
Ryan Humphrey · 5 min, bitka
-
4:51
Ryan Humphrey · 2 min, zákrok na hlavu
-
4:51
Nick DeAngelis · 5 min, bitka
-
4:51
Nick DeAngelis · 2 min, vyprovokovanie bitky
-
4:51
Nick DeAngelis · vyprovokovanie bitky (osobný trest)
-
18:47
Ryan Humphrey · 2 min, sekanie
2. tretina – 1:1
-
2:39
Mathieu Paris
bez asistencie
0:1
-
10:07
Quentin Musty
Nolan Collins, Dalibor Dvorský
1:1
-
12:48
Artem Frolov · 2 min, krosček
-
14:39
Connor Federkow · 2 min, napadnutie zozadu
-
18:52
Alex Pharand · 2 min, podrazenie
3. tretina – 2:0
-
2:13
Landon McCallum
Owen Protz, Kocha Delic
2:1
-
4:48
Ryan Humphrey · 2 min, hrubosť
-
4:48
Ryan Humphrey · osobný trest
-
4:48
Ryan Pryce · 2 min, hrubosť
-
9:12
Connor Federkow · 2 min, hrubosť
-
9:12
Connor Federkow · osobný trest
-
10:43
Nathan Villeneuve · 2 min, krosček
-
19:12
Evan Konyen
Kocha Delic, Nick DeAngelis
3:1
Štatistiky tímov
vs
45
Strely na bránku
32
0/4
Presilovky
0/2
52 %
Vhadzovania
48 %
13
Trestné minúty
17
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 3 | 4/7 |
|
|
1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 7 | – |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 2 | 7/12 |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 3 | 7/16 |
|
|
0 | 1 | 1 | +2 | 0 | 2 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +3 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 1 | 1 | +1 | 7 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 5 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | +2 | 0 | 3 | 0/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1/1 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6/11 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 2 | 5/7 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 2 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 32 | 31 | 1 | ,969 |
| Hráč | +/− | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | −1 | 0 | 3 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 9 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 8 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 3 | 10/23 |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 4 | 2 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 1 | 10/17 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | – |
| 16MikeM. LevinĽÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/5 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/3 |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
|
|
0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:16 | 44 | 42 | 2 | ,955 |
Porovnanie v sezóne
vs
83
Body v tabuľke
42
4,82
Góly na zápas
2,84
4,00
Inkasované na zápas
4,75
25,2 %
Presilovky
10,0 %
78,3 %
Oslabenia
75,9 %
34,4
Strely na zápas
31,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Sudbury +1
Niagara 0
+2
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61 | 10 | 12 | 22 | +6 | 87 | 0 | 0 | 2 | 91 | 11,0 % | 0 | 42 % |
LandonL. McCallum |
64 | 21 | 38 | 59 | +13 | 87 | 5 | 0 | 3 | 120 | 17,5 % | 0 | 48 % |
|
|
57 | 30 | 34 | 64 | +10 | 43 | 5 | 0 | 7 | 195 | 15,4 % | 0 | 53 % |
|
|
15 | 1 | 5 | 6 | +4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | 54 % |
|
|
62 | 8 | 22 | 30 | +6 | 54 | 0 | 2 | 0 | 116 | 6,9 % | 0 | 51 % |
|
|
68 | 17 | 13 | 30 | +12 | 38 | 1 | 2 | 1 | 87 | 19,5 % | 0 | 53 % |
KieronK. Walton |
64 | 18 | 23 | 41 | −4 | 18 | 4 | 0 | 2 | 149 | 12,1 % | 0 | 43 % |
|
|
38 | 0 | 1 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 0 | 41 % |
BlakeB. Clayton |
1 | 0 | 0 | 0 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
53 | 43 | 59 | 102 | +19 | 72 | 13 | 0 | 8 | 208 | 20,7 % | 0 | – |
HudsonH. Chitaroni |
5 | 0 | 0 | 0 | −3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 38 % |
EthanE. Larmand |
14 | 3 | 1 | 4 | +3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 0 | 56 % |
DaliborD. Dvorský |
52 | 45 | 43 | 88 | +5 | 17 | 15 | 3 | 3 | 168 | 26,8 % | 0 | 61 % |
DavidD. Goyette |
68 | 40 | 77 | 117 | +20 | 29 | 9 | 1 | 1 | 211 | 19,0 % | 0 | 52 % |
NathanN. Villeneuve |
56 | 23 | 27 | 50 | +10 | 58 | 3 | 3 | 3 | 130 | 17,7 % | 0 | 60 % |
|
|
55 | 23 | 25 | 48 | +14 | 28 | 4 | 0 | 2 | 143 | 16,1 % | 0 | 48 % |
|
|
3 | 1 | 0 | 1 | +2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – |
ZacharieZ. Giroux |
25 | 5 | 13 | 18 | −6 | 8 | 3 | 1 | 0 | 42 | 11,9 % | 0 | 54 % |
CadenC. Taylor |
27 | 1 | 4 | 5 | −3 | 10 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 0 | – |
Obrancovia 15
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
32 | 2 | 6 | 8 | +3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 0 | – |
DjibrilD. Touré |
24 | 6 | 6 | 12 | +19 | 35 | 0 | 0 | 0 | 50 | 12,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
NolanN. Jackson |
6 | 0 | 1 | 1 | −1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
JakubJ. Chromiak |
7 | 0 | 1 | 1 | +3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
OwenO. Protz |
36 | 1 | 6 | 7 | +4 | 25 | 0 | 0 | 1 | 38 | 2,6 % | 0 | – |
|
|
30 | 3 | 14 | 17 | +2 | 25 | 0 | 0 | 1 | 77 | 3,9 % | 0 | – |
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | +1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 2 | 2 | +4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
40 | 3 | 3 | 6 | +7 | 18 | 1 | 0 | 0 | 16 | 18,8 % | 0 | – |
|
|
65 | 6 | 20 | 26 | +20 | 60 | 0 | 0 | 1 | 94 | 6,4 % | 0 | – |
AndreA. Anania |
60 | 10 | 31 | 41 | +49 | 62 | 0 | 1 | 1 | 89 | 11,2 % | 0 | – |
|
|
45 | 4 | 19 | 23 | +4 | 28 | 2 | 0 | 0 | 71 | 5,6 % | 0 | – |
|
|
66 | 3 | 52 | 55 | +7 | 29 | 3 | 0 | 1 | 124 | 2,4 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JakubJ. Vondráš |
37 | 31 | 20 | 10 | 3 | 3,79 | ,861 | 1 | 868 | 747 | 121 | 51:43 |
|
|
16 | 12 | 6 | 6 | 0 | 3,25 | ,876 | 0 | 323 | 283 | 40 | 46:07 |
|
|
1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7,17 | ,781 | 0 | 32 | 25 | 7 | 58:36 |
|
|
27 | 24 | 12 | 6 | 4 | 3,84 | ,871 | 0 | 681 | 593 | 88 | 50:58 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 8 | 19 | 27 | −24 | 32 | 2 | 3 | 1 | 90 | 8,9 % | 0 | 48 % |
KevinK. He |
64 | 31 | 22 | 53 | −13 | 66 | 3 | 3 | 3 | 279 | 11,1 % | 0 | 41 % |
EthanE. Czata |
62 | 7 | 10 | 17 | −35 | 42 | 1 | 0 | 0 | 91 | 7,7 % | 0 | 40 % |
| 16MikeM. Levin | 60 | 18 | 17 | 35 | −14 | 27 | 2 | 0 | 2 | 155 | 11,6 % | 0 | – |
|
|
62 | 21 | 33 | 54 | −17 | 15 | 4 | 4 | 4 | 108 | 19,4 % | 0 | 40 % |
|
|
48 | 4 | 4 | 8 | −13 | 14 | 0 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 0 | 52 % |
|
|
16 | 2 | 0 | 2 | −10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 50,0 % | 0 | – |
RyanR. Humphrey |
17 | 2 | 2 | 4 | −7 | 22 | 0 | 0 | 0 | 38 | 5,3 % | 0 | 57 % |
RyanR. Roobroeck |
63 | 28 | 23 | 51 | −34 | 14 | 3 | 1 | 2 | 247 | 11,3 % | 0 | 31 % |
|
|
36 | 13 | 8 | 21 | −9 | 18 | 3 | 1 | 2 | 127 | 10,2 % | 0 | 36 % |
|
|
24 | 5 | 8 | 13 | −7 | 20 | 0 | 2 | 1 | 66 | 7,6 % | 0 | 53 % |
29 BrodyB. Crane |
11 | 3 | 4 | 7 | −15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
54 | 11 | 20 | 31 | −24 | 8 | 1 | 2 | 0 | 116 | 9,5 % | 0 | 48 % |
|
|
62 | 6 | 4 | 10 | −18 | 53 | 0 | 0 | 0 | 64 | 9,4 % | 0 | 34 % |
|
|
29 | 2 | 3 | 5 | −24 | 25 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3,3 % | 0 | 40 % |
|
|
47 | 5 | 4 | 9 | −16 | 22 | 0 | 0 | 0 | 37 | 13,5 % | 0 | 47 % |
IvanI. Galiyanov |
60 | 8 | 16 | 24 | −30 | 13 | 0 | 1 | 0 | 55 | 14,5 % | 0 | 41 % |
|
|
12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
10 | 0 | 4 | 4 | +1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 0 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
33 | 2 | 9 | 11 | +4 | 37 | 0 | 0 | 0 | 44 | 4,5 % | 0 | – |
ConnorC. Federkow |
63 | 0 | 9 | 9 | −48 | 120 | 0 | 0 | 0 | 69 | 0,0 % | 0 | – |
CallumC. Cheynowski |
27 | 2 | 4 | 6 | −26 | 12 | 1 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 0 | – |
BronsonB. Ride |
35 | 2 | 7 | 9 | +1 | 38 | 0 | 0 | 0 | 49 | 4,1 % | 0 | – |
|
|
56 | 4 | 10 | 14 | −30 | 10 | 0 | 0 | 0 | 76 | 5,3 % | 0 | – |
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | −1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
|
|
67 | 1 | 11 | 12 | −37 | 43 | 0 | 0 | 0 | 50 | 2,0 % | 0 | – |
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | −2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
|
|
29 | 5 | 5 | 10 | −9 | 10 | 2 | 0 | 1 | 39 | 12,8 % | 0 | – |
|
|
62 | 3 | 19 | 22 | −32 | 30 | 0 | 0 | 0 | 121 | 2,5 % | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18,00 | ,600 | 0 | 15 | 9 | 6 | 20:00 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
OwenO. Flores |
43 | 40 | 10 | 27 | 4 | 4,48 | ,885 | 1 | 1501 | 1329 | 172 | 53:34 |
|
|
13 | 12 | 3 | 7 | 2 | 3,96 | ,889 | 0 | 440 | 391 | 49 | 57:08 |
|
|
20 | 16 | 4 | 9 | 2 | 5,04 | ,880 | 1 | 719 | 633 | 86 | 51:11 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Central Division
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
2
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
3
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
4
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
5
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Eastern Conference
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
2
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
3
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
4
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
5
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
6
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
7
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
8
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
9
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
10
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |
Celková tabuľka OHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LDNLondon Knights
|
68 | 50 | 14 | 4 | 104 | ,765 | 322:197 | +125 | ||
2
SAGSaginaw Spirit
|
68 | 50 | 16 | 2 | 102 | ,750 | 303:215 | +88 | ||
3
SOOSoo Greyhounds
|
68 | 45 | 18 | 5 | 95 | ,699 | 286:215 | +71 | ||
4
OSHOshawa Generals
|
68 | 40 | 19 | 9 | 89 | ,654 | 273:204 | +69 | ||
5
NBNorth Bay Battalion
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 300:240 | +60 | ||
6
KITKitchener Rangers
|
68 | 41 | 23 | 4 | 86 | ,632 | 290:225 | +65 | ||
7
BFDBrantford Bulldogs
|
68 | 37 | 20 | 11 | 85 | ,625 | 267:243 | +24 | ||
8
BRAMBrampton Steelheads
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 248:212 | +36 | ||
9
SBYSudbury Wolves
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 328:272 | +56 | ||
10
OTTOttawa 67's
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 253:228 | +25 | ||
11
GUEGuelph Storm
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 210:225 | −15 | ||
12
ERErie Otters
|
68 | 33 | 28 | 7 | 73 | ,537 | 254:270 | −16 | ||
13
KGNKingston Frontenacs
|
68 | 33 | 31 | 4 | 70 | ,515 | 247:272 | −25 | ||
14
OSOwen Sound Attack
|
68 | 29 | 30 | 9 | 67 | ,493 | 246:274 | −28 | ||
15
FLNTFlint Firebirds
|
68 | 30 | 33 | 5 | 65 | ,478 | 232:274 | −42 | ||
16
BARBarrie Colts
|
68 | 28 | 36 | 4 | 60 | ,441 | 234:283 | −49 | ||
17
SARSarnia Sting
|
68 | 25 | 39 | 4 | 54 | ,397 | 204:292 | −88 | ||
18
PBOPeterborough Petes
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 183:296 | −113 | ||
19
WSRWindsor Spitfires
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 247:360 | −113 | ||
20
NIAGNiagara IceDogs
|
68 | 17 | 43 | 8 | 42 | ,309 | 193:323 | −130 |





















